Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    hndsmyng motorunun maşallahı var ALLAH nazardan saklasın
    hndsmyng bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pîrim bak sana bi tavsiye..

http://zeusmotor.sahibinden.com/

Bu adamlar her marka modele göre cam yapıyolar hem de 100 lira.. Arkadaş sıfır NC700X aldı, aldığı gibi de bu adamlardan cam aldı gayet başarılı. Bence bir araştır bu adamları. Ben ilanlarına bakamadım, bir göz gezdir vardır illaki bizim camdan da
    Sahibinden sayfasında her motor için cam var ama fazer yok. Sonra facebook sayfasından sabit hat numarasını buldum. Hatalı numara. Cep numarası buldum, açmadılar. Acaba mevcut camı siyah spreyle boyasam olur mu?

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Valla hiç bi bilgim yok ama sen yine de yapma öyle bişey zaten düz cam pek iyi durmuyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Alıntı hndsmyng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyw cihanım sagolasın bu arada camın bağlantı vidalarında 3-5 renk denedik de en iyisi mavi oldu ya cihan = ))
    egzoz yorumlarını akşam okurum gorusrz = )
    Hacım egsozlarının maşallahı var tipten de kazanıyo sesten de.. Hatta bi ayrıntı daha gözüme çarptı. Sinyallerin enteresanmış. ne kadar verdin..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    hocam istanbulda bir kaç camcı var ama benimkisi orjinal camdır özel bir boya attırdık cift katlı parlak siyah olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:33 ----------

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hndsmyng motorunun maşallahı var ALLAH nazardan saklasın
    eyw onur hepimizin ins kazasız belasız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:36 ----------

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden sayfasında her motor için cam var ama fazer yok. Sonra facebook sayfasından sabit hat numarasını buldum. Hatalı numara. Cep numarası buldum, açmadılar. Acaba mevcut camı siyah spreyle boyasam olur mu?
    ben öyle yaptım hocam önce plastik cam için ilac var onu sıktır, sonra iç ve dışa 2 kat parlak boya sonucu =>>> benimkisi = ))

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hiç bi bilgim yok ama sen yine de yapma öyle bişey zaten düz cam pek iyi durmuyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Hacım egsozlarının maşallahı var tipten de kazanıyo sesten de.. Hatta bi ayrıntı daha gözüme çarptı. Sinyallerin enteresanmış. ne kadar verdin..
    eyw cihan gercekten iyi oldu egzoz ses ve görüntü olarak, sinyallerde cifti 15 TL önlerede düşünüyorum hatta sap gibi durmasın diye =)

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben de sinyal düşünüyorum ama gönlüme göre bulamadım daha. bi tane buldum ama bu da biraz tuzlu işte. Motorun taksitlerinin bitmesini bekliyorum, öne arkaya çakacam bunlardan

hndsmyng bunu beğendi.

isimbulamadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Fz6 fazer ve 600f arasında ciddi gidip gelmeler sonucu yeni sevgilimin fazer olmasına karar verdim. Şuan elimde hyosung var onu hafta içinde satarım büyük ihtimal. Ondan sonra temiz fazer avlamak kalıyor. Sizin bildiğiniz, tanıdığınız satılık fazer varsa yönlendirirseniz sevinirim. Sağlam makine almak istiyorum. Minimum 3 yıl bineceğim.

Şimdi de fazer'lanmadan önce aksesuar peşine düştüm. Ebay'de bulduğum bazı ürünler var bunlar motora uyar mı acep?

http://www.ebay.com/itm/Universal-Mo...d4471f&vxp=mtr

daha önce ebay'den hyo ma almıştım manet. model yılı uzun kısa belirtince sorunsuz göndermişlerdi ve olmuştu sanırım fazer a da sorun olmaz.

http://www.ebay.com/itm/1-PC-Adjusta...item51a454eadb

http://www.ebay.com/itm/7-BOLT-RED-A...item1c2c1b72be

Şimdilik bunları alayım diyorum ben motoru alana kadar zaten ancak gelir. Alacağım motorda kırmızı olacak. Kırmızı harici almayı düşünmüyorum. Renkleri de seçtim bi tek uyup uymaması sorun?

İlk ilandaki hidrolik fren kabı üniversal diyor sanırım sıkıntı çıkmaz.

Vidalar da uyar sanırım? sizin fikirleriniz nedir?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Şu ilk ilan enteresanmış. İlk defa görüyorum Uyar mı uymaz mı bilemiyorum, heralde uyar

Diğer parçalar zaten Fazer demiş. Uyacaktır.. Ama bu tarz vida seti de ilk görüyorum

Ben de herşeyi ilk görüyorum yaav bu çinliler nelere kadir

Motosikleti
    600F
    İlk ilanla ilgili şüphelerim var biraz. Frenleme sisteminde sakatlığa yol açar mı açmaz mı emin olamadım. O kabın içindeki fren hidroliğinin miktarı önemli oluyor mu acaba? Kaç cc alması gerekiyor gibi. Gerekli basıncı göndermeme durumu oluşabilir diye tereddütte kaldım.

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Arkadaslar fazer almaya sonunda karar verdim ve 40, 000 km de 2007 model bi fazer buldum abs li 14, 500 tl sizce uygunmu motorda sıkıntı yok gayet temiz bi motor bilgi ve tecrubelerinize guvenerek bi tavsiye alabilirmiyim

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı mad_blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar fazer almaya sonunda karar verdim ve 40, 000 km de 2007 model bi fazer buldum abs li 14, 500 tl sizce uygunmu motorda sıkıntı yok gayet temiz bi motor bilgi ve tecrubelerinize guvenerek bi tavsiye alabilirmiyim
    gayet makul....yapıştır gitsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Alıntı isimbulamadı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fz6 fazer ve 600f arasında ciddi gidip gelmeler sonucu yeni sevgilimin fazer olmasına karar verdim. Şuan elimde hyosung var onu hafta içinde satarım büyük ihtimal. Ondan sonra temiz fazer avlamak kalıyor. Sizin bildiğiniz, tanıdığınız satılık fazer varsa yönlendirirseniz sevinirim. Sağlam makine almak istiyorum. Minimum 3 yıl bineceğim.

Şimdi de fazer'lanmadan önce aksesuar peşine düştüm. Ebay'de bulduğum bazı ürünler var bunlar motora uyar mı acep?

http://www.ebay.com/itm/Universal-Mo...d4471f&vxp=mtr

daha önce ebay'den hyo ma almıştım manet. model yılı uzun kısa belirtince sorunsuz göndermişlerdi ve olmuştu sanırım fazer a da sorun olmaz.

http://www.ebay.com/itm/1-PC-Adjusta...item51a454eadb

http://www.ebay.com/itm/7-BOLT-RED-A...item1c2c1b72be

Şimdilik bunları alayım diyorum ben motoru alana kadar zaten ancak gelir. Alacağım motorda kırmızı olacak. Kırmızı harici almayı düşünmüyorum. Renkleri de seçtim bi tek uyup uymaması sorun?

İlk ilandaki hidrolik fren kabı üniversal diyor sanırım sıkıntı çıkmaz.

Vidalar da uyar sanırım? sizin fikirleriniz nedir?
    motoru almadan bence alma bieyş...daha uygun temiz başka bir model denk gelebilir, kırmızı dışında başka bi renk denk gelir...boş yere almış olma

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Dostum, eğer ustan iyiyse ve motor sesini iyi dinlediyse ve dediğin gibi temiz görünüyorsa al derim. İllaki yine bir ton masraf çıkacaktır. Ama bunları da bir şekilde halledersin. Bu makinalar çok iyi.

Motosikleti
    600F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet makul....yapıştır gitsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

motoru almadan bence alma bieyş...daha uygun temiz başka bir model denk gelebilir, kırmızı dışında başka bi renk denk gelir...boş yere almış olma

Haklısınız. Acele etmemekte yarar var.

Arkadaşlar bu motora gidon amortisörü takan var mı? Ebay'de çok ucuza üniversal buldum ama uyup uymama konusunda tereddütte kaldım. Bu aralar elim rahatladı biraz paramı sağa sola boş yere harcamaktansa bu tarz ürünlere harcayayım diyorum.

Satıcı FZ6 yazmış. Sizin fikirleriniz nedir?

http://www.ebay.com/itm/CNC-Steering...bd7650&vxp=mtr

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Bir ton masraf derken ne mesela usta 50, 000 oldumu motor ister dedi bu fazerler ortalama 2500 masraf yapar dedi dogrumudur

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Bir ton masraf derken ne mesela usta 50, 000 oldumu motor ister dedi bu fazerler ortalama 2500 masraf yapar dedi dogrumudur
    50000 olmasına gerek yok...30-40 bin civarında;

sübap ayarı ister (300 TL)
    egzantirik zinciri ister (300 TL)
    lastik ister (750-1000)
    debriyaj balatası,teli ister (400 -500)
    gidon rulmanı ister
    zincir ister...

bunlar işiçilk dahil aşağı yukarı beklenen ya da bilinen masraflar...sürprizler de cabası...

bunların hangileri yapılmış yapılmamış sorgulamak gerekir...
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler arastiracagim pazartesi nasipse fotolarla aranizdayim

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Aa burası hareketlenmiş. Dur ben de renklendireyim

isimbulamadı ve hndsmyng bunu beğendiler.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Araniza 2006 abs li bordo fazerle katilmis durumdayim ilk izlenimlerim superrr

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı olsun. Benim oğlanın aynısını almışsın

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler