Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

nolann klavye başında olmuyor bu yazdıkların sahaya inmen gerek.. buda tecrübe ile oluyor tabii.. fazer ilanlarından çok biraz video izle biraz resimlerine dikkatli bak.. ezbere konuşuyorsun burdan bakınca herkes burda benim gibi yada unnamed iyiniyetli davranmaz.. bilmeiğin bişe için sakın idda etme.. yorumunuda içinden yap senin için daha saglıklı olur..
    -unnamed- bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Niye böyle bişey dedin ki şimdi abi? Krediyi bekliyoruz.Şimdiden arayıp seni rahatsız etsek işte bugun gelcez şu gün gelicez desek sonra iptal desek sende demez misin dalga geçiyor bunlar benle diye? Bilmediğim bir şeyi idda ettim unnamed abiden de özürümü diledim zaten ön yargı ile söylemiştim onu.Sitede suan 111 tane fazer varsa 110'una bakmışımdır belki bir tanesi gözümden kaçmıştır. Videolarıda izledim.2. motosiklet alırken nelere dikkat edileceğinide izledim,okudum,dinledim.Babamın arkadaslarındada fazer var, fazere artçıda oldum.Yaşım küçük belki ama babamında kurye olmasıyla birlikte çok şey öğrendim.Motosiklet tamircisinde de çalıştım hala her hafta sonu ustamın yanına gider yardımımı ederim.Tecrübem yaşıma göre var. Yanlış bi hareketim olduysa affola..
    [B]Otomobil sürücüleri herzaman aklı bir karış havada gezerler, O yüzden biz çok dikkatli olucaz. Kaskımızı takmayı unutmayalım. /B]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar fazer imi bu gün sattım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Anahtar dahil 70 tl ye anahtar kopyalayan bir anahtarcı buldum. aklınızda olsun
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fazer imi bu gün sattım...
    Hadi ya.. Niye ki
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi ya.. Niye ki
    kendi işimi kuruyorum... mecbur kaldım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlısı olsun..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun..
    bu güne kadar kullandığım ve kullanmaktan zevk aldığım en iyi motorlardan biriydi...
    -unnamed- bunu beğendi.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu güne kadar kullandığım ve kullanmaktan zevk aldığım en iyi motorlardan biriydi...
    Hayırlısı olsun. inşallah tekrar alabilecek parayı kazanırsın en kıs zamanda...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    yav kafamı buluyorsun çocuk?
    neyinden anlıyorsun, ne bilirsin ?
    gelmiş bilmiş bilmiş yazıyorsun, eksantirik desem o ne dersin?
    sesini duysan anlamazsın, makineyi yüke bindir desem bakarsın...
    ne buya...

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Eksantirik derseniz gerekli bilgiyi veririm,Yüksek devirli makinalarda aşırı güç oldugu için eksantirik zincirlerinin ömürleri kısa olur.Motor acılmasın diye değiştirmeyincede motorun omürü azalır zamanla eksantirik gergiside çalışmaz hale gelir.Eksantirik eğer bollanmışsa veya ömrünü tamamlamışsa motor bloğuna hafif eğilip sesi dinlediğinizde şıkır şıkır ses gelir.Ordan eksantirik zincirinin eli kulağında oldugunu anlayabilirsiniz.Burada ne yazsak suç. 15 yaşında deyince hemen aa çocuk hevesli işte anca bakıyor rüyalarında motor görüyo diye ön yargıya kapılıyorsunuz. Ne diyeyim yani burda hemen bi hor görme sanki ben başka bi ülkeden geldim düşmanım? Hayırdır abicim sende insan oğlusun bende? dünya malı mal, mülk, şöhret insanı ayırmaz demiş Peygamber efendimiz. Ne derler? İllede edep..
    fatih383838 bunu beğendi.
    [B]Otomobil sürücüleri herzaman aklı bir karış havada gezerler, O yüzden biz çok dikkatli olucaz. Kaskımızı takmayı unutmayalım. /B]

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav kafamı buluyorsun çocuk?
    neyinden anlıyorsun, ne bilirsin ?
    gelmiş bilmiş bilmiş yazıyorsun, eksantirik desem o ne dersin?
    sesini duysan anlamazsın, makineyi yüke bindir desem bakarsın...
    ne buya...
    anlamlı yazmışsın. ince ve derin yazı..
    -unnamed- bunu beğendi.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Alıntı Nolann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eksantirik derseniz gerekli bilgiyi veririm,Yüksek devirli makinalarda aşırı güç oldugu için eksantirik zincirlerinin ömürleri kısa olur.Motor acılmasın diye değiştirmeyincede motorun omürü azalır zamanla eksantirik gergiside çalışmaz hale gelir.Eksantirik eğer bollanmışsa veya ömrünü tamamlamışsa motor bloğuna hafif eğilip sesi dinlediğinizde şıkır şıkır ses gelir.Ordan eksantirik zincirinin eli kulağında oldugunu anlayabilirsiniz.Burada ne yazsak suç. 15 yaşında deyince hemen aa çocuk hevesli işte anca bakıyor rüyalarında motor görüyo diye ön yargıya kapılıyorsunuz. Ne diyeyim yani burda hemen bi hor görme sanki ben başka bi ülkeden geldim düşmanım? Hayırdır abicim sende insan oğlusun bende? dünya malı mal, mülk, şöhret insanı ayırmaz demiş Peygamber efendimiz. Ne derler? İllede edep..
    Kardeşim temelden yetişiyorsun umarım yaşının verdiği heyecena uymayıp temelden ve bilinçli yetişen bir motorsikletçi olursun. 20 küsür yaşından sonra motora heveslenip
    1000lik makinelere binenlerden çok daha iyi bir motorcu olacaksın. Bize düşen sana iyi bir örnek olabilmek ve bu yolda yardımcı olabilmek. Umarım gönlünce bir motora
    kavuşursun

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Çok teşekkür ederim abi, motosiklet hakkında bilgi edinmeyi çok seviyorum.Yolda yürürken bile yanımdan scooter geçtiğinde ''Kranktan ötüyor bu alet'' demeyi seviyorum.İnşallah dediğiniz gibi iyi bir motorcu olurum, bendeki bu heves değil kesinlikle yanlış anlaşılmasın 1 kere yan yatıp ondan sonra motordan soğumadım geçen bi eski motorları aklıma getirmiştim 6 kere düşmüşüm, Pişmanmıyım? hayır kesinlikle tecrübe edine edine düşüyorum son düşüşümde akşamları karanlıkta slalom,kontra gibi şeylerin çalışılmayacağını anladım, aksam gözüyle kasis'i görmeyince ön tekerde boşa düşünce neyse iyi dilekleriniz için sağ olun. İnşallah hayalimdeki makinaya fazer'e kavuşurum.

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Arkadaşlar bana bir yardım Fazer im 2006 model 38000 de, 2005 model TDM 900 51000 de bir motosikletle takas etmeyi düşünüyorum, kararsız kaldım. Nedeni de fazer kolay alınıp satılan tarz olarak kendine özgü bir makine, TDM se alıcısı nadir olan ama keyifli uzun ömürlü. Üste 2000 tl istiyor TDM sahibi sizce takasa değer mi?
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Eğer uzun yol kullanıcısı isen ideal bir takas olur...
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    XT 660X
    Şehir içi de şehir dışı da kullanıyorum Cihan, afedersiniz sığsa wc ye bile motosikletle gidecek bir tipim ))
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    TDM900 mükemmel bir makine fakat (özellikle trafiği yoğun ve kalabalık bir şehirdeysen) şehir içinde yorabilir. Konya'ya henüz gelmediğim için bilemiyorum orada trafik akışı ve yolların durumunu Ama Ben TDM'i Fazer'ın kan kardeşi abisi falan gibi görüyorum şahsen
    chocolateman bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    XT 660X
    Konyada trafik sakin, hele dün o beşiktaş maçı esnasında sahil yolunda istanbulda 200 mt yi 1 saatte aldıktan sonra diyebilirim ki Konyada trafik yok . Bir de ustalara sorayım bakalım ne diyecekler. Teşekkür Cihan.
    Free Motorcycle Team

merhaba. kısmet olursa yarın fazerimın satışını veriyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler