Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-fz6-fazer-98-bg-109398374/detay/

alın benimkide bu... kış diye mecbur yatar bu motor ilanda... planlarıma göre mart ve nisan gibi motor satışlarında kıpırdanma olur... nasipsede nisan gibi satarım motorumu..
    poyraz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Beyler bayanlar benim boyum 189 cm ve 81 kiloyum . Fz6 almak istiyorum fakat motorunda altımda çok küçük kalmasını istemiyorum. Tabiki görünüşte biraz önemli benim için . Daha önce 883 sportster kullandım bir iki yıl kadar . Yaşım 30 ve deli dolu kullanacagımı sanmıyorum fazer ı . Yani genelde 120 geçecegimi sanmam . Tavsiyeniz ne olur ayrıcada ? Teşekkürler herkese şimdiden
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    kilo olarak zaten bi sıkıntı yk. boy olarak da zaten ayakların yere basmasını düşünürsek avantajlısın sakin kullanım öncelikse, 98 yerine 78hp alman da avantaj olur senin için..
    zamisli bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Bence fazer sana uygun gelir vrupa küçük durmaz. Hele cantali bir fazer o kadar kalipli duruyorki ben bile şaşıyorum.
    zamisli bunu beğendi.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bayanlar benim boyum 189 cm ve 81 kiloyum . Fz6 almak istiyorum fakat motorunda altımda çok küçük kalmasını istemiyorum. Tabiki görünüşte biraz önemli benim için . Daha önce 883 sportster kullandım bir iki yıl kadar . Yaşım 30 ve deli dolu kullanacagımı sanmıyorum fazer ı . Yani genelde 120 geçecegimi sanmam . Tavsiyeniz ne olur ayrıcada ? Teşekkürler herkese şimdiden
    78-98 senin için hiç farketmez, yeterince torku-cc yi görmüşsün zaten. İçine sinen herhangi bir fazeri alabilirsin bence.
    zamisli bunu beğendi.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    78 ile 98 in farkını son süratte hissedersiniz. Benim hoşuma giden 78 olsaydı 78 alırdım. Karşıma 98 çıktı 98 aldım.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    aylarca fazer düşünüp yakından görünce ve hakkında yazılanları okuyunca, fiyatı da çok cazip olan vfr 800 için anlaştım..yardımlarınız için teşekkürler..
    forewer bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aylarca fazer düşünüp yakından görünce ve hakkında yazılanları okuyunca, fiyatı da çok cazip olan vfr 800 için anlaştım..yardımlarınız için teşekkürler..

Çok tatlı makine Benim de Fazer araştırdığım günlerde gönlüm kaymıştı bir ara VFR'ye. Ki ilginçtir, vfr'ler nedense büyük çoğunluğu düşük kilometrelidir. Bu da bir avantaj senin için aslında hayırlı olsun şimdiden
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Hakkında hayırlısı olsun. Yamaha candir can.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok tatlı makine Benim de Fazer araştırdığım günlerde gönlüm kaymıştı bir ara VFR'ye. Ki ilginçtir, vfr'ler nedense büyük çoğunluğu düşük kilometrelidir. Bu da bir avantaj senin için aslında hayırlı olsun şimdiden
    kilometresi 34000 olamsına rağmen emsalleri içinde düşük..vfr yi araştırdığım zamanda bu kilometre bu v4 vtec alet için gerçekten yolun başı sanırım. alet de temiz..vtec yanı sıra combine ABS ise beni en çok rahatlatan olay...şu an için tek korkum aletin gemi gibi olması...fakat üzerine oturup aleti rahat şekilde tarttım...onu hissettirmiyor..bakalım şehir içi nasıl olacak..elbette fazer kadar rahat olmayacaktır şehir içinde gidon turunun az olması ve ağır olmasından dolayı...ama uzun yolda avantaj olacağını düşünüyorum..özellikle fazerın yüksek süratlerde ön karenaj yapısından dolayı rüzgarı altına alıp bir gidon hafiflemesi olduğunu duymuştum..tek aklımda kalacak olan fazerın çekik gözleri e onu da motor üzerindeyken göremiyoruz zaten hiç birimiz...

bu temizlikte aleti ucuz da bulunca almayanı döverlerdi, biz de gereğini yaptık...gerçi üzerime almadım henüz, konuşmak erken...bi de motora adapte olunca her şey daha güzel olacak inşallah...

herkese selamlar, tekeriniz düz bassın..
    forewer bunu beğendi.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    hayırlı olur inşallah kardeş
    erro bunu beğendi.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    kilometresi 34000 olamsına rağmen emsalleri içinde düşük..vfr yi araştırdığım zamanda bu kilometre bu v4 vtec alet için gerçekten yolun başı sanırım. alet de temiz..vtec yanı sıra combine ABS ise beni en çok rahatlatan olay...şu an için tek korkum aletin gemi gibi olması...fakat üzerine oturup aleti rahat şekilde tarttım...onu hissettirmiyor..bakalım şehir içi nasıl olacak..elbette fazer kadar rahat olmayacaktır şehir içinde gidon turunun az olması ve ağır olmasından dolayı...ama uzun yolda avantaj olacağını düşünüyorum..özellikle fazerın yüksek süratlerde ön karenaj yapısından dolayı rüzgarı altına alıp bir gidon hafiflemesi olduğunu duymuştum..tek aklımda kalacak olan fazerın çekik gözleri e onu da motor üzerindeyken göremiyoruz zaten hiç birimiz...

bu temizlikte aleti ucuz da bulunca almayanı döverlerdi, biz de gereğini yaptık...gerçi üzerime almadım henüz, konuşmak erken...bi de motora adapte olunca her şey daha güzel olacak inşallah...

Fiyatı merak ettim doğrusu

Motosikleti
    Yamaha FZ6N

Hayirlisi olsun! ben de ilani merak ettim sahibinden.com da var mi?

Motosikleti
    Tekrar hayırlı olsun. Fiyat neydi acaba özel değilse paylassana.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2008-fz6-fazer-abs-ilk-sahibinden-boya-veya-kaza-yok-111332011/detay

bu ilanı hala görmeyen var mı İlana eklemek isterim, ARAÇ S2 ABS'dir...

Eğer bir sıkıntı, aksilik, bilinmeyen bir durum yoksa ilan resmen "bedava"... Bence Fazer düşünenler bu ilanın garanti temizliğini doğrularlarsa daha fazla düşünmesinler kanımca Ağlamak istiyorum bu motor gerçekten temizse ve bu fiyata ilk gün içerisinde satılamıyorsa
    "CaRPe DieM"

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Ya gerçekten ben de gördüm. Eğer bir sıkıntı yoksa kaçırmamak lazım. 2. mi alsak

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    valla temizliğinden sorunsuz olduğundan emin olduktan sonra, al üstüne 5 ekle koy ilana.. yine bile ucuz olur yaa 7 mi eklesenki )
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Bedava sayılır bu.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yahu feyk ilan bu....
    15-16 lardan bahsediyordunuz daha yeni...
    10750 ye babasına vermez adam...
    Hele bi telefon edin görün...
    Kesin satıldı diyecek...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı merak ettim doğrusu
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirlisi olsun! ben de ilani merak ettim sahibinden.com da var mi?
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hayırlı olsun. Fiyat neydi acaba özel değilse paylassana.
    anlaştıktan sonra ilanı arkadaş siteden kaldırdı hemen...14000 TL ye aldım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2008-fz6-fazer-abs-ilk-sahibinden-boya-veya-kaza-yok-111332011/detay

bu ilanı hala görmeyen var mı İlana eklemek isterim, ARAÇ S2 ABS'dir...

Eğer bir sıkıntı, aksilik, bilinmeyen bir durum yoksa ilan resmen "bedava"... Bence Fazer düşünenler bu ilanın garanti temizliğini doğrularlarsa daha fazla düşünmesinler kanımca Ağlamak istiyorum bu motor gerçekten temizse ve bu fiyata ilk gün içerisinde satılamıyorsa
    ben motor için el sıkışmamış olsam bu akşam ordaydım sanırım...motor sahibinin şuuru yerinde değil herhalde..ya ne yaptığının farkında değil, ya da ne yazdığının
    açıp sormakta fayda var tabi...şimdi motor tertemiz olsa bile fiyattan dolayı patlak muamelesi görür...ilginç valla..

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu feyk ilan bu....
    15-16 lardan bahsediyordunuz daha yeni...
    10750 ye babasına vermez adam...
    Hele bi telefon edin görün...
    Kesin satıldı diyecek...
    bilmediğim için soruyorum bu tür fake ilanlar oluyo mu, neden?
    cihan54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler