Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    [QUOTE=erro;2883342]ikisinin de tarzı aynı değil mi..naked makina sonuçta...er6 desen o da güçlü bi alet...er6 alırsam 2009 üstü zor maliyet açısından...şimdi ssen de er6 dan sonra fazer bakıyosan ben de er6 ya şüpheyle bakmaya

Er6 ya supeyle bakma ben burda ne soylersem bos; benim hosuma gitmeyen senin hosuna gider tarz meselesi herkezin farkli, eger imkanin varsa ilk hangisini tercih ediyorsun al kullan begenmedigin zaman sat digerini al, herkez bisey anlatir kafan karisir sen neye odaklandiysan onu yap kendin tecrube edin. Ben er6n den once fazer alacaktim cok arastirdim yorumlari okudum cevreme danistim bi topik actim orda danistim, cogu insan tavsiye etmedi 10 kisiden 7 si tavsiye etmedi gittim fazer almadim icimde uhte kaldi, şimdi kafama koydum Allahin izniyle alacam bende tanisacam fazer ile iyi veya kotu begenmessem satarim beginirsem satmam ama sonra sunu demiyecem keske fazer alsaydim bu motoru alana kadar....
    selloo, -unnamed- ve erro bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatlı su motorcusu
    aga arabayı dolaştırayım diyorum bu sıralar...
    alınıyor gariban

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

[QUOTE=Canasil07;2883443]
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinin de tarzı aynı değil mi..naked makina sonuçta...er6 desen o da güçlü bi alet...er6 alırsam 2009 üstü zor maliyet açısından...şimdi ssen de er6 dan sonra fazer bakıyosan ben de er6 ya şüpheyle bakmaya

Er6 ya supeyle bakma ben burda ne soylersem bos; benim hosuma gitmeyen senin hosuna gider tarz meselesi herkezin farkli, eger imkanin varsa ilk hangisini tercih ediyorsun al kullan begenmedigin zaman sat digerini al, herkez bisey anlatir kafan karisir sen neye odaklandiysan onu yap kendin tecrube edin. Ben er6n den once fazer alacaktim cok arastirdim yorumlari okudum cevreme danistim bi topik actim orda danistim, cogu insan tavsiye etmedi 10 kisiden 7 si tavsiye etmedi gittim fazer almadim icimde uhte kaldi, şimdi kafama koydum Allahin izniyle alacam bende tanisacam fazer ile iyi veya kotu begenmessem satarim beginirsem satmam ama sonra sunu demiyecem keske fazer alsaydim bu motoru alana kadar....
    fazer in eksileri er6 ya göre fazladır...
    şakaya gelmeyen, hata affetmeyen bir motor...
    hele ki durduğu yerde şaka filan yapmaya kalkışmayacaksın motora...
    atar affetmez...
    ama giderken korkmayacaksın fazer den...
    virajı hızlanması hele ki 7000'den sonra çıldırması bütün bu eksileri kapatır bana göre...
    birde kombine frenlemeyi bileceksiniz, gerçi balatalar ısınınca kitleme sorunu da kalmıyor....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    [QUOTE=-unnamed-;2883792]aga arabayı dolaştırayım diyorum bu sıralar...
    alınıyor gariban

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

Alıntı Canasil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazer in eksileri er6 ya göre fazladır...
    şakaya gelmeyen, hata affetmeyen bir motor...
    hele ki durduğu yerde şaka filan yapmaya kalkışmayacaksın motora...
    atar affetmez...
    ama giderken korkmayacaksın fazer den...
    virajı hızlanması hele ki 7000'den sonra çıldırması bütün bu eksileri kapatır bana göre...
    birde kombine frenlemeyi bileceksiniz, gerçi balatalar ısınınca kitleme sorunu da kalmıyor....

HEHEHHEHEH bende ybr kızmasın diye ona biniyorum...
    -unnamed- bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    çıkaracam birazdan inş...
    bakalım hava azizlik yapmazsa bi sapanca yaparım...
    yeter 1 aylık ona o yol

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkaracam birazdan inş...
    bakalım hava azizlik yapmazsa bi sapanca yaparım...
    yeter 1 aylık ona o yol

bu saatte ne sapancası .. sen tuzla yap gel...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97656380/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07993389/detay

İstanbuldaki ilan sahibini uyardım. Afyondaki kimse acmadı telefonları...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    hocam siz beni yanlış anlamışsınız.. formaliteden sordum ben o soruları.. sormak için sordum bile denilebilir esasında ama siz beni yanlış anladınız. ankarada olmanız düşündürücü dememin sebebi de . ordan buraya sürüp getirebilirmiyim endişesi 4 silindir kullanmadım hiç en son er 6 f kullandım oda bi kaç kez motor bakmaya gittikçe. sahibinden aracılığıyla..
    madem satmaya niyetiniz war benmde almaya niyetim war.. hayırlısı hocam.. parayı toparlıyayım. tekrar irtibata gececeğimizi umuyorum.. görüşmek üzere
    elit motogaraj

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam siz beni yanlış anlamışsınız.. formaliteden sordum ben o soruları.. sormak için sordum bile denilebilir esasında ama siz beni yanlış anladınız. ankarada olmanız düşündürücü dememin sebebi de . ordan buraya sürüp getirebilirmiyim endişesi 4 silindir kullanmadım hiç en son er 6 f kullandım oda bi kaç kez motor bakmaya gittikçe. sahibinden aracılığıyla..
    madem satmaya niyetiniz war benmde almaya niyetim war.. hayırlısı hocam.. parayı toparlıyayım. tekrar irtibata gececeğimizi umuyorum.. görüşmek üzere
    Motor duruyo... İstenildiği zaman kapalı garajda görünebilir..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı selloo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor duruyo... İstenildiği zaman kapalı garajda görünebilir..
    kırımzı kod anahtarını herkes çok önemsiyo, sen ise olmadığını belirtmişsin...buradaki arkadaşlarda bilgilendirirse sevinirim, bir yerde kırmızı anahtarın motorun olmazsa olmazı olduğunu söylemişlerdi...bu durumda sen anahtarsız nasıl idare ettin/ediyosun..işlevini tam olarak bilmiyorum ama bakımların bile o anahtarla yapıldığıın söylemişlerdi...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırımzı kod anahtarını herkes çok önemsiyo, sen ise olmadığını belirtmişsin...buradaki arkadaşlarda bilgilendirirse sevinirim, bir yerde kırmızı anahtarın motorun olmazsa olmazı olduğunu söylemişlerdi...bu durumda sen anahtarsız nasıl idare ettin/ediyosun..işlevini tam olarak bilmiyorum ama bakımların bile o anahtarla yapıldığıın söylemişlerdi...
    Kırmızı kod anahtarı evet yok.. İdare etmek iki anahtarım zaten var kırmızı kod anahtarı o anahtarlara bişe olursa yeniden anahtar kodlamak için kullanılıyor... Bakımında felan ihtiyac duymadım duyulduğunuda zannetmiyorum belki akü sökülüp takıldığında lazım olur ama akü kutup başlarını söktüğümde kod anahtarı lazım olmadı... Çünkü fazerturkiye sitesinde bununla ilgili konu okumuştum... Ve birçok fazerin kırmızı kod anahtarını bırak yedek anahtarı bile yok... Sorsan hep koybolmuş....
    erro bunu beğendi.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı selloo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı kod anahtarı evet yok.. İdare etmek iki anahtarım zaten var kırmızı kod anahtarı o anahtarlara bişe olursa yeniden anahtar kodlamak için kullanılıyor... Bakımında felan ihtiyac duymadım duyulduğunuda zannetmiyorum belki akü sökülüp takıldığında lazım olur ama akü kutup başlarını söktüğümde kod anahtarı lazım olmadı... Çünkü fazerturkiye sitesinde bununla ilgili konu okumuştum... Ve birçok fazerin kırmızı kod anahtarını bırak yedek anahtarı bile yok... Sorsan hep koybolmuş....
    kırmızı anahtarın kodlama için kullanıldığını ve kaybettiğin taktirde lazım olursa serviste 2000tl civarın da bir fiyatı olduğunu biliyorum sadece. Ama adetten olmuş sanırım herkes bu kırmızı anahtarı çok önemsiyor bende alırken sormuştum ama ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum neyseki benim motorun hem kırmızı hemde yedek anahtarıda sıfır şekilde duruyor
    selloo bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı anahtarın kodlama için kullanıldığını ve kaybettiğin taktirde lazım olursa serviste 2000tl civarın da bir fiyatı olduğunu biliyorum sadece. Ama adetten olmuş sanırım herkes bu kırmızı anahtarı çok önemsiyor bende alırken sormuştum ama ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum neyseki benim motorun hem kırmızı hemde yedek anahtarıda sıfır şekilde duruyor

benim motorun kullanılmamış 2 siyah bir kırmızı anahtarı mevcut...
    mkaptan bunu beğendi.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Bende de aynen kullanılmamış bir şekilde duruyor. Ve almadan özellikle sormuştum. 2000 tl de az değil hani.

Motosikleti
    street triple rs
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1720531/detay/

s.a arkadaşlar bugün bu motorun sahibiyle görüştüm ... cumartesi motora bakmaya gidicem ksımetse.. birde sizlerin bakmasını istiyorum.. yorumlarınız benm için çok önemlidir.. motorda ekstra olarak full grenaj özel sele kappa çanta demiri ( çanta yok ama ) elcikler. lastikler yeni 2011 üretimi . motorda boya yok bakımları serwiste yapılmış . ağır bakımları yapılmış.. sizce bu motoru almam mantıklı olurmu tabi pazarlık yapıcaz bakalım en son neye anlaşıcaz. ha bu arada kırmızı anahtarıda duruyormuş ama 1 anahtarı kayıpmış bir siyah bir kırmızı anahtar war yani :D sayenizde bende kırmızı anahtarın ne işe yaradığını öğrendim
    elit motogaraj

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1720531/detay/

s.a arkadaşlar bugün bu motorun sahibiyle görüştüm ... cumartesi motora bakmaya gidicem ksımetse.. birde sizlerin bakmasını istiyorum.. yorumlarınız benm için çok önemlidir.. motorda ekstra olarak full grenaj özel sele kappa çanta demiri ( çanta yok ama ) elcikler. lastikler yeni 2011 üretimi . motorda boya yok bakımları serwiste yapılmış . ağır bakımları yapılmış.. sizce bu motoru almam mantıklı olurmu tabi pazarlık yapıcaz bakalım en son neye anlaşıcaz. ha bu arada kırmızı anahtarıda duruyormuş ama 1 anahtarı kayıpmış bir siyah bir kırmızı anahtar war yani :D sayenizde bende kırmızı anahtarın ne işe yaradığını öğrendim
    o değilde selesi çok rahat gözüküyor böyle bir sele nerede yaptırabiliriz

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    arkadaşlar motorlarınızın tekeri düz bassın.. .temiz bulursam bende alacağım... sizinde kulağınız delik olsun..
    naked tercihimdir..

Motosikleti
    koltuğu çok güzel görünüyor...

Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar koltuğu bende çok beyendim :D ama lütfen koltuğu bi kenara bırakıp motoru genel olarak değerlendirirmisiniz.. isterseniz sahibine koltuğu nerden nasıl ne kadara yaptırdıgını örenebilirim..
    elit motogaraj

arkadaşlar koltuğu bende çok beyendim :D ama lütfen koltuğu bi kenara bırakıp motoru genel olarak değerlendirirmisiniz.. isterseniz sahibine koltuğu nerden nasıl ne kadara yaptırdıgını örenebilirim..
    Dostum git gör biz nedesek yanlış olur.. Resimlerden güzel görünüyor maşallah...
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Haklısınız cumartesi ola hayrola..
    elit motogaraj

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler