Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    benim bütçe biraz sıkıntılı bakalım nolucak halimiz 11bin gibi bi bütçeyle eli yüzü düzgün bi 2006 bulursam bide rengi mavi olursa yada kırmızı siyah şase.... tadından binilmez!!!
    elit motogaraj

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bütçe biraz sıkıntılı bakalım nolucak halimiz 11bin gibi bi bütçeyle eli yüzü düzgün bi 2006 bulursam bide rengi mavi olursa yada kırmızı siyah şase.... tadından binilmez!!!
    ben senin bütçene 3 000 daha ekledim diyelim... temiz fazer dersen en az 12000 ayırmalısın oda bu sezon için...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    12 yi koy cebine ... Bekle... ;)
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Düşünürsen benim kendi fazer ım ama mavide değil. Gri benimki temiz gerekli açıklama ilanımda yazıyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6274263/detay/

İstersen 555 nolu telden bana ulaşabilirsin...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    herkese iyi geceler...
    biz motorun yüzünü unuttuk neredeyse...
    üstünde brandası 1 haftadır yatıyor, vakit olsa da baksak hele...
    bazılarına da laf söyleyebiliriz de şimdi kendini bir şeylerden sanacak filan...neme lazım!

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı selloo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünürsen benim kendi fazer ım ama mavide değil. Gri benimki temiz gerekli açıklama ilanımda yazıyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6274263/detay/

İstersen 555 nolu telden bana ulaşabilirsin...
    ilanınıza baktım fakat ankarada olmanız beni biraz düşündürüyor. bu arara motoru alırken serwise güwendiğinz kişilere gösterdinizmi .. gecmişini biliyormusunuz motorun
    elit motogaraj

ilanınıza baktım fakat ankarada olmanız beni biraz düşündürüyor. bu arara motoru alırken serwise güwendiğinz kişilere gösterdinizmi .. gecmişini biliyormusunuz motorun
    Yok ben çok zenginim öyle çok param varki çöpe atcak,canım sıkıldı dedim 12000 tl yi ne yapsamda harcasam diye gittim manavdan fz6 fazer aldım.,, ehali para kolay kazanılmıyor.. Ve ankarada olmasının düşündürücü yanı ne açıklarmısın...

Ben paramı sokakta bulmadım.. Ben motorun 3. Sahibiyim ilk sahibide tanıdık 2 sahibide benim arkadaşım 1 sahibide arkadaşımın tanıdığı.. Dedimya ben paramı sokakta bulmadım baydar yamaha var ankarada ve birde metin usta ve birde ankara motor abdulrahman usta var hepsinden motorum onaylı... He ben şuan tok satıcı olmadığım için 11250 millet şüphe ediyor acaba diye!!

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi geceler...
    biz motorun yüzünü unuttuk neredeyse...
    üstünde brandası 1 haftadır yatıyor, vakit olsa da baksak hele...
    bazılarına da laf söyleyebiliriz de şimdi kendini bir şeylerden sanacak filan...neme lazım!
    tatlı su motorcusu
    -unnamed- bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Valla dostum motor temizse bence sivasa kadar yolu var düşünme git derim.Ama 11000 tl ye 2006 temiz fazer bulman samanlıkta iğne aramak bilgin olsun.Temiz fazer 12500 den aşağı bulamazsın sahibinin çok acil paraya ihtiyacı olmadığı sürece. Sana küçük bir hatırlatma 2-3 aya kadar aldın aldın yoksa sezon başlıyor bu fiyatlara bir daha hiç bulamayacaksın. beğenmediğin motorlara bile 13 ten aşağıya istemeyecekler.Ya da er6-n bakmaya devam edeceksin

Motosikleti
    temiz motor olsun gidip hakkariden bile alırım... fazer a atladınmı otobandan hop istanbul... 1 ,5 depo benzin e bakar.... onuda motor başında çözersiniz yeterki hoşuna gitsin... sezon açıldımı o moytorlar bu fiyat a hayal...
    mkaptan bunu beğendi.

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Arkadaslar bende er6n motorumu sattim ve simdi eski den beri aşık oldugum fazer a kavusmak istiyorum niyeti kötü bozdum 12 bin butcem var temiz bitane arastiriyorum acele etmiyorum hayirlisi diyorum
    erro ve cihan54 bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Canasil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende er6n motorumu sattim ve simdi eski den beri aşık oldugum fazer a kavusmak istiyorum niyeti kötü bozdum 12 bin butcem var temiz bitane arastiriyorum acele etmiyorum hayirlisi diyorum
    hocam sen de sattın cillop gibi motoru valla...takip ediyodum...fazer kullandın mı daha önce...er6 dan neden vazgeçtin...benim fazer alternatifim er6n

Motosikleti

fazer in selesine kıçını koydunmu vay haline... senin derdini o dakikadan sonra fazer çözer... er yada geç...

4 silindirin tadı her daim başkadır....

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazer in selesine kıçını koydunmu vay haline... senin derdini o dakikadan sonra fazer çözer... er yada geç...

Allahin izniyle insallah az kaldi heycanim her daim artiyor hurda bi motor alip hayal kirikligi yasamamak icin acele etmiyorum ama her an bende araniza katila bilirim.

---------- Post added at 09:30 ---------- Previous post was at 09:22 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen de sattın cillop gibi motoru valla...takip ediyodum...fazer kullandın mı daha önce...er6 dan neden vazgeçtin...benim fazer alternatifim er6n
    Evet motorum cok guzeldi, rahat kullanimi vardi ekonomik iyi bi makineydi, satma sebebim o an nakite sıkışmamdi baska bi sebebi yok şuan rahatim cok şükür, birde er6n benim tarzim deilmis onu anladim. Eger er6 alirsan 2009 ustu al ve surekli bineceksen al, alip satmayi dusunursen ikinci eli zayif bi motor. Fazer hic kullanmadim insallah ustune binince kullancam.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fazer hic kullanmadim insallah ustune binince kullancam.
    Pişman olmayacağına emin ol

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Evet motorum cok guzeldi, rahat kullanimi vardi ekonomik iyi bi makineydi, satma sebebim o an nakite sıkışmamdi baska bi sebebi yok şuan rahatim cok şükür, birde er6n benim tarzim deilmis onu anladim. Eger er6 alirsan 2009 ustu al ve surekli bineceksen al, alip satmayi dusunursen ikinci eli zayif bi motor. Fazer hic kullanmadim insallah ustune binince kullancam.
    ikisinin de tarzı aynı değil mi..naked makina sonuçta...er6 desen o da güçlü bi alet...er6 alırsam 2009 üstü zor maliyet açısından...şimdi ssen de er6 dan sonra fazer bakıyosan ben de er6 ya şüpheyle bakmaya başladım...

Motosikleti
    Allahin izniyle insallah az kaldi heycanim her daim artiyor hurda bi motor alip hayal kirikligi yasamamak icin acele etmiyorum ama her an bende araniza katila bilirim.

---------- Post added at 09:30 ---------- Previous post was at 09:22 ----------

piyasasından fazla ver ama temiz motor al.. sonra uğraşması hemi daha masraflı hemi düzen tutarmı tartışılır....

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ramazan abi haklı bir kez seleye oturdun mu işler değişiyor.Çok farklı türlerde motorlar kullandım ama fazer ın tadı bir ayrıymış.

Motosikleti
    evet yamaha teknolojisi fazer ile daha bir güzel oluyor... hele o 6 devirden sonra kısrak gibi şahlanması yokmu beni alıyor başka bir yere götürüyor...
    mkaptan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    abi beni çok korkuttular fazeri zapt edemezsin sana yüksek gelir falan diye ama herşey sağ elinde bitiyor onu anladım.Fazer düşük devirde bir cbf150 amaa gazı açmaya başladığında içindeki şeytan ortaya çıkmaya başlıyor.
    bence 150 cc den sonra geçilecek bir motor 125 150 cc de adam kendni geliştirmişse 250 liğe falan geçmemeli son dakika direkten döndüm ben cbr250 alıyordum neredeyse iyiki bunu almışım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (1 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler