Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende aldım motoru bir hafta falan oldu ama işten gucten fırsat bulamadım binmeye şurda 2 satır yazmaya artık benimde 2007 bordo bir fazerim var Allah herkese kazasıs sürüşler nasip eylesin arkaşlar...
    hayırlı olsun ıyı gunlerde bınmen dılegıyle
    YAMAHA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Slm arkadaşlar. 2007 fz6 fazerim var.3000 km bakımı için İzmir veya Aydında önerebileceğiniz bir servis ustası var mı.

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamalube yi tavsiye ederim.
    bugun 30,000 bakımına soktum. gerekli ayarların hepsi yapıldı. koolcenter gibi parça paraları var ama napalım artık 4 çoçuğumuz oldu.

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun 30,000 bakımına soktum. gerekli ayarların hepsi yapıldı. koolcenter gibi parça paraları var ama napalım artık 4 çoçuğumuz oldu.
    Neler yapıldı bakımda detaylı yazarsan sevinir bu fazerci kardeşlerin,malum bakım yaptırırken ona göre bizde bakım yaptırırız.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neler yapıldı bakımda detaylı yazarsan sevinir bu fazerci kardeşlerin,malum bakım yaptırırken ona göre bizde bakım yaptırırız.
    tek tek sıralayım,

Yağ Filtresi
    hava filtresi
    buji
    yağlar
    radyatör suyu
    senkron ayarı
    gerekli yerleri yağladım
    bunlara ek olarak ; kafa grenajından ses geliyordu xenon balansı gevsemiş onları sıktım, plaka ısıgı yanmıyordu kablo ek yerinden temas sorunu varmış onu buldum.
    yalnız rolantiyi 1380-1420 arası gidip geliyor, normalmi bu değer yoksa çok mu yüksek?

Alıntı murathoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar. 2007 fz6 fazerim var.3000 km bakımı için İzmir veya Aydında önerebileceğiniz bir servis ustası var mı.
    İzmir'de çok iyi bir usta var..Yamaha Akdemirde...Aslan usta tavsiye edebileceğim bir ustadır...

Motosikleti
    HAYABUSA
    tek tek sıralayım, tabiki tüm parçalar orjinaliyle değişti.

tek tek sıralayım,

Yağ Filtresi
    hava filtresi
    buji
    yağlar
    radyatör suyu
    senkron ayarı
    gerekli yerleri yağladım
    bunlara ek olarak ; kafa grenajından ses geliyordu xenon balansı gevsemiş onları sıktım, plaka ısıgı yanmıyordu kablo ek yerinden temas sorunu varmış onu buldum.
    yalnız rolantiyi 1380-1420 arası gidip geliyor, normalmi bu değer yoksa çok mu yüksek?
    Açıklama için tşk.

Senin rolenti baya yüksekmiş

1000-1050 en iyisi hemde hararet bakımından.

Her zaman orjinal parça taraftarıyım..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Koolcenter ın miktarını sorsak?..... Hani başkalarına da faydası olur belki...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

borabuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 700
    Arkadaşlar bende bugün aydın motora bıraktım 40 bin bakımı için, ayrıca eksantrik zinciride değişcek, bakalım alınca sizlerle paylaşırım son durumu.

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı murathoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirde Bornova Buyuk Cami Altında var Bornova Motor. Serkan Arkadasımızın elinden her iş gelir gereken yardımı gösterecektir. özelden yer num. vs detaylı yardımcı olabilirim. Zaten Arkadas forumdan TOP SPEED olarak kullanıcı adı var. şahsen ben ona baktırıyorum motoru, malzemeyi alırım o takar ayarları duzguncene yapar. isteyen tabiki yetkili servise götürsün fakat eminim ücreti 2 katından fazla cıkıcaktır

Teşekkürler Nfs arkadaş.selamlar

Motosikleti
    Fazer 2006
    Selam arkadaşlar , forumu sürekli takip ediyordum ve
    artık bende bir fazer sahibiyim,

Motosikleti
    Fazer 2006
    Hemen dahil o0luyorum

Motosikleti
    HAYABUSA

Motosikleti
    Crypton T115
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8566748/detay/

arkadaslar bu motor 2 hafta önceye kadar 40 bin kmde idi. ilanda 4000 yazıyordu aramıstım herhalde 40 bin demiştim evet eksik yazıldı ama km hep uzun yolda yapıldı muglada okuyorum. mugla nazilli arası yaptım diyordu. kırmızı anahtarı yok motorun. saga düşmüş depo boyanmıs bir kere. fakat ilanda su anda 12500 yazıyor. sahibine mesaj attım tam kaç kmde diye 13200km yazmış. yani almak isteyenlerin haberi olsun diye soyleyim.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8566748/detay/

arkadaslar bu motor 2 hafta önceye kadar 40 bin kmde idi. ilanda 4000 yazıyordu aramıstım herhalde 40 bin demiştim evet eksik yazıldı ama km hep uzun yolda yapıldı muglada okuyorum. mugla nazilli arası yaptım diyordu. kırmızı anahtarı yok motorun. saga düşmüş depo boyanmıs bir kere. fakat ilanda su anda 12500 yazıyor. sahibine mesaj attım tam kaç kmde diye 13200km yazmış. yani almak isteyenlerin haberi olsun diye soyleyim.
    kesınlıkle haklısın bende aydındakı motorcu arkadasıma bu motoru baktırmıstım (yanına gıdıp ) bana soyledıgı su emrah motor 4 bin degıl 40 bın km rede + bu motor bıze yaramaz cok hırpalanmıs demıstı sımdıde km resını dusurmusler.ayıp vallaha...

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    ben de anlayamıyorum bu km. sayacıyla oynayan satıcı zihniyetini,
    kardeşlerim bakımları yapılmış yaği-filtreleri zamanında değişmiş bir motorun 40bin 60bin km.lerde olması hiçbirşeydir,bu durum alıcıları da satıcıları da endişelendirmesin.....tezatlık şurada ki fazer satınalmak isteyenler 18bin 20binde km.leri görünen (ama maalesef öyle değiller) motorların üzerine zıplıyorlar,hiç düşünmüyorlar ki bu 2005 / 2006 model S1 kasa makineler nasıl olurda 5 veya 6 yılda bu kadar az km. yapmış olabilir!!!!örneğin ben yeni yaz sezonuyla birlikte 1,5 ayda 4bin km. yaptım aşagı yukarı varın gerisini siz hesaplayınız
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

borabuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 700
    dediğiniz doğru insanda mide olcak biraz km yi aşşağıya çekmek için.. gerisi boş ben satayımda ne olursa olsun zihniyeti..ne diyim böyle insanlara bilmiyorum.

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    arkadaşlar , bu siteden arkadaşımız motorunu satıyor . orjinal ve çok temiz bi göz atın isterseniz fz6 fazer almayı düşünen arkadaşlar en azından bilindik biri temiz bir motor sahibi olaabilirler. yatması kalkması boyası hiç bir şeyi yok ve km si orjinal. sitedeki ismide yengeç ti yanlış hatırlamıyosam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1260482/detay/
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    HAYABUSA
    Temiz makinaya benziyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler