Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısı bende de var belki bilirsin kırmızı 2006 model çantalı ama ben aldıgımda çanta yoktu sadece eksoz vardı 11750 ye aldım 18 binde
    istersen bu motora bakabilirim senin için,
    ancak izmirden doğru nasıl alacaksın, istanbula gelmen lazım olur.
    valla ben alacak olsaydın eger motorda temizse izmire gelir alırdım, tabi bu kişiye bağlı.
    karar senin bakıyım mı motora ?
    cihan bey düşünmedim değil fakat yarın sabah arayıp bi pazarlık durumunu sormak lazım yoksa oraya gelip gitmem bana daha pahalıya gelecektir. yarın arıcam konuscam eger gercekten guzel bi pazarlık yapabilirsek sizden rica ederim bi zahmet gidebilir, vaktiniz olursa bakarsınız. ki sanmıyorum zaten uygun fiyata veriyor kaldıki bide pazarlık yapsın. yarın arıcam ozellikle konuscam zaten aramadıgım ilan kalmadı fazercanların . teklifiniz gercekten cok dusunceliydi tekrar tekrar tesekkur ederim durumdan ö.m olarak haberdar edicem sizi. tekrar teşekkur ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan bey düşünmedim değil fakat yarın sabah arayıp bi pazarlık durumunu sormak lazım yoksa oraya gelip gitmem bana daha pahalıya gelecektir. yarın arıcam konuscam eger gercekten guzel bi pazarlık yapabilirsek sizden rica ederim bi zahmet gidebilir, vaktiniz olursa bakarsınız. ki sanmıyorum zaten uygun fiyata veriyor kaldıki bide pazarlık yapsın. yarın arıcam ozellikle konuscam zaten aramadıgım ilan kalmadı fazercanların . teklifiniz gercekten cok dusunceliydi tekrar tekrar tesekkur ederim durumdan ö.m olarak haberdar edicem sizi. tekrar teşekkur ederim.
    ancak 10 bin tl diye direk pazarlık yapılmaz,
    önce motora bakılması gerekir, neyi var neyi yok, telefonda anlatıldıgı gibi, resimden bakıldıgı gibi olmuyor, bende alırken 30 motora baktım hepsi ne resimdeki ile aynı idi, nede telefonda anlatıldıgı gibiydi.
    sen yine de görüş telefonlaş, ben o tarafa geçersem bakarım. haber ederim burdan
    98 Beygir.....

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    dogan88,
    bu 2006 kırmızı eğer görüldügü gibi guncel durumdaysa ve bakımları eksiksiz yapılmışsa hemen ara pazarlık yap,küçük bir sunnet et fiyattan yol parası masrafları vesaire
    cihan da sana yardımcı olacak motor expertizi konusunda,çok iyi fiyat kelepir.......ben bu fiyatlar için 2 ay motosiket peşinde dolandım durdum ))) cihan ve birol bilirler
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dogan88,
    bu 2006 kırmızı eğer görüldügü gibi guncel durumdaysa ve bakımları eksiksiz yapılmışsa hemen ara pazarlık yap,küçük bir sunnet et fiyattan yol parası masrafları vesaire
    cihan da sana yardımcı olacak motor expertizi konusunda,çok iyi fiyat kelepir.......ben bu fiyatlar için 2 ay motosiket peşinde dolandım durdum ))) cihan ve birol bilirler
    konustum gram pazarlık yok diyor. yol masrafım vs indir bişeyler alayım diyorum, 10 milyar getir al diyor kısaca.
    motora hiçbir masrafı yok sadece 2007 yılında sağa düşmesi var kafa grenajında sagda çizik var diyor depoda vs sorun yok diyor. bakımları tam gel servise gidelim motoru gorunce anlıcan zaten dedi ben bişey demek istemiyorm dedi geçti. ule sünnet diye bi 250-300 düşer insan peki dedim benim bütçemi az aşıyor dedim, adamda zaten 1-2 güne satılır cok arayan vs var diye havalara girdi hayırlı işler dedim kapadım. bakalım artık ne olcak durum.

Motosikleti
    malesef
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun. XT'nin yeri çok farklıdır bende birkere çok yaşanmışlığım vardır üzerinde ve çokta kullanışlı bir motosiklet, fazla bakımda istemiyor, fazerin tek üstünlüğü asfaltta uzun yol bende onu düşünerek, birazda değişik bir şey olsun diyerek aldım fena bir alet değil fazerda
    fazermi fena değilmiş ötekinden onkat daha güzel be temiz kullanırsan seneye bana satarsın seni pek açmadı sanki bu motor... tabi alışıksın çirkin dağ motorlarına

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun. XT'nin yeri çok farklıdır bende birkere çok yaşanmışlığım vardır üzerinde ve çokta kullanışlı bir motosiklet, fazla bakımda istemiyor, fazerin tek üstünlüğü asfaltta uzun yol bende onu düşünerek, birazda değişik bir şey olsun diyerek aldım fena bir alet değil fazerda
    VIA ne o endurocu ruhu öldü sanırım. Açıkcası şaşırdım senin gibi enduro tutkunu birisi 600 cc'de uzun yol içini birşeyler bakarsa bunlar transalp vb. motosiklet olur derdim.

Şak bir yana lastikler topraga degmeyecekse sadece touring amaçlı kullanım için fena bir tercih degil. Umarım bundan sonrada 600RR felan almazsın

Tekrardan hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanman dilegiyle..

Bu arada XT duruyor mu?

Motosikleti
    kocaoglan
    konustum gram pazarlık yok diyor. yol masrafım vs indir bişeyler alayım diyorum, 10 milyar getir al diyor kısaca.
    motora hiçbir masrafı yok sadece 2007 yılında sağa düşmesi var kafa grenajında sagda çizik var diyor depoda vs sorun yok diyor. bakımları tam gel servise gidelim motoru gorunce anlıcan zaten dedi ben bişey demek istemiyorm dedi geçti. ule sünnet diye bi 250-300 düşer insan peki dedim benim bütçemi az aşıyor dedim, adamda zaten 1-2 güne satılır cok arayan vs var diye havalara girdi hayırlı işler dedim kapadım. bakalım artık ne olcak durum.

hayırlısı olsun işalah,bu işler aceleye gelmez 10kere düşüünüp bir kere satın alacaksın,satıcıların gazına gelmeyiniz !!!! elinde kurupara hazır motosiklet almak isteyen hem de 2006model uzun km.ler yapmış bir modele müşteri hergun çok çıkmaz,ama ne demişler bir kızı yuz kişi ister bir kişi alır koynuna hepinize hayırlı olsun motosikletleriniz
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VIA , motorun hayırlı olsun.
    Teşekkürler KBC

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:51 ----------

Alıntı deniz_kızı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazermi fena değilmiş ötekinden onkat daha güzel be temiz kullanırsan seneye bana satarsın seni pek açmadı sanki bu motor... tabi alışıksın çirkin dağ motorlarına
    Güzellikten daha çok işlevselliğe bakarım Evet fazer tam başlangıç motorudur seneye satabilirim sana

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VIA ne o endurocu ruhu öldü sanırım. Açıkcası şaşırdım senin gibi enduro tutkunu birisi 600 cc'de uzun yol içini birşeyler bakarsa bunlar transalp vb. motosiklet olur derdim.

Şak bir yana lastikler topraga degmeyecekse sadece touring amaçlı kullanım için fena bir tercih degil. Umarım bundan sonrada 600RR felan almazsın

Tekrardan hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanman dilegiyle..

Bu arada XT duruyor mu?
    Enduro tutkusunda bi değişiklik yokki ELINT plansız ve ani bir alışveriş oldu yoksa seninde söylediğin gibi TA, AT vb. bir model düşünürdüm zaten

Race keyfi için R1 den başka sporta para vermem

XT600 şuan duruyor sezon için tüm bakımlarını yaptım,yeni michelin anake2 lastik taktım ve zincir dişli setini değiştirdim oyüzden kararsızım satma konusunda...

Saol dostum bende sizlere kazasız bir sezan diliyorum

Motosikleti
    Crypton T115
    arkadaslar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7480538/detay/
    su motor hakkında bilgisi olan var mı? nasıl gorunuyor bi yorum bekliyorum.?

Birde arkadaslar kaza oldugunu nasıl sorgulatabilirim? sms ile bir ara sorgulatma yontemi vardıda simdi unuttum hangi numaraya nasıl oldugu anlatırmısınız?

Motosikleti
    fz6 fazer
    bu hafta yag yag filitresi hava filitresini degiştiricem tavsiyede bulunacanız ürünleri söylerseniz sevinirim

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    arkadaslar

Birde arkadaslar kaza oldugunu nasıl sorgulatabilirim? sms ile bir ara sorgulatma yontemi vardıda simdi unuttum hangi numaraya nasıl oldugu anlatırmısınız?
    turkcell'de bir numara vardı ona soruyordun fakat o numara araç bir sigorta firması tarafından işleme alınmışsa gösteriyor. şu kadar masraf yapılmış diye geri bildirim yapıyor fakat yapılan işlemleri bildirmiyor

Alıntı 007bont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta yag yag filitresi hava filitresini degiştiricem tavsiyede bulunacanız ürünleri söylerseniz sevinirim
    şase numarasından servise sorgulatabilirsin derim en güzel yöntemdir
    hemde motorun servis kaydı olup olmadığını çok iyi bir şekilde öğrenmiş olursun bu sayede
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    bmw 1200rt
    arkadaslar

linkteki motorun km si çok yüksek ,bence ona okadar vereceğinize, aşşağıdaki linkteki motora biraz pazarlık yapıp onu almanız daha mantıklı. motor resmen sıfır gibi daha 4500 km de

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...976157/detay/?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:02 ----------

KN hava filtresi,kN yağ filtresi ,CASTROL POWER 1 RACING 4T
    10W-50 marka yağ

http://www.dadasmotor.com/urun_detay.asp?urun=167
    fz6 fazer

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı ayaramis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linkteki motorun km si çok yüksek ,bence ona okadar vereceğinize, aşşağıdaki linkteki motora biraz pazarlık yapıp onu almanız daha mantıklı. motor resmen sıfır gibi daha 4500 km de

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...976157/detay/?[COLOR="Silver"]
    hocam 12ye vermiyor herhalde hatırı sayılır guzel bi indirim yaptı, butcem mumkun değil 13 e yetmez zaten . motor 45000 km olmus fakat bugun gordum temiz kullanmıs sadece kmsi cok. bakımları duzgun yapılmış bir motorun km cok olmuş cok bir onemi yok sanıyorum. hee gonul ister 25 bin kmde (orjinal) almak ama hiç olmazsa 45binde alıyorum ama kmsi orjinal. carsamba yada persembe alıcam tabi daha iyisi cıkmazsa o zmana bakalım artık...

K M L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz 6 Fazer '05
    bakımları zamanında yaptırılmıştır fakat 4500 km de arkadaş kendisi ile çelişiyor bu ilanda yapmayın bu kadarda saf olunmaz motorsiklet alınırken bu ilana inanalar için söylüyorum.

Alıntı ayaramis adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...976157/detay/?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:02 ----------

KN hava filtresi,kN yağ filtresi ,CASTROL POWER 1 RACING 4T
    10W-50 marka yağ

http://www.dadasmotor.com/urun_detay.asp?urun=167

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    hocam 12ye vermiyor herhalde hatırı sayılır guzel bi indirim yaptı, butcem mumkun değil 13 e yetmez zaten . motor 45000 km olmus fakat bugun gordum temiz kullanmıs sadece kmsi cok. bakımları duzgun yapılmış bir motorun km cok olmuş cok bir onemi yok sanıyorum. hee gonul ister 25 bin kmde (orjinal) almak ama hiç olmazsa 45binde alıyorum ama kmsi orjinal. carsamba yada persembe alıcam tabi daha iyisi cıkmazsa o zmana bakalım artık...
    bu motorun sahibi ile konuşabilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7272557/detay/
    motoru da bilirim, sahibinide tanırım. km olayına bakmayın. daha geçenlerde sahibindende 97000 km de olan fazeri 27000 kmye düşürüp satmaya çalışıyorlardı.
    motorda motor, ille de motor

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı angorstatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun sahibi ile konuşabilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7272557/detay/
    motoru da bilirim, sahibinide tanırım. km olayına bakmayın. daha geçenlerde sahibindende 97000 km de olan fazeri 27000 kmye düşürüp satmaya çalışıyorlardı.
    hocam istanbula gidip gelmem bana cok masraflıya patlıcak. o yuzden izmir cevresinden bakıyorum.
    benim baktıgım motorda yamaha türkiye forumunun moderatorunun motoru. yani moderator adam yalan yanlıs iş yapmaz, heleki bu yamaha türkiyenin moderatoruysa . o yuzden guvenmek istedim o kişiye. umarım yanılmam.

Motosikleti
    kocaoglan
    Fz6 fazer için yakında two brothers dual egsoz almak istiyorum,
    bu kasa için en yakışıklısı en performanslısı bu..........

http://members.shaw.ca/fazed3/Images...t/DSCF3826.JPG

http://www.samuraimotos.com.br/image...os/120831.jpeg
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA

Yamahanın kendi yağı olan yamalube yi tavsiye ederim,yağ filitresi olarak orjinal yağ filitresini tavsiye ederim..
    facebook(Fazer Tutkunları)

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fz6 fazer için yakında two brothers dual egsoz almak istiyorum,
    bu kasa için en yakışıklısı en performanslısı bu..........

http://members.shaw.ca/fazed3/Images...t/DSCF3826.JPG

http://www.samuraimotos.com.br/image...os/120831.jpeg
    cok yakışıklı olur ilk buluşmamızda sesinide duyarız
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler