Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cagataykk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı...
    Son kararım cbr250r o zaman..Hayırlısı olsun :D
    theplatoon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr250r
    evet beyler bugün motosiklet günüymüş öyle dediler havada serin olunca biraz temizlik yapalım motorumuzu öpelim koklayalım dedim

cagataykk ve linkinpark20 bunu beğendiler.

zsturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki tane alarmlı disk kilidi, masterlock zincir var ama nereye kadar korur tabi,,, ilk yıl kasko yaptırmıştım anadolu sigortadan 1250 tl %10 muafiyetli ,hiç vukuatım olmamasına rağmen ikinci yıl önerdikleri 2500 tl %20 muafiyet oldu, telefondaki kadına 4-5 yıl bekleyin motor parası kadar para alın ve %100 muafiyet yapın dedim kapattım ,,,

bu akşamdan itibaren ücretli/kapalı garaja alıyorum motoru, bu lavukları bekleyeceğim ama,,,
    Otopark fiyatlari ne durumdaki oturduğunuz yerde. Ben Samsunda evimin yanindaki katli otoparka sordum araba 200 motor 100 dedi aylik biraz pahali geldi işyerime koyuyorm suanda

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Temizlik iyidir iyi Masallah Dolu ve yagmur nedeniyle bikaç gundur binemedim motoruma :(

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı zsturkmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otopark fiyatlari ne durumdaki oturduğunuz yerde. Ben Samsunda evimin yanindaki katli otoparka sordum araba 200 motor 100 dedi aylik biraz pahali geldi işyerime koyuyorm suanda

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Temizlik iyidir iyi Masallah Dolu ve yagmur nedeniyle bikaç gundur binemedim motoruma :(
    burasıda bugün berbat haziranda nelerle uğraşıyoruz ya

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oç olarak tabir ettiğimiz iki asalak benim cbr ı yoklamışlar bu sabah

http://www.youtube.com/watch?v=U504RpkxyNA
    Üslubumda hep seviyeli bir çizgi tutturmaya çalışırım fakat böylelerini görünce askerde bir komutanın ettiği akıllara durgunluk veren küfür geliyor aklıma.
    O da bir hırsızlık vakasından sonra bölüğü toplayıp hırsızı küfürle kışkırtmak için şöyle demişti:
    "Bunu yapanlar anne karnında dayı ...."

Bir de şöyle bir durum var.Forumlarda bilgi-foto paylaşırken dikkatli olalım.
    Herkes görebiliyor ;)
    avcagatay bunu beğendi.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı zsturkmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

50-100 arası aylık ücreti
    bu arada dün polis arkadaşlarla konuştum, özellikle honda marka motosikletlere yapılan hırsızlıklar baya bi artmış, dışarda bırakan arkadaşlar dikkatli olsun, gün içinde de gittiğiniz yerlerde zincirle bağlayamıyorsanız bile en azından alarmlı disk kilidi olsun üzerinde derim
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Hadi var mi şileye gelen

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Arkadaşlar ikinci el piyasası ne durumda? Yakında alan satan var mı? Model,km fiyat bilgisi verebilecek biri varsa sevinirim.

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Temizler 9.500 den basliyor 10 buçuk isteyen de var 10.000 km civari kazasiz. Ben satiyorm 2012 11bin km 9550 son fiyat ama istanbul

cagataykk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı...
    Beyler aranızda hava filtresi takan var mı ?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ikinci el piyasası ne durumda? Yakında alan satan var mı? Model,km fiyat bilgisi verebilecek biri varsa sevinirim.
    benim 2014 çıkışlı(2013 model) eski kasa 4 yıl garantili 1000 km de extrasız motoru bir ara satıp 500 r alıyım diyordum 11000 veren çok oldu bir kişi 11250 verdi 11500 u görse satıcaktım olmadı benim piyasam bu

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cagataykk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler aranızda hava filtresi takan var mı ?
    Performansmi normali ?

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temizler 9.500 den basliyor 10 buçuk isteyen de var 10.000 km civari kazasiz. Ben satiyorm 2012 11bin km 9550 son fiyat ama istanbul
    Teşekkürler, İstanbul uzak kalır biraz...

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim 2014 çıkışlı(2013 model) eski kasa 4 yıl garantili 1000 km de extrasız motoru bir ara satıp 500 r alıyım diyordum 11000 veren çok oldu bir kişi 11250 verdi 11500 u görse satıcaktım olmadı benim piyasam bu
    Teşekkürler size de...

Fiyatlar şaka gibi açıkcası. Birkaç tane 2012 model baktım, 8.500 civarı fiyat söylüyorlar 10.000km civarında kilometreleri de temizler. Siz hatrı sayılır miktar yüksek söylüyorsunuz, 8'den fazla vermeyi düşünmediğim için vazgeçtim.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Arkadaslar merhaba, motorum 400kmye dayandi bugunde universite sinavlari bitti cok rahatim artik gezicem insallah yalniz su rodaj konusunda biraz takintiliyim ilk 200 kmde 5.000 deviri gecmedim simdi ara sira 6.000 devire geliyorum tam olarak ne yapmam lazim ? Bide artci olayinda kilo olayi en fazla kac olmalidir ? Rodajda artci alinirmi? cevaplarsaniz sevinirim ayrica bu hafta ici bi bulusma yapsak nefis olur tanisalim goruselim saygilar

Motosikleti
    düz yol olursa alınabilir ama bence hafif yokuş varsa bile ben artçı almam almadım daha ,şuan 1200 km deyim gördüğüm devir max 9000 falan hız anlık 125 rodaj yagı değişti 1500 km den sonra top speed deneme si yapmak istiyorum

benim rodajım bu dur özellikle şehir dışına çıkmadım hep şehir içi zaten işten binemiyoruz motora

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz yol olursa alınabilir ama bence hafif yokuş varsa bile ben artçı almam almadım daha ,şuan 1200 km deyim gördüğüm devir max 9000 falan hız anlık 125 rodaj yagı değişti 1500 km den sonra top speed deneme si yapmak istiyorum

benim rodajım bu dur özellikle şehir dışına çıkmadım hep şehir içi zaten işten binemiyoruz motora
    Kullanma klavuzunda 500km boyunca ani hizlanmalardan yavaslamalardan kaciniz yuksek devir kullanmayiniz diyo bence rodaj yagi degistikten sonra artik bi sınırlama kalmiyo

Motosikleti
    Ama sonucta akan trafikte ister istemez anlik hizlaniyoruz en fazla 6000 devire cikiyorum 5000 mi yapmam lazim?

Motosikleti
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba, motorum 400kmye dayandi bugunde universite sinavlari bitti cok rahatim artik gezicem insallah yalniz su rodaj konusunda biraz takintiliyim ilk 200 kmde 5.000 deviri gecmedim simdi ara sira 6.000 devire geliyorum tam olarak ne yapmam lazim ? Bide artci olayinda kilo olayi en fazla kac olmalidir ? Rodajda artci alinirmi? cevaplarsaniz sevinirim ayrica bu hafta ici bi bulusma yapsak nefis olur tanisalim goruselim saygilar
    zaten doğru olanı yapıyormuşsun artçıda almadınmı tamam bence 700 e kadar max 7500 devir falan ondan sonra 1000 km ye kadar max 8500 devir sonra yağ değişimi rodaj tamamdır zaten cbr 250 çok tork lu bir makine bu kadar yüksek devir istemiyor bile ama gazı ani açmak zararlı zaten klavuzdada böyle yazıyor o yüzden biraz sağdan sağdan git gazı açmana gerek kalmaz

Motosikleti
    Cevaplar icin tesekkur ederim, ani hizlanma derken isiklardan kalkistan bahsediyodum onun disinda en fazla otobanda bir kere 80km ye ciktim yavasladim bundan sonra daha da dikkat edicem simdi biraz turlayalim malum onumuz oruc fazla kullanmak istemiyorum bu dangalak trafikte :s

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2012-cbr-a-sifir-gibi-bineceksiniz-plus-extrali-163857595/detay/

fiyat düştü arkadaşlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler