Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın bir arkadaşımda da hyo var o da 10.000e aldı güzel motor fiyat da uygun ama benim için rahatlık ona göre bir adım daha ön planda olduğundan ve bir de grenaj fiyatlarından cbra karar verdim Peki sizce cbr bu fiyatlara alınır mı? Pazarlıkla zorlasak biraz daha fiyat düşürülebilir mi? Bir de motoru ve korumaları aldıktan sonra bana trafik vergi vs ne masraflar çıkar ve ne kadar tutar? Yaşım bir ay sonra 18 olacak ve istanbulda oturuyorum.
    pazarlıkla fiyat düşemezsin sıfırında. ikinci el temiz bakman lazım anca.

motor korumaları vs göreceli. bana ne kadara patladı yazayım. 200 mont, 130 pantolon, 215 LS2 kask, 40 eldiven, 40 bellik, 40 dizlik, 130 ayakkabı, 113 sigorta, 100 satış ücreti, 49 vergi

2. el cbr 9250 ye aldım 3400 km de tertemiz 2012 model. toplamda bana masrafı 10300 TL civarında bir ücrete malolmuş oldu herşeyi dahil. sen yani nereden baksan 1000 lira koy üstüne motosiklet ücretinin. tabii sıfır alacaksan 1200 koy zira sıfırının trafikteki masrafı daha yüksek oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RİDER54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çiftsilindir glardıon teneke- skyjet150 - cbr250r
    10,000 e çok zor . fiyatta maximum 100 150 lira bi indirim yapar oda sen yaptı sanarsın 300 liralık kaskı sana 350ydi 300 bıraktım flan yapar yersen ama sigortada kendin bulabilirsen daha uygun takipçi parası vermesen biraz daha az masraf yapmış olursun ilk vergi 49,50 lira

bu arka sele kaplamasını kullanan yada temin edebilen biri var mı ?
    http://www.honda.com.tr/AccesoriesDe...pe=Motorsiklet

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    http://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/S...Sinirlari.aspx

bak bu linkte yazıyo hız limitleri karayollarının kendi sitesi zaten
    RİDER54 bunu beğendi.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Beyler ben plakalığa operasyon düzenleyeceğim. Başka türlü cezalarla uğraşamam. 120'den aşağı gidilmiyor ki bunda zaten. (Beni 120 KM/S hızla giderken gören yok!)

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    100 ney ya otobanda 100 ile gideceğiz ha? :D çok güldüm şuan

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 ney ya otobanda 100 ile gideceğiz ha? :D çok güldüm şuan
    Otobanda 160 ile gidiyorum canım yolda sıkılırsa 170 e kadar çıkıp basıyorum. istanbul sakarya arası iki haftada bir mesela bu carsamba tekrar gidicem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

Bugün yolum istoç tarafına düştü. Zamanım da vardı anes motora bir uğradım. Cbr250 için fiyat sordum. Şuan ellerinde yokmuş 1 temmuzda bir parti gelecekmiş. 5-10 tane gelir dediler. Birine fiyat sordum plaka dahil 10700 dedi. Sonra çıktım taksit sormak aklıma geldi geri döndüm. Biraz önce sorduğum eleman bi yere gitmişti başka biri vardı ona sordum. Plaka hariç 10500 + 600 tl plaka masrafı var dedi. Taksitle alırsak da 12 taksit 11100 tl'ye geliyormuş. İki elemanın söylediği birbirini tutmuyor anlamadım. Biri 10700e nakit plaka dahil diyor öbürü dolaylı yoldan 1100 nakit plaka dahil diyor sonra taksitliye de aynı fiyatı veriyor. Kafam karıştı. Hemen o an alıcak olmadığım için de oturup fazla ciddi konuşmadım. Ben bir yeri yanlış anlamış olabilir miyim? Bir de bu fiyatlar sizce nasıl? Barodi nickli arkadaş anesten almıştı hatırladığım kadarıyla. Kendisi kaça aldığını ve aldığında ne gibi ödeme imkanları olduğunu bana burdan veya özelden yazabilirse memnun olurum. Teşekkürler
    Birader ben 3 ay once hersey dahil 10500 e aldım.koruma takozunu 80 tl ye taktılar.kredi kartına 12 ay taksit peşin fiyatına satın aldım plaka ruhsat sigorta vergi dahil anes motordan aldım suan 4000 km oldu yuksek hizlarda ayrica virajlara daha iyi girebilme ayrica panik fren artı maksimum frenleme pratikleri yapiyorum her hafta sonu.onumuzdeki seneye zor sabredicem 20000 km yapip guvenli ileri surus 2 ve 3ude aldiktan sonra ya diversion f yada r1 almayı dusunuyorum.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yarın lys sınavım var hepinizden başarım için dualarınızı bekliyorum ( çalışan kazansın demeyelim çünkü çalıştığım söylenemez )
    barodi, kakare, theplatoon ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı RİDER54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar radara gireniniz var mı çevirmesi olmayan araç içinden çekilen radar plakayı çekebiliyor mu ??
    otomobil 90 motosiklet hız limiti 70 otobanda 80 mişşş bu arada herkezin dikkatine !!!
    (Aksi Trafik Tabelaları ile Belirtilmedikçe)

motosikletler için

yerleşim yeri içinde 50
    şehirlerarası çift yönlü karayollarında 80
    bölünmüş yollarda 90
    otoyollarda 100

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    motosikletlerde çeşit çeşit.ruhsatta L3 yazıyorsa ki bizim motor için L3 yazıyor o zaman hız limitlerimiz biraz daha yüksek diğer tarz motorlarda daha düşük

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Bugün yolum istoç tarafına düştü. Zamanım da vardı anes motora bir uğradım. Cbr250 için fiyat sordum. Şuan ellerinde yokmuş 1 temmuzda bir parti gelecekmiş. 5-10 tane gelir dediler. Birine fiyat sordum plaka dahil 10700 dedi. Sonra çıktım taksit sormak aklıma geldi geri döndüm. Biraz önce sorduğum eleman bi yere gitmişti başka biri vardı ona sordum. Plaka hariç 10500 + 600 tl plaka masrafı var dedi. Taksitle alırsak da 12 taksit 11100 tl'ye geliyormuş. İki elemanın söylediği birbirini tutmuyor anlamadım. Biri 10700e nakit plaka dahil diyor öbürü dolaylı yoldan 1100 nakit plaka dahil diyor sonra taksitliye de aynı fiyatı veriyor. Kafam karıştı. Hemen o an alıcak olmadığım için de oturup fazla ciddi konuşmadım. Ben bir yeri yanlış anlamış olabilir miyim? Bir de bu fiyatlar sizce nasıl? Barodi nickli arkadaş anesten almıştı hatırladığım kadarıyla. Kendisi kaça aldığını ve aldığında ne gibi ödeme imkanları olduğunu bana burdan veya özelden yazabilirse memnun olurum. Teşekkürler
    anesin servis bölümündeki arkadaşlar çok iyi ancak satış bölümünü hiç beğenmiyorum. İyi ki üzerlerinde hondanın baskısı var, o da olmasa...
    barodi bunu beğendi.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Motosikleti
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anesin servis bölümündeki arkadaşlar çok iyi ancak satış bölümünü hiç beğenmiyorum. İyi ki üzerlerinde hondanın baskısı var, o da olmasa...
    Çok dogru ayni dusuncedeyim

RİDER54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çiftsilindir glardıon teneke- skyjet150 - cbr250r
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobanda 160 ile gidiyorum canım yolda sıkılırsa 170 e kadar çıkıp basıyorum. istanbul sakarya arası iki haftada bir mesela bu carsamba tekrar gidicem.[COLOR="Silver"

abi mesaide olmassam çarşamba günü adapazarında çayımı çorbamı ikram et5mek isterim özelden numaramı yolladım grşrz inş. mesaide olmassam
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    abi mesaide olmassam çarşamba günü adapazarında çayımı çorbamı ikram et5mek isterim özelden numaramı yolladım grşrz inş. mesaide olmassam
    teşekkürler şimdiden adapazarında merkezdemisin yoksa iç kısımlarda karasu kocaaliye gidicem ben uğramaya çalışırım eğer her ikimizde müsait olursak neden olmasın

can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte tüm çıplaklığıyla cbr 250
    http://imageshack.us/a/img209/2107/td83.th.jpg
    Motoru bu halde kullanmak bambaşka

Nasıl bu halde geldik derseniz Yükseliş hondanın motoruma garantiden değişen farın yenisini takmasıyla başladı herşey...
    Motoru teslim ettiler bir baktım hiçbir parçası yerine oturmuyor.Servis müdürüne ilettim düzeltelim dediler..Yemezler dedim
    En küçük parçasına kadar temizledim ama sonuç ne yine pis
    http://imageshack.us/a/img209/2107/td83.jpg
    garantiden farın neden değiştiğinin bilgisini verebilir misin?

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Far sıcakken dışarıdan su tutulduğunda içerisi buhulanıyordu.

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10,000 e çok zor . fiyatta maximum 100 150 lira bi indirim yapar oda sen yaptı sanarsın 300 liralık kaskı sana 350ydi 300 bıraktım flan yapar yersen ama sigortada kendin bulabilirsen daha uygun takipçi parası vermesen biraz daha az masraf yapmış olursun ilk vergi 49,50 lira

bu arka sele kaplamasını kullanan yada temin edebilen biri var mı ?
    http://www.honda.com.tr/AccesoriesDe...pe=Motorsiklet
    burdur honda bayii getirtebiliyor..ben karbon fiberli alt grenaj aldım..kaplama değil..gerçek karbon fiber..280 milyon
    RİDER54 bunu beğendi.

düş gezgini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Selamlar! Motosikletimle Türkiye turu yapmayı planlıyorum. Rota anahatlarıyla şöyle:Çıkış Diyarbakır. Kapadokya- Tarsus. Kıyı şeridi takip edilerek Fethiye'ye varılacak. Muğla-Denizli-Aydın-İzmir- Çeşme. Yine kıyı şeridi boyunca Çanakkale'ye varılacak. Boğaz üzerinden Gelibolu- Edirne ve İstanbul. Sahil şeridi boyunca yol alınacak ve Hopa'ya varılacak. Kars üzerinden Doğubayazıt Erciş ve Ahlat. Bitlis üzerinden Diyarbakır. Tahminen 7000 km lik bir gezi olup 15-20 günde tamamlanması planlanmakta. Uyku ihtiyacı uyku tulumu ile giderilecek. Tabi oteller de gözardı edilmeyecek. Turun tamamına veya bazı etaplarına katılınabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

Ha bir de turun startı 28 Haziran'da verilecek.
    RuzgarSA bunu beğendi.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hondanın lale şeklinde tankpadini kullanan varsa bir resim istiyebilrmiyim

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    Arkadaslar radyatore su ilavesiyle ilgili konu bulamadim su an icin oyle bir sorunum yok ama nasil kontrol ediyoruz suyun eksik olup olmadigini bilenler yazarsa sevinirim

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı apithin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar radyatore su ilavesiyle ilgili konu bulamadim su an icin oyle bir sorunum yok ama nasil kontrol ediyoruz suyun eksik olup olmadigini bilenler yazarsa sevinirim
    radyatöre bağlı yedek su deposu var oraya su takviyesi yapılıyor su eksilince oradan çekiyor. yedek deponun yeride sağ tarafta ayak frenin hemen yanında siyah plastik kapak var vidalı onu açınca beyaz yedek su deposunu görürsünüz.
    Dezinho bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler