Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Merhaba arkadaşlar.

Bende siyah 2012 CBR 250 var. Plastik olan yerleri karbon kaplatmak istiyorum.

Sizce nasıl olur?

Yapmak istediğim şeyi photoshop ile resim üzerine uyguladım:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Sizce nasıl olur?

http://www.aksiyonwebtasarim.com/cbr250carbon.png
    Bence alt sakal hariç çok güzel olur. Bu arada özelden mesaj attım sana zahmet bir bakabilirsen çok sevinirim.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantanın rengi mat sanırım?
    renk körüyüm doğuştan oyüzden matmı bilemiycem ama beyaz olduğuna eminim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Alıntı gokhanbeyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda sitesndeki çanta çok yakışıyor bence
    hondanın sitesindeki çanta hangisi paylaşmanız mümkünmü fiyatı ucuzmu peki 60 tl felanmı küçük bişey lazım fazla göze batmayan kibar bir çanta beyaz olmalı ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Merhaba arkadaşlar.

Sizce nasıl olur?

arka çamurluğun karbon hiç görmedim

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Merhaba arkadaşlar.

Sizce nasıl olur?

cbrımı satmasaydım bende yapacaktım,bece güzel olur
    ardından bide full karbon egzoz miss ön camda siyah olcak
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    arkadaslar motoru yeni çalşıtırdıgım da bazen 1. vitese geçiremiyorum ayaklıkla ilgili bir sıkıntımı var acaba?2. vitese geçiyor ama 1 e geçmiyor tekrar stop ediyorum ayaklıgı indirip kaldırıyom bi kaç kere sonra düzeliyor.ayaklıkta sorun olsa motor calısır haldeyken 1. viteste ayaklıgı indirdigimde stop ediyor bu ayaklıgın saglam oldugunu gostermezmı? nedir çözemedim olayı yoksa motora bindigimizde ayaklıgı kaldırma marsa basma gibi bir sıralama mı var komik olcak belki soru ama :D

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapmayın böyle motorlara topcase takmak gibi zulmü :(
    inan konusabilse isyan ederdi
    o kadar kötü yani
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Flash_9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motoru yeni çalşıtırdıgım da bazen 1. vitese geçiremiyorum ayaklıkla ilgili bir sıkıntımı var acaba?2. vitese geçiyor ama 1 e geçmiyor tekrar stop ediyorum ayaklıgı indirip kaldırıyom bi kaç kere sonra düzeliyor.ayaklıkta sorun olsa motor calısır haldeyken 1. viteste ayaklıgı indirdigimde stop ediyor bu ayaklıgın saglam oldugunu gostermezmı? nedir çözemedim olayı yoksa motora bindigimizde ayaklıgı kaldırma marsa basma gibi bir sıralama mı var komik olcak belki soru ama :D
    vitese geçmemesi bazen yaşanıyor sürekli aslında konuşuldu bu konular
    sıkıntı yapmadan debriyajı tam sık ve sonra tam bırak tekrar dene olmazsa motoru azcık ileri yada geri sal tamamdır... Ayaklık inince stop etmeside ayaklık açıkken sürmeye kalkan biri olursa diye tedbir
    sıralama yok :D motora biniyoruz ayaklığı kapatıyoruz marşa basıyoruz ve haydin yollara
    Flash_9 bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    ayaklık inince stop etmesi ayaklıgın saglam oldugun gosteriyor onu biliyorum saol bilgilendirmen için1. vitese geçmeme olayı normal bişey yani cok enterasan ya
    acaba sıralama mı var motoru calıstırken diye düşündüm artık en son :D eyvallah kakere
    kakare bunu beğendi.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Bence alt sakal hariç çok güzel olur. Bu arada özelden mesaj attım sana zahmet bir bakabilirsen çok sevinirim.
    Ben özellikle alt sakal için yapıyorum zaten. Plastik çok kaliteli olmadığı için çok hoş gelmiyor gözüme. Karbon kaplamayla biraz kalite katarım diye düşünüyorum.

Özel mesajına yanıt yazdım ama görmedin sanırsam

cbrımı satmasaydım bende yapacaktım,bece güzel olur
    ardından bide full karbon egzoz miss ön camda siyah olcak
    Egzoz güzel fikir ama çok pahalı. Açıkçası o kadar parayı egzoza vereceğime yakıt ve periyodik bakım kaynağı olarak saklamayı tercih ederim.
    Sonuçta egzozu takınca da motosiklet "bi Alex" olmayacak yani ;)

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Flash_9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaja birkaç defa basıp bırakın bendede yapıyor ama bazen

Şanzıman sıralı olduğu için bu sorun arada bir yaşanabiliyor. Çözüm için vites dişlisi ve kavramanın doğru hizada olması gerekiyor. Bunu motoru azıcık ileri yada geri hareket ettirerek veya vitese ayakla basılı şekilde debriyajı kavrama noktasına kadar bırakarak (bu arada vites geçecektir) sağlayabilirsiniz
    Flash_9 bunu beğendi.

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Egsoz korumasına Gri olan yere karbon çeken var mı ısınmada sorun oluyormu arkadaşlar

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben özellikle alt sakal için yapıyorum zaten. Plastik çok kaliteli olmadığı için çok hoş gelmiyor gözüme. Karbon kaplamayla biraz kalite katarım diye düşünüyorum.

Özel mesajına yanıt yazdım ama görmedin sanırsam

Egzoz güzel fikir ama çok pahalı. Açıkçası o kadar parayı egzoza vereceğime yakıt ve periyodik bakım kaynağı olarak saklamayı tercih ederim.
    Sonuçta egzozu takınca da motosiklet "bi Alex" olmayacak yani ;)
    honda nın sitesindeki alt grenaj için karbon fiber kaplamayı,burdur honda bayiinden aldım..alt grenajın plastik olması benim de canımı sıkıyordu.280 gibi fiyatı var..aslında amortisör ve zincir karbon fiberi istiyordum ama yokmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

barodi dostum,bu çanta olmamış..ben shad 45 kullanıyorum..arkadaşlar beğeniyor..foto yüklemeyi beceremedim foruma:(

can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    slm arkadaşlar bende 2 hafta önce yeni cbr ı ma kavuştum egzos korumasına karbon çektim gayet güzel oldu ısınmasında problem yok zaten korumanın altına ısıya dayanıklı kaplama yapmışlar resim koymayı bilmediğim için ekleyemiyorum. herkese iyi sürüşler
    omerta bunu beğendi.

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaklaşık iki aydır cbr 250 yi kullanıyorum..güneşli yağmurlu rüzgarlı hertürlü hava şartlarında kullandım ve lastiklerden yana şikayetim olmadı..4000 km ye yaklaştım bakım zamanı geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün önce Photoshop yükledim. Can sıkıntısına uğraşırken böyle bir şey çıktı ortaya Sizce nasıl olmuş?

http://k1306.hizliresim.com/1b/8/nwv88.jpg
    aslında kırmızı renge fotoshopladığın yere polis çakarı gibi güçlü flaşör koysak.nefis olurdu

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Merhaba arkadaşlar.

Sizce nasıl olur?

Bizim motorlara bence carbon çok yakışıyor. Bende düşünüyorum hep çizilmez motosikletimiz hemde daha estetik bir görüntü olur.
    magnetlerde öyle her geçen gün aklımı kurcalamıyor değil
    arkadaşlar bizim camlara film çekmek mümkün mü değiştirmek yerine film çeksek tutar mı acaba
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

İyi günler arkadaşlar. Şimdi ben öncelikle cbr 125 düşünüyordum ki alternatiflerimde vardı. Ancak evdekiler inanılmaz derecede motor işine sıcak kanlı yaklaşınca ve seneye -Kağıthane-> Yenibosna-> Göztepe -> Kağıthane- güzergahlarını haftanın 4 günü yapacağımı bildiklerinden sağlam güvenli motor vs telkinleriyle bütçeyi arttırdılar. Şimdi bende biraz ekleyeceğim. Yaklaşık 10 bin bütçe koyuldu önüme.

Şimdi ben arai kask + mont falan düşünüyorum ki bu 2000 falan yapacak nerden baksak 2500 e çıkacak. Ama bizimkiler taksitle sıfır alırız mantığındalar. Düşüncelerinzi ne olur tavsiyeleriniz önemli.
    +
    1-2 sene sonra satar ducati monsterlardan alırım ikinci el diyorum ki bu süreye daha çok var sadece çok hoşuma gittiği için kafamda cbr ların ikinci eli gayet iyi.

Fikirleriniz önemli şimdiden teşekkürler

hondanın sitesindeki çanta hangisi paylaşmanız mümkünmü fiyatı ucuzmu peki 60 tl felanmı küçük bişey lazım fazla göze batmayan kibar bir çanta beyaz olmalı ama
    http://honda.com.tr/AccesoriesDetail...pe=Motorsiklet
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı omerta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsoz korumasına Gri olan yere karbon çeken var mı ısınmada sorun oluyormu arkadaşlar
    Dun yaptirdim suan bi sıkıntı yok

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bendede uzun süredir karbon var hatta alıp kendiniz yapın.
    20 tl ye yapıyorlar.Siz 20 tl ye 2 metre karbon alırsınız uygulamasıda kolay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler