Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı motosev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bana uyar zaten bostancıdayım cok zor olmıcak benım katılmam .D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

YA ARKADASLAR GERI ZEKALININ BIRI KAPIMI CAMMI ONNLA BAHCEDE DURAN MOTORUMUN SOL ARKA SINYALINI KIRMIS NE KADARDIR BILEN VARSA YARDIMCI OLABILIRMI?
    sol arka sinyal 127 tl..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

Alıntı totocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben de bugün giyindim kuşandım , motoru tam bahçeden çıkarıcam yağmur yağmaya başladı. Yağmurda kullanmak ayrı zevk ama bu motorla denk gelmemişti. Lastiklerden şikayetçiydi herkes. Çok heves ettim sağanak altında ortaköyden kurtuluşa kadar gittim , takip mesafesini uzun bıraktım , ani bir fren yapmadığım için en ufak bir problem yaşamadım. Düz yolda bile kayıyor , araba sollarken düz yolda kaydım kaza yaptım diyenler vardı , benim arka lastik neredeyse bitik ama bir problem yaşamadım. Lastik basıncı ve sürüş önemli........

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:45 ----------

araç sollarken düz yolda düşen benim..sen düşmemişsin çok şükür, şanslısın, tekerin kaymamış..kazadan sonra yağmurlu havalarda çok kullandım ama tekrar düşmedim...illaki her yağmurda düşülecek diye bir şey yok değil mi..ayrıca düşmemiş olmanda lastiklerin kalitesizliğini kurtarmaz..
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    daha önce ilanını burayada koyduğum 2012 model siyah motorumu 7000 km de sattım arkadaşlar. 1 hafta motorsuz kaldıktan sonra 2006 model kırmızı fazer aldım. fazer sayfası çok cansız olduğu için biz burdan konuşmaya devam
    wolrath bunu beğendi.
    İkincilik kaybedenler içindir...

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce ilanını burayada koyduğum 2012 model siyah motorumu 7000 km de sattım arkadaşlar. 1 hafta motorsuz kaldıktan sonra 2006 model kırmızı fazer aldım. fazer sayfası çok cansız olduğu için biz burdan konuşmaya devam
    Hayırlı olsun anlatsana dostum Cbr dan sonra Fazer a geçmek nasıl bir duygu
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli ugurlu olsun. 2006 model ise 98beygir olmasi lazim. Oldukca performansli bir motor olarak biliyorum. Ilk izlenimler nasil?

-----------

Uzun seneler bisiklet kullanirken giyim alisverislerimin hepsini amerikadaki internet sitelerinden yapiyordum cok kaliteli malzemeleri cok uygun yakaliyordum. Motosiklet giyimi icin bildiginiz kullandiginiz alisveris yaptiginiz siteler var mi Ebay disinda?

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sol arka sinyal 127 tl..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

araç sollarken düz yolda düşen benim..sen düşmemişsin çok şükür, şanslısın, tekerin kaymamış..kazadan sonra yağmurlu havalarda çok kullandım ama tekrar düşmedim...illaki her yağmurda düşülecek diye bir şey yok değil mi..ayrıca düşmemiş olmanda lastiklerin kalitesizliğini kurtarmaz..

Uthec sen miydin o ? Geçmiş olsun kardeşim.Ben lastikler süper demiyorum senle aynı şeyden bahsediyorum. Bak sen de sonraki sürüşlerde bir problem yaşamamışsın. Sakin kullanınca aman aman kaymıyor demek istedim. Bende agility city vardı , üzerinde kenda lastikler , osmanbeyde düz yolda giderken frene bile basmadığım halde bir sağa bir sola kaydığımı biliyorum zor toparlamıştım
    Araba kendini , motor sahibini öldürür demişler... O yüzden motorunuzu iyi tanıyın ve bakımlarını aksatmayın.....

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun seneler bisiklet kullanirken giyim alisverislerimin hepsini amerikadaki internet sitelerinden yapiyordum cok kaliteli malzemeleri cok uygun yakaliyordum. Motosiklet giyimi icin bildiginiz kullandiginiz alisveris yaptiginiz siteler var mi Ebay disinda?
    Ben de 2-3 gündür GoPro'nun yeni kamerasına takmış durumdayım..
    Hero 3 Black Edition http://www.youtube.com/watch?v=A3PDXmYoF5U buyrun buradan izleyin..
    fiyatı 400 usd, türkiye'ye gönderiyorlar ama sorun çıkar mı bilgisi olan var mı bu tür konularda?

Harika kamera çıkarmışlar, ben de 2. seriyi almayı düşünüyordum ama iyi ki almamışım Hero 3'ü muhtemelen alırım. Sitesinden alınca sorun çıkmaz da Türkiye'de de bir ton para ödemek gerekir. Çünkü FedEx'le yolluyor. Gümrüklü kargoda ordino ve ardiye ücretleriyle oyarlar. Ayrıca firmanın gümrük ödemeli yollayacağını sanmıyorum, o yüzden bir de gümrük vergisi var. En temizi Türkiye içindeki dağıtımı PTT'nin yapması.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Uthec sen miydin o ? Geçmiş olsun kardeşim.Ben lastikler süper demiyorum senle aynı şeyden bahsediyorum. Bak sen de sonraki sürüşlerde bir problem yaşamamışsın. Sakin kullanınca aman aman kaymıyor demek istedim. Bende agility city vardı , üzerinde kenda lastikler , osmanbeyde düz yolda giderken frene bile basmadığım halde bir sağa bir sola kaydığımı biliyorum zor toparlamıştım
    evet bendim o..düşerkenki hızımda 75 idi))
    Youtube: YOL AVCISI

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar bugün cıbırla biraz yol yapayım dedim ilçeden il'e doğru yola çıktım yaklaşık 60-70 km.motor rodajda olduğu için fazla zorlamak istemesemde ister istemez ara sıra gaz vermek istiyor insan 4 kere felan 140 gördüm ama 140'ı hiç geçmedim. 6 kere felan 130 gördüm. 15 dakika civarıda 100-115 arası süratlerle yol aldım.şimdi abilerimin yorumlarında motoru iyi açmak için 6000 deviri geçmemek daha iyi felan diyorlarda uzun yolda istesekte istemesekte motor ver gazı ver gazı diyor o zaman nasıl yapacaz. :D
    İlk motorum olduğu için çok tedirgin oluyorum bu konuda motor iyi açılmaz felan diye.tedirgin olmamda acemiliğimde var tabii çok takıyorum herşeyi ama böyle süratlarin motorun açılmasında çok fazla olumsuz etkileyeceğini de düşünmüyorum açıkçası. rodajda motorunu hor kullananların motor hakkında izlenimlerini bilsem daha rahat olacağım belkide

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun anlatsana dostum Cbr dan sonra Fazer a geçmek nasıl bir duygu
    fazer sakin kullanımda inanılmaz uysal 4 silindirden dolayı vites geçişlerinde ve gazı bırakma anlarında cbr gibi sallama yapmıyor.

makina sanki yolda akıyo gibi titreşim yok yol tutuşu çok sağlam

biraz gazlayınca ise adamın aklını başından alıyo 1. viteste 90 gibi hızlara çıkıp 2. vitese atınca patinaj çekmeye başlıyor.

kesinlikle hata affetmeyen bir motor ama kullanması inanıılmaz zevkli. dik ve yüksek oturuş şekli yolculuğa ayrı bir tat katıyor
    İkincilik kaybedenler içindir...

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Bende 1.5 ay önce aldığım motorsikletimi eksozdan dolayı bağlattım. Muayene iptal.+154 TL ceza = Devlet yine geçirdi. Akrapovic serüvenine son veriyorum. Artık evin tozlu raflarına kaldırıyorum.

Motosikleti
    CBR 250R
    sanki özellikle ninja ve cbr 250 leri çeviriyorlar. Bu şu ara duyduğum kaçıncı ya , hiç affetmiyorlar direkt çeviriyorlar.
    Araba kendini , motor sahibini öldürür demişler... O yüzden motorunuzu iyi tanıyın ve bakımlarını aksatmayın.....

Motosikleti
    Honda CBR250R
    sanki özellikle ninja ve cbr 250 leri çeviriyorlar. Bu şu ara duyduğum kaçıncı ya , hiç affetmiyorlar direkt çeviriyorlar.
    Yediğim ceza şekli şöyledir. Motorum park halinde duruyor. Bi kaç motoru topladılar. Benide motorunu al getir dedi . Neden dedim ? Motorum park halinde dedim. Sorgulama yapacağız dedi. Peki dedim (evraklarım tam olduğu için ) motoru çalıştır dedi. Gaza bastı eksozumdan bağladı motoru. Şimdi ben böyle polis memuruna küfür etmeyeyim mi ?

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yediğim ceza şekli şöyledir. Motorum park halinde duruyor. Bi kaç motoru topladılar. Benide motorunu al getir dedi . Neden dedim ? Motorum park halinde dedim. Sorgulama yapacağız dedi. Peki dedim (evraklarım tam olduğu için ) motoru çalıştır dedi. Gaza bastı eksozumdan bağladı motoru. Şimdi ben böyle polis memuruna küfür etmeyeyim mi ?
    sabahlara kadar küfret sonuna kadar haklısın valla kasti olarak bahane arıyormuş işte polis çalıştırtmış eksozdan bahane bulmuş yazmış

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ah onun ben var ya.Ah içimden neler geçiyo sana anlatamam.insan bozması şerefsiz it.babadan oğula nesil heralde bu......

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    artik dayanamayan, yeter diyenlerin son duragi dag oluyor. sonra teror nasil bitecek, ayikla pirincin tasini.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah onun ben var ya.Ah içimden neler geçiyo sana anlatamam.insan bozması şerefsiz it.babadan oğula nesil heralde bu......
    Sorma abi yaa. Ama şöyle birşey oldu dün. 6 tane üst sınıf 600lük ve 1000cc lik racing motor geçti olay anında . Polis dur işareti yaptı ama adamlar kesici yaptılar ve yanlarından 15 km/h gibi bir hızla belki o kadar bile yoktur yavaş yavaş geçtiler. Adamlar hiç kılını kıpırdatmadı ya . Bana koyan o oldu.

Motosikleti
    CBR 250R
    Bende evraklar tam vs diye hep güvenirim kendime , meğer bahane olunca yazılıyormuş. Adam taktıktan sonra egzoza da laf eder , farın yanmıyor der , artçının kaskını sorar , 51km hızla gitsen şehiriçi ona da yazar. Valla ben de anlamıyorum köprüden avrupa yakasına geçerken o kadar emniyet şeridi kullanılıyor , millet plakalık iptal ediyor komple plaka yok vs. kimse görmez , bize denk gelir..............

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kardeş bilmiyorum ama egzos yasak değil mi?
    yasak sa neden polise küfrediyosun? sonra millete kurallara uymuyo diye laf atarsanız...küfür edeceksen şansına et, işini yapan adamdan ne istiyosun...?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bilmiyorum ama egzos yasak değil mi?
    yasak sa neden polise küfrediyosun? sonra millete kurallara uymuyo diye laf atarsanız...küfür edeceksen şansına et, işini yapan adamdan ne istiyosun...?
    Adam motorum park halinde yazmis.sana motoru calistir gel sesine bakicam diyemez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler