Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Newton -hoyrat motorlarınızı güle güle kullanın

6000 deviri ilk bine kadar geçmeyin. 4000-6000 devir arası makuldur.

Bide ilk yağ değişiminden önce sıkılıp 9000 civarı devirlere çıkıp son sürat denemesi yapmayın yeter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Fatih Hocam daha iyisi senin olsun umarım.

Bu arada ben siyah rengini aldım. Bayide tricolor hazır olarak bulunmadığından karşılaştırma yapamadım ama yine de siyah CBR'ler fena görünmüyordu
    motosikleti siyah alman bence daha güzel bi tercih tricolor'a göre. Yalnız kask ve montu açık renk almanı şiddetle tavsiye ediyorum, koyu renk motosikletin üzerinde görünürlüğünü arttırman gerekli. Ben kırmızı-beyaz tercih etmiştim, tecrübe ettim ki beyaz kirlilik açısından problemli. O yüzden Kırmızı ağırlıklı Kırmızı-Siyah renkler uyum açısından da doğru tercih olacaktır
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Motoruna kavuşan tüm arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullanın kazasız belasız
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468
    Facebook Sayfamıza bütün Ninja ZX250R kullanıcılarını bekleriz...

Motosikleti
    yok
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Newton -hoyrat motorlarınızı güle güle kullanın

6000 deviri ilk bine kadar geçmeyin. 4000-6000 devir arası makuldur.

Bide ilk yağ değişiminden önce sıkılıp 9000 civarı devirlere çıkıp son sürat denemesi yapmayın yeter
    yağ değişimini de ilk bin km'ye bırakmayın, ben almış olaydım ilk 100 km'deki daha önce bahsettiğim en önemli rödaj safhası biter bitmez değiştirir sonra tekrar 1000 km'de değiştirirdim. Bir gün satılacağını düşünerek titiz binelim
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

mustf10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Honda CBR 125 siyah
    eveeeeet bayiide bu gün motorlar teslim aşamasında idi .binecek ve binmeye başlayan tüm arkadaşlar hayırlı olsun .Allah kazadan beladan yatma kalkmadan birde en önemlisi ÖKÜZ gibi araba sürenlerden uzak etsin.
    Bizde temkinli olalım. olmamı

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    herkeze hayırlı olsun arkdaşlar
    benim motorumda haftaya perşembe gibi teslim edilecek umarım

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Hep benmi bekleyeceğim. birazda bayi beklesin. Haftaya kadar almayacağım motoru. birazda bayi beni beklesin

Alıntı mustf10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveeeeet bayiide bu gün motorlar teslim aşamasında idi .binecek ve binmeye başlayan tüm arkadaşlar hayırlı olsun .Allah kazadan beladan yatma kalkmadan birde en önemlisi ÖKÜZ gibi araba sürenlerden uzak etsin.
    Bizde temkinli olalım. olmamı
    motorlarınız hayırlı olsun,özellikle öküz durumuna dikkat edin nazara gelmeyin ,izmir bostanlı dakiler extra dikkat etsin malum bayan sr. bol bi semt...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Fatih Hocam daha iyisi senin olsun umarım.

Bu arada ben siyah rengini aldım. Bayide tricolor hazır olarak bulunmadığından karşılaştırma yapamadım ama yine de siyah CBR'ler fena görünmüyordu
    Hayırlı uğurlu olsun dostum kendi motorum gelmiş kadar sevindim bu habere.Hoyrat arkadaşımıza da hayırlı olsun dileklerimi iletirim.Yavaş yavaş teslim alınmaya başlandı motorlar,umarım en kısa zamanda öncelikle wolky-ksk olmak üzere bekleyen tüm arkadaşlar kavuşur motoruna. darısı 125liklerin başına

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:28 ----------

Alıntı NetteTek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep benmi bekleyeceğim. birazda bayi beklesin. Haftaya kadar almayacağım motoru. birazda bayi beni beklesin
    Aman dostum boşver git al.Onların yaptıklarını sen yapma bin üstüne vur kırbacı vur kırbacı

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi siteye üye olupmıyıpta alan birçok kişi var..

konşuk motordan alan kim var acaba burada?
    selam dostlar bende koşnuk motordan aldım fotoları çekip eklemeye çalışacağım en kısa zamanda

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ne renk aldınız ve neden

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    siyah aldım abi bir başka asil
    siyah renk kişiye göre göreceli bir tercih tabi

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    benimde gönlüm siyahtan yanaydı
    tricolora doğru kaymaya başladım
    görmem lazım yan yana
    haftaya inşallah

Motosikleti
    cbr250r
    herkese hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar

Motosikleti
    CBR 250 R

motorlar geldi,şimdi bu başladı

Merhaba arkadaşlar, haliyle cbr 250 sırasına yazılmak için honda bayilerinden birisine sıraya girdik.şimdi ben motorumu almak için başka bir ile gitmek zorundayım. Acaba plaka çıkarmadan sadece trafik sigortası yaptırıp motoru getirebilirmiyim.Manisa'dan,Bursa'ya.Bugun plaka çıkartırsam sadece 7 günlük için ilk 6 ayın vergisinide ödemek zorunda kalacağım. Siz olsanız ne yapardınız?

hoyrat79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600

Günaydın

arkadaşlar hepiniz sağolun bende siyah renk aldım ama neyazkkı suan sevunemedım çünkü motorum tırta bayııye gelirken hasar görmuş sandıkların kapakları acılmıs ve grenajda cızıklar var yedek parca siparısı verıldı ama heralde 1 ay daha gelmsını beklerız.saygılar.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı hoyrat79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepiniz sağolun bende siyah renk aldım ama neyazkkı suan sevunemedım çünkü motorum tırta bayııye gelirken hasar görmuş sandıkların kapakları acılmıs ve grenajda cızıklar var yedek parca siparısı verıldı ama heralde 1 ay daha gelmsını beklerız.saygılar.
    çok geçmiş olsun
    Her asker yeşil bereli olamaz

hoyrat79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600

teşk

sağol kardesım bakalım honda sucular ben böyle zaten teslım etmem edemem dıyor

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    sağol kardesım bakalım honda sucular ben böyle zaten teslım etmem edemem dıyor
    kardeş motorun için üzüldüm gerçekten aylarca bekliyosun birde başına böyle bişi gelmesi hiç olmıcak iş . senin motorunu dün gördüm ben serviste dışarda duruyordu. bakınca anladım kargoda bişiler oldunu egzoz ucunda bide sağ tarafta grenaj uçlarında bayaa derin çizikler var hatta ordaki arkadaşıma sordum bu nasıl olur nasıl bişi die oda bütün parçaları gelecek değiştirilecek dedi. umarım uzun sürmez en kısa zamanda parçaların gelirde alır binersin motoruna kazasız belasız.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    haydaa
    bizim şansımız yok ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler