Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı NetteTek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveet bugün bayi beni aradı. Gecikme için kusura bakmayın, motorları haftaya teslim ediyoruz dedi
    bende arıyacağı birazdan

benimkide haftaya diyor ama buraya gelene kadar bi hafta daha geçer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NetteTek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveet bugün bayi beni aradı. Gecikme için kusura bakmayın, motorları haftaya teslim ediyoruz dedi
    Bu ne heyecan, bune ihtiras , hangi duygu saat 6:18 de mesaj atmana sebep olan

hoyrat79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    şimdi honda tr ile görüştüm gümrük işlemleri bitme aşamasındaymış eğer bu akşama yetişirse motorlar stoklarımıza girer olmadı paartesi stoklarımızda olur bızde faturaları keser bayii dağıtımına başlarız denildi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar merhaba.Benide bugün honda türkiye aradı ve cbr 250'lerin bir sorun olmassa öncelikle istanbul bayilerine dağıtım yapılacağını söylediler.Cbr 125de bu geminin içindemi diye sordum,cbr 125lerin bu geminin içinde olmadığını temmuzda geleceğini ve net bir tarihin olmadığını söylediler...gemi çok küçük heralde cbr 125leri sığdıramamışlar içine.Neyse cbr 250 alan arkadaşların gözü aydın hayırlı uğurlu olsun.

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.Benide bugün honda türkiye aradı ve cbr 250'lerin bir sorun olmassa öncelikle istanbul bayilerine dağıtım yapılacağını söylediler.Cbr 125de bu geminin içindemi diye sordum,cbr 125lerin bu geminin içinde olmadığını temmuzda geleceğini ve net bir tarihin olmadığını söylediler...gemi çok küçük heralde cbr 125leri sığdıramamışlar içine.Neyse cbr 250 alan arkadaşların gözü aydın hayırlı uğurlu olsun.
    ben şimdi bayi ile konuştum böyle birşey söylüyorlar fakat ben gün veremiyorum diyor bayi. honda bu sene baya bi bayi haberleşme ve bilgilendirme organizasyonunda sınıfta kaldı.. neyse umarım motorları teslim alırız da bunlar bir anı olarak kalır..

burada özür dileyeceklerine honda yaptığı rezilliği affetirmeye çalışsın önce. sipariş veriyoruz 20 gün sonraya gün veriyorlar bu bile geç sayılır. bu kadar sipariş alan bir ürüne gemi ile yurt dışından gelecek bile olsa 20 gün çok. getiremeyecekler ise sınırlı sayıda sipariş alacaklar ozaman sonuçta kaç adet alındıysa bu toplanabiliyor. hadi madem gecikek bize ne kadar gecikeceği ya da 2 ay sa 2 ay 3 ay sa 3 ay sonra kesinlikle elimizde olacağını söyleyeceksin. şimdi motor türkiyede ben motoru 1 hafta mı bir ay içindemi alacağım bilmiyorum. kaldı ki 27 nisanda kapora verdim bu gün 17 haziran ve hala daha motorun türkiyede olmasına rağmen şu gün alacağımız hakkında bir kesinlik yok.

Motosikleti
    250 Mct
    sezon biter motor gelir...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar bana honda türkiye bir sorun çıkmazsa pazartesi bayilere dağıtım yapılacağını söyledi.Bence motorunuz 10-12 gün içerisinde elinizde olur.Bence sevinin nolursa olsun haklıyız çok beklediniz ama en azından net bir bilgi geldi Türkiye'ye geldiği söylendi.Bizim 125ler hala gelmedi biz ne yapalım Keşke bizimkide gelseydi

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    istanbuldaki arkadaşlar motoru bizden önce teslim alıcak
    biz beklicez accık daha

Motosikleti
    CBR250R
    Selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Bende sizler gibi cbr250r beklemekteyim ve çok sıkıldım bu kadar uzamasından.Sizleri baya uzun zamandır takip ediyordum.Bugün beni honda tr den aradılar ve bazı şeyler söylediler sizlerle paylaşmak için bende aranıza katılmaya karar verdim.
    Yaklaşık 1.5 saat önce Honda Türkiyeden bir bayan aradı ve cbr250r ların haziran başında teslim edildigini bir daha ki partinin temmuzda gelecegini söyledi.Bende kendisine böyle bir partinin gelmedigini sürekli bayiye gelip gittigimi ve motorsikletlerin gelmedigini söyledim.O bana ısrarla teslim ettik dedi.İsterseniz bayinizle bir görüşün ve teslimat sıranızı görüşün dedi.Bunun üzerine bende bayiye gittim ve öyle birsey olmadıgını söyledi.Bende Honda aktif merkezi aradım ve benimle ilgilenen kişi gemin geldigini ve motorların sevkiyatlarının yapıldıgını söyledi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı 35gecekusu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Bende sizler gibi cbr250r beklemekteyim ve çok sıkıldım bu kadar uzamasından.Sizleri baya uzun zamandır takip ediyordum.Bugün beni honda tr den aradılar ve bazı şeyler söylediler sizlerle paylaşmak için bende aranıza katılmaya karar verdim.
    Yaklaşık 1.5 saat önce Honda Türkiyeden bir bayan aradı ve cbr250r ların haziran başında teslim edildigini bir daha ki partinin temmuzda gelecegini söyledi.Bende kendisine böyle bir partinin gelmedigini sürekli bayiye gelip gittigimi ve motorsikletlerin gelmedigini söyledim.O bana ısrarla teslim ettik dedi.İsterseniz bayinizle bir görüşün ve teslimat sıranızı görüşün dedi.Bunun üzerine bende bayiye gittim ve öyle birsey olmadıgını söyledi.Bende Honda aktif merkezi aradım ve benimle ilgilenen kişi gemin geldigini ve motorların sevkiyatlarının yapıldıgını söyledi.
    Benide aradı bir bayan 262 numaralı ve motorların türkiyeye giriş yaptığını söyledi için rahat olsun

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    ne motor muş arkadaş kendimi bildim bileli gelecek millet dert küpü oldu..

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benide aradı bir bayan 262 numaralı ve motorların türkiyeye giriş yaptığını söyledi için rahat olsun
    Valla inanmak gelmiyor artık içimden onların söyledigine göre motorlar bayilere dagıtılmış bile.Bende dedim o zaman bayiler motorları depolarında saklıyor.Madem dagıttınız arayın dedim bayiyi.Adımı soyadımı aldı ben bayinizi arayıp konusacagım en kısa zamanda size dönecegim cevap vermek için dedi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı 35gecekusu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirde nereden aldınız acaba

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirde nereden aldınız acaba
    Delikanlı Honda dan alacağım inşallah gelirse.Sizin bayi ne diyor.Benim bayi temmuzda gelecek diyor.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    benim bayi haftaya yetişmezse öteki haftaya gelir diyor

Motosikleti
    Kawasaki 250-R
    surekli bi haftaya denmesi cok yordu artık ya bende yarın sabah bi bayi'mi arasam iyi olucak ve otoseverden alıcak kac kisi var burda=)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hayırlısıyla motoru aldığımda bi izmirden çeşmeye gitmeyi düşünüyorum
    75 km ye denk geliyor
    sizce bu motoru zorlarmı
    rodajına etki edermi

Motosikleti
    yok
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısıyla motoru aldığımda bi izmirden çeşmeye gitmeyi düşünüyorum
    75 km ye denk geliyor
    sizce bu motoru zorlarmı
    rodajına etki edermi
    kullanım profiline bağlı diyelim... çok istedin bu motoru Volkan, sanırım uzun süre bineceksin, rödajını çok titiz yapmanı tavsiye ederim. Bence ilk 100 km kesinlikle %40 gaz açıklığını ve 4000 devir'i geçmemek gerekir. Sonuçta R sınıfı bi motosiklet gibi görünse de tek silindirli ve 250cc bir motora sahip.
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    evet uzun bir süre binmeyi planlıyorum
    yolda 70i geçmem zaten otoban dümdüz.ilk 50 kilometreyi şehir içinde yaparım sonra 70 kilometreyi yolda yavaş yavaş dinlene dinlene yaparım
    sürekli aynı devirdede kalmamakta lazım
    neyse erken plan yapmaya başladım ben
    dereyi görmeden paça sıvıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler