Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu 250R da 2009 KASA cbr 125 gibi olmasın 2 sene sonra gelmesin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    arkadaşlar bugün Yalova'da siyah cbr 250r gördüm, sahibi buradan mı acaba? =)

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    ben 2 veya 3 gun once aradim yukselisi temmuzda dediler herhalde satmak istemediler neyse hayirlisi artik pahalanirsa baska biseyler bakarim artik bende yapacak bisey yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:23 ----------

Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke önce motoru sipariş edip krediyi öyle onaylasaydın eğer parayı aldıysan ödemelerin bir ay sonrasında başlayacaktır binmediğin motor için para ödeyecek olman iyi olmaz.. Umarım en kısa zamanda bulabilirsin
    kredi de odeme yapmiyorum babam emekli maasina mahsuben cektirdim kesinti yapacaklar anlicagin hain evlat rolundeyim

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2 veya 3 gun once aradim yukselisi temmuzda dediler herhalde satmak istemediler neyse hayirlisi artik pahalanirsa baska biseyler bakarim artik bende yapacak bisey yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:23 ----------

kredi de odeme yapmiyorum babam emekli maasina mahsuben cektirdim kesinti yapacaklar anlicagin hain evlat rolundeyim
    O zaman hayırlı olsun diyeyim aileiçi durumlara karışamam

Motosikleti
    yamaha ybr 2010
    evet motor heybetli duruyor dogru ama ben titreşiminden dolayı begenmedim sadece şekille bitmiyor ki iş onenle 2011 cbr 125 alıcam nasipse yeter banada zaten su gogutmalı tekerleride kalınaştırmışlar motoruda baya öncekine göre irileştirmişler göstergede granajda deişmiş yeterli şimdilik bana uzun yoldada sorun çıkarıcagını sanmıyorum zaten tek sorunu bildigim kadarıyla 125 liğin motorunda bi deişiklik yok ekleme vb. görüntüyü deişitirip motoru aynı koymuşlar ama olsun onu alıcam 250 lik alan arkadaşlara da hayırlı olsun güle güle kullansınlar

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende cbr 250 almak icin kredi cektim para hazir ama izmir bayisi temmuza kadar elimizde yok dedi bildigim kadariyla manisada da yok bildiginiz bir yer varmi bulabilecegim
    mrb arkadaşım
    ben cuma gün çanakkale üçoklar dan cbf150 mi aldım servis müdürü Ayhan bey bana senin motoru getiren arbanın üstünde cbr250 de vardı nazlili yemi biryere gidiyor dedi ama hatırlıyamıyorum.çanakkale üçoklar ı ara ayhan bey e bir sor ietersen.
    saygılarımla slmlr
    Ercan MALERİ

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı pol@ris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyden önce bir sigorta şirketi bul ve mali sorumluluk sigortasını plakasız olarak motor ve şasi numarasına göre yaptır. sigorta poliçesinin fotokopisi ile birlikte aşağıda anlattıklarımı yapman lazım.

Aracın faturasıyla beraber uygunluk belgesi (fatura ile beraber bayi veriyor) ikametgah belgesi, Ek 1 diye bir form var tescil şube yakınlarında satılıyor ondan alacaksın. aracın ötv vergi makbuzlarının da dahil hepsinden 3 er tane fotokopi çektir orada lazım oluyor. bir de bu motor için emniyetin ağzıyla gümrüğe yazılan iki tane evrak var sabit metin (ben orada bu işi yapan adamlara yazdırdım 10 YTL verdim). onu doldurman gerekiyor.

eğer istanbulda yaşıyorsan istanbul emniyetin internet adresinden randevu alman alım. randevuyu yeni kayıt işlemi olarak seçeceksin. ilerle dediğinde plaka soruyor. burada seötiğin plaka senin plakan oluyor ona dikkat.
    plaka seçme işini beğendim büyük ihtimal kendim yaptırırım

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane vardı işte 2.alan benim dün gitseydin alabilirdin motoru

zate temmuzda pahalanabilir

benim plakasız haline 9.100 verme ihtimalim var fiyat değişiyor
    Benden hızlı davranmıssın iş dolayısıyla bir türlü Yükselişe uğrama fırsatı yakalayamadım, Hayırlı olsun
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Rölantideki ve motor boştayken olan titreşimi baz almayın. Önemli olan yoldaki titreşimi ki Youtube'da ve internette hiçbir test eden şahıs olumsuz bir yorum yapmadığından bu konuda bir sorun olmamalı diye düşünüyorum. Ayrıca rodaj dönemi motor sıkışık olduğundan titreşim biraz daha fazla olabilir.

kardes ben cbr 125 2011 kullanıyorum 250 dekı tıtresımden fazlası cbr 125 te var tamam motor guzel ama dık bayırda can sıkıyo uzun yolda senı yolda bırakmaz ama paran varsa kesınlıkle 250 lık al fark ÇOK

Motosikleti
    yamaha ybr 2010

:d

daha almadım gerçi 125lik iiice kulalanlardan yorum gelsin olumlu olumsuz az daha dururm 250lik alırım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden hızlı davranmıssın iş dolayısıyla bir türlü Yükselişe uğrama fırsatı yakalayamadım, Hayırlı olsun
    Teşekkür ederim darısı sizin başınıza
    zaten bende ayın 20 sine kadar beklemek zorundayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:05 ----------

handa nın sitesinde boyut olarak cbr 600le aynı gözüküyor teknik özelliklerde doğrumudur

Motosikleti
    honda CBR250R

Cbr250r

Arkadaşlar merhaba ,
    Motorumu cumartesi Pazarbaşıdan aldım ve dostumla direk Ağva yoluna koyuldum.250 km yaptık. pazarbaşı motordan bana söylenen rodaj süresince maksimum 7000 devire çıkmam gerektiği... malum ibredeki son devir 13000. bende o şekilde düz yolda 6. viteste 7000 devirde 120km/s hıza çıktım motor banamısın demedi,daha fazla zorlamadım Motor tek kelimeyle harika... Herkese tavsiye ederim.

merhaba,

peki motorun oturuş pozisyonu gereği yoruyormu insanı yoksa bir cbf 150 kadar rahat mı? birde bu motora çanta takılabilir mi?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Abilerim motora bugun 4000 tl verdim üstüne zar zor denkledim
    Benim plakaya hiç param kalmadı (zaten belli bir süre apartmanda duracak motor)
    plakayla ruhsatı bir ay sonra çıkarsam (tabi bu sürede trafiğe çıkılmayacak)
    bir sorun yaparmı..plakayı çıkarırken sen bir ay önce almışsın motoru ruhsat çıkarmamışın diye ceza keserelrmi?

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim motora bugun 4000 tl verdim üstüne zar zor denkledim
    Benim plakaya hiç param kalmadı (zaten belli bir süre apartmanda duracak motor)
    plakayla ruhsatı bir ay sonra çıkarsam (tabi bu sürede trafiğe çıkılmayacak)
    bir sorun yaparmı..plakayı çıkarırken sen bir ay önce almışsın motoru ruhsat çıkarmamışın diye ceza keserelrmi?
    ,

daha yeni ruhsatımı yeniledim ve adres degişikligini bildirmediğim için 50 tl ceza ödedim.fazla uzatmamanı tavsiye eder bi arastırmanı öneririm.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Bu motorda ABS var mı?

Teknik özelliklerde ebatları tıkladığınızda gelen verilerde yazıyor.

Frenler
    Ön ABS, çift piston kaliperli 296 x 4.5mm'lik hidrolik disk, cüruflu metal balatalı
    Arka ABS, tek piston kaliperli 220 x 5mm'lik hidrolik disk, cüruflu metal balatalı

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorda ABS var mı?

Teknik özelliklerde ebatları tıkladığınızda gelen verilerde yazıyor.

Frenler
    Ön ABS, çift piston kaliperli 296 x 4.5mm'lik hidrolik disk, cüruflu metal balatalı
    Arka ABS, tek piston kaliperli 220 x 5mm'lik hidrolik disk, cüruflu metal balatalı
    Türkiye'ye gelecek olan 2011 modellerde yok
    2012 yılında gelecek olanlara eklenebilir

Sorularınızın cevapları fazlasıyla önceki sayfalarda var
    ...

Motosikleti
    transalp yavrusu
    motoru alan arkadaşlar sizden cbf 150 - cbr 250 yanyana çekip bikaç foto atmanızı istesem, ilgilendiğiniz için şimdiden teşekürler

bi video denk geldi belki izlersiniz

http://www.youtube.com/watch?v=_fm8I...eature=related

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:40 ----------

siyah rengide çok hoşmuş..

http://www.youtube.com/watch?v=E9WQW...eature=related
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    honda CBR250R
    Alıntı 07070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,

peki motorun oturuş pozisyonu gereği yoruyormu insanı yoksa bir cbf 150 kadar rahat mı? birde bu motora çanta takılabilir mi?
    motorun direksiyon tutuş pozisyonu racing gibi değil veya touring gibide değil arada bişey... benim boyum 1.82 olduğu için kollarda uzun aynı zamanda deposuda biraz küçük olduğundan,yarı dik pozisyonda, kollarım gergin durumda ve kollarıma biraz yük bindirir pozisyonda sürüş sağlıyor. Fakat yormuyor bence oldukça keyifli bir sürüş vede çok karizmatik motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler