Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı reonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende motoru aldım mayıs ayının ilk haftası elimde olacak inşallah.. bence fazla başkalarının lafına kulak asmamak gerekiyor bilen arkadaşlar dışında..
    bence usta en iyisini yaptın ilerde bu motor çok tutulucak sende en ucuza alanlardan olucağından kendini şanslı hisediceksin harika bi motor:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence usta en iyisini yaptın ilerde bu motor çok tutulucak sende en ucuza alanlardan olucağından kendini şanslı hisediceksin harika bi motor:D
    evet sadece renk ile ilgili bir garanti vermediler iki renk geliyor ben siyah istedim umarım siyah gelir.. kullanan arkadaşlar bilgi paylaşımında bulunursa motoru tanımayan bizler ve almayı düşünenler için iyi olur..

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    bende kapora vermişim mayısta allahın izniyle geliyor mavibeyaz tricolor yani bakalım

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yahu Hyosung bile yeni kasayı getirdi; honda gecikiyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Hyosung bile yeni kasayı getirdi; honda gecikiyor
    deprem tusunami felaketlerden ötürü geçiktiği yönünde bilgi var. doğru olma ihtimali yüksek..

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılanları takip ediyorum. Kullanıcılarar bile işin içinden çıkamıyor çoğu zaman. Aslında hondanın pazarlama uzmanları ikili bir oyun oynuyorlar bu modeli pazarlarken. hem millet heycanlansın diye CBR logosunu kullanıp sitesinde SS modellerin altına sıralıyor CBR125 ve CBR250 yi internet sitesinde hemde ön far ve genel dizaynını CBR600RR den kesin olarak ayırıp VFR sitili yaparak supersport modelin hızlı imajını yerlere düşürmek istemiyor. Çünkü ne kadar pahalı ve şeçkin olursa olsun dev gibi bir motosiklet olan VFR1200 ün yanında yarısı kadar kalıcagı için pek etkilemicektir bu far benzerliği 1200 müşterisinin egosunu

ÖTV 250 cc altında %08 üstünde %37 ken ve benzinde böyle cep yakmaktayken mantık hep bu tarz modellerden yana olucaktır.

Motor videolarda 5. viteste hiç nazlanmadan 145 yapıyor. Bu türkiye trafiginde istenildiği zaman 110-120 ile giden araçlardan rahatça sıyrılması için yeterli

0-100 arası da 8.5 sn ışıklarda da 2000cc arabalardan daha atik

İşlevselliği ve ekonomikliğiyle gayet yeterli bi model. Fiyat 8.800 düzeyinde kalıp kötü niyetli zamlar gelmesse eger Kawasakinin satışları hondanın 5 te bi kadar bile olmaz. ayrıca Ninja 250 lerde ikinci elde ciddi değer yitirmeye başlıcaktır..Aynı kondisyondaki Honda 7000 tl ye satılırken kawasakiyi 9000 e satmak olası gözükmüyor. Adam ya honda alıcaktır yada 9000 verip sıfır honda alıcaktır Bu sınıf için 2000 fark az değil arkadaşlar.. ha illa kawasaki isteyen o farkı veiricektir ama dediğim gibi 2. elde o farkı çıkartması zor. hibe edilen bi para olacaktır
    bu yorumun şimdiki verilere göre tutmadı. geçen ikinci el cbr 250 ye 10500 isteyen oldu. bırak 7 bini şimdi ise cbr 125 ikinci eline bile 7 bin isyen var. yani
    böyle olunca ninja 250 ler ikinci elde değerinde fiyat istendiğinden bol bol ninja 250 r satılır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:14 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7263837/detay/

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yorumun şimdiki verilere göre tutmadı. geçen ikinci el cbr 250 ye 10500 isteyen oldu. bırak 7 bini şimdi ise cbr 125 ikinci eline bile 7 bin isyen var. yani
    böyle olunca ninja 250 ler ikinci elde değerinde fiyat istendiğinden bol bol ninja 250 r satılır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:14 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7263837/detay/
    Bu yorumları yapmak için henüz erken.

Piyasaya yeni çıkmış ve nadir bulunan bir malı erkenden kapıp sonradan fahiş fiyata pazarlamaya çalışmak, aynen kara borsa maç bileti misali, hep var olan bir taktikdir.

Önceki gün de asparagas bir zam haberiyle CBR250'yi sıfırından daha pahalıya satmaya çalışan bir uyanığın ilanı vardı.

He adamın parası boldur, malın hastasıdır veya beklemeye tahammülü yoktur, alır; orası ayrı.

Ancak bence bunlara prim vermeyip mantıklı hareket etmek lazım.

Bir malın 2. el değerinin belirlenmesi için belli bir miktar satılması, belli bir süre kullanılması ve sonrasında satılmaya başlanması gerekir.
    Dolayısıyla tüm bu aşamalardan dolayı piyasanın oturması belli bir zaman alır.

Ancak bu aşamalardan sonra bu konu hakkında konuşmak yerinde olacaktır.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu arkadaşlar o fiyatları isterler de, veren enayi olur mu ona bakmak lazım. Adam bir de yanında verdiklerinin fiyatlarını detaylı yazmış, toplamı yine sıfırından pahalı oluyor. Ne yapmaya çalıştığı belli değil. Bu arkadaşları referans alıp fiyatlar bu kadar demeyin. Bundan sonraki partiler gelip motorlar mantar gibi birden çoğalınca fiyatlar da oturacak. Alacak olanlara tavsiyem fiyatı uygun bile olsa bu kadar az km'de bir iki haftalık plakasız motorları almamaları. Bu ilanı da diğeri gibi şikayet ettim.

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Manisa da cbr 250 yi yakından görmek isteyipte görememiş arkadaşlar var ise bugün ilk cbr kutusundan çıkarıldı. Gidip yakından inceleyebilirsiniz.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    İstanbul'da spariş veripte motoru gelen varsa bayiden teslim almadan önce yakından bakmak isterim. Fuara gidememiştim.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    2o11 Yamaha YBR 125 ESD, Zongshen 110 Cup
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa da cbr 250 yi yakından görmek isteyipte görememiş arkadaşlar var ise bugün ilk cbr kutusundan çıkarıldı. Gidip yakından inceleyebilirsiniz.
    Bende manisadayım, 2011 ybr 125'i satıp cbr 250 almayı düşünüyorum; Ordu A.Ş.'de cbr 250 kaç adet geldi ve renkleri nelerdir? bilginiz var ise paylaşmanızı diliyorum.

Motosikleti
    yamaha ybr 2010

slmlar

kardeşim yeni kasa cbr 125 i satıpta mı cbr 250 alıcaksın egerki evet öyle diyosan ki neden memnun kalmadın mı cbr 125 den bende ona göre alıyım 125 ligi :D 250 ye el atıyım bende manisadayım merkezde ahada şimdi bu saatte gidip bakıcam cbr 250 ye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:20 ----------

kardeşm çok özr ybr demişssin bende 2011 ybr mi sattım 2011 cbr almayı düşünüorum bakalım nasipse

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:22 ----------

bide cbr 125 le 250 kasa aynı ebatlardaymış kasa olarak tekerlerde birisi 130 digeri 140 ebatlarında imiş bariz bi fark yoktur die düşünüorum siz ne düşünüyosunuz bide sellektör tuşu yok gibime geldi 250 likte var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:25 ----------

blue kardeşm manisa merkz mi ben maltadan mekez malta tarafı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:29 ----------

ayrıca ben geçen hafta sordum 1 tane gelceni sölemişler di

Motosikleti
    Ybr'den son derece memnunum aslına bakılırsa sadece insan gaz'a asılınca biraz daha gitsin istiyor haliyle.. ben saruhanlı'danım bilirsin merkeze çok yakın.. Motorların dış görünüşü gayet etkileyici ilk bakışta, eski cbr 125'lerle kıyaslamam bile.. O kasaya 13 hp den biraz daha fazla güç gerektiğini düşünenlerdenim o yüzden tercihim cbr 250 den yana.. sellektör tuşu var 2 modeldede resimlerde gördüğüm itibariyle..Yarın ordu honda'ya uğrucam, edindiğim bilgileri paylaşırım

Motosikleti
    yamaha ybr 2010
    tamam kardeşim foto çekebilme ihtimalin var mı çekersen buraya koyarsan memnun olurm saruanlıyı biliorum evet pazartesi oralara dogru gelicem özgür tarım die bi fabrka var oranın röntgenlerini çekicem :D bende yarın bakım dedim ama ozaman biter eralde satılır tahminmce belkide sahiplidirde bilmiorum

Motosikleti
    Gördüğümde heyecanlandırdı açıkçası beni cbr 250 pek niyetli değildim motosikletimi değiştirmeye ama oldu birkere, kurt düştü içimize.. motosikletin resimleri mevcut, 2.el ilanlara koyarım en kısa zamanda..

Motosikleti
    yamaha ybr 2010
    tamam kardeşim foto çekebilme ihtimalin var mı çekersen buraya koyarsan memnun olurm saruanlıyı biliorum evet pazartesi oralara dogru gelicem özgür tarım die bi fabrka var oranın röntgenlerini çekicem :D bende yarın bakım dedim ama ozaman biter eralde satılır tahminmce belkide sahiplidirde bilmiorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:07 ----------

ybr deil cbr ın fotolarını çekebilirmisin :D

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Manisada satışa hazır alet varsa gidip alalım

Motosikleti
    yamaha ybr 2010
    manisaya gelmiş ama satıldımı satılıkmı bilmiorum ayrıca renginide bilmiorum yarın bakıcam haber verrim sizlere

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Alıntı ugurbocugu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35 ci sayfada cbr250 fotoları var arkadaşlar

Motosikleti
    yamaha ybr 2010
    Alıntı asil17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35 ci sayfada cbr250 fotoları var arkadaşlar
    biliorum kardeşim görmüştüm teşkrler :D yine baktım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler