Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Havalar ısındıkça damarlarım çekiliyor, yollar çağırıyor
    Arkadaşlar, bugün motorumu sahibinden.com'a koydum. CBR 250R ile takas istiyorum, ilan numarası: 117285952
    bilginiz olsun.
    initial-D bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım aletin "0" ı 9 lira. Adam 2 yıl binmiş, yıl başına %10 değer kaybetse zaten kafadan 7 lira

Adam garantisini bitirmiş, üzerindeki zinciri, dişliyi, lastiği... alayını dibine kadar kullanmış, sele derisini, egzoz muhafazasını, grenajı... çizmiş ve bu kalıcı hasarları da fiyattan düşmemiş.

Eyvallah, insanlık hali, hepimiz kullanmak için alıyoruz ve dibine kadar yarını düşünmeden kullanıcaz, kendi malımız sonuçta, parasıyla diilmi

Ama arkadaş bi otur düşün, beyninle fiyat ver ya.

Honda garantisi için 2 lira kafadan ödenir zaten ben onu gönül rahatlığıyla yedim bitirdim, benden sonra alan tepe tepe kullandığım, yağına suyuna bakmayı atladığım için cepten "0" motor yaptıracak belki 3 ay sonra de

Eklenti yapanları da anlamıyorum, eyvallah baştan sona değiştirmişsin herşeyi zevkine göre, bu senin zevkin sonuçta zorla yaptırmadılar ya, tamamen şahsi keyfin Üzerindekiler 2lira diyor, al üzerindekileri 2 lira düş diyorum o da yok.

Sen böyle bişey yaparmısın diyor Ya niye yapmıyayım, çantayı 480 liraya aldım, bikaç ay kullandım yarı fiyatına veriyorum, almazsan düşerim, koruma demiri şukadar, elcik koruma şukadar... hepsini düşerim beğenmediğini çıkar diyorum.

İşin özü hakikaten satmak için ilan vermiş birine denk gelmek çok zor. İstersen hiç kullanma, Honda' nın deposunda dursun 2 yıl, o anki zamlı fiyatından %10 yıl başına düşersin işte, buna hesap kitapmı lazım, hiç kullanılmamıştan daha iyi bakmadın heralde

Neyse sözüm 0"km alan arkadaşlara, en iyisini yaptınız Zaten bu şartarda 2. el için ultra sabırlı olup pusuda beklemekten başka çarede yok gibi, belki o gün hiç gelmiyecek Hepinize hayırlı olsun
    Şimdi kusura bakmada hocam,inş sen sıfır alırsın (gerçekten temenni ediyorum iyi niyetimle) ve sen satarken bu konuyu tekrar konuşuruz.Mesajını kaydedeceğim bi yere.

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    bn bu forumda okudum 2013 lerın tek farkı eksoz vede cant rengı dıye fuara gıdenler yazmıstı sanırsam o yuzden dedım 27.12.2012 de gırmıs turkıyeye konyaya da ocak ayında gelıyor dedgım gıbı heryeri sıyah ıncelersen mıllet o aksamları boyatıyor falan ruhsatta 2012 yazıyor artık yoruma acık yani

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı dinçer inan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bn bu forumda okudum 2013 lerın tek farkı eksoz vede cant rengı dıye fuara gıdenler yazmıstı sanırsam o yuzden dedım 27.12.2012 de gırmıs turkıyeye konyaya da ocak ayında gelıyor dedgım gıbı heryeri sıyah ıncelersen mıllet o aksamları boyatıyor falan ruhsatta 2012 yazıyor artık yoruma acık yani
    önceki sayfalarda bende dahil bunun konuşmasını yaptık.2012 kasa 2013 boya veya model olarak geçiyor.yeni gelenler 2013 kasa 2013 boya diye geçecek.
    dinçer inan bunu beğendi.
    2 Teker bir başka !

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı LorduSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Sizce Motora Başlamak İçin Ekipmanlara Ne Kadarlık Bir Bütçe Ayrılmalı?
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/86226-honda-cbr-250r-2011-model-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-359.html
    wolrath bunu beğendi.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar ısındıkça damarlarım çekiliyor, yollar çağırıyor
    Arkadaşlar, bugün motorumu sahibinden.com'a koydum. CBR 250R ile takas istiyorum, ilan numarası: 117285952
    bilginiz olsun.
    bu sabah sana lacivert laguna için takas teklifi göndermişim.şimdi bu mesajını görünce farkettim
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250
    arkadasr janta sıcrayan zincir yagını nasıl temızlıosunuz gri ya halıyle cok kotu duruor 1 saat bezle ugrastm cıkmadı buna cözüm bulan var mı?

WD-40 . Tertemiz oluyor.

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    zincir temizleme spreyini beze hafif sıkıp siliyorum, saniyeler içinde leke falan kalmıyor.

sungurmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    Alıntı m1t0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir temizleme spreyini beze hafif sıkıp siliyorum, saniyeler içinde leke falan kalmıyor.
    zinciri balata spreyiyle temizlemek zarar verirmi,denedim iyi temizliyo
    HERKESİN BİRGÜN ÖLÜMÜ TADACAĞINI,BAZILARININ HAYATI TADACAĞINI ÖĞRENDİM...

Motosikleti
    CBR 250
    wd40 ı bı denıyım obur arkadas balata spreyı demıs ama zarar vermesin ?

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sungurmete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zinciri balata spreyiyle temizlemek zarar verirmi,denedim iyi temizliyo
    Zararı yok bende onla temizliyorum
    sungurmete bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wd40 ı bı denıyım obur arkadas balata spreyı demıs ama zarar vermesin ?
    kullandığım balata spreyi değil, aşağıdaki ürün.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    viper:
    esımın kardesı metalurjı mezunu.onla da tartıstım.alumınyumun celıkten saglam olmasının tek sansı yaşlandırma teknıgı uygulanmasıymıs.bu sekılde yapılan blok alumınyumlar celıkten daha saglam oluyormus cıdden.he ozgul agırlıgı bu sebepten artar ama celıkten her turlu hafıf oluyormus.sonucta ozgul agırlıkları arasında 3kat fark var.lakın kafamda kalan tek soru ısaretı bu kadar ıslem uyguluyorlar mıdır sası yaparken?

ılk alacagım gıysılere ne kadar para ayırayım dıyen bı arkadas olmus.
    ben mesela pısman oldum aldıgım seylere.zıra racıng kullanıyorum ve ust basım enduro tarzı,hıc uyumlu degıldı.bunları degıstırmek zorunda kaldım.ozellıkle mont.(bugun satıldı ama sonucta zarar yanı )
    bu yuzden ılerıde kullanırım dıyorsanız ve motor secımınızı ılerıkı tarıhlerde de degıstırmeyeceksenız guzel bı sey alın kullanın.
    lakın sonra ben bunu begenmem,her motora ayrı ust bas alırım dıyorsanız cok bayılmayın bence.

bu arada canavar sahın abıdeydı 2 gundur ona cok sıkısık olmasından dolayı bı tarıh vermesem de benım tezcanlılıgımı bıldıgı ıcın sagolsun dun aksam 11e kadar kalmıs dukkanda ve bıtırmıs ıslerı.

lastıgım ıgne delıgı kadar delıktı.onu hallettık
    rızoma kutuları takarken hıdrolıge de el attık-degıstırdık.anı ve uzun frenlerde fısssuuuuvvv dıye hava sesı gelıyordu.neredeyse kesıldı gıbı ve ozellıkle on fren cok daha ıyı tutuyor artık.celık fren hortumuyla setı tamamlayabılırz belkı kısa sure ıcınde
    lenslerı taktık.beyaz cırtlar yakın dısında pek gozukmuyor.cok rahatsız olursam belkı sıyah cırt bulmaya calısırım
    karbon kapakları taktık.takarken delık acmamıs zarar vermemek ıcın.yakından ozellıkle cok hos durdular.
    sınyaller cbr 250 dekı gıbı ugrastırmamıs.dırek oturmus.

bı de hayvanımı ozlemısım.allah hıcbırımızı uzun sure motorsuz bırakmasın.
    pef.hava salıya kadar yagmurluymus :(

viper17, m1t0, initial-D ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    viper:
    esımın kardesı metalurjı mezunu.onla da tartıstım.alumınyumun celıkten saglam olmasının tek sansı yaşlandırma teknıgı uygulanmasıymıs.bu sekılde yapılan blok alumınyumlar celıkten daha saglam oluyormus cıdden.he ozgul agırlıgı bu sebepten artar ama celıkten her turlu hafıf oluyormus.sonucta ozgul agırlıkları arasında 3kat fark var.lakın kafamda kalan tek soru ısaretı bu kadar ıslem uyguluyorlar mıdır sası yaparken?

ılk alacagım gıysılere ne kadar para ayırayım dıyen bı arkadas olmus.
    ben mesela pısman oldum aldıgım seylere.zıra racıng kullanıyorum ve ust basım enduro tarzı,hıc uyumlu degıldı.bunları degıstırmek zorunda kaldım.ozellıkle mont.(bugun satıldı ama sonucta zarar yanı )
    bu yuzden ılerıde kullanırım dıyorsanız ve motor secımınızı ılerıkı tarıhlerde de degıstırmeyeceksenız guzel bı sey alın kullanın.
    lakın sonra ben bunu begenmem,her motora ayrı ust bas alırım dıyorsanız cok bayılmayın bence.

bu arada canavar sahın abıdeydı 2 gundur ona cok sıkısık olmasından dolayı bı tarıh vermesem de benım tezcanlılıgımı bıldıgı ıcın sagolsun dun aksam 11e kadar kalmıs dukkanda ve bıtırmıs ıslerı.

lastıgım ıgne delıgı kadar delıktı.onu hallettık
    rızoma kutuları takarken hıdrolıge de el attık-degıstırdık.anı ve uzun frenlerde fısssuuuuvvv dıye hava sesı gelıyordu.neredeyse kesıldı gıbı ve ozellıkle on fren cok daha ıyı tutuyor artık.celık fren hortumuyla setı tamamlayabılırz belkı kısa sure ıcınde
    lenslerı taktık.beyaz cırtlar yakın dısında pek gozukmuyor.cok rahatsız olursam belkı sıyah cırt bulmaya calısırım
    karbon kapakları taktık.takarken delık acmamıs zarar vermemek ıcın.yakından ozellıkle cok hos durdular.
    sınyaller cbr 250 dekı gıbı ugrastırmamıs.dırek oturmus.

bı de hayvanımı ozlemısım.allah hıcbırımızı uzun sure motorsuz bırakmasın.
    pef.hava salıya kadar yagmurluymus :(
    Çok fena olmuş abi Geçen gördük Şahin de kuzu kuzu yatıyordu kenarda

Sıra fender eliminator kit de Egzoz un üstüne ince led stop lambalı bi kit vardı adını unuttum bulamadım şimdi

Bunu buldum anca

wolrath bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Barışım,

Sen buradan böyle paylaşım yapmaya devam edersen, tüm cbr 250 kullanıcılarını motorlarından soğutursun .
    viper17, wolrath ve kakare bunu beğendiler.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WD-40 . Tertemiz oluyor.
    cagdas 2 gundur arıza yapıyorum gıbı olcak ama ,,,

sımdı wd 40 nedır?
    pas ve kır cozucu guclu bır solusyon.
    bunu kesınlıkle hareket seylerde kullanmayın derler cunku tam yaglanma saglanmazsa rulman-zıncır ve dıger unsurlara zarar verıyor.
    sen belkı bunu saglayabılırsın ama cogu baslangıc yapan kardesımız yaglamayı tam ve ıyı bı sekılde yapamazsa zıncıre bı sure sonra zarar vermemız ıcten bıle degıl dıye dusunuyorum.
    +dogası geregı(statık elektrık) sıkıldıgı yerde toz tutuyor, mesela arabalarda yanık kokusu gelır bu yuzden,sıyah toz bırıkıntılerı olusur sılmezsenız.e sımdı sız wd40 sıktıktan sonra sılıyor musunuz zıncırı? falan felan

balata spreyı*kontak spreyı adı altında satılan temızleyıcıler kullanmakta fayda var.wurth kullanıyorum ben de.koca tup 10lıra.elbette daha kalıtelılerı vardır ama kesınlıkle ıs goruyor.tozu pıslıgı oldukca temızlıyor.

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok fena olmuş abi Geçen gördük Şahin de kuzu kuzu yatıyordu kenarda
    Sıra fender eliminator kit de Egzoz un üstüne ince led stop lambalı bi kit vardı adını unuttum bulamadım şimdi
    Bunu buldum anca
    guzelmıs gercekten ıyı begendık de , nerden bulcaz sımdı bunu

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barışım,
    Sen buradan böyle paylaşım yapmaya devam edersen, tüm cbr 250 kullanıcılarını motorlarından soğutursun

sogumazlar bence, yasasın cbr kardeslıgı
    sungurmete ve viper17 bunu beğendiler.

Jant temizliği için sormuşlar da, WD-40 zincire gitmez , doğru.

Zincir yağlarını Andaç'tan almak lazım, 18 bini geçti, zinciri hala pırıl pırıl ilk günkü gibi .
    wolrath ve RuzgarSA bunu beğendiler.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jant temizliği için sormuşlar da, WD-40 zincire gitmez , doğru.

Zincir yağlarını Andaç'tan almak lazım, 12 bini geçti, zinciri hala pırıl pırıl ilk günkü gibi .
    gereksız fazladan zırvalımısım o halde

*maasallah dıyelım
    viper17 bunu beğendi.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sabah sana lacivert laguna için takas teklifi göndermişim.şimdi bu mesajını görünce farkettim
    Az önce gördüm
    lacivert cbr var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler