Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben çekerim kayak pantolonumu -15'e kadar içersi sıcacık oluyo miss
    Elcık ısıtmalarıda açarım ellerimide o ısıtır otomobil gibi motor ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flashdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250-R & FZ6 Fazer
    Bende katılırım bu etkinliğe, merkez'de Özcanlar'a gidilir Tekirdağ köftesi denilirse eğer H.sonu hava güzel olursa c.tesi yada pazar gelebilirim.
    ps:bu bahaneyle mt cbr-250 sınıfı ile tanışmış oluruz.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    hava max 9 min 5 derece pazar günü arkadaşlar okadarda soğuk değil özcanlar kolay bi yerde oraya gidelim derseniz
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

flashdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250-R & FZ6 Fazer
    benim daha ehliyet elime geçmediği için katılmamın da erken oldugunu farkettim ehliyeti aldıktan sonra inş. ^^

Efnacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla 2sine de oturdun mu bılmem ama yerınde hareket ettırıken bıle cok fark var. 600rr bızım cbr gıbı.fark yok neredeyse ama tourıngler esek olusu.he bana koymaz dersen bılmem ama ben 1.82 84kg yum ben bıle zorlandım.hele kı egımlı yolda ımkanı yok hareket ettıremezsın.

tatlılıgına bısey demem zira kawa naked yapıyor uzunda cok uzmez. yakıt olarak RR dan ıyıdır. bu arada, z 1000 SX hayranıyım dip not :D :D

200e kadar bırak, topspeede kadar muhatap olmaz RR, z750 ıle

arada daglar kadar fark var guc-agırlık oranında.

http://www.youtube.com/watch?v=ZYrR0f5P7-I

http://www.youtube.com/watch?v=YAP9s4a2ENc

oturus pozısyonu olarak elbette z750 cok daha rahat.ama 600rr kesınlıkle bı r6 degıl sunu da bılın.bayag fark var r6 ıle.
    ruzgar olarak naked-ss olarak bahsetmıs paın.sadece cam ıle ust govdenızı rahatlatırsınız.e pekı motor nolcak yuksek suratte? yuksek surat dedıgım ruzgarlı havada 100ve uzerı
    wolrath kardeş sanırım cbr 250r full dolu makina satıyormuşsun özel mesaj attım ama gitmedi galiba nasıl görüşebiliriz ilan no falan varmıdır

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    ya aslında hava koşulları cumartesi-pazar için bişey farketmezse ve cumartesi gelemeyipte pazar gelicek olan yoksa, bu buluşma gezi olayını cumartesi yapalım ya ilk planlanan gibi ama dediğim gibi farklı durumlar varsa bakalım...
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Efnacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolrath kardeş sanırım cbr 250r full dolu makina satıyormuşsun özel mesaj attım ama gitmedi galiba nasıl görüşebiliriz ilan no falan varmıdır
    ozel mesaj attım

ılanım:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-firsat...2000tl-artisiyla-ciziksiz-ve-sadece-8500tl-takasli-103681861/detay/

Efnacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozel mesaj attım

ılanım:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-firsat...2000tl-artisiyla-ciziksiz-ve-sadece-8500tl-takasli-103681861/detay/
    saolasın kardeşim ilana baktım izmirdeymişsin farketmedim istanbulda olsaydın görmeye gelirdim motoru güzel elden geçirmişsin tatlı bir şey olmuş.

bu arada cbr 250 r istanbul dan dolu egzozlu vs. satan olursa ilgileniyorum.

ek soru : cbr 250 r için two brothers 0 egzoz nerden alınır?

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı flashdance adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende katılırım bu etkinliğe, merkez'de Özcanlar'a gidilir Tekirdağ köftesi denilirse eğer H.sonu hava güzel olursa c.tesi yada pazar gelebilirim.
    ps:bu bahaneyle mt cbr-250 sınıfı ile tanışmış oluruz.
    Özcanlar bu sahilden sağa girince büyük ada var,o adadaki mi?. Ve aman dikkat arkadaşlar tekirdağ emniyet çok sert haberiniz olsun sahilde hız sınırını aşmayın,50 km olması lazım.Anında kesiyorlar cezayı.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Bence uygun gün Pazar. C.tesi beni kasar işlerim en erken öğleden sonra biter. Otobandan gitmek en mantıklısı en iyi köfteci Özcanlar Tekirdağ merkezinde iç tarafta yeri var.

freesub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250 gitti
    Bende avcılardan katılcam arkadaşlar E-5 ten gitmek daha keyif verici olmazmı deniz manzarasıyla zaten hep dümdüz gdicez )

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    tamam o zaman kesin gün pazar, inş. hava iyi olur birazcık artar derecesi

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Sorun yok e-5 dende gidebiliriz otoban demem deki sebeb kalabalık olursak otobanda toplu sürüş daha kolay olur. Pazar günü olması iyi

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pazarda karar kılalım.

Buluşma yerlerini ve saatleri ayarlıyalım. Anadolu yakası toplaşıp avrupaya geçsin Avrupa'da da biyer belirliyelim orda bulusalım.

Avcılar ve Beylikdüzünden de 2 kişi alıcaz sanırım freesub ve Alper ordan da 100km kadar yolumuz kalıyor zaten.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    ben anadolu yakasındayım bağdat caddesinde yada minibüs yolunun yakınlarında buluşabiliriz?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Köprüye caddeden daha yakın olanlar boşuna geri yol gitmesin bence

Önerim::

1 -) Anadlu Yakası : Kuzguncuk Durağı - Park + çay, beklemek için müsait ve köprüye çok yakın trafiksiz temiz yol.

2- ) Avrupa yakası : Mecidiyeköyden çağlayana döner dönmez sağdaki benzinlik veya civarı - Karşıdan geleceklerin yolunun üstü ve yol birleşimine çok yakın.

3- ) Avcılar / B.Düzü : Avcılar Hilton Doubletree karşısı - farkedilmesi kolay, direk yol üstü ve direk devam etmeye müsait

Nasıl ?
    freesub bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprüye caddeden daha yakın olanlar boşuna geri yol gitmesin bence

Önerim::

1 -) Anadlu Yakası : Kuzguncuk Durağı - Park + çay, beklemek için müsait ve köprüye çok yakın trafiksiz temiz yol.

2- ) Avrupa yakası : Mecidiyeköyden çağlayana döner dönmez sağdaki benzinlik veya civarı - Karşıdan geleceklerin yolunun üstü ve yol birleşimine çok yakın.

3- ) Avcılar / B.Düzü : Avcılar Hilton Doubletree karşısı - farkedilmesi kolay, direk yol üstü ve direk devam etmeye müsait

Nasıl ?
    Bence uygun ben 3. Buluşma noktasından katılırım bide son noktada buluşma saati ayarlayalım mesala 3. Nokta da buluşma 10 da gerçekleşmiş olursa vaktimiz bol olur.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    beni minibüs yolundan caddeden geçerken alabilecek biri var mı arkasına takılırım :D kuzguncuk nere bilmiyorum durağını hiç bilmem :D yol özürlüyüm biraz :D Erenköy Kazasker civarlarından geçicek varsa haberleşelim lütfen :D

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni minibüs yolundan caddeden geçerken alabilecek biri var mı arkasına takılırım :D kuzguncuk nere bilmiyorum durağını hiç bilmem :D yol özürlüyüm biraz :D Erenköy Kazasker civarlarından geçicek varsa haberleşelim lütfen :D
    Çok basit aslında, caddeden sahil yoluna in "Kadıköy - Uskudar - Kuzguncuk" sahilden hiç ayrılmıyorsun zaten, en basit anlatımı bu Sonrasıda zaten köprü...

kakare bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok basit aslında, caddeden sahil yoluna in "Kadıköy - Uskudar - Kuzguncuk" sahilden hiç ayrılmıyorsun zaten, en basit anlatımı bu Sonrasıda zaten köprü...

http://e1302.hizliresim.com/16/c/k0jcy.jpg
    tamam o zaman benim buralarda oturan bulamazsam buluruz artık bişekilde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler