Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RKS City Blade

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online

Alıntı DarthRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiklerim IRC,ilk üzerinde gelen lastikler.Ne marka lastik alacağım?Hangi ölçüde alacağım?Nereden alacağım?
    http://buzmotor.com/honda-cbr-250-lastik/

https://www.motolastik.com/cbr-250-r-pmk17564?rnd=17564

Google die bişey icat edildi. Bilir misin?

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aa hiç aklıma gelmemişti Google.Sağolun.

Debriyaj balatalarını yağ değişimi ile birlikte değiştirmek istiyorum. Bu işin incelikleri ile alakalı baya bi aradım ama çok ahım şahım bilgiye ulaşamadım. Kendi değiştiren var mı ?

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBR 250
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj balatalarını yağ değişimi ile birlikte değiştirmek istiyorum. Bu işin incelikleri ile alakalı baya bi aradım ama çok ahım şahım bilgiye ulaşamadım. Kendi değiştiren var mı ?
    Şöyle birşey söyleyeyim benim motorun debriyaj balatalarını önceki sahibi değiştirmiş. Nasıl değiştirdigi hakkında bilgim yok. Soğukta ilk kalkışlarda cızırtı sesi çıkarıyor. Sorunu çözmek için tamircime debriyaj kısmını söktürdüm. Birde baktık ki debriyajlar takılmadan önce yağa batırılıp yağlandırılmamış. Bu yüzden kaçırma yapıyormuş. Tavsiyem debriyaj balatalarını gerekirse 1 gün önceden yağda bekletin yağı çeksin.

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle birşey söyleyeyim benim motorun debriyaj balatalarını önceki sahibi değiştirmiş. Nasıl değiştirdigi hakkında bilgim yok. Soğukta ilk kalkışlarda cızırtı sesi çıkarıyor. Sorunu çözmek için tamircime debriyaj kısmını söktürdüm. Birde baktık ki debriyajlar takılmadan önce yağa batırılıp yağlandırılmamış. Bu yüzden kaçırma yapıyormuş. Tavsiyem debriyaj balatalarını gerekirse 1 gün önceden yağda bekletin yağı çeksin.
    Teşekkürler değişim yaparsam mutlaka dediğinizi yaparım. Nasıl anladınız bu durumu ?

E5 de giderken bazen arkamdan gelen motorlarda deli bi ışık oluyor. Hele sellektör yapınca adam hemen yol veriyor. Hatta bir gece birinin arkasına takıldıö baya da gittik öyle. Bu arkadaş led far mı kullanıyor acaba ? Bizim cihaza led takan var mı ?

Alırsam hangisini tavsiye edersiniz.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBR 250
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler değişim yaparsam mutlaka dediğinizi yaparım. Nasıl anladınız bu durumu ?

E5 de giderken bazen arkamdan gelen motorlarda deli bi ışık oluyor. Hele sellektör yapınca adam hemen yol veriyor. Hatta bir gece birinin arkasına takıldıö baya da gittik öyle. Bu arkadaş led far mı kullanıyor acaba ? Bizim cihaza led takan var mı ?

Alırsam hangisini tavsiye edersiniz.
    Yazdığım gibi sabah ilk kalkışlarda cızırtı sesi yapıyordu, ustam söktü baktı balatalar yağsız çıktı. Takarken yağda bekletmemişler.

Arkadaşım ktm duke 200 e 25 tl lik led far taktı şimşek etkili. Kısalarda bile rahatsız ediyor. Bende takmayı düşünüyorum. Led far takıpta kullanan arkadaşlar daha faydalı yorum yapacaklardır.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Benden önceki sahibi zenon taktırmış 12model var bende de, selektöre basınca çakar vuruyor önümde kimse kalmıyor, zenon ısındığı için bide fanı var az birazda ses çıkarıyor

Motosikleti
    cbr250/2012
    yağmurlar geldi malumunuz.

yağmur performansı iyi olan lastik hangisidir, var mı öneri ?

Model öneriniz var mı ? Almak istiyorum ama karar veremiyorum. Sargıya zarar verir diyen var. Isınıp plastiğe zarar verir diyen var

Debriyaj balatalarını değiştirmek istiyorum. Marka olarak ne önerirsiniz. Hmc önerdiler. Birde new frenler iyiymiş. Fiyat çok farklı değil. Birde saclarıda değiştirmek gerekir mi ?

Benelli BN-251 Reklam Filmi

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler