Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    fym masai 250cc
    ohh 145 çok iyi yaa evet evet venox zaten 250 masaiyla başlasamda ikinci ve üçüncü motorumuda 250 cc lik düşünüyorum.
    ama bu sezonu masai le kapatım gelecek sezon sonu venoxdaha sonra kalite artırarak gitmek.ama cc değil
    senden venox hakkında bilgi isterim maverıck
    ayrıca hala masai topic ini ziyaret ettiğin için teşekkür ederim dostum
    galiba benden başka da masaici kalmamış burda
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mr 250 destro
    selam ben eskı masaıcıyım resımlerı hatıra kaldı bende ılerde param olursa fazer almak ıstıyorum ve son motorum olucak ınsallah

whiteeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    beyler topic öldümüüü!!! nerelerdesiniz eyyy masaicilerrrrr...
    Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

bubu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorumu sattım
    13bin km de kendisinin bi fiil kahrını cektim.
    bubu®

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    ben hala devam 19000 e merdiven dayadım hergun kucukyalı kavacık kucukyalı 40 km yola devam.
    problem ufak tefek oluyo ama keçi gibi maşallah

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Biliyormusunuz.
    Çin malı motosiklet çöplüğü olduğumuzu.
    Çin malı motosiklet almakla paranızı sokağa armanız arasındaki farkı anlayabiliyormusunuz.
    Palaraımız çöpe atmakla kalmıyor güvenliği sıfır olan bu araçları alarak satarak kaç cana kefen giydiriyoruz.Biraz daha sık dişini al iyi bir şey.Motosiklette aslolan önce can güvenliği.Sonra konfor en sonunda gösteriş olması lazımken bu türevlerde önce gösteriş.Çinliler bile bizi TÜRK milletini çözdü bir biz kendimizi çözemedik.
    Unutmayın arkadaşlar.
    Atasözleri birilerin yediği kazıklardan ortaya çıkmış ders alınması gereken sözlerdir.
    Ucuz etin yahnisi ekşi olur.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Offf.. Aynı polemik gene...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    MASAİ GRAND EAGLE 250cc 2006
    Alıntı senolsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyormusunuz.
    Çin malı motosiklet çöplüğü olduğumuzu.
    Çin malı motosiklet almakla paranızı sokağa armanız arasındaki farkı anlayabiliyormusunuz.
    Palaraımız çöpe atmakla kalmıyor güvenliği sıfır olan bu araçları alarak satarak kaç cana kefen giydiriyoruz.Biraz daha sık dişini al iyi bir şey.Motosiklette aslolan önce can güvenliği.Sonra konfor en sonunda gösteriş olması lazımken bu türevlerde önce gösteriş.Çinliler bile bizi TÜRK milletini çözdü bir biz kendimizi çözemedik.
    Unutmayın arkadaşlar.
    Atasözleri birilerin yediği kazıklardan ortaya çıkmış ders alınması gereken sözlerdir.
    Ucuz etin yahnisi ekşi olur.
    birader çin malı okadar kötü bir makina değil benim kullandığım makina masai o da çin ama alalalı iki yılı geçti 12000 km yaptım en ufak bir problem çıkartmadı bana bence motoru doğru kullanmak önemli,kim istemez japon makinaya binmek ama onada maddiyat lazım çoğumuz emekçi adamız gelirimiz çoğumuzun 1000 ytl nin altında,motorla kaza yapsak sinyal,stop,ekzost 200,300ytlye tamir ettirebilirsin,diğelim altında er 5- vn 800 kavasaki felan olsun kaza yaptınmı bizim gibi işçi kesiminin o motoru tamir edip toplatması çok zor bir sinyal 150-200 ytl ekzost dersen 1500 ytlden aşağı değil.depo yine 2000-3000 ytl arası,yani birader şu çin işi muhabetini bırakalım,hepimiz motorcuyuz bu sevdaya baş koyanlardanız sağlıcakla

Alıntı bubu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu sattım
    13bin km de kendisinin bi fiil kahrını cektim.
    bubu anlayamadım bir fiil kahrını çektim demekle ne kasttettin,yani sattım kurtuldummu demek istiyorsun.ben hiç sorun yaşamadımda ondan şaşırdım,10000 km de marş motorum bozuldu 40 ytl,kilometre telim koptu 15 ytl bunların dışında 5 kuruş masraf çıkartmadı 12000 deyim, sende ne gibi sorunlar oldu merak ettim doğrusu,bizim makinalar gayet sağlam ben çok memnunum sağlıcakla

Motosikleti
    Yamaha MT07
    benimki çin malı motor değilki hatta motor bile değil olsa olsa çin malı keçi olabilir zaten.
    dilimde tüy bitti soylemekten 2 seneyi gectim hergun kullanıyorum motoru 19000 oldu motor allaha şükür ne ciddi bir masraf nede tehlike yasattı bana bu motor,
    eksikleri yok mu var tabi ama bu motor verdiğim paranın hakkını kuruşuna kadar geri odedi bana, şunuda ekliyeyim hani 2 sene oldu 19000 oldu diyorum ya halada sağlam yani hurdada olmadı gorunusude hala guzel.
    dedim ya çin malı keçi işte, kullananlar burada zaten bastan sona okuyun su baslığı tek tek sorun hatta satanlarada sorun eminim herkes iyi bahsedecektir motordan, kullanmayan bilmez diyeyim

Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    Slm Arkadaşlar,
    Kazadan 8 ay sonra il kez masaime geçen C.tesi bindim.
    Özlemişim ama trafikte çok tedirgin oldum zaten motoru evin bahçesine getirmek için birazda mecburiyetten kullandım.Sanırım bundan sonra sadece hafta sonları şehir dışı için kullanabileceğim.Motora yeniden dönmek için son bir şansım kaldı ise onuda İstanbul trafiği yüzünden kaybetmek istemiyorum.
    Çin vs muhabbetine gelince.Bu motorun iki kronik sorunu vardır belli hızlarda ve devirlerde titreşiminin fazlalığı (beni şimdiye kadar hiç rahatsız etmedi daha kötülerini de gördüm) birde uzun süre yatıp çalıştırmak istediğinizde genelde bir silindirin buji kesmesi sonucu ateşleme yapmaması(bunun içinde motorun 15-20 gün hiç çalışmaması lazım) oda her zaman değil.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadaşlar elimde Hysoung GV ye uyan (diğer modelleri bilemem) krom Yan heybelik destekleyicisi mevcut. Çiftini 100 YTL'ye sanayiden aldım. Elimde kaldı. Fazla yani. Satıcıda almadı geri. Çünkü işçiliği var ben satamamda kullanamam da dedi. İlgilenen arkadaşım olursa kargo ücreti almadan adresine teslim 49 YTL'ye vereceğim. Gerçekten o fiyata o işçilikli krom madeninden destekleyici bulamazsınız.. İlgilenen arkadaşlarım için selcukkaya2004@yahoo.com..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    MASAİ GRAND EAGLE 250cc 2006
    MASAİCİ ARKADAŞLAR TOPCİK ÖLDÜ,HELVASINI YEMEK LAZIM BU TOPÇİĞİN. GALİBA BÜTÜN MASAİCİLER MOTORLARINDAN YA SIKILDILAR ARTIK KULLANMIYORLAR,YADA BİR ÇOĞU SATIP BAŞKA MAKİNALARA GEÇTİ.SIKINTIDAN ARTIK BAŞKALARININ TOPÇİĞİNE GİRMEYE BAŞLADIM VALLA.TÜM MESAİCİLERE SELAMLAR TABİ MASAİCİ KALDIYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    şahsen bn sattım fym 250 yi derdii tasasından kurtuldum artıkkk yeterr yani

Motosikleti
    Yamaha MT07
    thaii motoru sattın hemen kurtuldum derdi tasasından demissin direk satış buna denir

Şakir ustadan duydum sattıgın fiyatı cok yi satmıssın soyliyeyim..

Ben devam ediyorum kullanmaya ama problemim yok yazacak bişey pek olmuyor. 20000 oldum bu arada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    saol xeros =) sattımm gıttı ıste GT 250R aldımm

Motosikleti
    fym masai 250cc
    ya arkadaşlar ben bu masaiyle tam 3 kere 70 ve 90 kms arası giderken çok acil fren yapmak zorunda kaldım birinde asvalt ıslaktı hatta önüme aniden çıkar arabalar yüzünden biraz benim marifetim biraz Allah korudu biraz da ÇİN malı motorum beğenmeyenlerin dediği kadar kötü değildi walla üçünde de aha vurdum dedim kendi kendime ama motorun maşallahı var 11000 km ufak tefek sorunları haricinde xeros un dediği gibi keçi keçi ayrıca 2 kişi virajlara yatarak giriyorum o kadar güveniyorum yani motora çin mi motordan anlıyosan arkadaş binersin hemen anlarsın iyimi kötümü bu kötüleyenler tenezzül edip binseler arada uçurum olmadığını anlarlar tamam japon kadar diil ama plstik oyuncak ta diil bilmem amlatabildimmi

Alıntı hyalet sürücü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MASAİCİ ARKADAŞLAR TOPCİK ÖLDÜ,HELVASINI YEMEK LAZIM BU TOPÇİĞİN. GALİBA BÜTÜN MASAİCİLER MOTORLARINDAN YA SIKILDILAR ARTIK KULLANMIYORLAR,YADA BİR ÇOĞU SATIP BAŞKA MAKİNALARA GEÇTİ.SIKINTIDAN ARTIK BAŞKALARININ TOPÇİĞİNE GİRMEYE BAŞLADIM VALLA.TÜM MESAİCİLERE SELAMLAR TABİ MASAİCİ KALDIYSA
    kaldı tabi arkadaşım masai ruhu hiç ölmez bazı arkadaşlarımız sattılar motorlarını ama hala kendilerini masaici olarak gçrüyorlar
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Arkadaşlar bende Fym 250 modeliini kullanıorum ve çok memnunum . Asıl söylemek istediğim biraz sesli egsoz istiorum yapanlar varmı acaba nasıl bişi kullandılar. Bilgi verirseniz memnun olurum.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    Yamaha MT07
    egsozla oynayan cok var, gabe yapmıştı bişeyler guzeldi sesi baya ama ne yaptıgını hatırlamıyorum, thaide yaptırmıstı galiba, ugrarlarsa soylerler neler yapıldıgını. ben hic dokunmadım aldıgım gibi duruyor.

Motosikleti
    08 Funda arar
    slm arkadaslar acaba kıralık herhangi bi 250 lik makine bulabılırmiyim

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler selamlar!
    acaba bu masailerde komple motor yaptıran oldumu?
    motoru sıfırlatan yani?
    dezavantajları nelerdir motorun sıfır yapılmasının?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler