Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    geçen sene bende kaliteli zincir arayışına girdim ve en iyi bilinen marka olan DID 428 ebat 134 bakla oringsiz zincir aldım 72 TL vermiştim.
    Oringli isterseniz fiyat baya yukarıya çıkıyor bilginiz olsun. Temiz bakıp sürekli yağlarsanız oringsiz de işinizi görür. Daha uygun birşey istersen SFR marka zincirler de gayet iyidir. Dişli ben orjinalleri ile değiştirmiştim başka tavsiye veremem onun için.
    Selamlar
    Bilgi için teşekkür ediyorum.DID veya SFR marka 428 ebat 134 bakla zincir bulamıyorum.DID in en fazla 132 bakla var fiyatı 75 TL.Biraz daha araştırayım bulamazsam orjinal zincirini alıp kullanıcam artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    DID satan yerlerle görüş, istediğin ebatta veriyorlar. 2 tane bakla ilave ediyorlar 134 oluyor

sgurdal sayende zincir işini çözdüm teşekkür ediyorum. Şimdi de ön dişliye ihtiyacım var Str nin ön dişlisi ile aynı boyutta olan, str ye tam uyumlu, referans olarak kullanabileceğimiz başka marka /modelin ön dişlisi var mı ? (Honda cbr 125 veya crf 250L gibi)
    sgurdal bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kedurgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar Merhaba Arkadaşlar,

Kuba STR 250 ile olan maceramı noktalandırma kararı aldım. Her ne kadar beni iki kez (benzin bittiği için) - yolda bıraksa da,onu kullanmayı çok seviyorum. Ancak Hyosung X5, tüm aklımı çeldiği için artık veda zamanı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-acil-kask-dahil-sehir-icinde-kullanilmis-str-250-171243336/detay
    bayramdan sonra düşünüyorum...diğer alternatiflere de bakıyorum...araştırırken görmüştüm senin ilanı...

Motosikleti
    tracer 900
    gittim denedim...şu an cbf 1000 kullanıyorum ve yaptığım karşılaştırma kesilikle buna göre değil...

mondialin 250 lik motorunun ( xtreme supermoto) dışardan gidişini gördüm..gayet yeterli duruyordu...bu beklentiler dahilinde kuba bir hayal kırıklığı oldu benim için...gitmiyor zorlanıyor gibi...asya gy 200 kullanıcısı arkadaşım da deneyip aynı şeyi söyledi...belki o motor öyleydi bilemiyorum...

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    mondial SM ile kıyaskanamaz tabiki.
    mondial su sogutmalı tam 250cc str cg tip motorlu 220-230 cc cıvarı
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial SM ile kıyaskanamaz tabiki.
    mondial su sogutmalı tam 250cc str cg tip motorlu 220-230 cc cıvarı
    evet abestle iştigalmiş...

teknik verilerini bilmediğim ve biraz uzak olduğım için ikisi de 250 diye kafam da tartmıştım...str cg tipli değil diye biliyorum...

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abestle iştigalmiş...

teknik verilerini bilmediğim ve biraz uzak olduğım için ikisi de 250 diye kafam da tartmıştım...str cg tipli değil diye biliyorum...
    bende üstten egzantirikli cg motor diye biliyorum
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

ctolga21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650 str250
    selam millet, kuba ile yedek parca konusunda sikinti yasayan varmi aranizda...

srkn.ks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kuba str 250 nin sıfır uretimi artık yokmu kendi sitesindede bulamadım sıfır urununu
    http://www.kubamotor.com/new5/product/cross.html

birtek bu sitede cıkıyor str 250
    http://ucerler.com.tr/kuba-str-250-motosiklet

birde str 250 burada war aynı motosikletmi
    http://www.salcano.com/motor.php?cesit=4

kuba str 250 kulanıcıları yada daha onceden kullananlar iyi veya kotu yanlarını yazabilirmisiniz
    gayet ilgi çekici bir motosiklet almaya kararverdim sizede bir danısayım dedim

Motosikleti
    F650 str250
    Alıntı srkn.ks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuba str 250 nin sıfır uretimi artık yokmu kendi sitesindede bulamadım sıfır urununu
    http://www.kubamotor.com/new5/product/cross.html

birtek bu sitede cıkıyor str 250
    http://ucerler.com.tr/kuba-str-250-motosiklet

birde str 250 burada war aynı motosikletmi
    http://www.salcano.com/motor.php?cesit=4

kuba str 250 kulanıcıları yada daha onceden kullananlar iyi veya kotu yanlarını yazabilirmisiniz
    gayet ilgi çekici bir motosiklet almaya kararverdim sizede bir danısayım dedim
    Kuba artik getirmiyor motoru, hatta yedek parcasini bile...
    Salcano getiriyor ayni modeli suan

Alıntı ctolga21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba artik getirmiyor motoru, hatta yedek parcasini bile...
    Salcano getiriyor ayni modeli suan
    str 250 kullanıcısın galiba motor yeteri kadar tatminkarmı yoksa croos olarak baska marka yada model onerirmisin sıfır olarak 5000 tl yi geçmeyecek

Motosikleti
    Honda CBF 500
    alma önermem..
    1-2 yıl öncesine kadar iyiydi, ama artık parça sıkıntısı var.
    Tolganın motoru aylardır yatıyor basit bir parça yüzünden.

alma önermem..
    1-2 yıl öncesine kadar iyiydi, ama artık parça sıkıntısı var.
    Tolganın motoru aylardır yatıyor basit bir parça yüzünden.
    tesekkur ederim almam
    çok sağol

Motosikleti
    KUBA STR
    Öncelikle herkese merhabalar mayıs ayının sonuna doğru uzun araştırmalarım sonucunda İzmir/Karşıyaka'dan sıfır kilometre Kuba str aldım ve temmuz ayının ortalarına motosiklet kitledi krank kırdı sanırım neyse hasbel kader motosikletimi servise götürdüm fabrika hatasından dolayı olduğu ortaya çıktı garanti beni 2 ay bekletysede sonunda bütün parçalarımı gönderdi ve motosikletim oldu fakat nasıl bir şansızlıktır ki bu motosikletimi almaya gittiğimde 1 kilometre sadece 1 kilometre sürdükten sonra nasıl oldu bilmiyorum marş motoru arızalandı usta dişlinin zedelenmiş olduğunu söylüyor motosikleti bıraktıgım servis bana 100km uzakta(ÇEŞME) olduğu için hazır arkadasımın arabasıyla ben motosikleti karşıyakaya getirme kararı aldım çünkü en az 2 3 hafta daha bekleyecek sabrım kalmadı artık izmir de bu işi çok daha kolay çözebileceğimi düşündüm artık garanti maranti uğraşmak istemiyorum açıkcası yaz bitiyor okullar açılacak en azından 1 2 hafta motorumun keyfini sürmek istiyorum şimdi lafı çok uzattım özür dilerim sorum şu kuba str 250 ile uyumlu marş motoru başka bir marka modele ait var mıdır var ise hangi marka modeldir fiyatı nedir bilen var mı izmir de levent motor getirtirim diyor fakat orjinal getirtecek 130tl bu da açıkcası bana biraz fazla geldi yardımcı olursan çok sevinirim

Motosikleti
    Honda CBF 500
    bak arkadaş nasıl bulmuş orjinal parçaları tolga örnek al bence sen beceremiyorsun

Motosikleti
    F650 str250
    bak arkadaş nasıl bulmuş orjinal parçaları tolga örnek al bence sen beceremiyorsun
    Kim bulmus parcalari, yavrum adamlar bana cikma parca gonderdi ya lan... herifler o kadar yuzsuz ki git mahkemeye ver diyebiliyorlar...
    Ben motordan acayip derecede memnunum, lakin yedek parca konusunda sansim gulmedi... servisten sokuk halde aldigim motorun uzerinde beyin yoktu, toplarken fark ettim... servis uzerindeydi desede sabahlara kadar tartissakta sonuc degismeyecek... cwmgoz u aradim 3 aydir bende parca bekliyorum diyor, kuba dan yaka silkiyor...
    Muadil parca bulsam sorun yok, ama bi allahin kuluda beynin fotografini paylasmadi sosyal sitede, benim izerimde bi lanet var ya bakalim hayrola...
    Alti ustu 30tl lik parca yuzunden bekliyorum. Siparis gectik bakalim ne zaman gelecek. ...

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı ctolga21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim bulmus parcalari, yavrum adamlar bana cikma parca gonderdi ya lan... herifler o kadar yuzsuz ki git mahkemeye ver diyebiliyorlar...
    Ben motordan acayip derecede memnunum, lakin yedek parca konusunda sansim gulmedi... servisten sokuk halde aldigim motorun uzerinde beyin yoktu, toplarken fark ettim... servis uzerindeydi desede sabahlara kadar tartissakta sonuc degismeyecek... cwmgoz u aradim 3 aydir bende parca bekliyorum diyor, kuba dan yaka silkiyor...
    Muadil parca bulsam sorun yok, ama bi allahin kuluda beynin fotografini paylasmadi sosyal sitede, benim izerimde bi lanet var ya bakalim hayrola...
    Alti ustu 30tl lik parca yuzunden bekliyorum. Siparis gectik bakalim ne zaman gelecek. ...
    yuzde doksan çinli cg lerin parcası uyar yada uydurulur. yakında bir cg bulursanız beyin
    soketine bakın aynı ise muhtemelen uyum saglar
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    F650 str250
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuzde doksan çinli cg lerin parcası uyar yada uydurulur. yakında bir cg bulursanız beyin
    soketine bakın aynı ise muhtemelen uyum saglar
    bugun haber bekliyorum siparis veren arkadastan, olumsuz bi haber gekirse soketlerin fotosunu cekip parcaci dolasmaya devam...
    Benim sinir oldugum ithalatci firma motoru getirmiyor, motoru getiren baska bir ithalatci servis die yayinlarigi liste asilsiz... bana 60km uzakta bir servis buluyorum adam gel buraya burda arayalim parca varsa ucretini ver getirtirim diyor. Parca yoksa 60 tan 120 km bosuna yol yapicam, oarca fiyati fais fiyattaysa butcem3 uymayan bos yere 120km yol yapacagim...
    Yeminle insani motosikletten sogutuyorlar...

atreyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 Ktm EXC 250
    Geçen sene bir ateşleme problemi yaşamıştım. Yanlış hatırlamıyorsam usta sorun beyinden demişti ve 15-20 tl gibi bir fiyata yenisini alıp geldi sanayiiden çıkan parçayı da bana verdi. şimdi bakıp fotosunu paylaşacağım eğer doğru yoldaysak ve ihtiyaç varsa gidip sorabilirim.
    sgurdal bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)