Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı ersinnnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar str 250 yorumları okudum da farklı düşünceler var bu motor hakkında. özellikle kullanan arkadaşlar tavsiye der misiniz? özellikle benzer modellere göre hafif olması beni çekiyor. hafiflik önemli midir sizce enduroda ramzey qm200 kadar dayanıklı mıdır?
    Motor aksamıyla ilgili çok problem yaşamazsın. Şanzuman dişli kırılma olayınlarını duyduk, onun dışında yedek depoyla ilgili sorunlar var, ayrıca muadillerine göre çok yakıyor. Bir de plastik aksamları çabucak solacak kadar dandik, manetler çok kırılgan, arka fren pompası çok hassas falan filan... Ama benzin bitmesi dışında hiç yolda bırakmadı beni... Bakımın ve onarımdan az çok anlıyorsan alabilirsin. Arazide hafif olması çok önemli hakimiyet açısından
    Sözlere inanmayı bırakalı çok zaman oldu, gözler bile beni aldattıktan sonra...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor aksamıyla ilgili çok problem yaşamazsın. Şanzuman dişli kırılma olayınlarını duyduk, onun dışında yedek depoyla ilgili sorunlar var, ayrıca muadillerine göre çok yakıyor. Bir de plastik aksamları çabucak solacak kadar dandik, manetler çok kırılgan, arka fren pompası çok hassas falan filan... Ama benzin bitmesi dışında hiç yolda bırakmadı beni... Bakımın ve onarımdan az çok anlıyorsan alabilirsin. Arazide hafif olması çok önemli hakimiyet açısından
    müdür ne yaptın sen karburatör işini?
    ANGARAJ

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müdür ne yaptın sen karburatör işini?
    Büyük başkan sen el atacaksın işte ya bizim motora Bi iki haftaya izin alacam başkanım, bi el atalım mı? Şimdi akü bitik yatıyo kapının önünde...
    Sözlere inanmayı bırakalı çok zaman oldu, gözler bile beni aldattıktan sonra...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük başkan sen el atacaksın işte ya bizim motora Bi iki haftaya izin alacam başkanım, bi el atalım mı? Şimdi akü bitik yatıyo kapının önünde...
    atalım atalımda bi mekan ayarlayalım bizim polatın garajı kullanabiliriz hemi akşamına ışık neyinde var orda dışarda bizim evin orda yapacak olursak hemi akşam saatini kullanamayız hemde soğukdan zayi oluruz alimallah
    ANGARAJ

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Bu ilanda motora takılı birşey var. Nedir ? Ne işe yarar ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01239530/detay (akrapovic) yazıyor kickstart ın yanında

pegasso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An400 (Satıldı)
    Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ilanda motora takılı birşey var. Nedir ? Ne işe yarar ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01239530/detay (akrapovic) yazıyor kickstart ın yanında
    Galiba akrapovic değil, etiket yazmışlar ,yağ doldurma tıpasına takmışlar,Akropovicin böyle emanet bişi yapacagını sanmam. Duş hortumuna küçük eksoz bağlanmiş gibi duruyor hiçbir yararı olacağını sanmıyorum, hatta bana kalırsa zararı bile olabilir, oradan içerii su, toz herşey kaçabilir yanımdaki yılların endurocusu arkadaşa sordum o da bir anlam veremedi. Yanlış birşey söylemek istemem bende anlam veremedim, tahmini konuştum gerçekten bilen biri varsa bende merak ettim

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlan yanından kaldırılmıştı şimdi güncellendi bakabilirsiniz

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    riallinin sitesinde de var yağ soğutucu tüp diyor ama tam olarak ne işe yarar ne gibi bir etkisi var bilemem birde o yağ nasıl onda soğur onuda anlamış değilim eğer stoklarında olsaydı deneme amaçlı kesin alıyordum

Motosikleti
    CRF 250L
    Merhaba arkadaşlar;
    İki günde tüm sayfaları okudum paylaşımlar çok güzel motor hakkında gerçekten sağlam bilgiler ve en önemlisi çok iyi bir fikir edinme olanağı sunmuşsunuz tüm arkadaşlara teşekkürler. Motora yeni başlayacağım en ufak bir fikrim yok motorlar hakkında. Dağ bayır gezmek maksadıyla klx250, wr250 araştırmış ve wr250'de karar kılmıştım aslında ancak str ilk motor için çok daha uygun gibi geldi. Düş kalk, orasını burasını kurcala bozulan yeri yapmaya çalış yapamazsan üzülme parçayı komple değiştir vs.vs .avantajları tabii ikinci eli düşük ama o kadar olsun diyeceğiz. 10000 tllik motorla düşünce insanın kalbi acır ama STR'de sadece yere temas eden yerin acır. Ehliyetle beraber nisanda bir STR'de ben alacağım ve şimdiye kadar hep yürüdüğüm dağ bayır her neresi varsa motorla gezeceğim......

trazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX 250
    35emre35, ersinnnnn ve ozrace bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX 250
    ufaktan bi gezi kamera açısı kötü idare edin arkadaşlar.

ersinnnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TM Racing en 250 (2t)
    güzel olmuş. başka videolar var mı trazma? paylaşabilir misin.

Motosikleti
    RX 250
    var aslında ama pek vaktim olmuyor yüklemek için zaman buldukça atarım
    ersinnnnn bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    güzel gezi olmuş.ama kamera çok aşağı bakıyor sanki...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Merhabalar arkadaslar cogunuz motor ve servis ile yasadiklarimi az cok biliyorsunuz . Motoru satiliga cikarttigimdan beri motor tik demedi tek basista aliyor yagmurda bindim sogukta bindim hatta a once yine bindim . Bu motoru ilk aldigimda boyle degildi belki de aldigimda zaten sorunluydu ben farketmedim. Şaka gibi motor beni utandiriyor adeta masallah diyorum pes diyorum. Bana sen bana o kadar laf ettin ama bak tik diye calisiyorum der gibi bakiyor alet . Ne diyeyim sasirdim. Satmaktan vazgecmek uzereyim

Motosikleti
    RX 250
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş.ama kamera çok aşağı bakıyor sanki...
    evet ya işte gopronun azizliğine uğradım öne bakıyor kaldırınca kamerayı yukarı doğru o zamanda motor görünmüyor falan diğer videolar biraz daha iyi onlarıda yakında paylaşırım arkadaşlar.valla ben dedim yine diyorum bu fiyata alabileciğiniz en iyi cross budur kim ne derse desin genelde motoru videoda olandan daha zor koşullarda kullanıyorum genel bakım dışında bana bi sorun çıkarmadı yolda bırakmadı

ersinnnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TM Racing en 250 (2t)
    Alıntı trazma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ya işte gopronun azizliğine uğradım öne bakıyor kaldırınca kamerayı yukarı doğru o zamanda motor görünmüyor falan diğer videolar biraz daha iyi onlarıda yakında paylaşırım arkadaşlar.valla ben dedim yine diyorum bu fiyata alabileciğiniz en iyi cross budur kim ne derse desin genelde motoru videoda olandan daha zor koşullarda kullanıyorum genel bakım dışında bana bi sorun çıkarmadı yolda bırakmadı
    ben de düşünüyorum trazma. str 250 ideal geldi bana

Motosikleti
    RX 250
    yurt dışına çıkacağım için motorum satılk arkadaşlar düşünen varsa
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6264577/detay/

Motosikleti
    RX 250

bol çamurlu bir geziden

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bi sorum olucak 2-3 motor arasında kararsız kaldım ondan soruyorum str yi alıp supermotoya çeviricem şehir içinde sıkıntı olurmu tork vs nasıl son hız nedir rahatlık bi 120-130 yaparmı birde torku iyimidir trafik içinde olmasada ön kaldırmak tarzı trafiğe kapalı alanda hareket yapsak yaparmı :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)