Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    iyide bantla yada başka birşeyle sabitlersek buseferde motoru kitliyemiyeceğiz, başka bir çare bulmak lazım, ama nerden yaptığını bulmanız iyi olmuş. Gerçi kask olduğu için beni çok fazla rahatsız etmiyor bu zırıltı. Kullanma klavuzu ve garanti belgesi tekbir küçük kitapçık, bu garanti belgesini nasıl vermezler sana, 500-1000-2000 ve 4000 bakımları var, serviste yağ değiştiştirdğini gösterir yerlere servis kaşesini vuruyor, Bence aldığın bayiden biranönce bu kitapçığı al ve kaşelerini vurdurki yarınöbürgün motorla ilgili bir sorun olduğunda garantiden yaptırasın. evet 1litre yağ alıyor, oyüzden rahat ol. motor soğuduktan ve yağ aşağıya süzüldükten sonra dik konumda sağdaki camlı kısımdan kontrolünü yapabilirsin.
    Ben 20-50 castrol kullanyorum hava sıcak diye, kışın 10-40, 15-40 ideal olur bence. lastik havaları her marka ve ebadın farklıdır ve yan tarafında yazar, bizim ebattaki lastiklerdede 32psi yazıyor ama ben 30-31basıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KUBA STR 250
    kardeş garanti belgesi var.
    ama hangi yağ kullanacağız? kaç litre koyacağız? vs anlatan bir klavuz olması gerek. bize verdikleri genel bir kitapcık. kilidin olduğu yeri söküp ince bir bant ile sararsak belki olabilir. haftasonu bakacağım.

Motosikleti
    crf250 L
    bize verilen kitapçık okadar, fazla ayrıntı beklemeyin sonuçta yamaha vs. almıyoruz, almış olsak rodaj bilgisine kadar ne yaplması gerekn bir kitapçık verirler. Ben skygo yu aldığımda böyle bir kitapçık dahi yoktu, sadece yağ değişimine gittiğimi gösterir bir A4 kagıtçık vardı.

Motosikleti
    crf250 L
    evet zırıltı kesildi, eyvallh muhammer. kilidi söktüm ve dili dışarıdayken ince bir selobant ile birtur sardım ve kapattığımda çok rahat yuvanın içine girdi. tabi zamanla ve titreşimle o bant aşınacaktır, zırıltı yapmaya başladımı ara ara ağzını bantlayıp susturucaz demekki

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bugün çağlayanda yeri değişen kuba motor yetkili satıcısını gördüm, bir de kuba cross'a yakından bakayım dedim ama satıcıyla beraber direk 7850 tl'ye satılan 250cc mondial xtreme supermoto mu neydi, o motorun önüne doğru bir çekim gücüyle hareketlendik 25-28hp arası birşeymiş, onun cross'uyla yarışa katılmışlar, yarış motoru ve o motoru süren kişi de oradaydı, süren kişi çok memnundu, titreşim yok dedi, dağları bayırları hoplaya zıplaya tırmanıyormuş, güzel dediler, açıkçası o motorun olduğu yerde kuba'yı konuşamadık, çok silik kaldı öbürü çok güzeldi
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    KUBA STR 250
    sevgili polo fiyatı iki tane str ettiğine göre mutlaka iyidir. 9000 küsürden bu fiyata indi. dağ bayır tırmanmak için str de yeterli. tavsiye ederim

Motosikleti
    crf250 L
    28hp mii yapma hocamyaaaaa, aynı ayarda çoğu 2zamanlı motorlarda bile bu güç yok

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ANGARAJ

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28hp mii yapma hocamyaaaaa, aynı ayarda çoğu 2zamanlı motorlarda bile bu güç yok
    ben birşey yapmadım kardeş, satıcının dediğini yazdım Şimdi baktım 18 kw*1,36=24,48 hp yazıyor, yanlış anlaşılma olmasın linkteki motor için konuşuyoruz, gerçekten iri, yüksekliğiyle ben buradayım diyen bir makina gibi bana geldi, o motoru gözüm hemen diğer motorların arasından seçmişti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6921076/detay/
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Vallahi güzel motormuş fakat bana göre tek sıkıntısı üzerinde elektrik tesisatının olmaması ve muhtemelen plaka takılamaması.. Sadece haftasonları römorkla götürüp araziye çıkarım diyecekler için güzel bir alternatif..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Huckle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi güzel motormuş fakat bana göre tek sıkıntısı üzerinde elektrik tesisatının olmaması ve muhtemelen plaka takılamaması.. Sadece haftasonları römorkla götürüp araziye çıkarım diyecekler için güzel bir alternatif..
    aynısının supermoto ve enduro versiyonları da var, onların güçlerini siteden göremedim ama aynı motor heralde, bu arada yukarıdaki oylamaya bakarsanız "Su-yağ soğutmalı enduro Str 250 19Kw 25,5 Hp" olan versiyonun oylamaya katılan 152 kişiden 123'ü (%80) tarafından getirilmesini istediği model olmuş, buna karşın 6 kişinin istediği model gelmiş

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    yağ konusuna dönersek, ben aldığımdan beri 10-40 kullandım ama artık 20-50 kullanıyorum. 10-40 zaten daha ince bir yağ olduğundan motorumuz da (bana göre) aşırı sıcak çalıştığından içindeki yağ kısa zamanda su gibi oluyordu. 20-50 biraz daha kalın bir yağ bende daha uygun.

ayhan2190 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer,kanuni phantom,armode mc300
    hocam suan da satılmıs olan zongshen zs 200 gy-a crossumda da vardı)

Motosikleti
    Honda CBF 500
    bu motora 1 Litre yağın yetmediğinden şüphelenmeye başladım. yağ değişimi yaptım 1 lt yağ koydum ama motor düz dururken göstergede yağ görünmüyor

Motosikleti
    Şimdilik yok
    Tekrar merhaba,

Bugün arka frendeki tutmama probleminden servise gittim.. Arka fren merkezi balatalar dahil komple garantiden değişecek.. Garanti kapsamına girmeme durumunda ise fiyatı 65 TL Yahu böyle bir motorda yedek parça fiyatlarının bu kadar düşük olması sevindirici.. Hazır bunu siğariş ederken geçen pazar kırdığım ön fren maneti, debriyaj ve gaz telini de sipariş ettim.. Manet= 6 TL.. E bu kadar zevkli kullanım verip bu fiyatlara yedek parça sahibi olmak sevindirici.. (Daha önceki motorum Bmw olunca bu fiyatların sonunda bir sıfır eksik gibi geliyor)

Motosikleti
    crf250 L
    bir sıfır öndeyiz hakan

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Yeni resimler yok mu? :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Şimdilik yok
    Bir fotoğraf gelsin.. Arkadaştan alınca yangın yolu çıkışlarımızın videolarını da yüklerim.. Bu arada geçenlerde Kuba bayiine uğradım, motorlara zam gelmiş: 5.250 TL olmuş..

Motosikleti
    crf250 L
    hadi bende bir foto koyayım bari. oha nolmuş öyle fiyat, çok abartmışlar.

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Honda CBF 500
    madem foto koyuyoruz birazda benden gelsin

banno1957 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)