Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sende hangi motoru görsen ybr motoru var diyosun ya :D:D:D:D:D::D şaka he alınma:D
    alındım abi abi ben gördüğüm şeyi söylerim sen ybrnin motor boğuna tipine bak birde o resimdeki motorun motoruna bak anlarsın benzeyip benzemediğini birde dünyada ybr motoru kullanan çok motor var zaten aşyadaki linkdeki motorların hepsi ybr motorlu :D
    http://www.tatsuyoshi.net/toyota/mc/...02/ybr125.html
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CRF
    Bu motor nasıldır: APACHI XZ250R Cross.Kullanan varmıdır, yedek parça işi nasıldır(apachi.com.tr).

Motosikleti
    henüz yok
    selam arkadaşlar foruma yeni katıldım
    ben de kendime bir motor almayı düşünüyorum
    yalnız motor deneyimim yok denecek kadar az
    bu nedenle sizlere danışayım istedim
    bunları bu bölüme yazmamın sebebi şudur:
    motor için düşündüğüm iki marka var biri str250 biri de kanuni cross 250
    bütün mesajları okudum fuarda bu motoru görenler deneme sürüşü yapanlar bilgi verebilir mi biraz
    alınacak bir motor mu fiyatının hakkını verir mi
    sanırım daha alıp da kullanan yok ama cross 250 ye göre nasıldır?
    Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
    toprak uğrunda ölen varsa VATANDIR.

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Harbiden bu STR250 nasıl sağlamlık açısından? Kullanan test eden varmı? Simdiden tskler.
    http://www.flashokey.com

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyurun size yüksek çözünürlüklü foto...Motorhocası arkadaşım istersen ilk mesajınada ekle bu fotoyu...Bu resmi bir bayiden aldım...

Gerçekten güzel görünüyor makine bunun süper motosu Türkiyede satar benden söylemesi tabi fiyatta çok önemli bi etken bütün mesajları okudum ama hala alan kullanan test eden yok mu yada bayilerde görme imkanımız yok mu bu motoru bilgi verebilecek olan varsa iyi olur
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzel görünüyor makine bunun süper motosu Türkiyede satar benden söylemesi tabi fiyatta çok önemli bi etken bütün mesajları okudum ama hala alan kullanan test eden yok mu yada bayilerde görme imkanımız yok mu bu motoru bilgi verebilecek olan varsa iyi olur
    valla o güzel ama burada pek hoş görünmüyor

Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bekle , bakla sabır taşı olduk. Bu modelin geldiği geleceği yok beyler. Bugün bayiye gittim mallar gümrükte takılmış bir kaç hafta daha sonra gelecek dedi. Bende bu model yalan oldu

Sahibinden sitesinde antalyadaki bi bayinin fiyatı 3990 tl. Bence gayet makul...Tüm kredi kartlarına da peşin fiyatına 12 taksit diyor...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6231228/detay/

Alıntı tosbağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla o güzel ama burada pek hoş görünmüyor

Bir kaç sayfa evvel bu motoru getirecek distribütör'ün açıklamaları var idi, herkes'in takip ettiği bu forum'da ben dahil alma niyetli kimselerin merakını giderecek, diğer motor markalarını seçeneklerden çıkartacak doyurucu açıklama bekleriz sayın distribütör! Yurda geldimi gelmedimi? Euro standartlar'ından kaynaklı sıkıntımı vardır? Neden motor tanıtım resmi ile, test modeli arasında(sağlık'lı gözleri olan herkesin fark ettiği ayrıntılar!!)farklar var?Gelecek renk seçenekleri neler?Hp olarak hangisi gelmekte? El cevap lütfen!

Motosikleti
    KUBA STR 250
    Kuba yetkilisi Erhan Bey motorun tanıtım resmine uygun olduğunu belirtmişti. (yaklaşık 2 ay önceydi ). Artık O da motordan ümidini kesti sanırsam bir motor nasıl olur da 8 ay önce duyurulur ve hala piyasaya sürülmez? Bir yetkili çıkıp ta arkadaşlar söyle bir sorun oluştu özür dileriz demez. Açıkgöz bayiler parayı ver abi getirtiriz diyorlar. Kardeşim getirin görelim nasıl birşey dediğimizde para olmadan olmaz diyorlar. Görmeden almam, sormadan almam, Kuba'ya güvenim kalmadı artık.

valla bu resimden anlaşılan biraz tıraş bir motora benziyor ana sayfadaki resimle arkadaşın çektiği resim arasında fark var bu biraz dandik sanki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:16 ----------

bence bu motordan ses sedada çıkmadığına göre puff bu motorbeklemeuyyin gelmez

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    YİNE Mİ HAYAL KIRIKLIĞI İLE SONUÇÖLANACAK?
    kanuni 250 için de aşırı titreşimli deniyor

eee ne almalı?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Konunun ilk sayfasındaki fotograf ile,arkadaşın çektiği fotoğraf arasında nasıl fark var yahu,insanı nasıl etkiliyor İlk sayfada ktm gibi düşünmeden alınır,ama bu çekilen fotoğraf soğuttu beni :D

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS

STR-250 bayilerde...

Merhaba üsküdar altunizade deki Galeri sayan'a STR-250 ler gelmiş nihayet...Dandik cep telefonumla bir kaç foto çektim buyrun inceleyin...
    Çok fazla anlamam motordan ama ...Gördüğüm kadarı ile üstten egzantrik balanslı ve hava soğutmalı motor vardı üzerinde...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Ana sayfadakı motorla bunun yakından uzaktan ilgisi yok...! yazık insanları bu şekilde kandırmaktan öteye geçemez..hemde bu fiyatla..ana sayfasında gördüğümde çok yakışıklı,KTM yi andıran,herkesin alabileceği bir cross gelecek diye sevinmiştim..yine her zaman kı gıbı hayal kırıklıgı..bunu alacagına ınsanlar hyosung (ST) xrx125 tercih ederler..4 subaplı yağ sogutmalı en azından..süpermoto su da var..kuba fos çıkmış...

"Motor blok'unu boyayan ustaya helal olsun çok güzel boyamış",anlaşıldı bu yazda yaya gezecem ehh, bu melez için ayırdığım bütçeyi evin tadilatına kanalize edeyim

buda aynı diğer uyduruk markaların krossunda farkı yok belki azıcık iyi gibi ama bize azıcık iyid lazım değil bu asil türk milletine böyle saçma salak ürünleri layık görenler utansın diyeceksinizki iyileri pahalı hayır efendiler pahalı değil bu insanlarda acayip para kazanma hırsı var çok para kazanma isteseler honda yamaha kalitesindeki üürnleri çok uygun pazarlaya bilirler ama bir hatada motorseverlerde bu konuyu ciddi bir şekilde dillendirip ele almak lazım her açıdan parası olan biniyor olmayan hayat boyunca binemez çünki araba fiyatına motor satılıyor bu işin büyükleri zenginleri bir federasyon kurup bu işi gerek ötv gerik firmaların aşırı pahalı satmaları noktasında buna benzer bütün konular incelenip fiyatlar düşürülebilir yada protesto edilebilir bu yollarla bütün anadolu insanı motora biner sağlam motora çin mallarına değil malmıyız biz kubaaaa

Motosikleti
    KUBA STR 250
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Motor blok'unu boyayan ustaya helal olsun çok güzel boyamış",anlaşıldı bu yazda yaya gezecem
    Aynı düşüncedeyim.. Erhan bey sitedeki str 250 ile aynı olacağını, resimlerin motorun kendi resimleri olduğunu belirtmişti. motor farklı, amortisörler farklı, daha neler farklı kimbilir?
    açıklama bekliyoruz.
    Hala kubamotor sitesinde farklı resim var. En azından madem aynı motoru getiremediniz, sitenizdeki resmi sattığınız motorun resmiyle güncelleyin.
    İnsanları kandırmayın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün bayide gördüm yakından inceledim.Bayinin söylediği taiwan üretimiymiş.Yani st kanuni gt250r nasıl koreden gelip satılıyosa bunlar da taiwandan getirilip üzerine kuba yazısı basılıp satılıyomuş.Fiyat 4.400 TL'miş.Bana söylenen motorun yağ soğutmalı olduğu.Ama benim bildiğim yağ soğutmalı motorlarda da radyatör olur.Bunda yoktu.1.75 boyumla üzerine oturdum.Ayaklarım yere rahat değiyodu.Amortisörlerde baya bi esneme payı var.Güzel yaylanıyo motor.Ayak marşıyla çalıştırmaya çalıştık.Pedal çok sert.Çalıştırmak çok zor.Aküyü bağlayıp çalıştırdık.Motorun çok az sesi çıkıyo.Cross motordan daha gür ses beklerdim.Ama baya bi sessiz.Dağda kafa dinlemek için çok ideal.Taiwan üretimi olduğunu duyunca baya bi yüzüm güldü aslında.Kymco markasından biliyoruz taiwanlıların sağlamlığını.Ama işin gerçeği nedir?Bu motor çinli mi yoksa taiwanlı mı?Çok merak ediyorum.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Adana da da satısa sunulmus, bugun baktım, motor bulugu ile depo cok iç içe,neredeyse temas ediyor,arka amortisör iyi ama ön amartisör bana cok yumusak geldi, belki yagı filan eksiktir. plaka dahil 3825 TL deniyor

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)