Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru bisan diye tanımlamak zaten en büyük hata bu motor lifan 250 ve bu motoru arkadaşın dediği gibi türkiyeye onlarca marka getirdi parçası türkiye sınırları içinde bulunması en kolay motor borelli cmx serileri keeway monero v.b bir çok marka bu lifan 250 den getirtti.. üstüne üstlük zaten bu model esasen virago 250 clone u yani virago 250 parçalarıda bire bir uyar.. parçada sıkıntı çekilmiycek tek motorlardan biridir.. en kötüsü en en kötü senaryoda git yamahaya virago 250 lim var de şu şu parçalara ihtiyacım var de versinler..
    Ben zaten viragom var diyorum. cebinde paran olduğu sürece parçası bulunuyor. Ufak tefek parçalarda farklılıkları var markalara göre ama aşılmayacak problem değil. Motor kısımları birebir aynı. fardı depoydu janttı bunlarda sıkıntı oluyor sadece.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben zaten viragom var diyorum. cebinde paran olduğu sürece parçası bulunuyor. Ufak tefek parçalarda farklılıkları var markalara göre ama aşılmayacak problem değil. Motor kısımları birebir aynı. fardı depoydu janttı bunlarda sıkıntı oluyor sadece.
    oda büyük bir sıkıntı değil aslında bir keewayin jantı döküm jant gerisi telli jant zaten birde boreli monero serisinin arka stopları ile çamurluğu farklı o kadar motorları zaten dediğin gibi birebir aynı..

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)

Sıfır Roadstar 250 almak isteyenlerin dikkatine

"HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    vay be !! ciddi ciddi bu teneke ve plastik kolpa motosiklet satilmis tr'de.

üzülüyorum bu vatan icin. bu motosikletler vb. nalburlarda bile satiliyor daha ben bisey demem.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster

üzülüyorum bu vatan icin. bu motosikletler vb. nalburlarda bile satiliyor daha ben bisey demem.
    Her mesajında bütün çin malı motorlara teneke demekten başkabirşey bilmeyen birinden de başkabirşey beklenemezdi zaten.

Öyle tahmin ediyorum ki bu motoru ne gördün nede üzerine binip kullandınsen. Muhtemelen bir çin malı motor ile sorun yaşadın ve o günden sonra bütün çin mallarına teneke diye hakaret etme gereği buldun kendinde.

Bu motorun değerini sen değil kullanıcılar verir oyüzden bu abuk sabuk düşüncelerini kendine sakla ve birdaha teneke başlıklarına girme lütfen.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti

Sana söylemek istediğim çok şey var ama boşver gitsin. Bu mağrurlukla daha nereye gideceksin bilemiyorum. Ama şunu bil teneke ve plastik dediğin motosiklet burada çok satılıyor ve çoğumuz memnunuz. biz mağrur değiliz bleki pollyannacılık oynuyoruz ama elimzdekiyle yetinmeyi biliyoruz. Ben tek şunu söyleyeceğim sana olur da bir gün bulundupun seviyeden aşağı düşer de bu motoru alacak paraya bile muhtaç olduğun bir duruma gelirsen eğer ( ALLAH SAKLASIN) ozaman konuşalım seninle. Sen bize üzülme, kendine üzül. uzaktan bakınca herşey kolay ve basit görünüyor. eğer çok üzülüyorsan bize. Elini taşın altına koymaya ne dersin? hazır mısın? herşey dahil 2500 300 tl civarında shadow 125 varadero fazer150 vstar250 getirtelim. Bakalım gelebiliyor mu? Biz bu motor aşkı içimizde olmasa verir miyiz maliyeti 500 dolar olan motora 3000 tl yi? Senin gibi 2. ellerini komik rakamlara satılan ülkede yaşamıyoruz maalesef. burda hurdasına 2 tane roadstar parası isteniyor. Bilmem anlatabildim mi??
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki aslı vardır yoksa neden koysunlar.fiyatta pazarlıkla biraz daha bişe yapılabilir ve alınır bence aslında alacak arkadaşlara kaçırılmayacak fırsat bu paraya değer kesinlikle karşılığıdır

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Bu bir kandırmaca bisan modelleri diyor. Bisan firmasının birçok motoru var burada laf kalabalığı yapmış. Resimdeki motorlar Ledow ve Keeway zaten. Model olarak zaten 2006 diyor hem sıfırı bile olsa 4 yıl yatmış bana pek inandırıcı gelmedi.
    Tekirdağ-Çorlu

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana söylemek istediğim çok şey var ama boşver gitsin. Bu mağrurlukla daha nereye gideceksin bilemiyorum. Ama şunu bil teneke ve plastik dediğin motosiklet burada çok satılıyor ve çoğumuz memnunuz. biz mağrur değiliz bleki pollyannacılık oynuyoruz ama elimzdekiyle yetinmeyi biliyoruz. Ben tek şunu söyleyeceğim sana olur da bir gün bulundupun seviyeden aşağı düşer de bu motoru alacak paraya bile muhtaç olduğun bir duruma gelirsen eğer ( ALLAH SAKLASIN) ozaman konuşalım seninle. Sen bize üzülme, kendine üzül. uzaktan bakınca herşey kolay ve basit görünüyor. eğer çok üzülüyorsan bize. Elini taşın altına koymaya ne dersin? hazır mısın? herşey dahil 2500 300 tl civarında shadow 125 varadero fazer150 vstar250 getirtelim. Bakalım gelebiliyor mu? Biz bu motor aşkı içimizde olmasa verir miyiz maliyeti 500 dolar olan motora 3000 tl yi? Senin gibi 2. ellerini komik rakamlara satılan ülkede yaşamıyoruz maalesef. burda hurdasına 2 tane roadstar parası isteniyor. Bilmem anlatabildim mi??
    benim maddi durumumu sanirim kebap saniyorsun. transalp'i 2. el 2000 euro'ya aldim. istanbul'da duran ybr 125'i de yine 2.el 1800 liraya aldim. yani sizin cin mali motorunuzdan cok daha ucuza aldim. ama motosiklet aldim. kesinlikle yermek, yadirgamak ve insanlarin ekonomik durumuyla alakali kücümsemek haddime degil, ki zaten ben de orta halli birisiyim. sadece avrupa vizem var hepsi bu. burada oturma iznim var, neyse o konu uzun vs. vs.

demek istedigim tam anlasilmamis üzüldüm.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Motosikleti
    Sana Transalpin ve YBR nle mutluluklar dilerim,Lütfen bize ilişme viyanalı
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Son zamanlarda motorun muayenesini yaptıran varmı arkadaşlar? Nelere dikkat ediliyor, nekadar tutuyor ?
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    benim maddi durumumu sanirim kebap saniyorsun. transalp'i 2. el 2000 euro'ya aldim. istanbul'da duran ybr 125'i de yine 2.el 1800 liraya aldim. yani sizin cin mali motorunuzdan cok daha ucuza aldim. ama motosiklet aldim. kesinlikle yermek, yadirgamak ve insanlarin ekonomik durumuyla alakali kücümsemek haddime degil, ki zaten ben de orta halli birisiyim. sadece avrupa vizem var hepsi bu. burada oturma iznim var, neyse o konu uzun vs. vs.

demek istedigim tam anlasilmamis üzüldüm.
    burda 7. el Ta yı anca o fiyata alıyorsun. ben senin maddi durumundan ziyade yaşadığın memleketin refah durumuna dikkat çekmek istedim. orada orta halli kişi burada yüksek gelir seviyesinde sayılıyor. Burada 2000 avroya TA alamıyorsun. temiz 94 model BMW f650 için 5000 lirayı gözden çıkarman lazım. 90 model TA için 5000 lira isteniyor! MOTOR alalım derken motoru elimize almayalım. çin malı alıyoruz çünkü ekmeği yenmiş motoru beslemek istemiyoruz.

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Arkadaşlar bana bu motorlardan anlayan usta lazım izmir de ve ankara da bilenler özelden ya da burdan yazabilirlerse sewinirim.

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Alıntı Blackvolky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana bu motorlardan anlayan usta lazım izmir de ve ankara da bilenler özelden ya da burdan yazabilirlerse sewinirim.
    ben ankaradayım anıtkabire yakın ordular sk.ta bi servis var ben oraya götürüyorum memnunum. sorun nedir ??

Motosikleti
    Vedalaşma zamanı geldi Gözüm gibi baktığım Motorumu satıyorum Arkadaşlar Sahibinden comda ilan yayınlanmaya başladığı zaman ilan numarasınıda yazarım...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Hayırdır neden satıyorsun ?
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ankaradayım anıtkabire yakın ordular sk.ta bi servis var ben oraya götürüyorum memnunum. sorun nedir ??
    Sorun yok motorum su anda didimde ve ben onu ankaraya getiricem bundan sonra hep ankara da durucak. O yuzden iyi bir servis aradim. Izmir de servis aramamim nedeni de didim deki servise pek guvenmiyorum bu nedenle izmir uzerinden gecip orda servise ugrayim oyle gecicem ankaraya.

yani pek yakinda yaklasik 700km lik bi yol macerasini da paylasicam umarim

Motosikleti
    Alıntı Blackvolky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun yok motorum su anda didimde ve ben onu ankaraya getiricem bundan sonra hep ankara da durucak. O yuzden iyi bir servis aradim. Izmir de servis aramamim nedeni de didim deki servise pek guvenmiyorum bu nedenle izmir uzerinden gecip orda servise ugrayim oyle gecicem ankaraya.

yani pek yakinda yaklasik 700km lik bi yol macerasini da paylasicam umarim
    Dostum şu virago depo logosunu enrde nasıl yaptırdın? ben kafayı yiyeceğim bulamadım. varsa elidne vektörü falan bende kullanayım.

şimdiden teşekkürler.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar selam. Keeway supershadow'un Motomax zamanında her türlü parçası bulunuyordu. Bende bazı parçalarını yedeklemiştim.En önemli parçası olan dökümden yapılmış kaynak tutmayan,v motorun tam ortasına saplama şeklinde takılan debriyaj levyesi 12.000 km de kırıldı.Yedeği taktık.Motosiklet 24.000 km de ve aynı parçayı yedekleme ihtiyacı duyuyoruz. Türkiye şartlarında biz bulamadık ama sizin bildiğiniz bir adreste varmı acaba? Malum kırılırsa uzun bir süre motosikletin yatma sebebi
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    roadstar hava filtresi lazım arkadaşlar sünger yapma yöntemi veya orjinal satanı varsa görüşmek isterim. Haber bekliyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler