Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    süleyman abi tümoparda da yokmuş sordum
    tüm roadstarcılar sürücü sol ayak basamağı bulursanız lütfen burada bildirirseniz ikram olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süleyman abi tümoparda da yokmuş sordum
    tüm roadstarcılar sürücü sol ayak basamağı bulursanız lütfen burada bildirirseniz ikram olur
    Tamam sen kafanı yorma bulacağım sana bir sol ayaklık.

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    ben kask alıcam ama önce yorumlarınızı almak istiyorum biraz kafiyeli oldu gibi

Motosikleti
    teşekkürler savaş abi

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    merhabalar. uzun zamandır foruma katılmıyordum. bisan roadstar başlığı sıkça yazdığım yerlerden biriydi. şimdi size "mutlu" haberle tekrar katılıyorum. sonunda istediğim motoru buldum ve anlaştım. 1 hafta içinde alışverişişm tamamlanacak.
    henüz motoru alıp binmediğim için ne durumda olduğundan bahsedemeyeceğim, ama oldukça sade custom edildiğini söyleyebilirim. fotoğrafları alınca eklerim.
    umarım söylediğiniz kadar iyi bir çinli'dir; çevremin motora (hele bir de çin işi olunca) karşı olan tavrı beni çok yıldırdı; ama yine de iyi bakılmış ve kafamda yapmayı düşündüğüm değişiklikler yapılmış görünce çok da düşünmedim.
    ben de bir roadstar'cıyım artık.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    baklawah arkadaşım.çok iyi bir seçim yapmışsın..roadstar çinliler içinde bence en sağlamı ve en dayanıklısı.şuan en yakın arkadaşıma roadstar alma işindeyiz.antalyada elemanın elinde kalmış bir tane..sıfır km ama muhtemelen 2006 model.yani 4 senedir hiç kullanılmamış.satın alacağız ama başta akü ve lastikler olmak üzere neleri değiştireceğiz bilmiyorum..eleman 2750 tl ye bırakacakmış.başta savaş abi ve süleyman arkadaşım olmak üzere herkesten bakımı ve motorun uyandırılması için gereken yardımı bekliyoruz.motoru aldıktan sonra da arkadaşım sizlerin arasına girecektir.

bu arada bende heyecanlıyım çünkü onun sayesinde bende içimdeki roadstar eksikliğini tamamlamayı hedefliyorum.ya en çok istediğim şeylerden biri de roadstar ile uzun yol yapmak..bakalım hayırlısı...
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)

Buji önerisi

Arkadaşlar roadstarımın bujilerini değiştirmek istiyorum orjinal(üzerinden çıkan) ın aynısınımı takayım yoksa farklımı? Farklı takıpta memnun olan yada olmayan varmı şimdiden teşekkürler
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    NGK-CR6HSA hocam prblem yaşamazsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    teşekkürler savaş abi
    sol ayaklıktı di mi
    Tümoparda 76 Tl,
    Çorlu'da 100 Tl istiyorlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:42 ----------

Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. uzun zamandır foruma katılmıyordum. bisan roadstar başlığı sıkça yazdığım yerlerden biriydi. şimdi size "mutlu" haberle tekrar katılıyorum. sonunda istediğim motoru buldum ve anlaştım. 1 hafta içinde alışverişişm tamamlanacak.
    henüz motoru alıp binmediğim için ne durumda olduğundan bahsedemeyeceğim, ama oldukça sade custom edildiğini söyleyebilirim. fotoğrafları alınca eklerim.
    umarım söylediğiniz kadar iyi bir çinli'dir; çevremin motora (hele bir de çin işi olunca) karşı olan tavrı beni çok yıldırdı; ama yine de iyi bakılmış ve kafamda yapmayı düşündüğüm değişiklikler yapılmış görünce çok da düşünmedim.
    ben de bir roadstar'cıyım artık.
    hayırlısı olsun dostum.güle güle kullan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:42 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baklawah arkadaşım.çok iyi bir seçim yapmışsın..roadstar çinliler içinde bence en sağlamı ve en dayanıklısı.şuan en yakın arkadaşıma roadstar alma işindeyiz.antalyada elemanın elinde kalmış bir tane..sıfır km ama muhtemelen 2006 model.yani 4 senedir hiç kullanılmamış.satın alacağız ama başta akü ve lastikler olmak üzere neleri değiştireceğiz bilmiyorum..eleman 2750 tl ye bırakacakmış.başta savaş abi ve süleyman arkadaşım olmak üzere herkesten bakımı ve motorun uyandırılması için gereken yardımı bekliyoruz.motoru aldıktan sonra da arkadaşım sizlerin arasına girecektir.

bu arada bende heyecanlıyım çünkü onun sayesinde bende içimdeki roadstar eksikliğini tamamlamayı hedefliyorum.ya en çok istediğim şeylerden biri de roadstar ile uzun yol yapmak..bakalım hayırlısı...
    bayiden alıyorsanız üzerine 0 akü koymak zorunda
    orijinal arka lastik pek işe yaramaz yerine pirelli ya da metzeler alın
    ön lastik uzun süre iş yapar.

Motosikleti
    savaş abi tümopara gelmiş mi ben sordum yok dedilerdi.olmazsa çorludan alırım.biraz cep yakacak ama en azından tipine kavuşacak motorbaşka bir ayaklığın lastik tarafını uyaraladık iş görüyo ama hoş olmadı bende taktım oraya
    baklawah motorun hayırlı olsun en kısa zamanda fotoları bekliyoruz

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NGK-CR6HSA hocam prblem yaşamazsın
    teşekkürler deneyeceğim dostum
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler deneyeceğim dostum
    bosch U5 7ml. buda güzel buji

Merhaba arkadaşlar.
    Yeni motorsiklet kullanıcısı sayılırım. Scooterımı sattım artık vitesliye geçeyim diyorum. Roadstarlara merak saldım. Gerçi kafamda yedek parça konusunda soru işaretleri yok değil.
    Ben bir Roadstar buldum. Aslında o beni buldu. komşumun motoru. yatıyordu öle 1,5 senedir. bir sorayım dedim. 2000 km de 2007 model. 2008 de trafiğe çıkmış. satar mısın dedim. meğer dünden razıymış . ama yinede 2500 TL nin altına düşmüyor Ben pek anlamam motor işinden. Sizin fikrinizi almak istiyorum. Bu fiyata değer mi? Kullanılmadığı için alınca ne tür masraflar çıkar ve en önemlisi ilerde yedek parça gereksinimi olursa bulması kolay mı ? bisan bırakmış bu işleri anlaşılan. Tümopar filan yazmışınız ancak emin olamıyorum. değerli fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler...

Motosikleti
    ayakcak dışında bi parça sorunu çekmedim o yüzden bilmiyorum ama ayakçağı bulamıyosam diğer parçaları bulmam zor gibi geliyo bana karar senin.güzel motor ama keşke fabrika kapanmasaydı

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Avşaroğlu Savaş abi sana ayaklıgı bulabileceğin adresi ve fiyatını da yazmış halen nasıl sorun yaşıyorsun anlayamadım. Fiyatı belli parça mevcut parasını verirsen alırsın.

Üstelik forumda ARBETUS nickli arkadaş bu motorun parçalarını temin ediyor ve satıyor. Bununla da irtibata geçebilirsin. Yanlış bilgilendirme yapıp insanları yanlış yönlendirmeyelim.

Egelim orjinal bujiyi narkozcu yazmış kesinlikle ngk cr6hsa buji al derim.

Cool üzgünüm ama bu motoru 2500 ün altında alırsan bilki bir sorun vardır. En uyduruk scootarları bile bu fiyata satarlarken sen bu motor için bu fiyatın altını arıyorsun. Kesinlikle istenen fiyatın hakkını veren bir motordur.
    Tekirdağ-Çorlu

Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avşaroğlu Savaş abi sana ayaklıgı bulabileceğin adresi ve fiyatını da yazmış halen nasıl sorun yaşıyorsun anlayamadım. Fiyatı belli parça mevcut parasını verirsen alırsın.

Üstelik forumda ARBETUS nickli arkadaş bu motorun parçalarını temin ediyor ve satıyor. Bununla da irtibata geçebilirsin. Yanlış bilgilendirme yapıp insanları yanlış yönlendirmeyelim.

Cool üzgünüm ama bu motoru 2500 ün altında alırsan bilki bir sorun vardır. En uyduruk scootarları bile bu fiyata satarlarken sen bu motor için bu fiyatın altını arıyorsun. Kesinlikle istenen fiyatın hakkını veren bir motordur.
    Evet Süleyman Bey, Roadstar bencede sorun yoksa daha fazla edecek bir motor ancak burda sorun motordan çok yedek parça !
    Arbetus ' un yedek parça temini güzel birşey tabiki ancak tek alternatif olması kötü eğer tek alternatifse ! Bundan bir yıl sonra Arbetus kardeşimizin bu parçaları temin ettiği ithalatçıda bundan cayarsa ne olacak ? soru işareti bu zihnimdeki.
    Ben henüz karar verebilmiş değilim arkadaşlar. Lütfen diğer arkadaşlarında tavsiyelerini bekliyorum.
    Birde HYSUNG GV250 durumu var. O motoru daha çok beğeniyorum ancak ondada yedek parça ve servis sorunu var diye okudum KANUNİ ye geçtikten sonra. Eğer GV250 kullanıcıları varsa onlarında yedek parça konusunu nasıl çözdükleri ile ilgili bilgilendirmeleri benim için çok değerli..

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Cool-Eagle,
    Istersen sorunu GV250 başlığına sor.
    Hatta bence sormadan önce başlığı komple oku, sonra sormaya gerek kalmadan motoru alırsın zaten!!! Ben öyle yapmıştım
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    savaş abi lifanla bir ortaklığın var mı be aga
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ayakcak dışında bi parça sorunu çekmedim o yüzden bilmiyorum ama ayakçağı bulamıyosam diğer parçaları bulmam zor gibi geliyo bana karar senin.güzel motor ama keşke fabrika kapanmasaydı
    Lİfan Türkiye hala anlaşılmaz Çinli ticari mantığıyla davrandığı için stoklarını kimse bilmiyor ama bayilerine tüm yedekparçaları verdiğini biliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaş abi lifanla bir ortaklığın var mı be aga
    Ulam zurna,iki tane Roadstar sahibi olan sen değil misin?
    benim bile bir tane Roadstar'ım oldu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:33 ----------

Alıntı COOL-EAGLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Süleyman Bey, Roadstar bencede sorun yoksa daha fazla edecek bir motor ancak burda sorun motordan çok yedek parça !
    Arbetus ' un yedek parça temini güzel birşey tabiki ancak tek alternatif olması kötü eğer tek alternatifse ! Bundan bir yıl sonra Arbetus kardeşimizin bu parçaları temin ettiği ithalatçıda bundan cayarsa ne olacak ? soru işareti bu zihnimdeki.
    Ben henüz karar verebilmiş değilim arkadaşlar. Lütfen diğer arkadaşlarında tavsiyelerini bekliyorum.
    Birde HYSUNG GV250 durumu var. O motoru daha çok beğeniyorum ancak ondada yedek parça ve servis sorunu var diye okudum KANUNİ ye geçtikten sonra. Eğer GV250 kullanıcıları varsa onlarında yedek parça konusunu nasıl çözdükleri ile ilgili bilgilendirmeleri benim için çok değerli..
    Sen parça sorunu duymamışsın dostum
    Bende bir tane Yamaha var XT 125 R.2006 model
    uzun süre samanlıkta yatmış.
    Baktım grenajları falan soluk,"ulan" dedim" bunun her tarafı masraf olsa ne yazar 2 günde tüm parçalar elimizde olur"
    internetteki Yamaha bayilerinin sayfalarında neredeyse tüm parçalar var.
    hesapladım açtım telefonu" şunlar şunlar lazım" diye.Ben zannediyorum ki havaleyi göndereceğim yarın parçalar elimde"
    cevap,stoklara bakalım
    10 parçanın 9 u stokta yok,distribütörün stoklarında dahi yok.
    arka fren hidrolik kutusu 5-10 Tl o bile yok,insan sevabına stokta tutar bunu be.
    çözüm şuymuş;
    ben parayı önceden göndereceğim bayiye,bayi gönderecek distribütörü,Distribütör Hollandadaki ana depodan parçayı isteyecek,40-50 gün sonra parçalar gelecek.biz de motorumuza bineceğiz.
    Yani benim paramla herkes ticaret yapacak,kar yapacak,ben de parçaya kavuşacağım.
    Sanki adamlara özel sanat eseri imal ettiriyoruz da parasını peşin veriyoruz.
    Var mı Roadstar'da bu rezilliği yaşayan?
    Yok.
    Roadstar'ı geçtim,en bulunmaz çin motorunda bile parça bulunuyor.
    Bulunmazsa bir diğerinden uyduruluyor.
    Türkiye'de bir tek kuryelere hitap eden motosikletlerin parçası bol.
    250 cc üzeri motor isteyip de "Yedekparça konusunda sorun yaşamak istemiyorum" diyen bence BMW almalı
    Türkiye'de olmayan parçayı bile bir iki günde temin ediyorlar.
    Stokta olan anında teslim.
    Bahsettiğin GV 250 nin ön çamurluğu eskiden 200 küsur milyondu,şimdi 450 milyon.
    bu fiyata Mercedes C serisinin ön çamurluklarından 3 tane alırsın,Üste de yemek parası kalır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Süleyman aradığın aynalar burada...bir baksana...

http://www.motosiklet.net/forum/sati...krom-ayna.html
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler