Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    teşekkür ederim süleyman abi. 1700cmküp fazla koymamışmısınız 1400cm küp yazıyo üstünde tekrar sağol abi kafanı ağrıttım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim süleyman abi. 1700cmküp fazla koymamışmısınız 1400cm küp yazıyo üstünde tekrar sağol abi kafanı ağrıttım
    1400 deniyor ama 1500-1600 koymakta bir zarar yok,bazı ustalar özellikle böyle fazla yağ koyuyor

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar merhaba.yeni motor almak isteyen ve alanlara hayırlı olsun şimdiden.herkes iyidir umarım..ben malum yerde afganistandayım internet bağlantısı değişti ve yeni interneti dün verdiler.yavaş ama yinede sizlerle olabiliyorum..kendinize ii bakın.tekeriniz düz bassın.sağlıklı sürüşler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.yeni motor almak isteyen ve alanlara hayırlı olsun şimdiden.herkes iyidir umarım..ben malum yerde afganistandayım internet bağlantısı değişti ve yeni interneti dün verdiler.yavaş ama yinede sizlerle olabiliyorum..kendinize ii bakın.tekeriniz düz bassın.sağlıklı sürüşler..
    Afganistan'da internet var mı be?
    yoksa 64 k modemle mi bağlanıyorsun?.
    Allah yardımcın olsun,kendine iyi bak dostum.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yok abi afganistanda bazı teknolojiler bile bizde yok..dünyanın yarısı burada nato diye ülkede bulunduğu için adamlar kendi ülkelerinin teknolojilerini kullanarak yaşıyorlar burada,bir nevi kendi ülkelerinin standartlarında.öyle olunca teknoloji kopyalama olayı çinlilerin iştahını kabartıyor burada mesela Türkiye'ye vınn olayı yada 3g olayı gelmeden önce bunlar afganistan'da varmış,avrupalılar ve amerikalılar sayesinde tanışmışlar ve anında kopyala yapıştır olayı olmuş..ya adamlar seni beni bile kopyalayıp yapacaklar nerdeyse,o kadar yani..mesela nokia n97 telefon istiyorum ama yaa bu çok iri yaa küçük olsa daha güzel olurdu diyorsun adam abi tmm ben sana bunu bulup getiririm diyor ve bir hafta sonra küçük çin malı tatlı mı tatlı minik bir n97 sahibi oluyorsun çok ilginç ama gerçek.herşeyin "çakması" var burada..yoksa bile sen kendi tasarım çakma istediğin markanın modelini yaptırabiliyorsun..yani internet te bişi mi

iyi dileklerin için teşekkürler savaş abi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yok abi afganistanda bazı teknolojiler bile bizde yok..dünyanın yarısı burada nato diye ülkede bulunduğu için adamlar kendi ülkelerinin teknolojilerini kullanarak yaşıyorlar burada,bir nevi kendi ülkelerinin standartlarında.öyle olunca teknoloji kopyalama olayı çinlilerin iştahını kabartıyor burada mesela Türkiye'ye vınn olayı yada 3g olayı gelmeden önce bunlar afganistan'da varmış,avrupalılar ve amerikalılar sayesinde tanışmışlar ve anında kopyala yapıştır olayı olmuş..ya adamlar seni beni bile kopyalayıp yapacaklar nerdeyse,o kadar yani..mesela nokia n97 telefon istiyorum ama yaa bu çok iri yaa küçük olsa daha güzel olurdu diyorsun adam abi tmm ben sana bunu bulup getiririm diyor ve bir hafta sonra küçük çin malı tatlı mı tatlı minik bir n97 sahibi oluyorsun çok ilginç ama gerçek.herşeyin "çakması" var burada..yoksa bile sen kendi tasarım çakma istediğin markanın modelini yaptırabiliyorsun..yani internet te bişi mi

iyi dileklerin için teşekkürler savaş abi..
    Uyuşturucunun,terörün ve haram paranın kol gezdiği bir ülkede insanlar çakma Tanrıya bile tapabilirler.
    Rabbim hepimizi sahtelikten korusun.

Motosikleti
    roadstar
    Çakma Harley de varmı orda?Yada şöle büyüğünden V motor?
    BornToBeWild.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    izyRider
    Çakma Harley de varmı orda?Yada şöle büyüğünden V motor?
    walla kardeş bol miktarda çin malı motor var.muhtelen harleye benzeyen çakma motorlar da vardır..

savaş abi aynen dediğin gibi burası öyle bir ülke işte..hayırlısıyla bitsinde..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    walla kardeş bol miktarda çin malı motor var.muhtelen harleye benzeyen çakma motorlar da vardır..

savaş abi aynen dediğin gibi burası öyle bir ülke işte..hayırlısıyla bitsinde..
    Ne acaip milletiz be?
    kendi ülkemizi çözemedik ama bi dakkada beşbin km ötedeki memleket için ahkamın gözüne vurduk desene

hazır oralardayken Pakistan'da mont yaptırsana kendine.
    http://www.bazif.com.pk
    [/URL]sana gelişi daha kolay olur.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    savaş abi burada birçok deri mont yapan elemanlar da var.ama derileri biraz ikinci kalite.ben bugün sordum korumalı deri motor montu yaparmısın diye?adam sen nasıl bişi istiyorsan getir resmini aynını yaparım diyor.fiyatına da 50 dolar dedi.ama korumalar plastik yada diğer alaşımlar gibi parça halinde değil de sadece korunacak bölgeye üç kat fazla deri dikerek yapacakmış.kalın inek derisinden yaparım montu dedi ama taşlanmış mı olacak bilmiyorum.bir de daha önce hiç deri kıyafetim olmadığı için yağmur yağınca kokar yanında durulmaz diyorlar..bilmiyorum valla..

Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar LF250
    Uzun bir aradandan sonra sizlere selam vermek istedim. Gördüğüm kadarıyla herkes ii. Roadstarlar kuluçkada Başta Savaş Abi, Süleyman ve Ömer olmak üzere saygı ve sevgiyle selamlıyor. Bu karmaşık işlerimden çıkabilirsem hoş sohbetlerde görüşmek dileğiyle. Kazasız belasız günler dilerim.

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Aleyküm selam tekrar hoşgeldin. Motorlar dediğin gibi henüz kuluçkada Yaz bakım ve ayarlarını yaptıktan sonra sezona bomba gibi hazır olacaklar.

İşlerin bitmesini beklersen hiç görüşemeyiz. İşler bitmez oyüzden mola verdiğinde yazmak lazım

Motorun bakımlarını tamamladıktan sonra sis farlarını da takacağım artık. Yörük uzun zamandır sisler takılı foto bekliyor kısmetse bu işi halledince fotoyuda yayınlayacagım
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    roadstar
    Roadstardan yeni pozlar.

BornToBeWild.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Resimler çok küçük göremiyoruz ki
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    roadstar
    atamadım ya
    edirneli3922 bunu beğendi.
    BornToBeWild.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Direct link yazan yeri kopyalaman lazım.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    roadstar

BornToBeWild.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Çok güzel olmuş. Tek eksiği basamaklar sanırım.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    roadstar
    Evet, Basamak diye bişi yokki zaten yakında o da olacak inşallah.
    yere yakınlığı çok iyi oldu(yaklaşık 7cm alçaldı.)
    BornToBeWild.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    süleyman dostum çok merak ediyorum sis farlarını..kullandın mı hiç?aydınlatması nasıl?farlara mı bağladın yoksa ayrı bir düğme ile mi açılıyor sisler?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler