Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam abimin motosikletin arka stop kırıldıda nerden bulabılırız bılgınız varmı ?
    orijinalini kullanmana gerek yok ki
    Sunuzi GN 250 stopları daha fazla yakışıyor
    Mondial 150 lerde de aynısı var.
    buradan görebilirsin.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-ereglisi.html.
    Sinyalleri de takmak için uzantıları var yanında.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

s.a ustalar..bisan roadstar borelli ledow daha dogrusu yamaha virago kopyasi chopper lardan alsam sorun yasarmiyim..aydindayim...parca sorunu oluyormu...ne almam lazim yardimmlariniz icin simdiden tesekkurler

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    a.s ben roadstarı tawsiye ederim hocam.

kardeş bende bisan almayı düşünüyorum sitede abierimizin tavsiyesi ile karar verdim ledow ile bisan arasında ciddi bir kalite farkı var diyorlar yedek parça sıkıntısıda yaşanmıyormuş ben istanbulda sıfır sata bayisini bulamadım saten yaza doğru almaya karar verdim ikinci el düşünüyorum
    4 Teker Bedenimi [B]İKİ[/B] Teker Ruhumu Taşır :farao:

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Güzel havayı görünce motorumu çıkartıp bir marşına basayım diye düşündüm ve dün motoru çıkardım. Garibim toz içinde kalmış görünce içim gitti. Acaba artık 3 yılını dolduran aküm marşı çevirecekmi diye düşündüm ve marşa bastım. İlk marşta çalıştı biraz çalışıp stop etti. İkinci denememde motor toparlandı ve çalışmaya başladı.

Aman Allahım bu nasıl bir enstrumandır bukadar insana huzur veren. Bu nasıl güzel bir namedir. Motor gümbür gümbür bagırırken beni aldı bir neşe. Hemen can dostumun sağını solunu incelemeye başladım. Sinyaller, farlar, gaz teli, debriaj teli derken herşeyin çalışır olduğunu görmek beni ekstra keyiflendirdi. Bu neşeyle üzerine atlayıp bir tur attım.

Uzun bir aradan sonra kara panterimi çok özlemişim. Kısmet olursa bu yıl sezon başlamdan zincir değişimi ve bakımını yapacağım. Her aşamasını fotograflayıp buradan paylaşacagım. Sisleride artık aradan çıkartırız birtürlü yapamadık
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    bende epey zamandan beri bugün işe gittim özlemişim keratayı dolduruverdim deposunu.

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    ankara'da benden başka roadstar kullanan varmı ?

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    s.a. uzun bı aradan sonra suleyman abı savas abı narkozcu daha aklıma gelmeyen dıger bısancılar ) hepınıze selam bugun ızın gunumu motora harcadım sısy bar yenı krom aynalar ve elcikler aldım fotoraf cekınce atarım tekrar bu arada motorum hala satılık askere gıtmekten kaynaklanan sebeble :D ızmır den ılgılenen arkadaslarıma seslenıyorumm ) 05072245044

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    aleykümselam caracalstar.hayırlı müşteriler sana
    benim bujiler az zamanda bozuluyo kurum yapıyo yağlanıyo bunun sebebi ne olabilir.acaba sizin başınıza geldi mi iyi buji alıp sorunu ortadan kaldıran falan var mı iridyum buji alsam düzelirmi sorun buji olsa iyi

Motosikleti
    keeway land cruiser
    arkadaşlar ya aylardır takip ediyorum sizi yazılarınızı okuyorum tarafsız olmak için hiç bir tarışmalarınıza katılmadım neyse 2 aydır araştırmadığım motor kalmadı hele bu sitede herhangi bir motorla okumadığım sayfa bile kalmadı en sorunsuz motor olarak bu motor görünüyor üstelik yamaha viragonun kopyası olmasıda benim için ayrı bir çekim noktası:Dşimdi bu motoru almaya karar verdim önümüzdeki hafta alayım diyorum ancak bir sorun var motorun sıfırını bulamıyorum!! napmalıyım sıfır satan yer varmı fiyatlar nedir acil olarak yardımınızı bekliyorum savaş abi süleyman abi ömer abi bekliyorum sizleri:D:Dartık aranıza yeni bir bisancı girmesi sizin elinizde yanıtlarınızı bekliyorum yada derseniz bunu bırak şu motoru al onuda düşünürüm ancak bu hafta içi kesin alıcam artık birşey

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    buji konusun da bi ara ben problem yaşamıştım bana ait yazıları çıkart oku NGK-CR6HSA aldım bütün problem çözüldü tavsiye ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:21 ----------

Alıntı serknozkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ya aylardır takip ediyorum sizi yazılarınızı okuyorum tarafsız olmak için hiç bir tarışmalarınıza katılmadım neyse 2 aydır araştırmadığım motor kalmadı hele bu sitede herhangi bir motorla okumadığım sayfa bile kalmadı en sorunsuz motor olarak bu motor görünüyor üstelik yamaha viragonun kopyası olmasıda benim için ayrı bir çekim noktası:Dşimdi bu motoru almaya karar verdim önümüzdeki hafta alayım diyorum ancak bir sorun var motorun sıfırını bulamıyorum!! napmalıyım sıfır satan yer varmı fiyatlar nedir acil olarak yardımınızı bekliyorum savaş abi süleyman abi ömer abi bekliyorum sizleri:D:Dartık aranıza yeni bir bisancı girmesi sizin elinizde yanıtlarınızı bekliyorum yada derseniz bunu bırak şu motoru al onuda düşünürüm ancak bu hafta içi kesin alıcam artık birşey
    ankara'da "çiftkar" ı bi araştır orada sıfırı var diye duydum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ankarada fiyatlar ucuk
    2.el alabilirsin.

Motosikleti
    keeway land cruiser
    abi 2. el diyorsunda ben güvenemiyorumki 2. el ne olcağı belli olmaz sonradan sorun çıkarır canımı sıkar soğutur beni motordan diye düşünmekteyim kafam rahat olsun istiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:40 ----------

bu arada modeli önemli değil yeterki sıfır olsun istiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abi 2. el diyorsunda ben güvenemiyorumki 2. el ne olcağı belli olmaz sonradan sorun çıkarır canımı sıkar soğutur beni motordan diye düşünmekteyim kafam rahat olsun istiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:40 ----------

bu arada modeli önemli değil yeterki sıfır olsun istiyorum
    bzim omersirin in motoru satılık. sorunsuzdur.

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleykümselam caracalstar.hayırlı müşteriler sana
    benim bujiler az zamanda bozuluyo kurum yapıyo yağlanıyo bunun sebebi ne olabilir.acaba sizin başınıza geldi mi iyi buji alıp sorunu ortadan kaldıran falan var mı iridyum buji alsam düzelirmi sorun buji olsa iyi
    dostum ngk veya bosh bujı markasından baska kullanma bıde eger eksoz patlatıyosan bujılerın cabuk bozulur ama yok duzgun kullanıyom dersen ngk ve bosh

Motosikleti
    cmx 250 A
    selam arkadaşlar bisan yetkili servis ve yedek parça adresi yada lingi lazım
    istanbul avrupa yakasında ilginiz için teşekkurler

Motosikleti
    keeway land cruiser
    savaş abi ömer abiye nası ulaşabilirim birde izmirde bildiğin düzgün bir servis varmı bisan servisi

Motosikleti
    keeway land cruiser
    abilerim türkiyede şuan birtane sıfır bisan roadstar var oda tokat zilede bir bayi gümüş rengi kalmış fakat 2006 model yatık yani:Sbende bugün bi süre önce baktığım keeway land cruiser vardı km oynanmamış 3,000 km de 2008 model onu aldım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abilerim türkiyede şuan birtane sıfır bisan roadstar var oda tokat zilede bir bayi gümüş rengi kalmış fakat 2006 model yatık yani:Sbende bugün bi süre önce baktığım keeway land cruiser vardı km oynanmamış 3,000 km de 2008 model onu aldım
    hayırlısı olsun,rabbim kazadan beladan korusun.

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    Alıntı caracalstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ngk veya bosh bujı markasından baska kullanma bıde eger eksoz patlatıyosan bujılerın cabuk bozulur ama yok duzgun kullanıyom dersen ngk ve bosh
    bosh kullanıyom u5 yazıyo kutunun altında o mu dediğin güzel buji ama 300 km civarı sonra performansı düşüyo yani bozuluyo acaba motordamı sorun var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler