Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ben 2 kişi biniyorum ama dikkat etmek gerekiyor. Ön taraf daha hafif olduğu için gidon rahatlıkla dönüyor. Tabi sürekli 2 kişi gidilirse zamanla alışılabilir. Ben eşimi sabahları işe bırakıyorum oradan kendim işe gidiyorum. Güzel bir motor ama sürekli artçı ile kullanımı biraz daha zor diyebilirim.
    Tekirdağ-Çorlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende aynen o plana uyacağım sabah eşimi işe bırakıp kendim devam edeceğim o yüzden sordum.üstelikte motor kullanmaya daha yeni başlayacağım tehlikeli olurmu bisan yada hangi modeli öneririsin

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ben motorsiklet kullanmayı bu motorda ögrendim ve daha yeniyim bende Bir sorun yaşamıyorum. Rahatlıkla 2 kişi kullanabiliyorum. Sadece biraz daha dikkat gerekiyor artçı ile birlikte ki bu bütün motorlar için geçerli. Artçı ile motor kullanmak herzaman zordur.
    Tekirdağ-Çorlu

yedek parça bulmada sorun yaşarsın dediler yaşadın mı bu sorunları bazıları yakıt göstergesi yok dediler arkadaşım bu dogru mu

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Yakıt göstergesi yok evet. Benim debriaj topuzum kırıldı oda kendim kırdım Parça bulması pekde sorunlu değilmiş sipariş verirsen getirtiriz hemen dediler ben daha sipariş vermedim.
    Tekirdağ-Çorlu

yakıtı nasıl tahmin ediyorsun kardeş vallaha merak ettim kafanı şişiriyorum kusura bakma ama

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    dostum açık eksozlarla 110 yeni kuruş bir yakıt sarfiyatı var

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Alıntı taştan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtı nasıl tahmin ediyorsun kardeş vallaha merak ettim kafanı şişiriyorum kusura bakma ama
    cidden çok kolaya kaçıyosun gibi benmi çok ince eleyip sık dokuyordum bilmiyorum ama ben motoru almadan önce alma imkanım ve ihtimalim olan motorların forumlarını bıkmadan usanmadan okumuştum, eğer hala cevap alamadığım sorular aklıma takılırsa çıkar sorardım.Vaktin varmı bilmiyorum ama en azından bu motoru almayı düşünüceksen keeway supershadow ve bisan roadstar topiğini baştan sona okumalısın bence bi çok soruya cevap bulabilceğine eminim, bu arada soruna cevap olarak ben 200 km de bir benzin alıyorum yaklaşık 7 yada 8 litreye doluyo hiç de yolda kalmadım inş kalmamda

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    360 km de full depoyu bitirdim. 100 km de 3 lt yakıyorum.
    Tekirdağ-Çorlu

Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cidden çok kolaya kaçıyosun gibi benmi çok ince eleyip sık dokuyordum bilmiyorum ama ben motoru almadan önce alma imkanım ve ihtimalim olan motorların forumlarını bıkmadan usanmadan okumuştum, eğer hala cevap alamadığım sorular aklıma takılırsa çıkar sorardım.Vaktin varmı bilmiyorum ama en azından bu motoru almayı düşünüceksen keeway supershadow ve bisan roadstar topiğini baştan sona okumalısın bence bi çok soruya cevap bulabilceğine eminim, bu arada soruna cevap olarak ben 200 km de bir benzin alıyorum yaklaşık 7 yada 8 litreye doluyo hiç de yolda kalmadım inş kalmamda
    haklısın arkadaşım ama sadece işten nete girebiliyorum oda patronlar olmadığını elimden geldiğince okudum roadstar sayfasını keeway sayfasınada şöyle bir baktım ama elbette yeterli değil o yüzden soruyorum kusura bakmayın birde ben bir delilik yapıp motoru isatnbuldan alıp ankaraya gelmeyi düşünüyorum.ilk kullanışım olacak ve ilk uzun yol hatta ilk yol deneyimi birazda bu yüzden panik gibiyim

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    haklısın arkadaşım ama sadece işten nete girebiliyorum oda patronlar olmadığını elimden geldiğince okudum roadstar sayfasını keeway sayfasınada şöyle bir baktım ama elbette yeterli değil o yüzden soruyorum kusura bakmayın birde ben bir delilik yapıp motoru isatnbuldan alıp ankaraya gelmeyi düşünüyorum.ilk kullanışım olacak ve ilk uzun yol hatta ilk yol deneyimi birazda bu yüzden panik gibiyim
    onu deneme üstat uzun yol inan çok zor şehirler arası kamyonlar otobüsler yanından geçer paniklersin allah muhafaza biraz alış motora

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    bencede onu deneme istanbuldan bi şekilde yollarlar motoru, sen bin otobüsüne veya trenine öyle git ankaraya

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    evet ben bi iki aylıgına getirdim motoru istanbula otobusun bagajında aynaları söktum 75 ytl de bagaj parası alıyolar ama pazarlık et önce 150 ytl isterdiler

Motosikleti
    Artık Yok...
    v motor hep iyidir

mrb arkadaşlar
    bisan lifanlar piyasada 0 olanların ederleri ne acaba her rengi mevcutmu fiyat olarak 0 ları kaç para dır. ?

bugune kadar bana cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür edeim cumartesi benişm hanımla tüm dediğim motorlara baktım regal fabrikayı kapatmış distiribitörün elindeki yedek parça kadar yedek parçası varmış keeway distiribitör değiştirmiş yedek parça sıkıntısı varmış kararımızı bisan lifandan yana kullanmaya karar verdik ALLAH izin verirse bir aya kadar alacağım motoru herkese teşekkür ederim

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    bugune kadar bana cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür edeim cumartesi benişm hanımla tüm dediğim motorlara baktım regal fabrikayı kapatmış distiribitörün elindeki yedek parça kadar yedek parçası varmış keeway distiribitör değiştirmiş yedek parça sıkıntısı varmış kararımızı bisan lifandan yana kullanmaya karar verdik ALLAH izin verirse bir aya kadar alacağım motoru herkese teşekkür ederim
    güzel seçim dostum şimdiden hayırlı olsun biz hep burlardayız butun sorunlarında sormak istediklerinde iyi günler

sağol arkadaşım teşekkür ederim hepimize hayırlı olsun bakalım inşallah uğur getirir güzel günlerde kullanırız

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    inş. üstat artçını alır gezilere katılırsınız bizim mt yle

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    yaklaşık dört aydır ben de roadstar kullanıyorum,epey de bir yol yaptım kendisiyle.savas abiyle gitmediğimiz yer kalmadı, artçı da aldım arkama.yakıt tüketimi ortalama 100 yeni kuruş..ben memnunum ama satmak zorundayım motosikletimi..savaş abi bilir benim motosikleti onunla aldık çünkü..ufak tefek kusurları var..belki ilgilenen olur diye işte ilan numarası: 10470906.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler