Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial X-Treme (Enduro/Super Moto/Moto cross) Kullanıcıları / Bilgi Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    yediğiniz içtiğiniz gezdiğiniz sizin olsun mondiciler

anlatın bakam hele. kaç yapıyo sizin makinalar, akarı kokarı var mı

asfaltta, çamırda çaylakta neyim nası ?

@mt abimiz inceleme şeysi yapacaktı - yazacaktı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Guzel calışma olmuş Ellerinize saglık.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    mehmetcim çok güzel olmuşlar ama demek istedğimi anlamamşsın ilk çalışmandaki yazılar grafikler sabit kalıcak yerleri arkaya koyduğun resmi öne kasklı resmide arkaya koyacaktın :D yani bu sefer resimler doğru yazılar yanlış olmuş bunlarda bombada ilkinin grafik çalışması tam bomba polatta motor üstünde bir kaç resim çektirsin de çizik kestane diye birtane de ona yapalım

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yediğiniz içtiğiniz gezdiğiniz sizin olsun mondiciler
    anlatın bakam hele. kaç yapıyo sizin makinalar, akarı kokarı var mı
    asfaltta, çamırda çaylakta neyim nası ?
    @mt abimiz inceleme şeysi yapacaktı - yazacaktı
    1000km görüşlerimi yapacamda göstegeyi değiştirdim sıfır gelince tekrar 1000km olsun diye beklyiom
    şaka bir yana zaman olmadı bugün atarım birşeyler

Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel calışma olmuş Ellerinize saglık.
    Eyvallah , isteyen MAX kullanıcısı foto paylaşsın ilk paylaşana bi kıyak yapacam
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmetcim çok güzel olmuşlar ama demek istedğimi anlamamşsın ilk çalışmandaki yazılar grafikler sabit kalıcak yerleri arkaya koyduğun resmi öne kasklı resmide arkaya koyacaktın :D yani bu sefer resimler doğru yazılar yanlış olmuş bunlarda bombada ilkinin grafik çalışması tam bomba polatta motor üstünde bir kaç resim çektirsin de çizik kestane diye birtane de ona yapalım
    Mehmet!!! tunç bu sefer cidden haketti bu tasarımları abi hakkaten tek seferde okuduğumu anladım bu yazdıklarından
    ANGARAJ

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    @tunç anladım usta , bugün yapıp atarım bakalım, ilk yazdığını anlayamamışım pardon

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Mehmet Penye basım işi ile mi uğraşıyorsun acaba ?
    Sanatsal çalışman hoşuma gitti.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet Penye basım işi ile mi uğraşıyorsun acaba ?
    Sanatsal çalışman hoşuma gitti.
    tolga ben kısaca kendimi tanıtayım
    Muğlada çalışıyorum ve yaşıyorum görevim infaz koruma memuruyum.
    Aslen Denizliliyim, Eski mesleğim Bilgisayarcılık olduğu için bilgisayardan iyi anlarım, ayrıca Karakalem resim yapar, motosiklet kullanıcısıyım, Eski (enjeksiyonsuz) oto tamirinden, Elektronik eşya tamirinden , enjeksiyonsuz motosiklet tamirinden anlarım ama usta değilim elimizden geliyor işte kısaca böyle birde fotoğraf çekmeyi severim

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Mehmet bende kendimi tanıtma gereği duydum.
    Adapazarında yaşıyorum. Özel güvenlik Görevlisi Birim Amiriyim.
    Aslen Amasyalıyım, Eskiden yazılım ve korsan DVD işindeydim o yüzden bende iyi anlarım, Motosiklet kullanıcısıyım. Zıpkınla Serbest dalışı severim. 1 Yıldız Tüplü dalıcıyım.
    Doğa yürüyüşlerini, Olta balıkçılığını severim. Amatör Fitness ile ilgileniyorum. Elektronik ürünleri yapmayı değil almayı çok severim. Çokda güzel bızıklayıp bozarım. Fotoğraf çekmeyi bende severim. Şimdi sen bu penye işini yapıyor musun Resimleri yayınlıyorsun ya o yüzden sordum. işin ticari kısmı sende mevcut mudur ? Tasarımlar hoşuma gitti o yüzden soruyorum.
    ilgileniyorsan bana bi tane beleş yapta gönder diyecektim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    @tolga yok tolga tişört tasarımını yapıyorum basımı filan yok, sadece tasarım Photoshop bilgim iyi olduğu için , bu tarz işlerden anlıyorum fikir vermesi açısından yapıyorum, istersen bastırırız

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bi ara gurubumuz için yaptırmayı planladık. Reflektörlü logo olacaktı. İstanbuldan birini bulduk. adamı ara ara helak olduk. Grupta bu işten soğudu. tekrar bi danışmak lazım.
    Bu tasarımlar gerçeğe dönüşürse çok güzel olur bence. benim hoşuma gitti. Güzel duruyorlar.

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc

Motosikleti
    bumudur işte budur 1 cisi güzel işte belki bugün marmarise geçicem muğladan geçersem haberleşelim

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    geçerken haber et , akşam 17 den sonra (mesai bitiminde) geçersen yolda görüşürüz

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Mehmet Ve tolga. Gerek meslek gerekse hobi olarak ortak yonunuz fazlaymış. Kısmet olursa ikinizlede tanışmak isterdim...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @mehmet Sen gösterge olarak ne aldın. Ben de buaralar sipariş etmeyi düşünüyorum. Değiştircem bende.

Bir de tunç'un baskıları çok güzel. Harbi adama özel tasarım yapmışsın. Bence bizim için de genel bir tasarım yapsan? Yani üzerinde bizim motorun resimleri olacak aynı şekilde(sadece tunç'u çıkar resimlerden, yeter ). Tsörtün Önü arkası için 2 tasarım yapsan yeter. Yazı olarak da uygun bir yere senin çalışmalardaki "X-treme Power!" güzel gider bence. Şahsen ben bastırımp giyelim derim. Çok da ciddiyim bu konuda. Hatta yapabilirsen 4 tasarım yap, 2 çeşit tşörtümüz olsun... Ne diyon ???
    #sürenadam

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet Ve tolga. Gerek meslek gerekse hobi olarak ortak yonunuz fazlaymış. Kısmet olursa ikinizlede tanışmak isterdim...
    İnşallah bizlerde çok isteriz , Cenk ile tanışmak nasip oldu, sizlerde de nasip olsun

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mehmet Sen gösterge olarak ne aldın. Ben de buaralar sipariş etmeyi düşünüyorum. Değiştircem bende.
    Bir de tunç'un baskıları çok güzel. Harbi adama özel tasarım yapmışsın. Bence bizim için de genel bir tasarım yapsan? Yani üzerinde bizim motorun resimleri olacak aynı şekilde(sadece tunç'u çıkar resimlerden, yeter ). Tsörtün Önü arkası için 2 tasarım yapsan yeter. Yazı olarak da uygun bir yere senin çalışmalardaki "X-treme Power!" güzel gider bence. Şahsen ben bastırımp giyelim derim. Çok da ciddiyim bu konuda. Hatta yapabilirsen 4 tasarım yap, 2 çeşit tşörtümüz olsun... Ne diyon ???
    Gösterge değişimini seneye bıraktım ben hatta diğer modifikasyonlarıda ,
    tişört çalışmasında sadece motor sırıtır üzerine sürücü şart , bir güzel poz düşünüyorum korumalı ona göre bi dizayn yaparım , Xtreme POWER banada güzel geldi , tasarım işini çoğaltırım ben renklide düşünebiliriz , bunu bastırabileecğimiz firmalar var onuda araştırırız HALLEDERİZ

Motosikleti
    benim aklıma çok şey geliyor da hem çekim yapılmamız lazım mehmet bende seni arayıp duruyorum ama telefonun düşmüyor marmarise geçemiyorum ama istersen milasta buluşalım diyecektim onun içinde geç oldu ama hafta sonu ben işten çıktıktan sonra milasta bulşalım biraz görütü alırız uykuvadisine gider bir şeyler içeriz birazda online olarak karşı tarafı çatlatırız

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim aklıma çok şey geliyor da hem çekim yapılmamız lazım mehmet bende seni arayıp duruyorum ama telefonun düşmüyor marmarise geçemiyorum ama istersen milasta buluşalım diyecektim onun içinde geç oldu ama hafta sonu ben işten çıktıktan sonra milasta bulşalım biraz görütü alırız uykuvadisine gider bir şeyler içeriz birazda online olarak karşı tarafı çatlatırız
    Haftasonu ben yatağandayım festivalde gelirsen görüşürüz, istediğin görüntü olsun makine hazır. birde millet mondi görür

Motosikleti
    hafta sonu ordamı konaklıyacaksın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)