Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlarda bütün Mondial modellerinin 3 boyutlu modeli var bilgisayarda ne istersen yap ondan sonra. Geçen sene 3dsmax programında Cg125 çizmiştim ama motor kısmını becerememiştim çok fazla detay var. Mondial'in bi tanıtım videosunda Cg125'i görünce çizimi istedim ama cevap yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Hayırlı olsun yeni egzoz'un.Saçlarınının dökülmesi daha önce hiç birşey duymadım nasıl birşey oluyor?

Merhaba arkadaşlar bu sıralar bende drift almayı düşünüyorum. aklıma takılan sorunlar var sizinle paylaşıp cevap bulabilirsem sevinirim, Lastikleri dublexmi, yakıt sarfiyatı nasıldır, şuan cub motorum var yakıt olarak cimri fakat drifte geçince ne gibi bi fark olur, 70,80 km hızlarda titreşim varmıdır, teşekkür ederim

Motosikleti
    Mondial Drift
    Dublex derken tubeless mi diyosunuz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı hatmatkat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dublex derken tubeless mi diyosunuz
    Bana göre Tubeless onlara göre Dublex, Dubles vb

Motosikleti
    Mondial Drift
    Kayaberkan gibi benim de aklımda bunu almak var, bayana yakışır mı bu motor sizce? beyazı hoşuma gidiyor açıkçası, 3300e venom dizlik ile birlikte fiyat aldım denizlide rekor motordan

malumbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı kayaberkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu sıralar bende drift almayı düşünüyorum. aklıma takılan sorunlar var sizinle paylaşıp cevap bulabilirsem sevinirim, Lastikleri dublexmi, yakıt sarfiyatı nasıldır, şuan cub motorum var yakıt olarak cimri fakat drifte geçince ne gibi bi fark olur, 70,80 km hızlarda titreşim varmıdır, teşekkür ederim
    Seri motor sürekli hızlanmak istiyorsun haliyle biraz yakıyor ama şöyle bir durum var devrine göre kullanırsan gereksiz aragaz vermezsen çok rahat 3 litre 100-120km görüyorsun ben biraz fazla zorluyorum keyfine bağlı bir durum :D

Titreşim o hızlarda uygun viteste olursan hiç hissedilmiyor. 30 35 Saniye kadar 5. viteste 120 ile devamlı gittim hiç rahatsız edici bir durum olmadı pek hız yapacak yol bulamıyorum :D

Alıntı hatmatkat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayaberkan gibi benim de aklımda bunu almak var, bayana yakışır mı bu motor sizce? beyazı hoşuma gidiyor açıkçası, 3300e venom dizlik ile birlikte fiyat aldım denizlide rekor motordan
    Beyaz rengi hoş olur yakışır bir bayana, uygun fiyat vermişler zaten belki biraz daha düşerler.
    hatmatkat bunu beğendi.

evet tubeless olarak söyledim. benim çok bi hız tutkum yok, 5. vites 70 veya 80 km hızla giderken titremezse sıkıntı yok benim derdim cub motorla gidemediğim yerlere biraz daha seri ve rahat gitmek onun haricinde pek bi hıza bağlı değilim,

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Arkadaşlar jantları ne ile parlatıyorsunuz ben mazot siliyordum ancak her ne kadar kullanmasam da disk frene değdiği için ön frenler tutmuyor şu anda

bol kopuklu su ile balatarin oldugu yeri yikayin gecmezse balatayi degistirin

Dün arkadaşımla 70 km lik yola çıktık ilk keskin virajda açık alayım derken sanırım mıcıra kaptırmış haliyle arkayı kaydırmış kendisi acemidir ısrarı üzerine çıktık 2 motor drift ve mcx önden ben gidiyordum tehlikeli yerleri 4 lüyle haber veriyordum lakin virajda otobüsün arkadasında da olması sebebiyle kaydı bariyerlere yuvarlandı eldivenini takmamış görmedim takmadğını kaskı kafasındaydı kaskı görevini yaptı tam alın tarafı deforme olmuş elleri soyuk kolları soyuk ve dizleri soyuk için de kaza anını hatırlamak istemiyorum toz dumanı görünce hemen döndüm arkadaş ayağa kalktı şoktaydı yürümeye çalıştı yatırdım hemen bildiklerimi yaptım ama şoka girdi kendinden geçti o sırada yoldan geçen tüm arabalar durdu malesef yolumuz çok tenha bi yoldu. Arabadan diş doktoru bi bayan kontrol etti bişiyi yok dedi ama bi an çok korktum bakıyordu ama konuşamıyordu su filan döktüm kendine geldi Allah kimseyi boş bi yerde yardımsız yalnız bırakmasın ambulans geldi aldı gitti akşama doğru hastaneden çıktık şuan birşeyi yok unutmayın kasksız eldvensiz dizliksiz montsuz yola çıkmayın hele ki acemi biriyle sürüş yapmayın aynı yolu 2oo km gidiş 2oo km dönüş gece 2 de yolculuk yaptım gayet tehlikeli bi yoldu onun için arkadaşı gündüz sürüşüne ikna ettim ama olacağı varmış bu da ders oldu.

çok geçmiş olsun, allah daha beterinden saklasın,

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Geçmiş olsun biraz daha dikkatli arkadaşlar imkanınız varsa eğitim alın bu konuda ben aldım faydasını kat ve kat gördüm.Degistirebiliyorsaniz lastiklerinizi değiştirin derim tekrardan geçmiş olsun .

Sağolun beyler ben tecrübeliyimde arkadaş sıkıntı oldu şuan iyi bişiyi yok çizik var sadece

Motosikleti
    Mondial Drift
    Geçmiş olsun dikkat edin
    dadas607 bunu beğendi.

malumbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    çok geçmiş olsun üzüldüm ya
    dadas607 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Geçmiş olsun,tecrübenize asla güvenmeyin.Biliyorsunuz ki aracınız ne olursa olsun,anlık hatalardır kazaların sebebi.
    malumbiri bunu beğendi.

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Arkadaslar bu mondial marka yag nasil servis gecen ondan koydu

kardesim git kendin motul 5100 15w50 yağ al 1adet huni ile kendin değiştir aradaki farki goruceksin

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı scarface123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim git kendin motul 5100 15w50 yağ al 1adet huni ile kendin değiştir aradaki farki
    goruceksin
    Walla bu motul bulmak zor gibi motorcularda falan yok sanirim bakmistim bi aralar nerelerde satilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)