Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Pulsarım.

turkish39 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Hayırlı olsun Allah kazasız binmeyi nasip etsin.

Motosikleti
    Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kazasız binmeyi nasip etsin.
    tşk ederim, allah sizlerede almak istediğiniz motoru en kısa zamanda almayı nasip etsin.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bi kaç tanecik te ben atayım sayfa renklensin

Yeter bu kadar,MAŞALLAH deyin kızanıma
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Lastik konusunda arkadaşlara katılma ihtiyacı hissettim, neden diceksiniz bugün biraz yağmur yağmıştı 6,30 gibi işten çıktım eve 200 metre var veya yok ana yolda hafif rampa iniyorum hızlı değilim vites 3 sola sinyal verdim vitesi 2 ye almamla arka teker kayması bir oldu kontrolü kaybetmeden 3-4 metre kaydı teker tekrar yola tutundu ve donuşumu alıp devam ettim, frenlere basmadım bassaydım direk yerde olabilirdim belediye otobusunun altında ancak dururdum sanırsam. Kazasız bunu da altlattık verilmiş sadakamız varmış. Biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Kdiner yeni motorun hayirli olsun bol km ler yaparain ins.

Emre abi bayadir forumda yoksun nerelere kayboldun ozledik
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Herkese iyi akşamlar
    Drift iyi dedik güzel dedik canımı sıkmaya başladı 1500 kmde aldım 3.000 km oldu sorun üstüne sorun çıkarıyor. Arka fren balatası ciyaklıyordu zımpara yapıldı düzeldi ön disk takkk diye ses çıkarıyordu vidalar sıkıldı düzeldi şimdi başka ses geliyor. Gidon ağırdı şimdi daha da ağırlaştı ön maşa değişmesi gerekiyormuş parça fiyatına baktım 44 lira. servis benden 110 lira istiyor yoruldum artık daha 1.500 km motor tecrübem ve ben servise gitmekten bıktım. Ve benzin göstergesi göstermiyordu şamandıra takıldı düzelmedi garantiden gösterge istedik değişti. Motorum eskisi gibi seri değil 3.viteste bi bakıyorum hala 60 kmh hızdayım farkettiriyor acaip düştü performans..ve gösterge kadranıyla mı alakalı bilmiyorum 6.000 devirde bağırıyor ya kadran yavaş ya da başka sorun var lütfen yardımcı olun daha 18 yaşındayım 1.500 km motosiklet tecrübemde neler yaşadım canım cok sıkkın

Motosikleti
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tşk ederim darısı sizlerin başına.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    bekozade aldığınız motor sanırım baya bir sorunluymuş önceki kullanan arkadaş nasıl kullandıysa artık orası meçhul.Serviste 110 tl istemeleri normal mondialin orjinal parça fiyatları biraz uçuk yan sanayi iyi model parçalarda iş görüyor açıkçası parçayı ucuz yerden alıp serviste taktırırsanız daha karlı olacağı kesin.Km halatını bir kontrol edin derim onda bir sıkıntı olabilir bende kaza yaptığımda km halatı yamulmuştu km ibresi 60 ı geçmiyordu.Devir ibresinin 6 bin devirde bağırması normal bence çünkü bu motorun sesi biraz yüksek alışırsınız zamanla ben 9-10 bin devir arasına kadar çıkardığım oluyordu makina artık sanki içinden bir 600 lük motor çıkacakmış gibi bağırıyor resmen

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İş,güç,stres...Forumda da pek tat yok,arada bakıp çıkıyorum.Yazı da Grup arkadaşlarımla gezerek değerlendirdim.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş,güç,stres...Forumda da pek tat yok,arada bakıp çıkıyorum.Yazı da Grup arkadaşlarımla gezerek değerlendirdim.
    arada ana başlıktaki konularda görüyorum seni ama buraya hiç uğramıyon resimlerden anladığım kadarıyla baya eğlenmişiniz
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Yazın motosikletli arkadaşlarla Yalova termal gezisine gitmiştik 7" tabletim vardı termal suya duşurmuştum sağolsun arkadaş bugün yaptı çalışıyor oksitlenme yapmış temizledi işlem tamam. Dev ekranda navigasyon hizmeti alıcam drifte monte etmiştim bozulunca çıkarmıştım şimdi pulsara monte edip kullanmaya devam edeceğim.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Konya Ovası Ayaklarımızın Altında...

kdiner ve Mertcan39 bunu beğendiler.

Motosikleti

ya bana cross lazım yada burdaki belediye alt yapı çalışmasını derhal bitirmesi gerek her gün çukurlardan sinirlerim tavan yapıyorr.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    güzelim türkiyenin yolları =) motora dişli lastik takıp denicem birgün böyle bir alanda :D

Motosikleti
    burası gene iyi şehir merkezini görmek istemezsiniz adamlar bi alt yapı çalışması yapıcaklar tüm her yeri bozdular şimdi gemeye yol yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazın motosikletli arkadaşlarla Yalova termal gezisine gitmiştik 7" tabletim vardı termal suya duşurmuştum sağolsun arkadaş bugün yaptı çalışıyor oksitlenme yapmış temizledi işlem tamam. Dev ekranda navigasyon hizmeti alıcam drifte monte etmiştim bozulunca çıkarmıştım şimdi pulsara monte edip kullanmaya devam edeceğim.
    onu tutturcak yerde yapmak lazım şimdi hayırlı olsun inşallah bir daha böyle bir kaza yaşamazsınız ben 5.5 lik telde navigasyon denedim ama gidona düzgün bağlayamadım malesef
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Bende şu an 4" lik motora monte edilmiş şekilde kullanıyorum on cama monteli hiçbir sorun yaşamıyorum sadece yağmurlu havada kullanmıyorum, bu konularda yaratıcıyımdır devamlı motorla uğraşırım bir sıkıntısı olmadığı halde 600 km de yağ değiştiriyorum duşunun yani, fırsatım olsa motorla yatıp motorla uyanacağım, tşk ederim tamamen benim dikkatsizliğimden kaynaklandı, bu arada pulsarı teslim aldım iş yerinde duruyor henüz üzerine binip suremedim inşallah yarın bismillah deyip kullanıcam.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @time_sihft42 hocam kaça bırakacan bu motoru bana kendiminkini elden çıkarıp seninkini alıcam
    Hocam aldığım bayi motoru görmeden aksesuarlardan bile bahsetmeden 2.500 tl verdi ( ilandaki cbr 250 ye müşteri olduğumdan dolayı bu 2.500 tl fiyatı vermiş olabilir kaz gelecek yerden tavuk esirgemiyor )cbr 250 ye bakmaya gitmiştim 11.000 tl diyor benim motoruda 2.500 tlye sayacak aksesuar olarak koruma takozu , jant şeridi çanta demiri , arka çanta elektrikli bisikletlerin arka çantası gibi ufacık lastik iyi olsaydı belki düşünebilirdim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87015281/detay

Kaporta fena gıcırdatılmış detaylı temizlik yapılmış sıfır gözüyle bakılıyor yoksa 10.000 kmdeki motorun bana göre bu kadar temiz olması zor artık daha ucuz bir şey alıp kendim detaylı temizlik yapacam artık çılgınlar gibi 250 cc ye geçmek istiyorum

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şu an 4" lik motora monte edilmiş şekilde kullanıyorum on cama monteli hiçbir sorun yaşamıyorum sadece yağmurlu havada kullanmıyorum, bu konularda yaratıcıyımdır devamlı motorla uğraşırım bir sıkıntısı olmadığı halde 600 km de yağ değiştiriyorum duşunun yani, fırsatım olsa motorla yatıp motorla uyanacağım, tşk ederim tamamen benim dikkatsizliğimden kaynaklandı, bu arada pulsarı teslim aldım iş yerinde duruyor henüz üzerine binip suremedim inşallah yarın bismillah deyip kullanıcam.
    bi ben yapamadım zaten telefon tutucu :D hadi inş kazasız belasız alışırsın motora

Motosikleti
    Ya o bana alışacak ya ben ona, resim çeker atarım telefon tutucuyu herhangi bir sorun yaratmadı şu ana kadar resim yuklediğimde nasıl duruyor orda bir şey olmadan dersin, işimi görüyor şimdilik, fotoğraf makinası bile bağladım on cama ey gidim ey laz aklı 12 sonra çalışmaz diyorlar ama bilmiyorlar ki onların seviyesine indiğimizi��

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)