Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    [Öff canım pörtlüyo :()

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    havalar ısınmadı gitti bu nedir ya motor daha 45 km de ya.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Motosiklet pantolonu ve kışlık motosiklet montuyla gezmeye devam,yapacak bişey yok

Motosikleti
    herşey var ama üzerindeki lastiğe güvenipte dışarı çıkamam, şimdilik değiştirecek durum yok havaların düzelmesini beklcez.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suana kadar driftten pisman olan yok sanirim ?
    Bu sorunun cevabını bende merak ettim

atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Bence olsa şimdiye cevap yazmıştı. Pişman olunacak bir motor değil zaten. Ben pişman değilim.

holopter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Merhaba geçen mh drift kullanıcısı biriyle bir muhabbetimiz oldu konuşma sırasında bana 7000 kmden sonra kendini salmaya başladı dedi,söylediğine göre dökülüyormuş doğruluk payı nedir ?İnsanın aklını karıştırıyorlar sürekli ,bilip bilmeyen konuşuyor bende bilenlere sorayım dedim

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı holopter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba geçen mh drift kullanıcısı biriyle bir muhabbetimiz oldu konuşma sırasında bana 7000 kmden sonra kendini salmaya başladı dedi,söylediğine göre dökülüyormuş doğruluk payı nedir ?İnsanın aklını karıştırıyorlar sürekli ,bilip bilmeyen konuşuyor bende bilenlere sorayım dedim
    Dökülen var olmaz mı? Ama motorunu seviyorsa ve bakımlarını aksatmıyorsa hiç bişey olmaz.

Motor 135 CC. Ama racing zannedip limitlerini zorlarsan,racing alınmasından yanayım.
    holopter bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Nokia usb den ne çektim be ya bir türlü yapamadım nedir bu nokia'nın bağlantı şekli, her şekli denedim yok çin malı telefon şarz oluyor ama nokia olmuyor.

Motosikleti
    Var

Motosikleti
    Bence en iyisi Nokia'nın kendi parçalarını kullanarak yapmak. Bende de bir gps vardı usbye takınca sarj olduğunu gostermiyodu ama sarj oluyordu. Belki böyle bir durum söz konusudur. Aklıma geldi söyliyim dedim.

Motosikleti
    Var
    Lg G2 telefon var navigasyon gibi kullansam telefonu mundar etmiş olurmuyum

Motosikleti
    Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence en iyisi Nokia'nın kendi parçalarını kullanarak yapmak. Bende de bir gps vardı usbye takınca sarj olduğunu gostermiyodu ama sarj oluyordu. Belki böyle bir durum söz konusudur. Aklıma geldi söyliyim dedim.
    kendi usb kablosunu kullanıyorum çalışmıyor yine nokianın kablosunu kullanıyorum çin malı telefonu şarz ediyor. kablonun içindeki bağlantı şeması nasıl bir şekilde ise anlamadım gitti. en son priz girişli adaptörünün içini açıp o şekilde bağlantı kısımlarına bakıcam başka çarem kalmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lg G2 telefon var navigasyon gibi kullansam telefonu mundar etmiş olurmuyum
    neden mundar ediceksin ki çizmeden zarar vermeden sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Bence siz o kadar güvenmeyin en azından bi pleksi kasa yapin/yaptırın on kısmı açılabilir olsun. Öbür türlü bi taş gelir. Çamur vardır kayar.

Usb den kastım adaptör tarafı. Nokia'nın kendi üretimi yok mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Dediginiz de olur. Ama o sekilde de olmayabilir. Çünkü bir pile giden bir de pilin şarj olduğunu cihaza bildiren kablo var. Inşallah yaparsınız.

Motosikleti
    Var
    Telefonu şarj etmeyiversin çok yavaş şarj olur o zaman , tablet için yapmamışmıydınız bu usb yi ?

Motosikleti
    evet tablet için yaptım, tablette sorun yok tıkır tıkır jarz ediyor olmuşken oda çalışsa ne olur, adaptör uçlarını kontrol edicem yarın motora 220voltluk adaptörmü taksam ne bir o kadı yapıcak zaten halledicem canım zaman istiyor galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

ne yaptıysam olmuyor bende böyle bıraktım. tablet çalışıyor yeter bana. Dahada uğraşmam.

Motosikleti
    Var
    Tablete interneti nasıl bagladınız acaba evde olsak wifi ile felan baglarızda sim kartlı felan mı bu tabletler

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tablete interneti nasıl bagladınız acaba evde olsak wifi ile felan baglarızda sim kartlı felan mı bu tabletler
    bendeki tabletin telefon özelliğide var hem tablet hem telefon sim kart girişi var normal bildiğin telefon gibi kullanıyorsun sadece 7 inç ekrana sahip biraz büyük diğer samsung telefonlara göre cebe sığmıyor yani. yukarıda resimde var zaten tablet telefonum ordan bakabilirsin.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Motorla giderken debriyajı sıktığımda ön dişlinin ordan tark tark tark diye ses geliyo nedenini bilen varmı ? Zincir çarpmıyo biyerlere sadece sağa sola oynama yapıyor oda normal diyolar. zincir gergin değil fazlada sıkı değil nedeni nedir

Motosikleti
    Var
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendeki tabletin telefon özelliğide var hem tablet hem telefon sim kart girişi var normal bildiğin telefon gibi kullanıyorsun sadece 7 inç ekrana sahip biraz büyük diğer samsung telefonlara göre cebe sığmıyor yani. yukarıda resimde var zaten tablet telefonum ordan bakabilirsin.
    Telefona gpsden hız ölçme programı indirdim baya stabil calışıyor hem dijital hem ibreli olanlar var yaptıgın kmyi bile besaplıyor navigasyon olarak kullanmasanda hız göstergesi olarak devamlı kullanabiliriz
    Kel kör bi tablet bulabilirsem böyle bir sey yapmak gibi niyetim var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)