Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Motora değil ya pet şişeye ne kadar dedim bizden olsun dedi dedemin arkadaşı adam. Hep temiz yağ var cengaverde yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Wd40 işe yaradı mı?
    Ses var mı hala benim mobylett vardı ona bir siringaya yağ sokucu bir siringaya gres dolduruyodum. Çamura falan girince çıkıyordu ses. Önce temizleyiciyle yıkayıp sonra yagliyordum. Buna bir kere yaptım ses yoktu hala yok. Bileydim gobekten olduğunu yazardım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    9000 kusur mesaj yazilmis. Hepsini okumaya vaktim yok.

Memnunmusunuz 125 MH Drift den arkadaslar?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora değil ya pet şişeye ne kadar dedim bizden olsun dedi dedemin arkadaşı adam. Hep temiz yağ var cengaverde yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Wd40 işe yaradı mı?
    Ses var mı hala benim mobylett vardı ona bir siringaya yağ sokucu bir siringaya gres dolduruyodum. Çamura falan girince çıkıyordu ses. Önce temizleyiciyle yıkayıp sonra yagliyordum. Buna bir kere yaptım ses yoktu hala yok. Bileydim gobekten olduğunu yazardım.
    Bu yaz Motul 10/40 cıyım

Bu arada jantları nasıl parlatıyorsunuz

apaçionur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    daha önceden apache rtr 150 vardı İXS mont maske sway kask motor eldiveni branda vs vs malzemelerim mevcut apaçheyi 22bin kilometre kullandım bi tane yuki scoter vardı onuda 11bin kilometre kullandım bide spariş motorları artısı tecrubem baya var ama acaba drift nasıl gelince görücez

2.950 ye anlaştım ki farkettim sonradan çok fazla pazarlık yapmadıgımı ama fiyat sitede 3.167 tl olmuş çok kazıklanmadım en azından öyle düşünüyorum ipsalada oldugumdan plaka taktırmıcam oda sıkıntı olmaz heralde ehliyette var umarum hayırlısı olur

Motosikleti
    Araba sampuaniyla ama istesen de parlamaz ki boya mat zaten
    Apaçi 150 değil mi niye kuculttunuz ki hacmi. Meraktan sadece kusura bakmayın.
    Arkadasim bu Çinli güzel Çinli için rahat olsun.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9000 kusur mesaj yazilmis. Hepsini okumaya vaktim yok.

Memnunmusunuz 125 MH Drift den arkadaslar?
    Memnuniyet motosikletten ne beklediğine göre değişir.Parasına göre çok çok iyi.130-140 yapmak istiyorsan iyi değil.Sıkıştırmak,devamlı songaz yapmak istiyorsan iyi değil.Kışın motoru ısıtmadan gitmeye çalışacaksan iyi değil.135 cc motor alıcaksın eğer kararın buysa,ama 250 cc ve üstü sanmayacaksan iyi.Keyif almak için bineceksen iyi.Artçı selesi belli bi km den sonra rahatsız.sağlıklı,ne seni ne motoru yormak istemiyorsan son hızın 100-110 olmalı.Torku gayet tatmin edici.10 000 km yi geçtim yağ + benzin haricinde harcamalarımın hepsi keyfi.

[IMG][/IMG]

Sıfır alacaksan 2-3 ay bekle.Mondial dahil birkaç firma 125-250 cc arası yeni modeller getirecek.Sonradan pişman olmayasın.
    braingulp ve crxforever bunu beğendiler.

Motosikleti
    Var
    Lastik parlatıcı ile parlat bakalım nasıl parlamıyormuş

Lastiklerden başka yerlere kullanmayın diye yazıyor bakım sütü var oda plastikleri parlatıyor janta parlatıcı bulamadım

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnuniyet motosikletten ne beklediğine göre değişir.Parasına göre çok çok iyi.130-140 yapmak istiyorsan iyi değil.Sıkıştırmak,devamlı songaz yapmak istiyorsan iyi değil.Kışın motoru ısıtmadan gitmeye çalışacaksan iyi değil.135 cc motor alıcaksın eğer kararın buysa,ama 250 cc ve üstü sanmayacaksan iyi.Keyif almak için bineceksen iyi.Artçı selesi belli bi km den sonra rahatsız.sağlıklı,ne seni ne motoru yormak istemiyorsan son hızın 100-110 olmalı.Torku gayet tatmin edici.10 000 km yi geçtim yağ + benzin haricinde harcamalarımın hepsi keyfi.

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...WD.jpg</a></a>

Sıfır alacaksan 2-3 ay bekle.Mondial dahil birkaç firma 125-250 cc arası yeni modeller getirecek.Sonradan pişman olmayasın.
    Turkish39 , birader cok tesekkurler, motorsuz kalmayi denedim, olmiycak gibi, her gun kullanmasamda bi motorum olsun istiyorum, o yuzden drift e bakiyordum, detayli cevabin icin tesekkurler. bugun bi ikinci el CBF 150 baktik abimle, 10 dk ya yakin motoru isitmamiza ragmen halen istop ediyordu, neyse birkac tur attik ve eve geri donduk, 2.el driftlere bakicam simdilik.

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Bu gece ön farın ayarını iyice aşağıya çektim. 50 watt ampul vardı zaten üstünde 20 gündür. Aydınlatması cillop gibi oldu..

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik parlatıcı ile parlat bakalım nasıl parlamıyormuş

Lastiklerden başka yerlere kullanmayın diye yazıyor bakım sütü var oda plastikleri parlatıyor janta parlatıcı bulamadım
    Ben zaten parlasın istemiyorum. mat daha güzel bence. Temiz olsun sorun yok. O anlamda söylemiştim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Alıntı tozluklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gece ön farın ayarını iyice aşağıya çektim. 50 watt ampul vardı zaten üstünde 20 gündür. Aydınlatması cillop gibi oldu..
    Abi iyi ışık veriyor ama ne kadar iyi ampul de taksan tasın şekli bicimsiz bir noktayı çok kalan kısımları yok. Tas yeniden yapılsa ışığı yaysa çizgi halinde. Eminim çok daha cillop olur.

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    Bu arada lastik parlatma demişken şu geldi aklıma. Lastik parlatıcıyı mümkün olduğunca tekerin yere temas edeceği bölgeye gelmeyecek şekilde kullanın. motoru virajda yatırdığınızda yanaklara kadar sürdüyseniz tutunma problemi yapabiliyor. Aman dikkat!!
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

apaçionur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    satmak durumunda kalmıştım maddi sıkıntılardan yoksa yaptıgım masraf tiger full egzoz pirelli lastikler karbon ve daha aklıma gelmiyen birçok şey şimdide bütçemiz buna yetiyor...

Motosikleti
    Var
    Restherock arkdşm yazdıklarına katılıyorum yanaklara ve yere basan kısımlara sürülmesi uygun degil
    Koctasdan boya cilası wd-40 jant temizleyici parlatıcı ıvır zıvır aldım
    Depoyu arka amortisörü ön amortisördeki catalları boyalı metal kısımları araba cilası ile parlatacagım plastik yerlere bakım sütü ile parlatıyorum hem günes ısıgından koruyor hemde cillop gibi parlıyor

Etkisi bir 2 hafta gidiyor motosiklete her binmeden öncede ayakkabı torpitdo parlatıcı ilede yüzünden tozunu alıyorum cokda güzel oluyor tavsiye ederim aksama kadarda yıkasam ertesi gün istedigim parlaklıgı temizligi vermiyor
    Ufak ledli el feneri kafa lambası bile aldım

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Arkadaslar dun aksam cok kotu bi yolculuk gecirdim babaeskiden kesana aksam 6 da yola ciktim cok yogun sis vardi iki serit cift yonlu bi yol 20. Kmde xenon kavruldu 4 luleri parklari actim 30 km zar sor gttim hayraboluda elektrikci actirip. Filemanli ampul taktim tam hayraboludan ciktim bi araba 4 tiri sollamaya calismis benim seridimde ustume glio bni gordu hizlandi sollamak icin bna carpicakti yolda emniyet seridide yok yoldan disari attim kendimi camurmus kaydim arkamda babam ayaklarini yere koydu dusmedik cikardik motoru malkaraya kadar onumu goremedim seritleri Takip ettim ordada bir araba ustume surdu son anda kactim malkaradan sonra cok yogun sis vardi yolda seritte yok allaha emanet gittim hatta giricegim yeri 5km gecmisim geri dondum siste aman cikmayin

Motosikleti
    Sis farı olsa bunlar olmazdı. Neyse şaka bir yana geçmiş olsun. Anlattiklariniza göre iyi bir tecrübe olmuş. Xenon nasıl uçtu ben onu anlamadım. Işık versin diye yapılmıyor mu bu dalgalar. Eğer eski değilse bence aldığınız yere de söyleyin. 50000 saat civarında olması lazım yanma sürelerinin.

grejuva6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat artmış beyler 3.200 olmuş
    tam almayı planlıyorken bu fiyat artışı hiç iyi olmadı ,

holopter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...c9.jpg</a></a>

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...j2.jpg</a></a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Bayadir foto yoktu bnde atim dedim

Merhabalar vites pedalını değiştirdiniz mi ve nasıl acaba?

okanecati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Mondial 100 UAG
    arkadaslar merhabalar cumleten hayirli gunler Allah izin verirse araniza katilmak istiyorum bende.ilk motorum olacak insallah istegime kavuşabilirim.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Sagolasin yol bozuktu sarsintidan kesmistir muhtemelen baya bi tecrube oldu bolelerine ehliyet verenin ben.... bu arada vites pedalim ayni dsgismedim

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    [/COLOR]
    Abi iyi ışık veriyor ama ne kadar iyi ampul de taksan tasın şekli bicimsiz bir noktayı çok kalan kısımları yok. Tas yeniden yapılsa ışığı yaysa çizgi halinde. Eminim çok daha cillop olur.[/QUOTE]

Şuu an gece hiç aydınlatmasız bir yolda kullanabilirim. O derece..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)