Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unilli lastikler ile ilgili bilgisi deneyimi olan varmı hudson deri kredi kartına 7 aya kadar taksit yapıyor pesin fiyatına ordan alıs veris yapacagım lastik olarakta bu Unilli markası var fiyatıda uygun 70 lira isime geldi acıkcası
    walla bende unili 100/90/18 dusunuyorum motoru 162 lık yapan bir abi takmıştı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    [QUOTE=M_S_T;3079924]kaan bence yanılıyorsun titreşim sıfır bizzat kullanıyorum yalnız arka lastiğin dişli olması asfaltte biraz konforu düşürüyor 2 kişi binmek rahat aslında ama tabiki aks uzunluğu cbf e göre kısa alacaksan 2 ci el cbf fyatına bunun sıfırını alırsın.hayırlı günler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tip olarak ogle ama konforuda apache resmen zangır zangır sallanıyo tipine dicek birşey yok ama 100 110 u geçince ustunden atacak kadar zıplattıgını ıdda eden var ben o hızları gormedım apachede ama dusuk hızlardada cok ya o motor yorar adama guven vermıyo bikere..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

depoyu fulle akünün kutup başlarını çıkar ama o fulledıgın depoyu daha sonra kulanırken benzini kulanmanı önermiyor kimse brandasını çek iyice bırak tekrar çalıştırırken yağını değiştir kutup başlıklarını tak go..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

akın valla ben inceledim phantom alttan eksantrik güçsüz motor drift kadar performansı da yok ve titreşim mevcut tip olabilir bu ama üzmesin seni derim sonuçta kullanıcıyız ve isteklerimizi karşılaması lazım. titreşim var ve güzsüzse driften sonra bisiklet binmek gibi bişiy derim. sen billirsin.
    haklısın sadece kafamda var zaten denemedın almam asla az yakıyo dıyolar bbıde o cezbettı benı..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    [QUOTE=ak1n;3080157]
    Alıntı M_S_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaan bence yanılıyorsun titreşim sıfır bizzat kullanıyorum yalnız arka lastiğin dişli olması asfaltte biraz konforu düşürüyor 2 kişi binmek rahat aslında ama tabiki aks uzunluğu cbf e göre kısa alacaksan 2 ci el cbf fyatına bunun sıfırını alırsın.hayırlı günler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

haklısın sadece kafamda var zaten denemedın almam asla az yakıyo dıyolar bbıde o cezbettı benı..

akın abi bu alttan egzantrikli oldugu için seri değil hele phantom ağır bi motor ondan güçsüz kalıyor ama normal cg lerde mg tipi olanlarda motor hafif oldugu ıcın sorun olmuyor bide modifiye ediliyor bence alma phantom bence az yakması deil tipi cezbetti seni

Motosikleti
    [QUOTE=utkan35;3080161]

akın abi bu alttan egzantrikli oldugu için seri değil hele phantom ağır bi motor ondan güçsüz kalıyor ama normal cg lerde mg tipi olanlarda motor hafif oldugu ıcın sorun olmuyor bide modifiye ediliyor bence alma phantom bence az yakması deil tipi cezbetti seni
    yani etkisi olmadı desem yalan olur kulanan biri var acayip anlatıyor denemekde fayda var tabi ama olmadı tekrar drift zaten şimdilik satma gibi bi durum yok.. 2300 verdi lastiklerinide çıkar diyo ben napıyım lastiklerı çıkarıp onlar motorda değerli aksesuarları çıkar aksesuar dedıgın 50 lıralık şey takması zor olan kısmı.. neyse hayırlısı olsun..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bende unili 100/90/18 dusunuyorum motoru 162 lık yapan bir abi takmıştı
    90 90 18 bir kaç modeli var sanırım dişlisi dişsizi

Bu yumuşak hamurlusu sanırım

http://www.anesmotor.com/?urun-1536-...18-Lastik.html

Buda araziye daha yatkın gibi

http://www.rialli.com/urunler/motors...ss-dis-lastik/
    50 lira gibi fiyatı var

Motosikleti
    90 90 18 bir kaç modeli var sanırım dişlisi dişsizi

Bu yumuşak hamurlusu sanırım

http://www.anesmotor.com/?urun-1536-...18-Lastik.html

Buda araziye daha yatkın gibi

http://www.rialli.com/urunler/motors...ss-dis-lastik/
    50 lira gibi fiyatı var
    valla bunları alcaksanız bosuna uzerındekılerı deıstırmeyın arkadaşlar lastik önemli ama bunların cst den farkı yok veya yok denecek kadar az ben unili kulanan bi motora bindim gecenlerden fren yok kayıyo dırek hıc mı dırenc olmaz yolu tutmaz yaw..

Motosikleti
    Var
    valla bunları alcaksanız bosuna uzerındekılerı deıstırmeyın arkadaşlar lastik önemli ama bunların cst den farkı yok veya yok denecek kadar az ben unili kulanan bi motora bindim gecenlerden fren yok kayıyo dırek hıc mı dırenc olmaz yolu tutmaz yaw..
    Ucuza lastik öner madem swallowlar michelin ayarında kayma yapmıyor deniliyor fiyatına göre 65 tl felan

http://www.motoay.com/default.asp?say=9&urun=748

Motosikleti
    Ucuza lastik öner madem swallowlar michelin ayarında kayma yapmıyor deniliyor fiyatına göre 65 tl felan

http://www.motoay.com/default.asp?say=9&urun=748
    o markayı bılmıyom denemedım ama uzerındekılerden kötüyse boşuna 65 lira vermiş oluyon.. hamuru çok önemli lastiğin.. taksitle al derım 10 ay taksıtle ayna 24 lıra birşey değil michel..

Motosikleti
    Var
    o markayı bılmıyom denemedım ama uzerındekılerden kötüyse boşuna 65 lira vermiş oluyon.. hamuru çok önemli lastiğin.. taksitle al derım 10 ay taksıtle ayna 24 lıra birşey değil michel..
    4 mevsim diyor yağmurda karda fırtınada yazın kışın soğukta dağ yollarında istediğin yere sür kayma yapmıyor dediğine göre yumuşak hamur sanırım ama fiyatına göre dandik olması lazım

Motosikleti
    4 mevsim diyor yağmurda karda fırtınada yazın kışın soğukta dağ yollarında istediğin yere sür kayma yapmıyor dediğine göre yumuşak hamur sanırım ama fiyatına göre dandik olması lazım
    valla denenebilir al arka lastiği önce veya ön hoşuna giderse diğerinide al.. :D

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    İyi aksamlar...

Motosikleti
    Var
    valla denenebilir al arka lastiği önce veya ön hoşuna giderse diğerinide al.. :D
    Michelin alacaz gibi

Arka çanta önerisi lazım çanta demiri ile 33 lt ile 46 lt arasında kaldım 46 lt görüntüyü bozarmı

Kaskı dizliği montu eldiveni alsın yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi aksamlar...
    H.g Datlı

Motosikleti
    Michelin alacaz gibi

Arka çanta önerisi lazım çanta demiri ile 33 lt ile 46 lt arasında kaldım 46 lt görüntüyü bozarmı

Kaskı dizliği montu eldiveni alsın yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

H.g Datlı
    arka çanta ufakda olsa bence tipi çok bozuyor yerınde olsam yan çanta bakardım hatta istedğim ölçülerde kendim yaptırırdım kumaş spor birşey dizayn eder kulanırdım..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    [QUOTE=ak1n;3080177]

yani etkisi olmadı desem yalan olur kulanan biri var acayip anlatıyor denemekde fayda var tabi ama olmadı tekrar drift zaten şimdilik satma gibi bi durum yok.. 2300 verdi lastiklerinide çıkar diyo ben napıyım lastiklerı çıkarıp onlar motorda değerli aksesuarları çıkar aksesuar dedıgın 50 lıralık şey takması zor olan kısmı.. neyse hayırlısı olsun..
    abi bence alma pişman olursun o driftteki torktan hızlanmadan sonra bu sana acayip gelir

Motosikleti
    Nassınız canlarım benim :D Yarın izin günüm yatıslardayım

Motosikleti
    Var
    arka çanta ufakda olsa bence tipi çok bozuyor yerınde olsam yan çanta bakardım hatta istedğim ölçülerde kendim yaptırırdım kumaş spor birşey dizayn eder kulanırdım..
    Yan çanta olmaz topcase olacak gecen gün branda ile kilidi arka demira bagaj ipi ile bağladıydım düşmüş

Ngk buji model kodu ne idi unuttum

Motosikleti
    Alıntı M_S_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wulture iki kişi max 120 kmh görürsün ancak bu motoru uzun süre kullanmak istiyorsan 100-110 ideal hızıdır ben 2010 yılından beri kullanıyorum hiç sorun yaşamadım sadece kendi kazam dışında onuda parçasını istedik 2 gün içinde elimizde oldu yedek parça da ucuz ve bol olması avantaj kullanımı performansı ve rahatlığı denilecek bişiy yok bence mükemmel. mondialin alkışlanacak bir motoru,
    ben drifttede görüyorumda gerçekden vulture nin yakıtını çok merak ediyorum 100 km de kaç litre ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

bende hatırlamıyom kurusu vardır kaybolmus c7 li birşey die hatırlıom

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

[QUOTE=utkan35;3080347]

abi bence alma pişman olursun o driftteki torktan hızlanmadan sonra bu sana acayip gelir
    yani zaten değişiklik için değiştircekdim sanırım değiştirmicem bi arada chaper lara bakıodum tiger 250 :D de çok iri ve sorunluymuş bide 4.5 litre yakıyo diyolar bu arada arkadaşlar yakıtı fazla yakan arkadaşlara subab ayarı diyorlardı bu konuyu biraz araştırdım subab ayarıyla yakıtın pek bi alakası yok muş yakıt sadece ateşleme hava filitresi ve hava ayarıyla alakalı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Yan çanta olmaz topcase olacak gecen gün branda ile kilidi arka demira bagaj ipi ile bağladıydım düşmüş

Ngk buji model kodu ne idi unuttum
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-givi-e21-yan-canta-129454786/detay/?favorite=1

bu cantalar çok hoşmuş kaliteli bir görüntüde veriyor..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nassınız canlarım benim :D Yarın izin günüm yatıslardayım
    iyyiz abi sen nasılsın ? ya bu kadar takılıyosun inan param olsa düşünmeden sana drift alıcam ya wallaha billaha sana bi drift şart
    ak1n bunu beğendi.

Motosikleti
    iyyiz abi sen nasılsın ? ya bu kadar takılıyosun inan param olsa düşünmeden sana drift alıcam ya wallaha billaha sana bi drift şart

Sagol kardesim bende iyiyim,Utkan söyledim ben sana bana motor gerekli degil suanda Gelen ne varsa arabaya gidiyor Hem drift almam ben

memurmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Benim lastikler artık değişsin istiyor. Pirelli almak istiyorum. Ancak pirelli nin sitesinde fiyat yazmıyor. Daha önce lastik değiştiren arkadaşlar link yazabilirmisiniz. Teşekkürler şimdiden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)