Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    kardesim paraya kıyıp iyi bi xenon takarsan farkı göreceksin :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    karsıdan gelenler kufretmesin

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı oguzkaan_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karsıdan gelenler kufretmesin
    sanırı farkları biraz kaldırtabiliyorsun işini görcek kadar kaldırtsan yeterli ışık olur uzunlar gayet iyi bence 2 3 kere uzun gece yolculuklarım olmuştu şehir dışı çok aşırı sıkıntı hissetmedim uzunları açtım ama kısalarla gidilmezdi..

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selim61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Çanta almak istemiyorum görüntüyü bozuyor ruhsatı filan nereye koyuyorsunuz mh drift kullanan arkadaşlarım yardım ???
    koltuğu kaldır, tam benzın deposunun bıttıgı yerın altında 2 ruhsat ebatında sağı solu ve altı kapalı bır bosluk var, oraya koyarsan ustunde de koltuk olacağından hıcbırsey olmaz, ama motordan uzaklasırken ruhsatı yanına al, olmaz deme olur vallaha

N Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honca cb125 e
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koltuğu kaldır, tam benzın deposunun bıttıgı yerın altında 2 ruhsat ebatında sağı solu ve altı kapalı bır bosluk var, oraya koyarsan ustunde de koltuk olacağından hıcbırsey olmaz, ama motordan uzaklasırken ruhsatı yanına al, olmaz deme olur vallaha
    bu koltuk anahtarlamı açılıyor

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    Alıntı N Emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu koltuk anahtarlamı açılıyor
    evet kardeş arkadaki kilit yerinden açılır ama ben ruhsatı cebimde seviyorum kast kontak ruhsat

N Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honca cb125 e
    sağolasın kardeş

Motosikleti
    Mondial Drift 125
    Arkadaşlar ruhsatı koltuğun arka yolcu kısmının alt bölgesine müsait olan bir yere koyuverdim sanırım sıkıntı olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Bu arada tekerleklere o renkli şeritlerden çekmek istiyorum arkadaşlar motorun rengi gri hangi renk şerit gider turuncu veya yeşil düşündüm ama nasıl olur sizce ? Önerileri olan warmı

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Beyler motoru aldıktan sonra hangi parçaları deistircez yada gerek varmı deistirmeye

by creature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Herkese merhabalar MH125 almayı düşünüyorum ancak lütfen kullanmamış olanlar yorum yapmasın .. Şimdiden teşekkürler

1:Sizlere göre eksiklikler?
    2:Max yaptığı kaç bin km?
    3:Ne gibi sorunlarla karşılaştınız şuana kadar?

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı by creature adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar MH125 almayı düşünüyorum ancak lütfen kullanmamış olanlar yorum yapmasın .. Şimdiden teşekkürler

Valla kardeş eksikleri 1 Lastikler berbat 2 Farlar tırt 3 Uzun yolda çok fazla üstüne gidip yüklenince böyle rölantide boğuluyor devir saati deliriyor ama gidişinde sorun yok takır takır sayıyor makina sadece rölantide durunca gaz vermezsen oluyor başka eksiği yok bence sağlam yolda bırakmaz ha birde eksiği SERVİSLER servisler gerçekten BERBAT 2. sorunun cevabını bilmiyorum 3. için benim motorun hava ayarı bozuk bi abi öyle dedi orj. fabrika çıkışlı motor 1.700 devirden aşşağı çalışmıyor rölantide stop ediyor zincir çok gevşiyor benden bu kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Arkadaşlar eski motorcu bi abim Elf moto 4 hp eco 4t 15-50 yağ önerdi kendiside motosikletine bu yağı koyuyormuş koy dene canavar gibi dedi aldım bende castrol alacaktım verme o kadar para dedi var mı daha önce bunu kullanan ? Linki şu bakabilirsiniz http://www.ceneo.pl/11044805
    memurmb bunu beğendi.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250

-leri servis uzun yolda devir felan demiş ama sanırım o arkadaşım motorundan kaynaklanıyor bende böğle bir sorun yok sanırım aralarında en sık şehirler arası gezende benimdir.. arkadaş 1.7 de stop demiş ben artık alıştığım için rolantide az yaksin diye tam bin veya birazcık altında da olabilir 900 devirde felan tutuyorum stop etme diye birşey yok sanırım o da arkadaşın bujisi veya hava ayarıyla ilgili tam bilmiyorum görmeden birşey denmez
    max yaptığı km demişin http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...26651317/detay
    bu kardeşimiz 189bin km yapmış alkışı haket etmiş ama benim tahmini sorunsuzca 80 bini devirir çok rahat güzel bir rodaj felan yapılmışsa sonrasında belli başlı masrafları olur ama devam eder..
    bana çıkardığı sorunlar şuana kadar.. sadece servisin sokduğu kazıklar geliyor aklıma başka bir sorun çıkarmadı ha şimdi hatırladım egzozun koruma demirinin vidası gevşedi ve belli bir devirde cızzz diye ses yapıyordu hemen pratik bir zekayla halettım eskisinden daha sağlam oldu oynamıyor bile.. :D başka bir sorun yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:49 ----------

-leri servis uzun yolda devir felan demiş ama sanırım o arkadaşım motorundan kaynaklanıyor bende böğle bir sorun yok sanırım aralarında en sık şehirler arası gezende benimdir.. arkadaş 1.7 de stop demiş ben artık alıştığım için rolantide az yaksin diye tam bin veya birazcık altında da olabilir 900 devirde felan tutuyorum stop etme diye birşey yok sanırım o da arkadaşın bujisi veya hava ayarıyla ilgili tam bilmiyorum görmeden birşey denmez
    max yaptığı km demişin http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...26651317/detay
    bu kardeşimiz 189bin km yapmış alkışı haket etmiş ama benim tahmini sorunsuzca 80 bini devirir çok rahat güzel bir rodaj felan yapılmışsa sonrasında belli başlı masrafları olur ama devam eder..
    bana çıkardığı sorunlar şuana kadar.. sadece servisin sokduğu kazıklar geliyor aklıma başka bir sorun çıkarmadı ha şimdi hatırladım egzozun koruma demirinin vidası gevşedi ve belli bir devirde cızzz diye ses yapıyordu hemen pratik bir zekayla halettım eskisinden daha sağlam oldu oynamıyor bile.. :D orjinal ayna ve lastikleri berbat ben ikisinide değiştirdim aynalar ayarlanmıyor lastikler desen yol tutma 0 plastik aksamı çok fazla yok sele altında ve depo altında 2 tane ama çok kaliteli denemez ben fiber yaparken kırmışdım depo altındakileri 15 liraya yeni çiftini almıştım.. rakiplerine göre ybr ve apache wolf cbyi rakip olarak gormüyorum kulandıkdan sonra.. biraz fazla yakıyor ybr den fazla yakmasını performansına bağlıyordum ybrden güçlü bir motoru var sonuçta wolf a görede aynı ama apache den güçsüz olmasına rağmen ondan biraz fazla yakıyor 2.75 ile 3.3 arası yakıyor devirli kulanıma göre 3.3 e yaklaşıyor bunlar benim ful depo yöntemiyle kendim ölçtüğüm değerler kulandığın yağ ve buji bile km de yaktığın benzini etkiliyor delteforce bujide ngk dan fazla yakıyor mesela yaklaşık olarak 0.3 lt fark ediyor 100km de..
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift 125
    Gri renk driftimin tekerleklerine şerit yaptırcam hangi renk gider arkadaşlar ?

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    banada shellde çalışan bir abi bende 125 cc le başladım şuan 600 cc lik motorum war dedi bütün yağları denedim elf filan en iyisi castrol dedi

Motosikleti
    Henüz Yok
    189.000 km de bir motor var sahibindende ama ondan sonra hep 25bin de satılıyolar daha üst görünmüyor hiç 25km de satıyo max herkes ?

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    189.000 km de bir motor var sahibindende ama ondan sonra hep 25bin de satılıyolar daha üst görünmüyor hiç 25km de satıyo max herkes ?
    gördüğün gibi piyasadaki mondialler maksimum 25 binde.. verecen 2750 lira 25 bin km ömrü var. koy üstüne azıcık daha al bi ybr 4500 lira, haa yok mu o kadar paran 2006-2007 model 40.000 leri görmüş taş gibi ybr ler 3000-3500 arası al bi tane kafan rahat etsin,

uğraşma mondialle kanuniyle falan.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    İnsanoğlu doyumsuzdur.Driftte çoğu zaman geçiş motosikleti olarak seçilir.Bi zaman sonrada yetmez.Bana göre driftte 6 vites olmalıydı mesela.Satma işine gelirsek kısmetse bende satıp Suzuki İnazuma düşünüyorum.Kaç km ye denk gelir satarken o belli olmaz.Ona bakarsan 500 km dede satan var 6000 km dede japon markaların.Herkesin beklentisi farklı kimi güçsüz bulmuştur kimi yavaş kimine görede küçük herkesin bi nedeni var.Kimseye soramayız niye 6000 de satıyon 25000 de satıyon.Zaten 25000 - 30000 binden sonrada km sıfırlayıp satıyo millet,bide o dert var yani.Bildik motor olması her zaman iyidir ikinci elde.Benim niyetim satmak olduğu için daha titiz bakıyorum motosikletime.
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bakımlarını yaparsanız keyfinide sürersiniz
    [IMG][/IMG]

Yoksa bisiklete talim
    [IMG][/IMG]
    memurmb, COMTAN ve murat0742 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Henüz Yok
    Güzel paylaşım güzel olmuş motor

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Eywallah.Allah (C.C.) size de nasib etsin.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Henüz Yok
    Amin inşallah şuan tek problemim uzun km ler gidememesi bu motordaki
    :/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)