Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Arkadaşlar 10 liraya kaç km gidiyorsunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns200
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coşkun o yandaki ledleri 3 lü olanı bi sis farı kutusu al yan
    i sis farı al onun botyunda olanlar var aksarayda..
    sis farın içindeki ampulu çıkart.
    o 3 lü olanı içine yerleştir silikonla ve camı kapt..
    hem suda geçirmez hem daha güzel olur..
    sonra bi vida ile koruma demirine sabitlersin..
    sis farı kutusu 20 lira aksarayda ama beyaz camlı olsun

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

ben bu şekilde yapıp çok satmıştım sis farı..ama ben sendekilerden almamıştım 20 liraya 1 çift 3 lü power led alıp sis farı kutusuna yerleştirim yapmıştım..
    teşekkürler ümit turuzim sektöründeyim vardiyalı çalışıyorum zaman altın değerinde kendim uğraşamıyorum ustayı bile bekleyemem mondial alma sebebim parçası bol
    ve ucuz led lerin montajını yapan oto müzik tesisatçısı ben de ilgili bir usta arıyorum garantiyle işim yok parça bekleyemem üçlü ledler silikonlu su geçircek bir yeri yok mercekli far bakıyorum ustasını bulayım farı değiştiriceğim http://imageshack.us/photo/my-images...cturefark.jpg/ böyle birşey düşünüyorum.[IMG][/IMG]

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 10 liraya kaç km gidiyorsunuz
    61 km yi geçemedim
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 08:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

[/COLOR]
    Alıntı barkley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/motorsiklet-alarmi-inwells-uzaktan-calistirma-79036717 arkadaşlar sizce bu ürün nasıl uzaktan çalıştırma özelliği motorsiklete zarar verirmi =?
    ben http://urun.gittigidiyor.com/garaj/m...larmi-65414657 bunu kulanıyorum elektiriğine hic dokunmaya gerek yok şahsi fikrim ve tek tuşla çalıştırma nedir yaw anahtarsiz nesiz ozaman ben anahtarı atayım çope :D bi ayarı bozuluyodur şahsi fikrim dediğim alarmı ben kulanıyorum selenın altına farın ordakı bosluga yerlestırdın 1 sarı bezlede sabitledim 5 dk mi almadı dokunur dokunmazda calıyor

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    61 km yi geçemedim
    Kullanışın nasıldı peki ? Kaç bin devirde vites atıyordun ortalama hızın neydi :D

Fatih17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04.04.2013 itibariyle Mondial Mh Drift 125 ;)
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gebze eskisehir arası günü birlik yola ciktim. Artci ile birlikte güzel bir yolculuk oldu. Tüm ekipman ve evraklarım tam olduğu için canımı sikan bir durum da başımıza gelmedi çok şükür.
    Buyurun fotoğraflar.

Nebri Hocam walla hi kıskandım .Bende motoru alalı bir hafta oluyor.Daha 280 km deyim rodajın bitmesine daha çok var :S.Git gel 530 km gibi bir yol yapmışsın hemde artçı ile çok güzel ve de toplamda 300kg civarı bir ağırlık ile tahmini hesaplamamla.Böyle paylaşımları gördükçe drift ile gurur duyuyorum.Sormak istediğim bir kaç soru var.Motosikletin kaç km de ve de lastiklerin ne marka.Yolculuk sırasında da sele olsun lastiklerden veya her hangi bir durumdan sıkıntı yaşadın mı uzun yolun olumlu ve olumsuz yorumlarını senden alabilirmiyim.

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı Fatih17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nebri Hocam walla hi kıskandım .Bende motoru alalı bir hafta oluyor.Daha 280 km deyim rodajın bitmesine daha çok var :S.Git gel 530 km gibi bir yol yapmışsın hemde artçı ile çok güzel ve de toplamda 300kg civarı bir ağırlık ile tahmini hesaplamamla.Böyle paylaşımları gördükçe drift ile gurur duyuyorum.Sormak istediğim bir kaç soru var.Motosikletin kaç km de ve de lastiklerin ne marka.Yolculuk sırasında da sele olsun lastiklerden veya her hangi bir durumdan sıkıntı yaşadın mı uzun yolun olumlu ve olumsuz yorumlarını senden alabilirmiyim.
    Sağol arkadaşım. Kiskanilacak bir durum değil sen yeterki rodaji güzel yap sonra motosiklet sana istedigin herşeyi yasatiyor. Lastikleri orjinal iken suruslerde korku içindeydim ancak. Prelli dura traction aldım umit-zc arkadaş ile taktirdik ve şu an zevk alıyorum kullanmaktan. Eskisehire giderken bilecik geçişinde rampaları olduğu için fazla hız yapmadan gittim 70 ile 90 km arası değişti hızımız. Ve dönüşte geç kalmamak için biraz yuklendim makineye ve 90-100 ortalamada geldim. Sadece egzoz açılmamış anlaşılan uzun yoldan sonra şimdi misket varmış gibi içinde ses yapıyor aslında sertleşti ses hoşuma da gitmedi değil. Onun dışında artci için rahatsız edici sele bence yeniden tasarlanmali başka eksisi yok rüzgâr da vardı ve lastikler sayesinde yolda tutunma gayet iyiydi

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanışın nasıldı peki ? Kaç bin devirde vites atıyordun ortalama hızın neydi :D
    pek sakin bir kullanıcı değilim. 6 bin devirde vites değiştiririm.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Fatih17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04.04.2013 itibariyle Mondial Mh Drift 125 ;)
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol arkadaşım. Kiskanilacak bir durum değil sen yeterki rodaji güzel yap sonra motosiklet sana istedigin herşeyi yasatiyor. Lastikleri orjinal iken suruslerde korku içindeydim ancak. Prelli dura traction aldım umit-zc arkadaş ile taktirdik ve şu an zevk alıyorum kullanmaktan. Eskisehire giderken bilecik geçişinde rampaları olduğu için fazla hız yapmadan gittim 70 ile 90 km arası değişti hızımız. Ve dönüşte geç kalmamak için biraz yuklendim makineye ve 90-100 ortalamada geldim. Sadece egzoz açılmamış anlaşılan uzun yoldan sonra şimdi misket varmış gibi içinde ses yapıyor aslında sertleşti ses hoşuma da gitmedi değil. Onun dışında artci için rahatsız edici sele bence yeniden tasarlanmali başka eksisi yok rüzgâr da vardı ve lastikler sayesinde yolda tutunma gayet iyiydi

Hani o anlamda kıskanma değil tabi ki de.Bende biran önce rodajı bitirip uzun yol yapma hevesi içerisindeyim ondan öyle dedim.Mezgit rampalarından bahsediyorsun herhalde.Bende bozüyük te okumuştum bileciğin ilçesi eskişehir yollarını epey tepmişliğimiz var .Sele konusunda haklısın.İşçiliğine yapabileceğine inandığım bir döşemeci bulduğumda sele de oynama yapmak istiyorum bende.Tekerin düz bassın her daim.Nice km lere inş. Nebri Hocam hayırlı günler.

alper bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bujin saglamsa neden degıstırıyosun kardesım ? aynı bujiyi takmak performans saglamaz. nerden verıldı bu akıl sana ? performans diyorsan iridyum buji takıcaksın. gidip kafana gore de buji almıcaksın oyle ıs mı olur. allahım yarebbim. degıstırecegın bujini al eline, git aynısından kap gel. ıcın rahat edıcek boyle yap. eski bujinde, yerıne gırdıgı yerde dişli buyuk kısımda siyahlık yanık izi falan yoksa degısme yıne tak. gıt o bujileride geri ver bence. millete para bol geliyor anasını satıyım
    Bak kardeşim benimle öyle ATARLI ATARLI KONUŞMA ! Motor uzakta haftaya pazara kadar göremicem.Buji kararmışsa değiştircem.Hem ben ümit abiye eray abiye emre beye soruyorum.15 yaşındayım işi bilenden öğrenmek istiyorum reşit değilim ehliyetim yok.bu arada 4 tl.Para benim sanane!!!

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı Fatih17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani o anlamda kıskanma değil tabi ki de.Bende biran önce rodajı bitirip uzun yol yapma hevesi içerisindeyim ondan öyle dedim.Mezgit rampalarından bahsediyorsun herhalde.Bende bozüyük te okumuştum bileciğin ilçesi eskişehir yollarını epey tepmişliğimiz var .Sele konusunda haklısın.İşçiliğine yapabileceğine inandığım bir döşemeci bulduğumda sele de oynama yapmak istiyorum bende.Tekerin düz bassın her daim.Nice km lere inş. Nebri Hocam hayırlı günler.
    Sağol fatih seninde tekerin düz bassın inşallah allah kaza bela vermesin.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı alper bozok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak kardeşim benimle öyle ATARLI ATARLI KONUŞMA ! Motor uzakta haftaya pazara kadar göremicem.Buji kararmışsa değiştircem.Hem ben ümit abiye eray abiye emre beye soruyorum.15 yaşındayım işi bilenden öğrenmek istiyorum reşit değilim ehliyetim yok.bu arada 4 tl.Para benim sanane!!!
    Abine iyi davran bakim :D sen 15'sen o da 17 yasinda.

Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abine iyi davran bakim :D sen 15'sen o da 17 yasinda.
    Oda abiliğini yapsın o zaman. :D

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Arkadaşlar yağ olarak ne kullanıyorsun castrol power 4 t düşünüyorum altın sarısı ? yaz için 20-50

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    vay arkadas. adam dovucek ya. ulan bu forum harbı fena adamlarla doldu. neyse ya, bakın kafanıza. girmiyim aranıza. *veletlerden bıktım anasını satıyım. hani biz de velediz ama en azından veledligimizi biliyoruz anasını satıyım.

mengü abi, saglamsa nıye degıstırıyosunuz dedım dıkkatını cekıyım burdan
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadas. adam dovucek ya. ulan bu forum harbı fena adamlarla doldu. neyse ya, bakın kafanıza. girmiyim aranıza. *veletlerden bıktım anasını satıyım. hani biz de velediz ama en azından veledligimizi biliyoruz anasını satıyım.

mengü abi, saglamsa nıye degıstırıyosunuz dedım dıkkatını cekıyım burdan
    Buji eskidikçe ateşleme kalitesi düşer en basit anlatımla, hem yakıt artar hem çekiş düşer. Eskiyince bujiyi değiştirmek iyi bişey sonuçta 2-3 liraya da buji var onun sayesinde belki 10 litre benzin tasarruf edecen 2-3 bin km'de.
    memurmb bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Buji eskidikçe ateşleme kalitesi düşer en basit anlatımla, hem yakıt artar hem çekiş düşer. Eskiyince bujiyi değiştirmek iyi bişey sonuçta 2-3 liraya da buji var onun sayesinde belki 10 litre benzin tasarruf edecen 2-3 bin km'de.
    Hah iste bu foruma yakisir bir cevap.
    Mengu abi nasilda dogru duzgun cevap veriyor birde senin mesajina bak yok anasini satayim yok bilmem ne.
    .Git kendi anani sat.
    Mengu abi cevap icin tesekkur edeim

ablan olur kendileri

Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Alıntı gokhanbeyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ablan olur kendileri
    Pardon

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    10 litre benzin tasarruf edemezsin abi o kadar da degıl. eskimiş bujiden kastın gercekten eskimiş bi bujiyse, kuflenmıs paslanmıs bı motorun bujısıyse tamam. ben saglam bujıden bahsedıyorum mengü abi. 2. vurgulayısım. herneyse ya amaaan. 3-4 lıra ıcın nıye kastım kendımı bılmıyorum. para mılletın cebınden cıkıyor. ben bosuna ugrasılmasın dıye yazdım kötü oldum. hadi iyi günler mengü abi ya.
    alper bozok bunu beğendi.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)