Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapısı gereği de çok saçma birader 7,3 nerde 9,5 nerde hemen hemen aynı hızda gidiyor ybr ile sanırım bizimki daha seri ondan hız olarak değil serilik olarak...
    Ben Köpek gibi giden Ybr 125 görmedim Yavaşlığıyla ama sağlamlığıyla ünlü bir model Ybr
    Sado

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atasun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Elite 40000 Km / Mondial-Mh Drift 15000 Km
    Devir saatine fazla dikkat etmem ben arkadaşada sormadım kaç bin devirdeyken 140 taydı dıye videoda çekerizz
    eray_uluyazı bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Köpek gibi giden Ybr 125 görmedim Yavaşlığıyla ama sağlamlığıyla ünlü bir model Ybr
    Gel o zaman cita gibi giden ybr gör Adam gibi söyleyin sunu..Forum ayrı,Reel ayrı deyil.. Bindigim tüm ybr lerde 120 yi ceviriyor..Cünkü cok redline var..Üstündeki usta sürücü ile..Dahada iyi gidiyor.. Gökalpım sen inanıyormusun. Mh nın hızlı gittigine..Adamlar Ybr üstünde kac sene calısmıslar..Motor gidiyor abi kimse laf demesin.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı atasun10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o hızda bu kadar çekildiğine şükret 5. viteste 12 bin devir hayal bikere hiç sanmıyorum o kadar en azından ben görmedim mondial babamın şirketi olsa zaten drifte binmem
    foto istediler sağolsun kardeşimiz yollamış bi de video istiyolar kardeş onu da yollarız demiş
    acaba videoya da inanmayanlar ne isteyecek
    çok komik yaaa vallahi gülüyorum
    atasun10 bunu beğendi.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foto istediler sağolsun kardeşimiz yollamış bi de video istiyolar kardeş onu da yollarız demiş
    Heh video olursa kımse bısey dıyemez. Adam gıbı bı vıdeo olsun da. Sadece ıbreyı degıl arasıra yolu da gostersın. hanı bayır demeyelım yine. O arkadasın baya yardımı dokuncak gıbı bu bolume. Bu arada bişey sormak istiyorum, herhangi bi modifiye var mı bu arkadasın motosikletinde ? Hanı modıfıye yoksa 140 gıdemez falan demıyorum yanlıs anlamayın, sadece bılgı amaclı. Filtre egzoz bunlar bıle cok onemlı hız konusunda. Dişliler..
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    atasun10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lafağızdan 1 kere çıkar bizde kanıtlıycam dedım ricam üstüne fotoğrafı çektiler gönderdiler
    videoda ben gidince çekerim

---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 17:30 ----------

Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heh video olursa kımse bısey dıyemez. Adam gıbı bı vıdeo olsun da. Sadece ıbreyı degıl arasıra yolu da gostersın. hanı bayır demeyelım yine. O arkadasın baya yardımı dokuncak gıbı bu bolume. Bu arada bişey sormak istiyorum, herhangi bi modifiye var mı bu arkadasın motosikletinde ? Hanı modıfıye yoksa 140 gıdemez falan demıyorum yanlıs anlamayın, sadece bılgı amaclı. Filtre egzoz bunlar bıle cok onemlı hız konusunda. Dişliler..
    yok orjinal drift sadece öyle görsel şeyler var üstünde xenon far falan var
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı atasun10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lafağızdan 1 kere çıkar bizde kanıtlıycam dedım ricam üstüne fotoğrafı çektiler gönderdiler
    videoda ben gidince çekerim
    yok orjinal drift sadece öyle görsel şeyler var üstünde xenon far falan var
    heh tamam o zaman. bu arada yanlıs anlamayın kendım ıcın sormuyorum bunları.. eger kı kanıtlamaya calısıyorsanız bu hız konusunu, modifiyesi var mı, bayır mı ? gibi sorular gelıcektır. ben sımdıden cevaplatmaya calısıyorum bunları sadece.

Motosikleti
    heh tamam o zaman. bu arada yanlıs anlamayın kendım ıcın sormuyorum bunları.. eger kı kanıtlamaya calısıyorsanız bu hız konusunu, modifiyesi var mı, bayır mı ? gibi sorular gelıcektır. ben sımdıden cevaplatmaya calısıyorum bunları sadece.
    biliyorum sıkıntı değil sormak istediklerinizi tabiki yanıtlıyacaz burda bilgi forumu bu

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Arkadaşlar kafama takıldı ya motosiklette hp mi önemli tork mu hp si yüksek olan motosiklet mi yarışı kazanır torku mu ?

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift

Nasıl bilirsiniz bu yağı Uzun zamandır almak isteyip zaman ayıramadığımdan dolayı alamadığım motosiklet yağımı bugün sonunda alabildim Artık birdahaki müsait zamanımda değiştiririm
    Bu arada bizim Drift'ler 135cc, Kaç Beygir?

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    abi bari sen yapma.. bilgi forumu denılıyor o denılıyor bu denılıyor da, mondial'in sitesine girdin mi herşey çıkıyor. Gerçi 9.5kw yazar ama 12.7beygire denk gelıyor.

Fatih17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04.04.2013 itibariyle Mondial Mh Drift 125 ;)
    Merhabalar arkadaşlar.Gerçekten çok faydalı ve güzel bir forum.Üşenmeden 1 hafta içinde boş vakitlerimi baştan sona kadar forumu okuyarak değerlendirdim ve de 286. sayfaya gelmiş bulunmaktayım .Öncelikle adım Fatih ve Çanakkale'liyim.Çok kıymetli sizlerin değerli bilgilerinin sayesinde 2 hafta sonra almak istediğim mh drift hakkında gerçekten forumu okumaya başlamadan önceki bilgime nazaran epey değerli bilgilere sahip oldum.Eray uluyazı,nebri 1986,burdurlu 1985,crazy metin,turkish39,mengu16,viper17,braingulp,Chucky21 023,talip333,TATLIHIZ,ümit_150_zc,c90,ugrgnr,gokha nbeyaz,atasun10,eren özer,gklp45 vede şuan sayamadığım çok değerli drift üyeleri.Bir arkadaşınızın sorunu karşısında ki ilgi ve bilgi paylaşımlarınız adına ben teşekkürlerimi sunuyorum.Tekerinizin düz basması dileğiyle hayırlı geceler.
    ugrgnr ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    abi bari sen yapma.. bilgi forumu denılıyor o denılıyor bu denılıyor da, mondial'in sitesine girdin mi herşey çıkıyor. Gerçi 9.5kw yazar ama 12.7beygire denk gelıyor.
    Şu yazı kafamı karıştırdı;

Arkadaşlar bir şey soracağım bugün kafama takıldı motorların güçlerini (hp) torklarını araştırdım yamaha ybr esd nin max gücü 7,3 torku 9,5 bizim motorun 9,5 torku 10,5 arada çok fark var ama ybr de köpek gibi gidiyor?
    Elimde bir broşür vardı mh driftin özelliklerinin bulunduğu orada yazmıyordu. Siteye bakmakta aklıma gelmedi. Buraya sorayim dedim.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    yok yok abi, arkadas cevırmeden yazmıs. Sitesinde 9.5Kw yazar driftin gücü. 9.5kw'ysa 12.7hp'ye yani 12.7 beygire denk gelıyor. 10.5nw de torku var. hp degıl yanı.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ybr nin 10.5 Hp cıkıyor ..Drifti geciyor..hangisi yalan..

Ugur nettin motor işini ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

alamadım daha ya. babamın işler kotu kredı kartları doldu oyle olunca kartsız da zaten alamıyoruz nakıt verme sansımız yok.. senet desen cok sey ıstıyorlar tanıdık olmalarına ragmen. beklıyorum.. yaza kadar almayı planlıyorum en gec hazıran gıbı alırım gıbıme gelıyor ama tabı babamın ıslerı.. ıyıye gıdıyor su an bakalım

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ybr'nin sitesinde ybrnin gücünü 7,3 gösteriyor ama hp midir kw mıdır bilemem...

Motosikleti
    Ybr'nin sitesinde ybrnin gücünü 7,3 gösteriyor ama hp midir kw mıdır bilemem...
    KW dır o....

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Googledan çevirdim eğer doğruysa çevirici 7,3 kw 9.78 HP yapıyor yani (Beygir) Bizim motosikletinse 9.5 kw yani 12.73 HP o zaman driftin ybryi tokatlaya tokatlaya geçmesi lazım değil mi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)