Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    izmir bgn guneslı ama kacgndr burayıda acayp sel goturuo nerdeyse zatn beledıgesını gelen bılr bı yagmurda heryer gol oluo masalahı war.. ama mazgallara dıkat arkadaslar lastık ne olrsa olsn kayıyo oralarda cok dıkatlı gecmek gerekıo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı thelast555 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir bgn guneslı ama kacgndr burayıda acayp sel goturuo nerdeyse zatn beledıgesını gelen bılr bı yagmurda heryer gol oluo masalahı war.. ama mazgallara dıkat arkadaslar lastık ne olrsa olsn kayıyo oralarda cok dıkatlı gecmek gerekıo
    KARDEŞİMDE BUGÜN İZMİRE geldi narlıdere de kısa dönem için sınava girdi şansına hava iyiymiş

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    arkadaşlar bu driftlerde benzin musluğu yukarı sola ve aşşağı çevriliyor ama yukarı çevirdiğimde ne anlamı orta da olduğunda ne anlamı aşşağıya çevirdiğimde ne anlamı cevap verirseniz sevinirim
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

aşağısı yedek depoya çevirir, yukarısı ana depo. ortada yani ileri dönük bırakırsan benzin musluğu kapanmış olur. çalıştırmadığın zamanlar herdaim ortada bırak
    memurmb bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok yakında..
    Allahın izniyle bu haftasonu alıyorum DRİFT'imi :]
    artık bende sizdenim arkadaşlar :D

Honda cb125 ile drift arasında gittim geldim sonunda kararımı verdim. Hem fiyat olarak hemde 2 motoru karşılaştırdım DRİFT daha cazip geldi acıkcası.
    memurmb bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı gokhanbeyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşağısı yedek depoya çevirir, yukarısı ana depo. ortada yani ileri dönük bırakırsan benzin musluğu kapanmış olur. çalıştırmadığın zamanlar herdaim ortada bırak
    saol dostum teşekkür ederim

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Alıntı gokhanbeyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden motoru çalıştırmıyacağımız zaman ortada bırakalım? Bi anlamı felan varmı? depo açık olsa ne olur? Birde Yukarıda iken yolda giderken benzin bittiğinde otomatik olarak yedek depoya geçiyormu yoksa el ile manuel olarak mı aşağıya indirmemiz gerekiyor?

ssc125MH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Motorsikletimi 28 kasım itibariyle satmış bulunmaktayım.11300 km de çanta+kask+mont hepsi 2450 ye verdim ..artık drift sayfasında olamayacağım. Öncelikle yeni drift alan arkadaşlara tavsiyem hemen lastikleri değiştirmeleri tercihen michelin pilot sporty ekstra olarakta oringli zincir tavsiye ederim. Tekeriniz yere düz bassın kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Yollaarrrr:.........

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu driftlerde benzin musluğu yukarı sola ve aşşağı çevriliyor ama yukarı çevirdiğimde ne anlamı orta da olduğunda ne anlamı aşşağıya çevirdiğimde ne anlamı cevap verirseniz sevinirim
    Kitapçığında da yazıyor.Ortada kapalı,aşağı ana depo,yukarı yedek depodur.Benim benzin bittiğinde yukarı çekiyorum yedeğe geçiyor.
    mustafa61 bunu beğendi.

mondial drift yaklasık 9 aydır aktıf kullanıyorum duzceden. motorun herseyını ozel pm yada burdan sorabılırsınız sıbop ayarlarından cekısıne kadar sesıne kadar uzmanı oldum :D

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı crayz_metin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden motoru çalıştırmıyacağımız zaman ortada bırakalım? Bi anlamı felan varmı? depo açık olsa ne olur? Birde Yukarıda iken yolda giderken benzin bittiğinde otomatik olarak yedek depoya geçiyormu yoksa el ile manuel olarak mı aşağıya indirmemiz gerekiyor?
    Benzin hortumun sağlamsa vanayı ortaya getirip kapatmak zorunda değilsin. Extra önlem sadece başka bir şeye yaramaz. benzin uçup gitmez açık bırakırsan.
    Otomatik ana depodan yedek depoya geçmez. el atıp kendin yapacaksın. yolda giderken baktın motor silkeliyor. hop bi el darbesiyle yedeğe alacaksın.
    yolun açık olsun.
    memurmb bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı İlkerÖztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Honda cb125 ile drift arasında gittim geldim sonunda kararımı verdim. Hem fiyat olarak hemde 2 motoru karşılaştırdım DRİFT daha cazip geldi acıkcası.
    Şimdiden hayırlı olsun...

Motosikleti
    HONDA CB 125e
    Alıntı İlkerÖztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlı olsun...
    yaza kısmetse bende alıcam ehliyetimi alınca.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kitapçığında da yazıyor.Ortada kapalı,aşağı ana depo,yukarı yedek depodur.Benim benzin bittiğinde yukarı çekiyorum yedeğe geçiyor.
    şimdi kafam karıştı işte üstteki arkadaş yukarı ana depo demiş siz aşşağı ana depo demişiniz şimdi kesin olarak yukarımı ana depo aşşağımı bu arada birde kitapcığı bende yok 2 el aldığım için kitapcığı vermedi satan kişi o yüzden bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

şimdi kafam karıştı işte üstteki arkadaş yukarı ana depo demiş siz aşşağı ana depo demişiniz şimdi kesin olarak yukarımı ana depo aşşağımı bu arada birde kitapcığı bende yok 2 el aldığım için kitapcığı vermedi satan kişi o yüzden bilmiyorum
    servisi aradım yukarı ana depo diyor aşşağı yedek diyor

Motosikleti
    RX3 İ EVO

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

servisi aradım yukarı ana depo diyor aşşağı yedek diyor

Allah Allah.Benim benzin bitince ben yukarı çekiyorum.Eğer aşağı yedek depoysa 10 litre mi alıyor yedek depoÇok enteresan.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sen mandalın bitişini kastediyorsun galiba, mandalın bitişi yukarı gelince evet yedek depoda oluyorsun. Herkesin anlatım tarzı farklı. Koysanıza bi foto adam rahat etsin.

---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

memurmb ve Mengu16 bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    bu olay iyice çıkmaza girdi şöyle anlatayım mandalın uzun kısmı yukarı gelince ana depo heralde veya ben biniyim yenek ana ne farkeder ikisindede yakıt var nasıl olsa baktım bitti çeviririm

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    yukardaki şekilden bir şey anlamadıysan, gündüz gözü ile vanaya bak. Tekrar bu resimlere bak. yine kafan karışırsa, motoru olduğu gibi bırak ve olay yerini terk et.
    olmadık yerde yedek benzinde bıraktığın ile kalırsan. o zaman ana depo ve yedek arasındaki farkı anlarsın.
    memurmb ve astorojna bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukardaki şekilden bir şey anlamadıysan, gündüz gözü ile vanaya bak. Tekrar bu resimlere bak. yine kafan karışırsa, motoru olduğu gibi bırak ve olay yerini terk et.
    olmadık yerde yedek benzin ile kalırsn. o zaman ana depo ve yedek arasındaki farkı anlarsın.
    şöyle söyleyim iş yerinden internete girdiğim için resimler url ler vs vs hiç bir şey göremiyorum o yüzden konuya fıransız kaldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

tamam şimdi oldu telefondan girdim baktım ben şu an yedekte kullanıyomuşum

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    muslukta ok işareti > buna benzer o ok yukarı bakarsa yedek depoyu kullanmaz
    aşağı bakarsa tüm depoyu bitrir yolda kalma riskiniz olur
    memurmb bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)