Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    kamu sınavımı...pazar günü degilmi okan o sınav..bende girecem pazar günü kpss sınavınada..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz ıstanbul nedir bilmiyorsunuz sanırım ki böyle havadan havadan konuşuyorsunuz. Taşıtları geçtim insan yaya olarak dolaşmaktan korkuyor bazen araçlardan dolayı sen bana bin gel diyorsun. Ayrıca rodaj denen şeyi ben binersem tam olur galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

Tamam ümit abi bu beni çok sevindirdi. Inşallah yarın görüşürüz o zaman. Sabah kamu sınavına gireceğim sonra ordayim abi. Şu koruma demirinide aradan çıkartırım bu daha iyi oldu inşallah. Sağol çok sağol çocuklar gibi mutlu oldum bak gene
    Ben istanbulluyum aslında daha çok. 100'lük cub'la mecidiyeköy'den tekirdağa gittim hemde yağmurlu günde. Yeter mi rodajı kafaya takmayın bişey olmaz o kadar, yol müsait olunca 60-70 kullanırsınız gerekince gazlarsınız.

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamu sınavımı...pazar günü degilmi okan o sınav..bende girecem pazar günü kpss sınavınada..
    Yok ben önlisans mezunuyum bu yıl 2 oturumda yapılıyor sınavlar. Cumartesi önlisans mezunları, pazar günü lise olacakmis. Şimdiden ikimize de başarılar o zaman.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben istanbulluyum aslında daha çok. 100'lük cub'la mecidiyeköy'den tekirdağa gittim hemde yağmurlu günde. Yeter mi rodajı kafaya takmayın bişey olmaz o kadar, yol müsait olunca 60-70 kullanırsınız gerekince gazlarsınız.
    O zaman böyle konuşmalar yapmaman lazım usta acemiyim diyorum sen atla trafiğe diyorsun. Ters olmaz mi bu durum bir iki antreman bari yapsaydım

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    herkese iyi akşamlar beyler bayanlar
    kpss ye girecek olan arkadaşlara başarılar dilerim
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar beyler bayanlar
    kpss ye girecek olan arkadaşlara başarılar dilerim
    Bu arkadaşlardan biri benim galiba teşekkür ederim

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilemiyorum haklı olabilirsin 500 kmde yağını değiştireceğim zaten havalar soğudu malum manisa'da yaşıyorum gittiğim yolda 5-10 dklık yol okula gidiyorum o yüzden olabilir 10-40 mı koydursam ? Birde bugün fark ettim sanki debriyajı bırakınca bazen tak diye ses geliyor
    mondialin kendi yaptırıp sattığı yağ var onu kullan
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Rodajdan sonra misal 4.000 deki motora ortalama kaç binde bir Yağ değişimi yapıyorsunuz 2.000 mi _?
    Sado

Motosikleti
    MH 125 Drift
    Ümit abi ile uzun bi muhabbetten sonra lastikleri pilot sporty almaya karar verdim fakat aklıma bişi takıldı pilot sporty nin resimlerinde ön arka takımda arka lastik biraz daha kalın duruyor aynısı mt 65 in resmindede var.Forumdan belo abi falan taktırmıştı arka lastiğin temans yüzeyi daha fazla idi.Satıcıya ön arka takım getir dediğimde direk geniş yüzeyli mi getirir arka lastiği yoksa ayrıca bildirmem gerekiyor mu ? Birde sporty direk 90/90/18 için üretilmiş bir modelmidir yoksa adama sporty in 90/90/18 ölçülerinde olanını getir mi diyeceğim ?
    Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.
    Amaç;
    Dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondialin kendi yaptırıp sattığı yağ var onu kullan
    Bugün gideceğim servise onlar ne koyarsa onu kullanacağım sonra 1000'de tekrar gideceğim bu sefer Repsol 4 t 10-40 koymayı düşünüyorum abi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Ya kafama takıldı bir arkadaşla tartışıyoruz bilen varsa doğrusunu söylesin 500 km oldu motor yağını değiştirmeye gideceğim ne kadar ücret alacak bende diye o diyor yağ+20 lira sadece yağ parasını alması lazım değil mi ?

Motosikleti
    MH 125 Drift
    Yağ + 20 Değilde yağ + koyma parası alıyo 5 alır 10 alır tanıdıksa almaz servisin insafına kalmış.
    Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.
    Amaç;
    Dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    gklp devlet meselesı yaptın 5 tl yi.

Motosikleti
    Ümit abi sapa sağlam geldik abi geç saatler olduğu için burdan yazıyorum görürsün inşallah. vitesleri de denedim sorun yok sadece benzin biryerinden akıyor yan yatıkken ama anlayamadım gece karanlığında sabah bakacağım olduğu yerde de bayağı bir belirgin akıntı varsa artık servise giderim burdaki. Inşallah hayırlısıyla kazasız belasız şunun benim canımı nasıl okuduysa bende öyle canını okurum

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    arkadaşlar ön tekerin fırlattıgı çamurdankurtulmakiçin resimdekini yaptım..sürekli böyle kullanmayacagım..malumhava sogutma oldugu için glen rüzgarıkesiyo..
    cantamda taşıycagım bunu ..yagmurlu havada yoldayken çıkatıp 3 tane cırt ile tutturacam..sonra yine çıkartırım..
    http://e1209.hizliresim.com/11/n/d715k.jpg
    masallah umit kafa zehir gibi çalışıyo
    ii akıl etmişsin çok büyük faydası olacaktır

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Ümit abi sapa sağlam geldik abi geç saatler olduğu için burdan yazıyorum görürsün inşallah. vitesleri de denedim sorun yok sadece benzin biryerinden akıyor yan yatıkken ama anlayamadım gece karanlığında sabah bakacağım olduğu yerde de bayağı bir belirgin akıntı varsa artık servise giderim burdaki. Inşallah hayırlısıyla kazasız belasız şunun benim canımı nasıl okuduysa bende öyle canını okurum
    nebri hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    okan kapaktan sızdırıyo..genelde hepsi böyle yan yatsın depo kapagından akıtır benizini..
    sorun yoktur yanii
    he birde motoru yıkayınca saga sola yatır iyice düşürmeden..
    çünkü depo kapagından ordaki boşluga su doluyo..o boşluktaki suyu atmak için

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00042526/detay

Nasıl bu motor idare edermi..Murat abinin orda.. 1100 e falan alırım ben bunu.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    İzzet ne kadar yamaha olsada uzak dur derim 14 yıllık motorsiklet sonuçta bi parçası felan bozulursa temin edemeye bilirsin bunu alacağına paran var zaten 1000 daha koy drift al 2.el
    Sado

Motosikleti
    Valla motor işi ertelendi cok mesele oldu.. Bunu alıp binmicem.. en az 5-6 ay yatması lazım.. Benim parası önemli deyil.. 500 tl de olsa benim olucak ve orda durucak binmesem bile orda oldugunu bilicem.. biraz psikolojik olmaya basladı ... 7 aydan sonra bu aksilik...
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    İzzet tam şuanda evi yakacam desem inanrımısın Böyle benzin döküp yakacam yada babamı o kadar ki sinirliyim böle cinlerim tepeme geldi
    21 Yaşındayım kendi paramlar motor alamıyorum gittim kapora verdim 160 tl aha şimdi evde bi dünya kavga ettik motor alamazmışım diye bende yedi cetlerine saydım
    Burdan tüm MT camiasından özür diliyorum yazdıklarım için
    Sado

Motosikleti
    Bilirim.. Böyle devletin diyorum bende 17 yasında ehliyet veripte motoru üstüme alamamak delirtiyor insanı..

Motosikleti
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masallah umit kafa zehir gibi çalışıyo
    ii akıl etmişsin çok büyük faydası olacaktır

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

nebri hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle
    Teşekkür ederim sağol abi. Inşallah kazasız belasız uzun bir süre kullanırım çok çektirdi bana çok

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

okan kapaktan sızdırıyo..genelde hepsi böyle yan yatsın depo kapagından akıtır benizini..
    sorun yoktur yanii
    he birde motoru yıkayınca saga sola yatır iyice düşürmeden..
    çünkü depo kapagından ordaki boşluga su doluyo..o boşluktaki suyu atmak için
    Tamam abi evet bunu duymuştum. Yıkayana kadar unutmam herhalde. Şu anda 5bin deviri geçmemeye özen gösteriyorum viteslere alıştırıyorum ayağımı elimi debriyaja falan ama o kadarda kötü bir acemi değilmisim ama ne olursa olsun kendime dikkat etmem lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)