Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kişi ankara-sitelere 11.7 litre benzin tam 50 gayme 450 km 8 saat yolculuk
    ankara siteler.. yaw bizim akrabların yarısı orda... garip bir mahalle orası.... ordamı otoruyor bizim sondajcı.. bide bizimkilerin bir kısmıda doğantepededir.ç..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Günaydınlar... Sayılı gün cabuk gecermiş..Size süprizimizz var 5-6 Gün sonra acıklıcam
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar... Sayılı gün cabuk gecermiş..Size süprizimizz var 5-6 Gün sonra acıklıcam
    hadi hayırlısı bakalım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Beylerr İsmimi yazdırdım ..Üstüne bindim..Cok güzel.. Gelicek hafta carsamba gelicek..Peşin paramı ayarlıcam..Hemen alıcam..1500 Peşin 1300 Senet anlastık..1300 hiç fark koymadı..
    Bendemi yapsam öyle senet felan fark olmaması güzel kefil maaş bordrosu felan istiyorlarmı
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Kardeşim iyi günlerde güle güle kazasız belasız kullanman dilegiyle ben klasik uyarımı yapayım zinciri o ringli yap
    birde koy yoluna uygun lastik al ama bellide olamz belki üzerindekilerde köy yolunda iş görür
    İyiki ybr almamışsın ybr o kadar büyütülecek motor degil ybr nin kıçını çıkar istediğin modifiyeyi yap 120 fazlası hayal
    Burada kim ne yazarsa yazsın ybr yi metetsin övsün ybr nin ne oldugunu çok yii biliyorum ybr sadece vakumlu karburatörün avantajıyla az yakar o kadar gerisi hikaye
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    MH 125 Drift
    Belo abi özele bakarmısın daha sonrada bu mesajı spam diye silebilirsiniz :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

S.a Abilerim mh 125 imi alalı yaklaşık bir ay olacak ilk vitesli motorum(Motoru düzgün kullandığım rodaj kurallarına uyduğum söylenemez).500Km olmadan dümdüz yolda giderken fazla zorlamıyoken stop etmeye başladı.Teknik servise götürdüm bujide sorun olduğunu söyledi çıkardı kapkara bujiyi koydu önüme.Şimdi biraz daha dikkatli kullanıyorum vitesli motora tam anlamıyla alıştım.Yanlız şu sorun hala devam ediyor motoru evden çıkartıyorum 2-4 Km kadar sonra Karacabey-Bursa (Bursa-İzmir) Otoyoluna çıkıyorum tam gaz red line a yakın motor 115-120 yi görüyor vibrasyon yok denecek kadar az 20-30 km yol yapıp geri dönüyorum geri dönüş falan toplam 50 km yol yapıyorum sonra tekrar şehir içi yavaş yavaş 2-4 km yol yapıp evin önüne geldiğimde buji tarafından ağar bi yanık kokusu sarıyor motoru bunu neden yapar benmi yanlış yapıyorum motorumda teknik bi ağrıza mı vardır 100 km hızı geçtiğim her zaman motor yanık kokuyor.
    Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.
    Amaç;
    Dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı Gogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

S.a Abilerim mh 125 imi alalı yaklaşık bir ay olacak ilk vitesli motorum(Motoru düzgün kullandığım rodaj kurallarına uyduğum söylenemez).500Km olmadan dümdüz yolda giderken fazla zorlamıyoken stop etmeye başladı.Teknik servise götürdüm bujide sorun olduğunu söyledi çıkardı kapkara bujiyi koydu önüme.Şimdi biraz daha dikkatli kullanıyorum vitesli motora tam anlamıyla alıştım.Yanlız şu sorun hala devam ediyor motoru evden çıkartıyorum 2-4 Km kadar sonra Karacabey-Bursa (Bursa-İzmir) Otoyoluna çıkıyorum tam gaz red line a yakın motor 115-120 yi görüyor vibrasyon yok denecek kadar az 20-30 km yol yapıp geri dönüyorum geri dönüş falan toplam 50 km yol yapıyorum sonra tekrar şehir içi yavaş yavaş 2-4 km yol yapıp evin önüne geldiğimde buji tarafından ağar bi yanık kokusu sarıyor motoru bunu neden yapar benmi yanlış yapıyorum motorumda teknik bi ağrıza mı vardır 100 km hızı geçtiğim her zaman motor yanık kokuyor.
    Biz breton s le 2 kişi tam gaz 120 km hız ile aralıksız gittik 50 km öyle bir sorun olmadı
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    MH 125 Drift
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz breton s le 2 kişi tam gaz 120 km hız ile aralıksız gittik 50 km öyle bir sorun olmadı
    İyi hatırlattın 2 kişi iken bu sorun 80-90 Km ile gittikten sonrada yapıyo aynı yolda.
    Amaç;

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Alıntı Gogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yeni motorda yanık kokusu olur 2000km yi geçene kadar bazı sıkıntılar yaşamak olasıdır
    dert etmemek gerekir
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    MH 125 Drift
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motorda yanık kokusu olur 2000km yi geçene kadar bazı sıkıntılar yaşamak olasıdır
    dert etmemek gerekir
    Bujiyi neden karartmıştır peki teknik servisteki adam benzinden olabileceğini söyledi ama pek inandırıcı gelmedi
    Amaç;

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Cevabını özelden yazdım
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    İi aksamlar arkadaslar
    kokuyu kafana takma motorun yeni oldugu icin kaynaklaniyor
    lastik kokusu geliyor ise sayet motor arasinda gecen hortumlara. Bak ya da ayagin eksoza da degmis olabilir

Motosikleti
    Ben geldimm...Kaldı 4 gün beylerr.. Duramıyorum valla yerimde..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Allah motor gelince bizi de gormessin artik izzet

Motosikleti
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah motor gelince bizi de gormessin artik izzet

Yok görmem vallahi...İsten cıkıcam..Tatil benimde hakkım..Gitmedim..Tek bu motor için..Carsamba Ehliyetide halledicem..Motoruda..Rodajı uzun yolda yapmak istiyorum..Dur kalk olmadan 150+150 Yolu 6 defa durarak bitirmek istiyorum..

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Yok görmem vallahi...İsten cıkıcam..Tatil benimde hakkım..Gitmedim..Tek bu motor için..Carsamba Ehliyetide halledicem..Motoruda..Rodajı uzun yolda yapmak istiyorum..Dur kalk olmadan 150+150 Yolu 6 defa durarak bitirmek istiyorum..
    uzun yolda rodaj mı yapılır yav =)
    rodajın esprisi odur
    varsa eksik gedik bişi cıkar dogal denir..
    motorla 1000 i devirmeden bakımdan cıktıktan sonra istediğin yere git.
    sonra yolda filan kalırsın bişey cıkar animallah..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yolda rodaj mı yapılır yav =)
    rodajın esprisi odur
    varsa eksik gedik bişi cıkar dogal denir..
    motorla 1000 i devirmeden bakımdan cıktıktan sonra istediğin yere git.
    sonra yolda filan kalırsın bişey cıkar animallah..

Niye yapılmasın..Daha iyi deyilmii..Cok sık vites degişimi..+Sabit hız..

Chucky21023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Niye yapılmasın..Daha iyi deyilmii..Cok sık vites degişimi..+Sabit hız..
    Tam tersine rodaj süresince uzun süre sabit hızda ve devirde gitmemek gerekir. Mümkünse her vitesi kullanmak en sağlıklısıdır benim bildiğim. Tabiki üstadlar daha iyi bilir...

Motosikleti
    Mondial 125mh drift
    mondial 125 mh drift cok güzel 1 motorsiklet ve ben arkadaşlarımızın eklediği fotoğraflardan 1 video oluşturdum.. http://www.youtube.com/watch?v=G1rYz-MLrxU

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı beyko45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 125 mh drift cok güzel 1 motorsiklet ve ben arkadaşlarımızın eklediği fotoğraflardan 1 video oluşturdum.. http://www.youtube.com/watch?v=G1rYz-MLrxU
    hocam eline saglık çok güzel olmuş vallahi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)