Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    handsome3272 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2010
    yaa arkadaşlar bir sorum olucak forumdan okuyorum herkes met ediyor cevremdekilerde çok övüyorda herkes bu motoru satıyor yaav hele sahibinden de 1600tlye bile bulmak mümkün madem bu kadar iyi neden satıyorsunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı handsome3272 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaşlar bir sorum olucak forumdan okuyorum herkes met ediyor cevremdekilerde çok övüyorda herkes bu motoru satıyor yaav hele sahibinden de 1600tlye bile bulmak mümkün madem bu kadar iyi neden satıyorsunuz ?
    Şundan Kaynaklı olabilir buradaki linklerden de göre bilirsin çoğu kişi bu motoru geçiş motoru olarak alıyor
    En basitinden MT de biri konu açıyor 250cc yada 600cc SS alcam ama öncesinde ne alayım
    Herkezi verdiği cevap genelde 7.500tl Cbr125 e verme Git Mondial mh Drift al
    Bunun yanı sıra Motorun İlanının çok olması motorun ne kadar fazla piyasada olduğunu gösteriyor
    Piyasada cbf 150 yi 2300 de bulan var ama ne kadar hor kullanmış orası ayrı
    Bende piyasa araştırması yapıyom Mersinde ve Adanadan bakarak oluyom ama hani şöle 10binin altında olup 2.400 aşşağı pek bulamıyom
    Bide bi ürün alırken hani ikinci el piyasası önemli diyolarda benim gözümde o hemen alıp satanlar için ben motoru ömürlük veya eğlenmek amacı le alırım
    Alıpda amaann 2 ay sonra sıkıldım satim diye alırsan ozaman Pek bi manası kalmıyor motor almanın çünkü Honda hariç diyer tüm markalarda zarar edersin Honda alıpda neden zarar etmessin çünkü adamlar her ay zam yapıyo
    Sado

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    bazıları piyasını düşürüyor mecburen bile olmasa ister istemez :/
    acil satanlar oluyo onlarada sen satamazsın diyemezsin yani

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Umit masallah motorun acarmis be kardes daha benim motor acilmamisken 95i goruyorsa seninkinin 100u gecmemesi tuhaf bi durum kazasiz belasiz hizlara kardesim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Arkadaslar hani oturakla su drift yazan yerin acik olmasi durumu vardi oranin cozumu basit daha once forum da okumadigim icin paylasmak istedim.
    Soyleki oturagin altinda ters L seklinde karsilikli lama diye tabir edilen demir var onlarin boylari dengeli degil eger yukaridan bukerseniz asagi dogru aradaki mesafe kapaniyo Tersini yaparsaniz yukari dogru ara aciliyo..
    Fikrimce ne cok kapatin ne cok acin cok kapali olursa o plastigin kirilma ihtimali artar uzerine biri oturunca kazasiz surusler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Bugun mt de tanistigim topragimla yani hope_x nickli carkadasimizla tanisma firsati buldum burdurda iki driftli olduk eglenceli yolculuklar firsat buldukca bizi bekliyo.. Selamlar hope_x....

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı handsome3272 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli handsomu3272 bende motorumu 1900 TL ye satıyorum sahibinden de hemde hiç bir sıkıntım olmamasına rağmen. eren arkadaşımızın da dediği gibi ben mondialin 250 cc olan DESTRO modelini almak için satıyorum.
    hee fiyatı neden 2000 TL nin altında dersen biran evvel satılsın ki 250 cc me hemen kavuşayım diye. yoksa driftimden çok memnunum 18000 KM dir beni hiç üzmedi maaşallah.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Buda benim sevgilim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    LS2'nin şu üzerinde hız kadranı olan beyaz kaskından da amma çok satılmış, pişman oldum alacağıma bilsem düz siyah alırdım

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2'nin şu üzerinde hız kadranı olan beyaz kaskından da amma çok satılmış, pişman oldum alacağıma bilsem düz siyah alırdım
    ben beyaz olduğu için tercih ettim

Motosikleti
    Alıntı ahmet.goktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben beyaz olduğu için tercih ettim
    Ben de beyaz olduğu için yazın güneş altında az ısınacağı için tercih ettim. Bu kaskı Kawasaki Ninja 600'lük kullanan adamda bile gördüm dandik bişey değil ama çok satılmış bu desenden.

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    beyaz kasktan şaşmayın siyah kask takınca yazın kafanıza fırın geçirmiş gibi oluyorsunuz ben çaldırdım kurtuldum siyah kasktan bir dahada siyah kask almam
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    görünürlük açısından da beyaz kask daha iyi. evet bu lsr2 kasklara herkes kaliteli diyor

memurmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Alıntı ahmet.goktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görünürlük açısından da beyaz kask daha iyi. evet bu lsr2 kasklara herkes kaliteli diyor
    Kesinlikle kaliteli bir kask. Özellikle dandik kasklarla karşılaştırınca: Mesela vizör hiç parlamıyor. Karşıdan gelen arabanın farları benim markasız kaskımda acayip gözümü alıyordu. Şimdi LS 2 kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel. Gerek ses yalıtımı gerekse soğuk havayı bloke ediyor.

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    Alıntı memurmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle kaliteli bir kask. Özellikle dandik kasklarla karşılaştırınca: Mesela vizör hiç parlamıyor. Karşıdan gelen arabanın farları benim markasız kaskımda acayip gözümü alıyordu. Şimdi LS 2 kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel. Gerek ses yalıtımı gerekse soğuk havayı bloke ediyor.
    bende de ls2 siyah var satabilirsem beyaz alıcam

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Bende niyetleniyorum ls2 kasklara ama alamiyorum
    neden mi dugun hazirliklari beni batirdi
    aldimmi da iki tane alacagim hem esime hem kendime:-):-)
    Motosuperstore da begendim cene acilir bir kask gri olan
    fiyati199 lira yani arastirmalara basladim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Evet arkadaslar bugun dayanamadim ve gaza yuklendim
    motorum 600 km de rodajda oldugu icin 5bin devirde kullandim hep bir kez denemek icin 95i gordu ve biraktim tin tin yola devam neyse ise geliyorum onumde bir araba tam sollayacagim benimle birlikte hizlanip onumu kesiyor yol vermiyor sonra yavasliyor aynen birdaha birdaha kufur edecem olmayacak
    Ucten ikiye aldim bi yuklendim motor sanki sahlandi ibre 60
    Sonra uce aldim yuklemeye devam ibre 90 araba mi arkamda tozumu yuttu denyo sellektor yapti saga cekip durdum durdu ind asagi tamam kavga var neyseki bu ne boyle birader biraz satasalim dedik agzimizin payini verdin helal olsun dedi ozrunu diledi yola devam yanindan gecerken de korna basip yol verdi
    motorum motorun guzel motorum baya da hizli imis (arabanin markasi murat 131 soyle bmv olacak biz toz yutardik:-):-):-))))

Motosikleti
    Aprilia Dorsoduro 750 ABS

mondial drift

bu motor motora bınmeye ılk baslayacaklar ıcın uygunmudur.ayrıca boyum 170 cm.rahat kullanabılırmıyım?

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı yavuz selim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor motora bınmeye ılk baslayacaklar ıcın uygunmudur.ayrıca boyum 170 cm.rahat kullanabılırmıyım?
    son derece uygun bi motor kardes hatta uzun sure goturecek kadarda kaliteli pisman olmazsin benim boyum 1,78 sorun olmaz yani

Motosikleti
    Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son derece uygun bi motor kardes hatta uzun sure goturecek kadarda kaliteli pisman olmazsin benim boyum 1,78 sorun olmaz yani
    ne kadar yakıyor forumda görmüştümde sımdı bulamadım.100 km de kaç kurus yakıyor?

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    motorun yağ değişimi geldi repsol yağ katıcam

Motosikleti
    Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun yağ değişimi geldi repsol yağ katıcam
    Repsol kanatlandırır heralde

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    yavuz_selim motor Kesinlikle çok uygun. Dün aldım bende motoru ve çok rahat. Çok kolay alışıyosun. tavsiye ederim

Mesut abinin görüşlerinide dikkate almalısın bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)