Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz yeterki gelin sinop mantısı yedirem size cevizli )havalar güzel gidiyo gezmek istiyorum ama yanlızda sarmıyo..şöle toplansak bi kaç kişi süper olur...

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

c90 carbon kaplamayı yeni yaptırdın sanırım...yakışıyo motora..ayrıca benim göstergeler sarı bu motordaki siyahh bunları özelliklemi koyuyolar ??neden farklı ki
    sağolasın yeni yaptırdım bazı motorlar beyaz oluyor bu siyah geldi yalnız daha 100 km de nedense 120 km yi geçemedim 7000 rpm yi geçemedim neden
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın yeni yaptırdım bazı motorlar beyaz oluyor bu siyah geldi yalnız daha 100 km de nedense 120 km yi geçemedim 7000 rpm yi geçemedim neden
    aman hocam sen geçme brak rodaj döneminde yapılmaz bu..motor açıldıkça rodajı bittikçe yaparsın bu hızı..

bide arkadaslar malumunuz farımız çok sıkıntılı göstermiyo..yarın xenon far taktırayım diyorum..sizce verim alabilirmiyim aydınlatmada???birde hangi tür xenon takayımm..acil cvp verirseniz severim..

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    ben orjinalden yanayım far verimli sayılır bence tabi her fikre saygı duymak gerek
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    ümit köfte yemeğe tekirdağa gitcez unutma

arkadaşlar motorlarımızın kalitesi ortada o yüzden rodaj da 5000 deviri geçmeyin.
    motor sağır kalacak diye hurafelere de inanmayın ben rodajımı doğru yaptım şu anda sıkıntım yok.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümit köfte yemeğe tekirdağa gitcez unutma

arkadaşlar motorlarımızın kalitesi ortada o yüzden rodaj da 5000 deviri geçmeyin.
    motor sağır kalacak diye hurafelere de inanmayın ben rodajımı doğru yaptım şu anda sıkıntım yok.
    unuturmuyum eray aklımda tabii.ne zaman gideriz ?ayrıca istanbuldan baska gelen arkadas olursa topic ten hep beraberde gidebiliriz..
    xenon dan vaz geçtim....çünkü verim alamazsam okadar para bosa gitmesin...

hacı bende senin gibi kararsızım bende ya bunu alıcam yada apachi .....

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unuturmuyum eray aklımda tabii.ne zaman gideriz ?ayrıca istanbuldan baska gelen arkadas olursa topic ten hep beraberde gidebiliriz..
    xenon dan vaz geçtim....çünkü verim alamazsam okadar para bosa gitmesin...
    Xenon'dan verim alsan bile karşıdan gelenlerin ahını alıyosun, ben inadına uzun yakıyorum merceksiz xenon kullananların gözüne gözüne, merceksiz xenon'un bana yaptığı bu çünkü.

Motosikleti
    arkadaşlar aklınızda bulunsun motoru satıyorum link aşağıda etrefınızda almak isteyen olursa falan yonlendirirsiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8743084/detay/

şikayetim yok hiç üzmedi beni satma nedenim 250'lik alcam
    etrefınız da olursa almak isteyen gelir görür motoru beğenir alır...

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadas bu ilandaki power led den http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...33164072/detay
    motora sis farı yapacagım...ilandaki 220 w ile çalışıo ama kara köyde 12 w ile çalışanları mevcut..mercekli kçük olmasına ragmen çok güzel ışık veriyor..forumda bi kaç arkadaş yapmıştı..bunları taktıgımda 6 w elektrik çekecek ve motora hiç bir şekilde yük binmiyor..ve direk baglaya biliyoruz..araya roledir v.s bişi koymaya gerek yok sadece anahtar koyacam..
    2 gün sonra 3 günlük bi iznim var bununla ugraşacagım..2 degil 4 tanede koyulabilir motora yükleme yapmıyor..bi kaç resimle anlatayım.

sabitleyici olarak bunu kullanacagım nalburcularda satılıyo boru sabitleyici

farın alt kısmına bu şekilde sabitleyecegimm.farın altında parlak turuncu bi şey var onun yerine

görüntü buna benzer olacak yani bozmayacak görüntüyü

aydınlatma bu şekill..
    şimdi ögrenmek istedigim bir şey var ...parklarddan veya tesisattan elektrik almam lazım..bu elektrigi nerden alabilirz..parklardan olursa daha iyi olur..ben baktımda demin göremedim en rahat nerden alabiliriz elektrigi..???parklardan almak için kafa grenajı sökmek gerekiyormu..??

Motosikleti
    grenajı sökmezsen müdahale edemezsin ki ümit!!!
    bu arada senden önce bi mesaj yazdım okudun mu...

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    grenajı sökmezsen müdahale edemezsin ki ümit!!!
    bu arada senden önce bi mesaj yazdım okudun mu...
    motoru satıyosun o mesaj ise evet okudum hayırlısı olsun..ee şimdi edirneye 250 lik ile gidecez ben sana nasıl yetişecem arkadan.
    çevremde aryan olursa yönlendiririm sana.
    grenajı sökmek zormu ?

Motosikleti
    ilk önce satılsın da ondan sonra alcam 250 liği
    hem bunun daha rodajı var
    ayrıca biriyle yola çıkıyosak onu aynamızda görmek isteriz aynamızda göremiyosak o kişiyle yola çıkmamışız demektir
    biz yola çıktığımız adamı terk etmeyiz...
    grenajı sökmek için sanırım ilk önce km saatini sökmek gerekiyo ama emin değilim.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ilk önce satılsın da ondan sonra alcam 250 liği
    hem bunun daha rodajı var
    ayrıca biriyle yola çıkıyosak onu aynamızda görmek isteriz aynamızda göremiyosak o kişiyle yola çıkmamışız demektir
    biz yola çıktığımız adamı terk etmeyiz...
    grenajı sökmek için sanırım ilk önce km saatini sökmek gerekiyo ama emin değilim.
    rodaj falan varsa ozaman beya uzun bi zaman sonra gidecez edirneye..
    hele sen bi al motoruda nezaman olursa gideriz.
    eger km saati falan sökülcekse uzun iş.yani ampul patlasa motorun park veya desene yandık..bir ampul için bir sürü sey sökecez

Motosikleti
    neee edirnesi yaaa tekirdağ değilmiydi o
    anlaşılan senin canın ciğer çekmiş
    yok yaa benim rodaj uzun sürmez 1-1,5 hafta da 1000 km olur zaten
    gezmeyi seviyorum ben
    hem olmadı drift satılana kadar onla gider geliriz yeter ki durumları ayarlayalım
    bu grenaj olayını bi de servisle konuş derim onlar daha iyi bilir ben yanlış bişey söylüyo olabilirim...

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    neee edirnesi yaaa tekirdağ değilmiydi o
    anlaşılan senin canın ciğer çekmiş
    yok yaa benim rodaj uzun sürmez 1-1,5 hafta da 1000 km olur zaten
    gezmeyi seviyorum ben
    hem olmadı drift satılana kadar onla gider geliriz yeter ki durumları ayarlayalım
    bu grenaj olayını bi de servisle konuş derim onlar daha iyi bilir ben yanlış bişey söylüyo olabilirim...
    he ya nerden çıktı edirne şimdi )
    havalar biraz daha ısınsın gidelim..bende gezmeyi seviyomda tek sarmıyo valla.

Motosikleti
    valla tek ayvalığa kadar gittim bi yerden sonra valla sıkılıyo insan bi de gece vakti dikkat toplama derdi var etrafda karanlık oluyo canı sıkılıyo insanın

Kardeş kafayi şok her şey orda kaplolar 5 vida var onları sokuyon çıkıyo kolay bi şekilde elektrikten anlayan birine yaptırsan daha iyi verim alırsın sanırım

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı YALNIZLIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş kafayi şok her şey orda kaplolar 5 vida var onları sokuyon çıkıyo kolay bi şekilde elektrikten anlayan birine yaptırsan daha iyi verim alırsın sanırım
    Elektrikten anlamayan soketlerin fişlerin cirit attığı bir yeri de sökmesin zaten elektrik sistemine müdahalelerde motorun kullanma kılavuzundaki elektrik tesisatı şemasını da incelemenizi tavsiye ederim.

japan_rules - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    25.000 km tecrübeden sonra birazda araba..
    arkadaşlar 150 zc mi satıyorum, hemen peşine 125 mh alasım var ümit_150_zc nickli arkadaşla da konuşmuştuk..
    benim motor duruyo hala ama bugün yarın gidecek gibi hayırlısıyla.
    birde 125 drift buldum sahibindende 18.000 kmde ataşehirde siz ne dersiniz alınır mı? 18000km 1900lira başka bir ilanda 2000 liraya 3900 kmde var birde ama iki motoruda görmedim tabi.

nacizane fikrinizi almak istiyorum 18binde bir dirft beni ne kadar götürür ne zaman reflektiye ister ne zman masraf eder yenilerim...

teşekkürler

edit: 18000de olan motoru forumdan eray isimli arkadaş satıyor galiba şimdi isimleri benzettimde tesadüf değildir herhalde. hayırlı satışlar..

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı japan_rules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 150 zc mi satıyorum, hemen peşine 125 mh alasım var ümit_150_zc nickli arkadaşla da konuşmuştuk..
    benim motor duruyo hala ama bugün yarın gidecek gibi hayırlısıyla.
    birde 125 drift buldum sahibindende 18.000 kmde ataşehirde siz ne dersiniz alınır mı? 18000km 1900lira başka bir ilanda 2000 liraya 3900 kmde var birde ama iki motoruda görmedim tabi.

nacizane fikrinizi almak istiyorum 18binde bir dirft beni ne kadar götürür ne zaman reflektiye ister ne zman masraf eder yenilerim...

teşekkürler

edit: 18000de olan motoru forumdan eray isimli arkadaş satıyor galiba şimdi isimleri benzettimde tesadüf değildir herhalde. hayırlı satışlar..
    HOCAM aynen öyle forumdaki eray arkadasımız satıyo bu motoru..
    zc den dirifte binersen büyük farkı göreceksin hem hızda hemde benzin konusunda..
    eray la burda irtibata geç motor hakkında sana bilgi verir.

---------- Post added at 00:43 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

Alıntı YALNIZLIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim yapacagım iş parklara giden kablodan bi artı bide eksi elektrik alacagım okadar..bunda ffazla bir bilgiye gerek yokki..ben zc de her yerinden almıştım tesisatı..
    yani benim zorlanacagım konu o kablolara ulaşmak olacak okdar parklara giden kabloyu bulsam yeter bana...

---------- Post added at 00:47 ---------- Previous post was at 00:43 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elektrikten anlamayan soketlerin fişlerin cirit attığı bir yeri de sökmesin zaten elektrik sistemine müdahalelerde motorun kullanma kılavuzundaki elektrik tesisatı şemasını da incelemenizi tavsiye ederim.
    kullanma klavuzu yok malesef kafa grenejı söküp tesisata ulaşşsam yeter bana...birde bu far patladı diyelim degişmek için grenajı mı sökecez ki ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)