Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı Hope_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canavar mübarek. kim ne derse desin.
    bi cbf kullanıcısıyla girdiğim diyaloğta motorumu aşşalayan cümleler sarfetti. ama motoruma bakarken kendi motoruyla kıyaslaması aslında drift in ne kadar iyi tasarımlı ne kadar yakışıklı gözüktüğünü ortaya koydu. cbf ye bakınca dedemin motoru gibi görüyorum. driftin farklı renklerini görünce işte genç işi motor diyorum. fırsatınız varsa iki motoru yan yana koyup inceleyin drift ayrı bir dizayn. cbf gibi racing ile touring kırması deil.

karadenizli bi arkadaş herkez motorumu soruyor herkez bakıyor demiş. racing sanmışlardır :D her zaman görülebilecek bi motor değil çünkü :D

herkese saygılar.
    O motorunu aşalayan arkadaşa söyleki neye göre aşalıyorsun, çekişi cbfden iyi, hızı iyi, tipi iyi, yakıtları aynı daha neyi çekiştiriyorsun diye bi sor. Yarın akşam akyazı yolunda cbr 125 ile yarış yapacağım videoya kaydeceğim, cbri nasıl ezdiğimi o arkadaşa izletirsin belki biraz morarır. Hondayı çok büyütmüşler gözlerinde, bana göre iki tane büyük marka var 1 kawasaki 2 yamaha. Honda bunların yanına yanaşamaz ki eski ve büyük motorlarda bunu çok iyi görüyorum burada sanayide.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    suzukiyi es gecme
    ben apache sahibi idim, sorunsuz bir motordu satana kadar da sorun yasamadim, gerci cinlilerle de hic sorunum olmadi gibi, Drift icin diyecegim sey cok hos ve gozu mest ediyor, canlisini gormek nasip olmadi ama ilgimi cektigi icin forumda hep takip ediyorum, ama cbr125le kiyasliyorsunuz guzellikte falan, ama cbrcilar bos durmuyor, resim video dolu, hani sizde? bol bol resimlerinizi bekliyorum google resimleri degil, kendi motorlarinizin ki, herkese kazasiz bol kmler, hayirli gunlerde kullanin.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    fuarda inceledim motoru..bindim üstüne ve çok hoşuma gitti kalıp olarak ta gayet iyi tatmin edici ..bu motora kafayı takmış durumdayımm...evdekileri bi ikna edemedim birde suan ki motoru satmayada kıyamıorum ne yapacam bilemiom biraz duygusal bakıorum sanırım olaya...uygun fiyata çok var aslında motor..yani bun akötü diyenlere sevgi ve saygilar sunuyorum
    altın da 4000 tl lik motora binip bu yeni motorları daha ucuza görünce biraz çekemiolar arkadaslar..cbf nin sıfırını alamak mantık işi deil hemde sıfırları sorunlu konu lar açılıyo yok yag yakıo yok arka jant yamuk çıkıyo...yani mondial dirift çinli gurubunda bir numara diyebilirim kendimce.insallh bende alicam

ssc125MH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belo arkadaşım suan nt 65 in takım fiyatı nedir . Iş den dolayı pek zamanım olmuyor lastikleri degistiriyim . Bu sebeple seninlede tanışmış oluruz . Saygılar ...
    Yollaarrrr:.........

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı Hope_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canavar mübarek. kim ne derse desin.
    bi cbf kullanıcısıyla girdiğim diyaloğta motorumu aşşalayan cümleler sarfetti. ama motoruma bakarken kendi motoruyla kıyaslaması aslında drift in ne kadar iyi tasarımlı ne kadar yakışıklı gözüktüğünü ortaya koydu. cbf ye bakınca dedemin motoru gibi görüyorum. driftin farklı renklerini görünce işte genç işi motor diyorum. fırsatınız varsa iki motoru yan yana koyup inceleyin drift ayrı bir dizayn. cbf gibi racing ile touring kırması deil.

karadenizli bi arkadaş herkez motorumu soruyor herkez bakıyor demiş. racing sanmışlardır :D her zaman görülebilecek bi motor değil çünkü :D

herkese saygılar.
    mondial ve honda sahibi bir kullanıcı olarak ve 16 senelik bir motorcu olarak asılsız bazı yorumlarını görunce dayanamadım. Drift sadece hızlanma ve son hız konularında cbften iyidir. Tasrımda görecelidir ama bende driftin tasarımini begeniyorum
    Fakat diger konularda kesinlikle cbf üstündür. Bunu anlamak için 2 motoruda en az 15000 km kulkanmak gerekir. Keske cbfin üstün oldugu konularida yazsaymissınızda bizde sizin objektif yaklaştıgınızı dusünseydik. Dergilerdeki karsılaştırmalarda dahi bir model digerinden üstunse bile zayıf olan modelinde üstün yanları mutlaka oluyor
    hem cbf bildigin touring görünumundedir. Neresi racing touring kırması ? Bu arada motorunuza hakaret eden cbf sahibide ayıp etmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorunu aşalayan arkadaşa söyleki neye göre aşalıyorsun, çekişi cbfden iyi, hızı iyi, tipi iyi, yakıtları aynı daha neyi çekiştiriyorsun diye bi sor. Yarın akşam akyazı yolunda cbr 125 ile yarış yapacağım videoya kaydeceğim, cbri nasıl ezdiğimi o arkadaşa izletirsin belki biraz morarır. Hondayı çok büyütmüşler gözlerinde, bana göre iki tane büyük marka var 1 kawasaki 2 yamaha. Honda bunların yanına yanaşamaz ki eski ve büyük motorlarda bunu çok iyi görüyorum burada sanayide.
    şimdi cbr ı gecersen drift cbrdan daha iyi motor mu olacak ? Ben mondial 150 mc kardesimde cbr 125 son kasasını kullanıyor. Sana şunu söyliyim; cbr alındıgından beri canım 150 mc ye binmek dahi istemiyor. Nedenleri ise: cbr daki nissin marka frenler, denge, yol tutuş ve en önemlisi virajlardaki güvenliği, racing kasa olmasına ragmen alısınca mondiden çok daha konforlu olması, kalitesini ise her kullandıgımda daha iyi anlamama neden olması.
    İstersen birde cbr ile viraj ve fren performanslarını karsılaştıran bir video koy bakalım ? Sonuçta 2 model karşılaştırılıyorsa belkide 15-20 kriter gerekir. Son hız sadece bunlardan biri

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belo yarın izmire geleceğim bildiğin güzel bir yer var mı motor ceketi alacağım da?
    Benim bildiğim en ugun yer karamanlarda motomax var ama tabiki gezmende yarar var izmirde bu işin merkezi karamanlar birde karşıyaka girne caddesinde motoshop var
    Şimdiden güle güle kullanman dileğiyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Alıntı ssc125MH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belo arkadaşım suan nt 65 in takım fiyatı nedir . Iş den dolayı pek zamanım olmuyor lastikleri degistiriyim . Bu sebeple seninlede tanışmış oluruz . Saygılar ...
    Takım olarak 140-150 tl olması gerekli tabiki sök tak hariç ama konfor süper

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

ybr cbf ve mh karşılaştırması bence saçma
    1. Neden aradaki fiyat uçurumu
    2. Yedek parça ve temin edilebilirlik
    3. Kalite ve performans
    Ybr hala en iyi kurye motoru cbf daha konforlu bir motor mh ise çok iyi ve bir iki degişiklkile sorunsuz kullanılabilecek bir motor aralarında öyle uçurumda yok motor yapma mevzuunda ise emin olun hepsi aynı km de motor isteyecektir mh nin lastikleri degiştiginde fren ve viraj performansı bariz şekilde artıyor ama şase maşa debgesini düşündüğünüzde bence viraja dikkatli girin ybr ve cbf bu konuda daha iyi
    Son hızda ybr yeniyken mh ve cbf le yarışabilir ama tutupta mh cbf i veya cbf mh yi geçer demek sadece pilotaja baglıdır hemen hemen son hızları aynı
    Sonuç olarak benim kıyaslamamda mh daha iyi bir performans sergiledi fiyat yedek parça görünüş sarfiyat ve kullanım süresi umarım az çok fikir vermişimdir.
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Benim demek istediğim buydu zaten işte belo kardeş gibi yorum yapılsa eyvallah ama sırf o geçer bu geçer muhabbeti oldumu gereksiz yere tartışma konusu olmakla beraber bu formdan bilgi almak isteyen yeni başlayacak arkadasların kafası karışır.
    Ha yiğidi öldür hakkını yeme drift cbfi ve ybryi 2 ye tek bile gecer. Ama cbrı bilmiyorum
    EverHarD* bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    motorumu sahibindende satışa koydum
    sattıgım anda 2. el bi dirft alıcam...ilanda begendigim bi kaç motor var
    istanbulda yasıyorum şişli de ..dirift tecrubesi olan arkadaslardan bi ricam var..dirifti almaya gittigimde benimle gelip motoru kontrol edebilirmi rica etsem ben pek fazla anlamıyorumda vitesli motordan..aranızda olmaktan mutluluk duyacagım arkadaslar...
    bilinçsizce gidip motoru aldıgımda sonra ah vah etmek istemiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim..
    ayrıca leons senin motoru 2300 demiştin okadar param yok malesef 2000 2100 tl kadar ..
    şimdiden tesekelr herkese

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    hakikatdda öle ya

Ben Mhdrift Kullanıyorum Çok Seri İyi Motor Eksik Yanları Lastikleri Çok Yetersiz Bide Farı Çok Yetersiz İkisinide Değiştirdim Şuan Çok Keyif ALıyorum Lastiklerim Pirelli Far Olarakda Xenon Kullanıyoruum Gayet Memnunum Fren Mesafem Baya Azaldı.

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi cbr ı gecersen drift cbrdan daha iyi motor mu olacak ? Ben mondial 150 mc kardesimde cbr 125 son kasasını kullanıyor. Sana şunu söyliyim; cbr alındıgından beri canım 150 mc ye binmek dahi istemiyor. Nedenleri ise: cbr daki nissin marka frenler, denge, yol tutuş ve en önemlisi virajlardaki güvenliği, racing kasa olmasına ragmen alısınca mondiden çok daha konforlu olması, kalitesini ise her kullandıgımda daha iyi anlamama neden olması.
    İstersen birde cbr ile viraj ve fren performanslarını karsılaştıran bir video koy bakalım ? Sonuçta 2 model karşılaştırılıyorsa belkide 15-20 kriter gerekir. Son hız sadece bunlardan biri
    Ben iyi olacak demedimki veya ima etmedim, aşalayan arkadaş neye göre aşalamış onu merak ettiğim için bu cevabı yazdım, hızı, çekişi, tipi, fiyatı, parça temini, yakıtı bence çok çok üstün cbf ve cbrden bu yoruma emin ol 10 kişiden 8 i katılır. Cbfi kullandım burada tanıdık birinde vardı biraz takılmıştım o motorla, 2010 modeldi 20k kmydi tek kişi bayır yukarı çıkarken bayırda 90 ı geçmiyordu. İç kısımda temizdi. Ama drift iki kişi sürücü (ben) 70 kilo + artçı (arkadaş) 95 kilo toplam 165 kilo ile bayır yukarı 125 km hızlan çıktığımı bilirim Açık söylüyeyim lastikler, fren, far ve sele berbat ötesi ki 125 cclerde drift en berbatıdır. Lastik 100 tl, kaliteli balata 50 tl, xenon 100 tl, sele 50 tl toplam 300 tl cbr 125 kaç tl 6500 tl ruhsatlı yeni plakalı xenon ve yeni lastikli 7000 tl 125 lik motor dikkatini çekerim. Driftin fiyatı 2800 tl plaka, lastik, balata, xenon, sele hepsi 3300 tl ediyor Yarı fiyatından da ucuz drift.

Siz galiba honda motorları hiç arıza yapmayan, sorunsuz viraj alan, frenlere bastığı gibi duran, güvenlik açısından en iyisi olan bir motor zannediyorsunuz, üstüne binince yarış motoruna biniyormuş gibi hissetmen tamamen psikolojik çünkü hondayı siz en iyisi diye zannediyor kafa yapınızda bunu oluşturuyorsunuz. Üsteki 4 kusurdan başka kusuru yok cbra karşı, cbfye karşı, ybrye karşı honda Güven veriyor demişsiniz, güven; motorunu tanıyan ona güvenip iyi bakan ve onu kontrol etmesini bilen kişilere mahsustur. Herkez motosikletinle birlikte ufakta olsa kaza geçirmiştir, çinide japonuda sürücüye göre ayakta kalır. Yukardaki 4 kusuru kapatınca arada tek kusur kalıyor o da hondanın 2 kat fiyat pahalılığı

Bakın aşağıdaki urllere

http://www.google.com.tr/#q=site:mot...w=1600&bih=706

Url içinde motosiklet.net üstünde cbr125 sorunları ile ilgili alt sayfalar çıkıyor, inceleyin. Çin motorunda ne kadar sorun varsa bunlarda da var Hatta kendi makinemin balata, fren ve lastiklerinden başka sorununu görmedim. Lastiği bitmiş halde yaka yaka bitirdim, bu haliyle bile derin virajları çok rahat sorunsuz dönebiliyorum. 10000 de makinem yeni doldurdu.

Japon üstünlüğü 250 cc ve üstünde büyük fark gösterir ki o kadar fiyata zaten göstermese kimse japona boşa o kadar para vermez, ha japondan kastım kawasaki ve yamahadır. Honda cbr250 gördüm 1-2 aylık motor, tanıdık bir abinin dükkanda, egzozunu değişti performans egzozu taktı ki benim drift ondan daha iyi ve kaliteli ses çıkarıyordu emin ol. Kullan tırmalayan kısık sesi vardı. Ybr ve Cbfyi hiç katmıyorum çünkü mhden inip o motorları kullanınca onlar bana bisiklet gibi geliyor, en baştan bildiğimiz bisiklet gidonu baştan faul yani.

En büyük örneği vereyim size Gigabyte ve Foxconn Marka bilgisayar anakartları düşünün iki kartta özellik bakımından aynı, gigabyte marka diye malını 150 tlden satıyor, foxconn aynı özellikteki malı 70 tlye satıyor. Arada iki kat fark var. İkiside özellikler konusunda aynı ccler gibi düşünün. Foxconn kartın yapısındaki bazı malzemeler sayesinde anakart daha hızlı ve verimli çalışıyor, gigabyteın durduk yere resetleme veya elektrik kitleme sıkıntısı var ee ne diyelim foxconn mu gigabyte mı ?

Yinede Gigabyte alacaksan sen bilirsin
    EverHarD* bunu beğendi.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben iyi olacak demedimki veya ima etmedim, aşalayan arkadaş neye göre aşalamış onu merak ettiğim için bu cevabı yazdım, hızı, çekişi, tipi, fiyatı, parça temini, yakıtı bence çok çok üstün cbf ve cbrden bu yoruma emin ol 10 kişiden 8 i katılır. Cbfi kullandım burada tanıdık birinde vardı biraz takılmıştım o motorla, 2010 modeldi 20k kmydi tek kişi bayır yukarı çıkarken bayırda 90 ı geçmiyordu. İç kısımda temizdi. Ama drift iki kişi sürücü (ben) 70 kilo + artçı (arkadaş) 95 kilo toplam 165 kilo ile bayır yukarı 125 km hızlan çıktığımı bilirim Açık söylüyeyim lastikler, fren, far ve sele berbat ötesi ki 125 cclerde drift en berbatıdır. Lastik 100 tl, kaliteli balata 50 tl, xenon 100 tl, sele 50 tl toplam 300 tl cbr 125 kaç tl 6500 tl ruhsatlı yeni plakalı xenon ve yeni lastikli 7000 tl 125 lik motor dikkatini çekerim. Driftin fiyatı 2800 tl plaka, lastik, balata, xenon, sele hepsi 3300 tl ediyor Yarı fiyatından da ucuz drift.

Siz galiba honda motorları hiç arıza yapmayan, sorunsuz viraj alan, frenlere bastığı gibi duran, güvenlik açısından en iyisi olan bir motor zannediyorsunuz, üstüne binince yarış motoruna biniyormuş gibi hissetmen tamamen psikolojik çünkü hondayı siz en iyisi diye zannediyor kafa yapınızda bunu oluşturuyorsunuz. Üsteki 4 kusurdan başka kusuru yok cbra karşı, cbfye karşı, ybrye karşı honda Güven veriyor demişsiniz, güven; motorunu tanıyan ona güvenip iyi bakan ve onu kontrol etmesini bilen kişilere mahsustur. Herkez motosikletinle birlikte ufakta olsa kaza geçirmiştir, çinide japonuda sürücüye göre ayakta kalır. Yukardaki 4 kusuru kapatınca arada tek kusur kalıyor o da hondanın 2 kat fiyat pahalılığı

Bakın aşağıdaki urllere

http://www.google.com.tr/#q=site:mot...w=1600&bih=706

Url içinde motosiklet.net üstünde cbr125 sorunları ile ilgili alt sayfalar çıkıyor, inceleyin. Çin motorunda ne kadar sorun varsa bunlarda da var Hatta kendi makinemin balata, fren ve lastiklerinden başka sorununu görmedim. Lastiği bitmiş halde yaka yaka bitirdim, bu haliyle bile derin virajları çok rahat sorunsuz dönebiliyorum. 10000 de makinem yeni doldurdu.

Japon üstünlüğü 250 cc ve üstünde büyük fark gösterir ki o kadar fiyata zaten göstermese kimse japona boşa o kadar para vermez, ha japondan kastım kawasaki ve yamahadır. Honda cbr250 gördüm 1-2 aylık motor, tanıdık bir abinin dükkanda, egzozunu değişti performans egzozu taktı ki benim drift ondan daha iyi ve kaliteli ses çıkarıyordu emin ol. Kullan tırmalayan kısık sesi vardı. Ybr ve Cbfyi hiç katmıyorum çünkü mhden inip o motorları kullanınca onlar bana bisiklet gibi geliyor, en baştan bildiğimiz bisiklet gidonu baştan faul yani.

En büyük örneği vereyim size Gigabyte ve Foxconn Marka bilgisayar anakartları düşünün iki kartta özellik bakımından aynı, gigabyte marka diye malını 150 tlden satıyor, foxconn aynı özellikteki malı 70 tlye satıyor. Arada iki kat fark var. İkiside özellikler konusunda aynı ccler gibi düşünün. Foxconn kartın yapısındaki bazı malzemeler sayesinde anakart daha hızlı ve verimli çalışıyor, gigabyteın durduk yere resetleme veya elektrik kitleme sıkıntısı var ee ne diyelim foxconn mu gigabyte mı ?

Yinede Gigabyte alacaksan sen bilirsin
    yakıtı ne kadar abı 100km de tıp olarak ybr dende cbf dende ıyı

Motosikleti
    Leons arkadaşım ben sana honda hiç arıza yapmaz , frenlere bastıgın gibi durur, japonlar çok büyüktür yada bu gibi bennzeri ifadeler kullandım mı ? Nerden çıkardın bunları? Bu tarz yorumları motordan hic anlamayanlar yapar körü körüne marka fanatikligi yaparlar ama ben hic bir markanın fanatigi degilim. Zaten öyle olsam mondialı savunurdum çünkü benim kendi motorum driftin abisi 150 mc, kardesimin motoru cbr.
    Cbr 125 benim 150 mc den cok daha tok ve kaliteli ses veriyor ama cbr 250 yi bilmiyorum o konuda iddiam yok.
    Drifti geç 150 mc nin çekişi dahi cbrdan çok çok iyi değil bu konuda yanılıyorsun. Cbf ve ybr den iyi ama cbrdan asla ve asla çok çok iyi degil. Denemek lazım ama diyelim ki drift geçse bile kıl payı geçer. Sen öyle bir abartmışsın ki sanki cbr 125, 50 cc lik scooter
    Demişsin ki cbra binince yarıs motoruna biniyormus gibi hissediyorsunuz demissinde bunu nerden cıkardın ? Arkadaşım sen beni yeni motor sahibi olan 18 lik genç mi sandın ? Ben senden daha iyi biliyorum cbr yarıs motoru olmakla hic alakası olmadığını. 11 yaşından beri motor tepesindeyim ve 27 yaşındayım. Hala 125 lik motoru gözümde büyutecek kadar cahil degilim.
    Fren konusunada gelince son kasa cbr ile belli bir süre takıl sonra modiala bin o zaman demek istedigimi cok iy anlayacaksın. Motorun ön tekerlegi yere öyle bir basıyor ki bazen istemeden stoppie yapıyorum. Zaten nissin marka frenleri bilen bilir. Bu son kasada var ama aklında olsun.
    Fiyat olarak kıyaslamışsın ben konuda yorum yapmak istemiyorum o göreceli bir konu. Herkez 6500 vermek istemeyebilir cbra

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Semih kardeş benimde yaş 25, genelleme anlamında söyledim bunları sen savundun diye değil, ben de mondial taraftarı değilim. Sadece gerçekleri söylüyorum. Çekiş sadece ccye bağlı değil, torka,dişliye,bujiye ve kranklar gibi bazı etkenlere bunu senin daha iyi bilmen lazım sonuçta 16 senedir motor sürüyormuşsun. Anlatmak istediğim olay nerdeyse çoğu vasıfta pahalı markadan üstün olunca niçin vereyim iki kat diğerine bu aynı iphone 4s ile galaxy note gibi.

İphone herkezin dilinde ama ne sağlamlığı, ne performansı, ne de ucuzluğu fazla tercih edilmeyen samsung gibi değil note daha üstün. Anlatmak istediğim genelleme şu, siz yanlış anlıyorsunuz ben size bu böyledir şu şöyledir o daha hızlıdır vs... gibi çocukça kıyaslamalar yapmıyorum. Sadece genelleme yapıyorum, bazı markaları kafanızda çok büyütüyorsunuz aynı iphone gibi herkez tutturmuş iphone iphone diye, ben 12 senedir bilgisayar programcılığı, donanım ve web programlama üstünde çalışıyorum. En basitinden bu tellerin karşılaşması bu olay ile aynı hiç farkı yok, bakıyorsun ki marka olan pahalı olan vasat, bu yüzden bu kadar yorum yazma gereği duydum ben bi önceki mesajımda sizin yorumunuza alıntı yaptım fakat her konuda değil yorumun bazı kısımları genellemedir size söylenenler birlikte aynı yorum içindedirler.

---------- Post added at 02:15 ---------- Previous post was at 02:13 ----------

Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtı ne kadar abı 100km de tıp olarak ybr dende cbf dende ıyı
    Yakıt 97 oktan kullanıyorum en fazla 14 kuruş yakıyor 135e felan vurunca son gaz yani. En Düşük 8 Kuruş civarı.

Motosikleti
    Evet kardeş düşüncende haklısın bende iphone 4s yerine galaxy note u tercih ederim. Ancak cbr ve drift karşılaştırması asla böyle degil yani ben marka fanatikliği yapmadan objektif olarak iki motoruda cok iyi tanıyan biri ve mondial sahibi olarak konuşuyorum; kesinlikle sizin düşündüğünüz gibi değil her konuda cbr daha iyi sadece son hız konusunda bir iddiam yok cbr ile 142 km/h gördüm, forumda 148km/h görenlerde var ama drifti çok zorlamadım bilemem belki cbrdanda hızlıdır.
    Gücün sadece hacimle alakalı olmadığını tabiki biliyorum çünkü matematik öğretmeniyim ve zamanında bu konularda çok okudum. Ve bütün vasıflarda ucuz olan iyiyken neden iki kat pahalı olanı alayım gibi konuşmuşsunuz, evet bende böyle bir durumda iki kat para vermem ama drift hangi konuda iyi ki cbrdan ?
    Şimdi çekişte iyi demeyin çünkü cbr 7000-8000 devirden sonra esas gücünü veriyor ve 11500 e kadar hiç durmadan tırmaniyor. Ama drift daha düşük devirde gücünü verdiği için daha çekişli hissini vermiş olabilir

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bu motorun vites gçstergeleri varmı..yani kaçıncı viteste gittigimizi gösteriyormu ??

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kardeş düşüncende haklısın bende iphone 4s yerine galaxy note u tercih ederim. Ancak cbr ve drift karşılaştırması asla böyle degil yani ben marka fanatikliği yapmadan objektif olarak iki motoruda cok iyi tanıyan biri ve mondial sahibi olarak konuşuyorum; kesinlikle sizin düşündüğünüz gibi değil her konuda cbr daha iyi sadece son hız konusunda bir iddiam yok cbr ile 142 km/h gördüm, forumda 148km/h görenlerde var ama drifti çok zorlamadım bilemem belki cbrdanda hızlıdır.
    Gücün sadece hacimle alakalı olmadığını tabiki biliyorum çünkü matematik öğretmeniyim ve zamanında bu konularda çok okudum. Ve bütün vasıflarda ucuz olan iyiyken neden iki kat pahalı olanı alayım gibi konuşmuşsunuz, evet bende böyle bir durumda iki kat para vermem ama drift hangi konuda iyi ki cbrdan ?
    Şimdi çekişte iyi demeyin çünkü cbr 7000-8000 devirden sonra esas gücünü veriyor ve 11500 e kadar hiç durmadan tırmaniyor. Ama drift daha düşük devirde gücünü verdiği için daha çekişli hissini vermiş olabilir
    Bakalım 2010 model cbr ile kafa kafaya çatışmalar deneyeceğiz ne olacak. Videoya kayıt edeceğim.

Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun vites gçstergeleri varmı..yani kaçıncı viteste gittigimizi gösteriyormu ??
    Kalitesiz tüm çin işi motorların; vites ve devir göstergesi vardır. (Bana göre çinli motor kalitesiz değildir.) Drift te de vites ve devir göstergesi mevcut.
    Sadece kaliteli japon motorlarında devir göstergesi veya vites göstergesi yoktur. Yakında hız göstergesi takmadan üretecekler.
    2008 yılında aldığım çin işi bisan motorumda dahil vites ve devir göstergesi var. 2012 çin işi çelik sk100-3 motorumdaa ayrıyeten motor göstergesi ve telefon için de ışık ilave etmişler.

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadaslar bu motorun koruma demirini nerden temin edebiliriz?lastik olarak ne önerirsiniz?motoru aldıgımda zinciri degişmeme gerek varmıdır orjinal zinciri nasıldır??artı olarak extra neler yapmam gerekir??birde bu linkteki motor nasıl alayımmıki ??

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74922428/detay
    bu linkteki ilann..bide arkadaslar istanbulda yasayan drif kullanıcılarından yardım bekliyorum motor alma konusunda...motoru incelecegimiz biri bana yardımcı olurmu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)