Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    kısmen fabrika sayılır sipariş veriyorlar fabrika servise gönderiyor ben zaten herşeyden haberdim bizzat takip ettim şükür sorun çıkarmadı şöyle bi gezeyim dicem ama yağmur bir türlü terk etmedi buraları bu arada demir korumalık takıldı motor daha bi heybetli oldu şantlar ıslak kurusun şerit çekilecek az sonra ama bagajda sıkıntı çıktı arkadaki bölüm plastikmiş kırılır dediler oraya döküm bakacam işte anlayacağınız lastikle bagaj kaldı sanırım yağmur devam ederse yarına kalacak

Belo şu rüzgarlık gibi olanlar ama hem ses yapıyormuş hemde sürüşte yüksek hızda sıkıntı yaratıyormuş :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısmen fabrika sayılır sipariş veriyorlar fabrika servise gönderiyor ben zaten herşeyden haberdim bizzat takip ettim şükür sorun çıkarmadı şöyle bi gezeyim dicem ama yağmur bir türlü terk etmedi buraları bu arada demir korumalık takıldı motor daha bi heybetli oldu şantlar ıslak kurusun şerit çekilecek az sonra ama bagajda sıkıntı çıktı arkadaki bölüm plastikmiş kırılır dediler oraya döküm bakacam işte anlayacağınız lastikle bagaj kaldı sanırım yağmur devam ederse yarına kalacak

Belo şu rüzgarlık gibi olanlar ama hem ses yapıyormuş hemde sürüşte yüksek hızda sıkıntı yaratıyormuş :(
    kardeşim pesin fiyatı kaça bunların tam olarak taksıtlı degıl pesin fiyatı sen kaça aldn

Motosikleti
    valla ben tanıdıktan aldım peşin herhalde sıkı bi pazarlıkla 2550 Tl civarı alırsın ben 10 ay vadeli 2650 ye aldım kredi kartımın limit dolu olduğu için elden ödenecek o yüzden ufak bi artış oldu

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    ben bayii den peşin 2500 e aldım ama bu miktara plaka ruhsat masrafları dahil değil bilginiz olsun
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    En sonunda lastiklerimi taktım ve yagmura yakalndım yani yeni lastikleri ıslattık
    pıtır usta özgür sagolsun yardımcı oldu

One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    benim sadece 180 tl sigorta + plaka kaldı onda da faturayı bekliyorum Bu arada mevcut hali

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    kırmızı şeritler iyi olmuş gerçekten harika
    az evvel bi tur attım lastikler manyak konforlu fren mesafesi ve viraj kabiliyeti harika iyiki lastikleri degiştirmişim diyorum herkese tavsiye ederim şimdi sadece arka tarafa fren lambalarını led ile kuvvetlendirmek kaldı
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    her 2 lastiği de mi değiştirdin dostum bir de elindeki lastikleri belli bir ücret karşılığı düşerek mi aldın yeni lastikleri. Şeridi kendim çektim gece ışık vurunca alev gibi oluyor kimse çekmedi bende kendim çektim artık. Bir de bu motor koruyucu demiri daha bi cüsseli gösteriyor aleti bir de hata kaza düşmeye karşı daha az hasar almasını sağlıyor hatta ayaklarınızı bile uzatabiliyorsunuz

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    her iki lastigide degiştirdim para pul konuşmadım arkadaşım olunca para pul geçmiyor
    belki bende şerit çekerim belli olmaz
    o koruma demiri için çok ruzgar tutar dediklerinden ben takmadım yeni tip geri dönük olanlardan bakacagım
    ama önemli olan su anda fren lambası takviyesi ve ben izmirde nerden alacagım bilmişyorum
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    herhangi bir elektronik mağazadan alabilirsin koruma demirinin rüzgarı tutan bir yeri yok için rahat olsun o konuda benim şu an için tek sıkıntım bagaj bölümü :( motorcu arkadaş bu plastik sıkıntı çıkarır dedi yani kırılır dedi yüklü bir şey koyarsan ve ses yapar dedi yarın nazilliye bakacam işte parçanın saç olanı varmış onu alacam bagaj çok önemli bir unsur benim için

Maaşallah.Siyahta güzel duruyor Arkada ,son resimde kuyruk altında el tutacagının yanında kutugibi birşey var.Edavat çantasımıdır?
    demirkask bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sonunda lastiklerimi taktım ve yagmura yakalndım yani yeni lastikleri ıslattık
    pıtır usta özgür sagolsun yardımcı oldu

dostum resim çekmişsin upload etmişsin ama imageshack sorunlu şu aralar resimleri buyuk göremıyoruz :D ama yınede tesekkurler fikir verme açısından ıyı resimler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:19 ----------

benim sadece 180 tl sigorta + plaka kaldı onda da faturayı bekliyorum Bu arada mevcut hali

tekrar hayırlı olsun kardeş motorun guzel kazasız belasız agız tadıyla surmen dılegı ıle bu arada jant şeridini kim çektiyse ilk kez yaptığı çok belli aparallanmamış eliyle yapmış ve çok aceleyt kue gelmiş heralde ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:21 ----------

Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşallah.Siyahta güzel duruyor Arkada ,son resimde kuyruk altında el tutacagının yanında kutugibi birşey var.Edavat çantasımıdır?
    hayır o selenin kilidi neden bu şekilde anahtarlı açılabılır yapmıslar ben çözemedım ama altındada anlam veremedıgım bır çengel var bı ara dusundum acaba kask kılıdı olarak mı bırakıldı dıye ama kullanamıyacagın bır yapıya sahıp seleyı çıkarmak ıcın kılıdı acıyorsun enteresan bişey
    [COLOR="Black"][I][B]Hızlı Yaşa Genç Öl, Cesedin Yakışıklı Olsun.[/B][/I][/COLOR] :queen:
    facebook Mondial 125 MH Drift Grubu
    http://www.facebook.com/home.php?sk=group_184536781592864

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herhangi bir elektronik mağazadan alabilirsin koruma demirinin rüzgarı tutan bir yeri yok için rahat olsun o konuda benim şu an için tek sıkıntım bagaj bölümü :( motorcu arkadaş bu plastik sıkıntı çıkarır dedi yani kırılır dedi yüklü bir şey koyarsan ve ses yapar dedi yarın nazilliye bakacam işte parçanın saç olanı varmış onu alacam bagaj çok önemli bir unsur benim için
    amortisör baglantılı olanlardan almanı tavsiye derim

Edavat çantasımıdır?
    kask baglama yeri
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kaskı oraya nasıl baglıyoruz çözemedim ben durumu xD
    [COLOR="Black"][I][B]Hızlı Yaşa Genç Öl, Cesedin Yakışıklı Olsun.[/B][/I][/COLOR] :queen:

Motosikleti
    30 tl lik kasklar için değil zaten markalı kasklarda var kilit için bölüm oradan koyuluyor

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    30 tl lik kasklar için değil zaten markalı kasklarda var kilit için bölüm oradan koyuluyor
    ls2 de marka sonuçta hem 30 tl lik deil xD

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    zenon taktıracaktım belo nun önce lastık taktır o daha cok lazım demesıyle düşündüm ustune eklıyemedım para lastıgı askıya aldım lastık taktıramadım ama zenon dan daha yararlı bişe yaptım ybr esd lerın koruma demirinden taktırdım 50 tl ye, sırada lastikler xenon ve 2000 km bakımı var, bu arada usta bugun yamaha ybr lere koydugumuz yağdan koyalım motor daha iyi çlışıyor 20 tl dedi 5 tl bı fıyt farkı var mondıalın yagıyla ??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:48 ----------

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    [QUOTE=yalcin33;2355279]zenon taktıracaktım belo nun önce lastık taktır o daha cok lazım demesıyle düşündüm ustune eklıyemedım para lastıgı askıya aldım lastık taktıramadım ama zenon dan daha yararlı bişe yaptım ybr esd lerın koruma demirinden taktırdım 50 tl ye, sırada lastikler xenon ve 2000 km bakımı var, bu arada usta bugun yamaha ybr lere koydugumuz yağdan koyalım motor daha iyi çlışıyor 20 tl dedi 5 tl bı fıyt farkı var mondıalın yagıyla ??[COLOR="Silver"]

[keske cbf nin ön koruma demirinden taktırsaydın.uzun yolda ayaklarını o demire koyup gidebiliyorsun.ama bunda koyamıyorsun..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    o kadar rahat lık arasam mr alırdım dostum xD o daha rahat bu 3 model arasında oturuş olarak

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ybr esd demirinine dizim deydi ben ondan taktırmadım sende sorum yok sanırım
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)