Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar yapmaya çalşacam sesini torkunu kalkışını gidişini hepsini bir videoya çekecem koyacam motor alma konusuna gelince şuan için 250 cc motorlar arasında ve büyük motorlarda dahil hertürlü 2. gelir bu mr 250 destro gerisini siz düşünün motor manyak bişey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    yapacağın bu faydalı çalışmayı merakla bekliyoruz en kısa zamanda eklemen ümidiyle.... şimdiden saol

Motosikleti aldım dün servisten o tekleme benzindenmiş benzin aldıgın yeri degiştir dedi usta dur bakalım daha yarım depo var bitsin oda degiştiririz.. yakmıyorki benzini adeta kokluyor...:DD bu arada serviste yagınıda degiştirdim 1500 kmde ikinci bakımını yaptırdım 2000 olmadan yaptırayım dedim geç olmasın erken olsun...şimdi motosiklet degiştirecegim 250 cc kesmiyo beni cbf 600 buldum bitane onu alacam o yüzden bu saat itibariyle 1500 kmde olan garantisi 18 ay devam eden mondial 250 mr destro satılıktır ilgilenenlere duyrulur henüz 1500 kmde sıfır ayarında fiyat ise 4500 tl düşünüyorum ufak bir pazarlık payı olabilir sıfırına 6050 vereceginize alın size daha 1500 kmde motosiklet ilgilenen olursa 0546 432 58 77 arayabilir.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Bu motor karbüratörlümü, enjeksiyonlu mu? Buda önemli.
    Orhan KÖNİ

Enjeksiyonlu karbüratör yok bunlarda

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Teşekkür ederim, UFUK. İyi denilen markaların aynı özellikte motorları 12000 TL. Bence piyasada tutulacak motor olduğunu tahmin ediyorum. Verilecek 6000 TL. fark Destroya ömür boyu bakar. Mondial parçaları ucuz.
    Orhan KÖNİ

250 cc motorlar arasında şuanda en iyisi diyebilirim 251 mz de dahil buna ayriyetten çin motorlarından en iyisi kat kat bu motor ama sonuçta adı çin tabiki o ayrı konu ama 1. sınıf kalite ;)

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yapma ufuk o kadar değil yaw ne 250 lilikleri yabana attın şimdi :D
    cbr 250
    ninja 250
    ybr 250
    hyosung 250

ilk 3 ünü bence geçemez ama hyosung a yakın kalitesi var birinci seri hakkında bunu diyemem ama ikinci seride evet doğrudur

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung'a yakın olan kalitesi pek samimi gelmiyor. İki markanın da kullanıcısı olarak söylüyorum...

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğrudur inzell kullanmadığım için pek bişi diyemem ama tahmini konuşuyorum olmasa da yakındır ikinci seri üretimi için konuşuyorum bunu ama

ya bıraksana arkadaş hepsiyle denedim kalkışta destroyu tokatlıyacak motor yok 250 liklerde boş konuşmuyoz rahat ol ;)

Ninja 250, kalkıştan 100 km hıza ulaştığında sen muhtemelen 60 km hızda falan olacaksın. Kısacası komik olmayın...

denedinmi paşam ?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı ufuk1627 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denedinmi paşam ?
    çok boş bi tartısmaya giriyosun tamam motorun güzel hoşta abartmaya gerek yok ninja 250r yi geçtim hyo 250r cbr250rda bile 22nm tork ve 19kw güç var bu motorda 20nm tork ve 15kw güç var üstelik cbr250r 6 vites bu motor 5 mondial destro güzel motor ama okadrda değil kimse kusurabakmasın
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    yamaha x-max 250
    Alıntı ufuk1627 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bıraksana arkadaş hepsiyle denedim kalkışta destroyu tokatlıyacak motor yok 250 liklerde boş konuşmuyoz rahat ol ;)
    yakında 600f tokatladım derse şaşırmam ninjayla kapışamaz ama güzel motor destro

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tartışmaya gerek yok, Ufuk arkadaşımız 0-100 değerini ölçsün oradan yorum yapalım. Diğerlerin değerleri belli zaten. Öte yandan Ninja 250'ye gelince bu motor 60'da kalmaz ama bence 90'da falan olur yine de. Bu iş torka, ağırlığa ve dişli oranlarına bakar.

ya kardeşim ben geçerim demiyorum uzun yolda tabiki geçer ama bana kalkıpta ninja 100 km hıza geldiğinde seninki 60 km hızda olur dedinmi ben gülerim buna )) yani kronometreyi açtım denedim 1 hafta önce emin olmak için 8 saniyede 110 km ye geldimtorktan bahsediyosunuz ama dediğiniz motorların şaseleri ağar kalkışta geçemez diye bahsediyorum sonrası nolursa olur o benim için önemli deyil zaten :DD bana kalkışta uçacak motor lazım uzun yolda geçmiş önemi yok çünkü bizim motorlarda çip takılı sınır koymuşlar motora çipi çıkarsak ibreyi sona getirmezsem ben o motora binmem yakarım dediğin hyosongta 180 dayıyor ama 6 ay sonra krank milini eline veriyor neden çünkü bunu yapan mühendis seni düşünmemiş anlayan anlıyo ;)

Cevapladım ama okumadınız sanırım =) fotolar videolar yakında eklenecek... Motoru siyah aldım görünüşü sesi gidişi gayet tatminkar. Vibrasyon artçıyı ve sizin ayaklarınızı uyuşturcak şekilde yok motorun vites geçişleri 3.500 devirde atarsanız hiç yok işte 4.bin devirde falan bağırtıp atarsanız ufaktan var ama öncekiyle alakasız motorun gidişinden sesinden vibrasyonmuş cartmış curtmuş anlamıyorusn zaten zevkten =). ama dediğim gibi vibrasyonu kafaya takanlar takmasın yok derecede az olan vibrasyonun olma sebebide zaten marka modelden kaynaklı bişey değil çift silindir makinaların genelinde var. Plakam daha çıkmadığından henüz 350km deyim. Sorun derseniz ilk aldığımda yukarda da yazmıştım toplanma aşamasında ki dikkatsizliklerden kaynaklı şeyler yaşadım benzin göstergesi çalışmıyordu yapıldı boş vites ışıgı sürekli yanıyordu yapıldı onun dışda sıkıntı yok çok şükür memnunum gayet çok şık ve güzel bir motor 2 kişi çok rahat 120km gördüm ve dip gaz yapmadım rodaj da olduğu için sıkıştırmıyorum gaza geldikçe işte =) frenler zayıf gerçekten çare bulmak lazım balataları falan kaliteli almak takmak lazım şimdilik bu kadar=)

Motorla uzun yola çıktım gidiiş dönüş 660 km son hız 145 gördüm gayet seri güzel rahat gidip gelidm . Ses eklerim görüntü ekleidm . GÜzel bir motor

Ninja 250'nin 0-100 4,5-5 saniye arasında. Bak seninki 7-8'miş işte...

http://www.youtube.com/watch?v=lgGINEBYFro sesiii makinamın. video ters olmuş =) düz izlemek isterseniz ctrl alt yukarı oka basın doner

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler