Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Arkadaşlar fiyat ötv'ile birlikte 4.700'e düşmüş.. Bilginize..
    [I][B]Lastiğini yak evlat! Ruhunu değil.. [/B] :bounce:[/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kwsk-boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyoyu 10-15 km kullanmış ve mondiyi görüp sevmiş okşamış biri olarak söylüyorum. 2. seçenek hyonun 2. el cometiyse kesinlikle mondi derdim. 5000TL ye 0 km çift silindirli, su soğutmalı, enjeksiyonlu, önü çift arkası tekdisk frenli motor alınıyo sonuçta. hiç titreşim olmasa 9000-10000 gibi bi rakam olur ister istemez. 5000TL çok az para demiyorum. ama ülkemizde böyle bi motosiklet için ideal bence. kuba 250 orta ayaklıklı racing de bu fiyattı galiba yanlış hatırlamıyorsam. benim gözümde bir artısıda naked olması herşeyi ortada. üzerine grenajla örtüp içine küçücük hava soğutmalı bi motor koyup yine bu fiyatı isteyebilirlerdi. (hyo gibi :D). alanlara hayırlı olsun. 2. elini düşünebilirim ama tabii ki öncelik zzr250 isterse dünyada tek kullanan ben oliim. ne yapiim hastayım makineye ninja 250 den bile daha iyi bence. aprilia hondayı hyoyu falan saymıyorum bile
    10-15km kullanmak yetmiyormuş demekki?..

Hyosung'ın motorunun küçücük ve hava soğutmalı olduğunu söylemek nerden baksanız bilgisizliktir.. V motor, çift silindir, sıvı soğutmalıdır Hyo'nun motoru.

V motorlar, sıralı silindirler gibi titreşim yapmaz. Ayrıca o minik dediğin motor 28 beygir güç üretiyor.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bu motora para veren varmı acaba
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı kbenligil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kaporayı verdim, plaka ve ruhsat işlemleri tamam zamansızlıktan gidip alamıyorum, hafta sonu inşallah... hepimiz için hayırlısı olsun ..
    plaka ruhsat dahil 4700 tl ye mal oldu.
    Hayırlı olsun
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

kwsk-boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10-15km kullanmak yetmiyormuş demekki?..

Hyosung'ın motorunun küçücük ve hava soğutmalı olduğunu söylemek nerden baksanız bilgisizliktir.. V motor, çift silindir, sıvı soğutmalıdır Hyo'nun motoru.

V motorlar, sıralı silindirler gibi titreşim yapmaz. Ayrıca o minik dediğin motor 28 beygir güç üretiyor.
    orda yazdığımı yargılamadan tam okursan ikinci seçenek hyo cometin 2. eliyse kesinlikle mondi dedim ve hala söylüyorum. bi çok motoru denedim ve kullandım ducati ve triump hariç ama diğerleriyle kıyaslarsam cidden hiç beğenilecek motor değil. tmm doğru 29 hatta 30 beygir olsun ama o gücü gösterene kadar kendini yırtıyosa ben ne anladım o güçten. ve halen söylediğimi destekliyorum bu şartlarda halen mondi diyorum..

Motosikleti
    KUBA CG 150 SPORT
    ybr 125 in 2004 ve 2009 arası kadranları kullanılmış ybr nin aynaları kullanılmış çok güzel olabilir ama bi kerede çalıntı yapmasınlar ben kardeşim dişimi kırıcam ya bu iki şey her zaman bozuyo illa ki kopya yapıyolar ya sende başka kadran yap dijtal koy yapmıssın bu makineyi madem yazık yani başka bişey değil

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeteneğin varsa bi tane motosiklet tasarlasana nasıl bişey çıkartacaksın?
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı kbenligil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kaporayı verdim, plaka ve ruhsat işlemleri tamam zamansızlıktan gidip alamıyorum, hafta sonu inşallah... hepimiz için hayırlısı olsun ..
    plaka ruhsat dahil 4700 tl ye mal oldu.
    plaka + ruhsat dahil 4700 e nereden aldınız ? Ankara da 4750 diyor iki bayi de ! bende almak istiyorum ...

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Bu alet kaç silindir bilen varmı? güzel,ben beğendim...iki sene önce ben cbf250'yi almadan piyasaya çıkmış olsaydı ben bunu tercih ederdim.
    Hatta benim motoru satıp bunumu alsam...

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Bu motor 250 cc ve daha güzel özellikleri de var. buradan bakabilrsiniz http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...ex/Page-2.html resimleri de burada http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...TRO/index.html

"kbenligil" hangi şehir de nereden almış 4700 motoru bilen var mı ?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

iyi bildiğim için,bir düzeltme yapmak istiyorum.hyo'nun motoru 29 hp güç üretir ve bu sınıfın en güçlü makinesidir.ayrıca yağ soğutma destekli hava soğutmalıdır.diğer yazdıklarınız doğrudur.V motorlar sıralı motorlara nazaran daha az vibrasyonludur ve güçlüdür.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

kbenligil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mr 250
    İKİLER OTOMOTİV VE MOTORLU ARAÇ. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
    ÇINAR MAH. OSMANGAZİ CAD. NO: 14/A BAĞCILAR / İSTANBUL
    Tel : 0 212 462 83 35 - 0 212 462 84 71
    Fax : 0 212 462 84 48
    e-Posta : beko55@hotmail.com
    Web : www.ikilercenter.com

ben buradan aldım fakat adamlarla bir kez konusmuslugum yok sadece telefonda ruhsat ve plaka işlemleri için konustum. adapazarı mondial bayi olan yakın ahbabımdan alıyordum fakat motor olmadıgı haberi gelince fabrikadan, saolsun abimiz tanıdıgı olan bu ikiler otomotivden ödeme yaparak aracı aldı, bende ona ödüyorum. simdilerde...
    aslında cok birsey farketmedi bana olan fiyatta 4720 tl ye geldi fakat .. ödemelerin sonuna dogru 50 - 100 keseceğim.. samimiyete binayen..
    eğer sizde bu fiyatı almıssanız bayiden iyi fiyat gercekten..
    cumartesi işlemler yetisirse motoru teslim alacagım inşallah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:10 ----------

hyo iyi motordur, bir arkadaşım kullanıcısıydı... ama eğer saglam cıkarsa bu motor ekonomi acısında hyo dan daha iyi olacak gibi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    dört gözle bekliyorum bu motordan yeni alanların yorumlarını nedir nasıldır benimde listemde yer alıyor :D merak ediyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    model : mondial.

beş para etmez.

o bir 3. kalite çinli.
    1. kalite çinli ? hangisi oluyor.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. kalite çinli ? hangisi oluyor.
    1. kalite çinlileri markanın kendi adı altında satın alıyoruz hali hazırda.
    mesela honda menşei japonda olsa üretim çin ve 1. kalite malzeme kullanılıyor..
    What goes around, Comes back arround...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    hımm anlaşıldı

Bu motor alınır mı beyler?
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    yazılanları en baştan okuyun bence o kdar yorum yazdım bu motoru bayii çapında ilk alan benim şu an 5000km de.. yıllardır motor kullanıyorum beni motorculuga lanet ettirdi ben hata yaptım sizde alıp pişman olmak istiyorsanız siz bilirsiniz!!!

Yalnız rodaja uymadığın söyleniyor?
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    rodajını onlar mı yaptı ben mi nerden biliyorlar hadi iyi yapmadım varsayalım iskeletin boyası kavladı altında paslı yerler ortaya çıktı her gün biyeri kırılıyor bir yeri kopuyor bunlardamı rodajdan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:48 ----------

dogru bu motoru alıpda şöyle iyi böyle iyi diye ballandıra ballandıra anlatıyorlar bende hemen satacak olsaydım bende aynısı yapardım ama dogru olan bu degil ben hata yaptım bir başkasının da benim gibi aynı hataya düşmesini istemem siz bilirsiniz agalar herkesin paşa gönlü bilir son sözüm bu motoru sende alırsan sende pişman olursunn !!!

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler