Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu arada MR 250 konusunu da dağıtmak istemiyorum ama MR 350 modeli Jawa Ruta 40'ın aynısı. Gerçekten iyi motor, umarım fiyatı da güzel olur. Youtube'da bir sürü videosu var. MR 350 için de bir başlık açmak gerekecek galiba.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben MR 350 için açtım yönetici engeline takıldı sanırım. Baya da derlemiştim.
    www.motorumla.net

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşlar kusura bakmayın biraz ileri gittim sanırım ama şu da bi gerçek ki yaşanan çokta akla mantığa gelmeyen bi durum 5250 lira para veericem (bilmiyorum siz bu parayı nasıl kazanıyosunuz ama benim şu şartlarda en az 4 yılımın emeği demek ) sonra sıfır motora biniyorum misss gibi tertemiz ilk ben kullanıyom dicem sonra radyatör patlakmışçasına su fışkırtacak ben o 4 yılın acısını yetkililerden de satıcıdan da toplayan ustadan da fabrikasından da fitil fitil sorarım buradaki ani çıkışımın sebebi bu motoru almayı çok ama çok istiyordum bu durum ciddi anlamda beklentilerimi yıktı ve hayal kırıklığına uğradım ve en sert şekilde cevap verme isteği beni o yoruma itti hatta ybr ile mondial mh 125 ti sanırım bu ikisi arasında kalmış bir arkadaşıma yazdığım yoruma bir bakın isterseniz daha iyi anlarsınız

Motosikleti
    mondial mr250 destro
    Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer motoru üçler motordan aldıysan ve senin motorunu arkdasın sana getirdiyse bayiden, ben senin motorunu çalıştırıp bir sesine baktım
    :D doğrudur. ama arkadaşım değil ben aldım bayiden ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 ----------

Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motorun fotolarını atarsın artık bu arada titreşim varmı varsada kac bindevirden sonra titriyor
    motor 130km/h dan sonra titreme yapıyor devirde ise 8000 devirde herhangi bir sıkıntı yok

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kusura bakmayın biraz ileri gittim sanırım ama şu da bi gerçek ki yaşanan çokta akla mantığa gelmeyen bi durum 5250 lira para veericem (bilmiyorum siz bu parayı nasıl kazanıyosunuz ama benim şu şartlarda en az 4 yılımın emeği demek ) sonra sıfır motora biniyorum misss gibi tertemiz ilk ben kullanıyom dicem sonra radyatör patlakmışçasına su fışkırtacak ben o 4 yılın acısını yetkililerden de satıcıdan da toplayan ustadan da fabrikasından da fitil fitil sorarım buradaki ani çıkışımın sebebi bu motoru almayı çok ama çok istiyordum bu durum ciddi anlamda beklentilerimi yıktı ve hayal kırıklığına uğradım ve en sert şekilde cevap verme isteği beni o yoruma itti hatta ybr ile mondial mh 125 ti sanırım bu ikisi arasında kalmış bir arkadaşıma yazdığım yoruma bir bakın isterseniz daha iyi anlarsınız

mondailin fabrika olarak bu konuya ne kadar hassas oldugunu bilmiyorsunuz var sayıyorum.
    eğer size bir servis yamuk yaparsa bayiliğini iptal edebiliyorlar.kaç tane japon bu gün bunu yapıyor?

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    mr 350 den konu açılmışken
    bu gün bayiye gittiğimde 8.8 bin lira fiyatı olacağını söylediler
    merak edenlere haber ola
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

350 liği kaç HP acaba

Motosikleti
    mondial mr250 destro
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    bu beyazlıklar antifiriz mi? ne akdar sürede atmaya başlıyo
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    mondial mr250 destro
    video eklemeyi anlatırsanız onuda eklerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:52 ----------

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu beyazlıklar antifiriz mi? ne akdar sürede atmaya başlıyo
    resimde beyaz gözüküyor ama normalde pembe ve motor sıkıştığı zaman atmaya başlıyor yani 8000 d/d de kullandığında

ama nerden attığını da bir türlü çıkaramadım gitti.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor hastalık geçiriyor sanki.

Videoyu www.imageshack.us sitesinden yükleyebilirsin.

Bu arada MR 250'de nasıl bilmiyorum ama rodaj süresininin ilk etabında 8.000 devir fazla değil mi?
    www.motorumla.net

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Sol eksozun üzerindeki eksoz geri dönüşüm sensörünün hemen üzerinde bulunan kapaklı bir yer var. Sıvı oradan atıyor sanırım. Bence sebebi de şu: o kapak sanırım plastikvari birşey. Motor ısınınca o da bir miktar genleşiyor ve antifiriz oradan fışlkırıyor. Çünkü o kapak eksozun hemen üzerinde ve silindire çok yakın. Dolayısıyla çabuk ve aşırı ısınıyor. Ayrıca yine sanırsam radyatör fanını devreye sokacak müşür de yüksek dereceli ve fan 90 derece sıcaklıkta devreye girmediğinden hararet çabuk yükseliyor. Tabi bunlar resimlere bakarak yapılan tahminlerim. Durumu iyi gözlemlemek lazım. Öncelikle tüm radyatör hortum kelepçelerini sıkın. Selamlar
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı devilsea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video eklemeyi anlatırsanız onuda eklerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:52 ----------

resimde beyaz gözüküyor ama normalde pembe ve motor sıkıştığı zaman atmaya başlıyor yani 8000 d/d de kullandığında

ama nerden attığını da bir türlü çıkaramadım gitti.
    devilsea bu ilk motorunmu?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    mondial mr250 destro
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devilsea bu ilk motorunmu?
    vitesli olarak evt ilk motorum

bundan önce 150zat vardı.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    devilsea kardeşim servise götürmedin mi motoru kardeşim bu ne demedin mi bu rezilliği nasıl yokedecez demedinmi valla senin yerine ben kuduruyom ya:( götürdüysen ne cvp verdiler?

Motosikleti
    mondial mr250 destro
    bayramda farkettim açıldığı zaman götürecem yani yarın nasipse götürmeye çalışacam

götürmeden sizinle paylaşıyım dedim

Motosikleti
    Yamaha MT25
    hakkında hayırlısı kardeşim inşallah üzmezler...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kullanıcı arkadaşım, geçmiş olsun! ama neresinden bakarsan bak bu durum 'rezillik!'

başka birşey değil!..

Mondial'e destek olalım, değişimine alkış tutalım diye böyle BüYüK sorunlarıda görmezden gelecek değiliz! Kimse kusura bakmasın! Ama sen çıkıp 250'lik çift silindir sıvı soğutmalı motor ürettim diye kasılacak, insanlardan bunun için 5250 lira talep edeceksin ve o motor daha 1000km dolmadan patlak verecek.. Sonra bizden 'destek' istenecek!!? Yok öyle bir dünya..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    mondial mr250 destro
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanıcı arkadaşım, geçmiş olsun! ama neresinden bakarsan bak bu durum 'rezillik!'

başka birşey değil!..

Mondial'e destek olalım, değişimine alkış tutalım diye böyle BüYüK sorunlarıda görmezden gelecek değiliz! Kimse kusura bakmasın! Ama sen çıkıp 250'lik çift silindir sıvı soğutmalı motor ürettim diye kasılacak, insanlardan bunun için 5250 lira talep edeceksin ve o motor daha 1000km dolmadan patlak verecek.. Sonra bizden 'destek' istenecek!!? Yok öyle bir dünya..
    haklısın ama şuda var birazda şans işi dört dörtlük bi mal yoktur markası ne olursa olsun muhakkak ilk aldığında olmasa bile ilerde bi arıza verir önemli olan arızayı telafi etmek gibi eğer yanılıyorsam söyleyin

teşekkür ederim pitoresk35 arkadaşım inşallah üzmezler bende öyle umuyorum

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Daha şimdiden 19000 görüntülenmesi var konunun. Eğer mondial internet gücünün fakrındaysa sizi başüstünde tutup maduriyet varsa fazlası ile gidermeli.Yoksa bu konunun gideceği yer itibari ile onlarda internetin gücünü anlayacaklardır.
    Yalnız rodaj kullanımına uygun hareket ettiğinizi varsayıyorum.
    Geçmiş olsun umarım can sıkıcı bir hal almaz sıkıntınız.
    Böyle hatalar olabilir. Bakınız Honda 1000rr yağ yakma sorunu.

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler