Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    mct 250 motoru ile bir benzerlik var mı acaba? önceki sayfalarda var denmişti, doğrumudur? o kadar para verip titreşim çekilmez heralde, açıkçası bende heveslenmeye başladım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    MR250'nin motorunun silindir sayısının 2 olması dışında MCT250 ile uzaktan yakından bir ilgisi olmadığına her türlü iddiaya girerim.

Bu arada MR 350 'nin gelmesine çok sevindim. Boyut ve tasarım olarak MR 250'den çok daha iyi bence. Umarım fiyatta uçmaz Mondial.

350 liği merak ettim şimdi

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    hayırlı olsun mondial ciler 350 liğiniz fakat resimleri bi garip cekmişler
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    350 lik motora en az 7 milyar isterler heralde, hala uyduruk Nylon lastikler var 350cc motor
    ile 150 km hiz cok rahat yapar saniyorum, bence lastikleri daha kaliteli olmali bu halde buyuk tehlike.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    350 lik motora en az 7 milyar isterler heralde, hala uyduruk Nylon lastikler var 350cc motor
    ile 150 km hiz cok rahat yapar saniyorum, bence lastikleri daha kaliteli olmali bu halde buyuk tehlike.
    7000 az gelir, 250cc supermoto-enduro-cross getirmişler 9950-9750-8900 tl fiyat biçmişler rapido 400cc diye bir model gördüm, çok güzel, o da firmanın bu çılgın fiyat politikasına takılır heralde ...

250cc de supermoto-enduro-cross da bir boşluk var ama mondial markası için bence rakam bu olmamalıydı ...

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı devilsea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim
    denge konusunda gayet güzel . ben tuzladayım km ye gelinde 380 km de yani daha yeni

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:58 ----------

dediğin gibi sıvı (antifiriz) fısşkırıyor resim çekme imkanım olsaydı öotorun üstünü gösterirdim nerdeyse simsiyah motor pembe rengi oldu
    hayırlı olsun motorun fotolarını atarsın artık bu arada titreşim varmı varsada kac bindevirden sonra titriyor
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MR serisi mantar gibi türemeye başladı.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    ...
    Şu motorun sesini falan duysak ya :d

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    BU MOTOR 120 KM HIZDAN sonra su fışkırtıyorsa arkaya bakmadan KAÇILMASI GEREKEN BİR MOTOR BENCE

Motosikleti
    Mondial 151 RS, Mavi -08
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU MOTOR 120 KM HIZDAN sonra su fışkırtıyorsa arkaya bakmadan KAÇILMASI GEREKEN BİR MOTOR BENCE
    Daha ortada birsey yok, hemen ortaligi velveleye vermeyelim

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı numan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha ortada birsey yok, hemen ortaligi velveleye vermeyelim
    daha ne olsun arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim bende bu motordan çok büyük bi beklenti içindeydim almayı düşünüyordum. hatta bi başlıkta mondiali kötüleyen arkadaşlara destan yazdım ön yargılı olmayın bence güzel işler çıkarmaya başladı diye ama bu haber beni hüsrana uğrattı sıfır motordan su fışkırıyosa 10 000 km den sonra pistonda fışkırır yağda, siboplarda kusura bakmayın ama çok ekstra bi motor üretmeddikleri sürece ürettikleri motor piyasada gerçekten herşeyiyle kabul görmedikten sonra benim için mondial motosiklet markaları arasından çıkmıştır. herkese mondialleriyle mutluluklar dilerim...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    daha ne olsun arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim bende bu motordan çok büyük bi beklenti içindeydim almayı düşünüyordum. hatta bi başlıkta mondiali kötüleyen arkadaşlara destan yazdım ön yargılı olmayın bence güzel işler çıkarmaya başladı diye ama bu haber beni hüsrana uğrattı sıfır motordan su fışkırıyosa 10 000 km den sonra pistonda fışkırır yağda, siboplarda kusura bakmayın ama çok ekstra bi motor üretmeddikleri sürece ürettikleri motor piyasada gerçekten herşeyiyle kabul görmedikten sonra benim için mondial motosiklet markaları arasından çıkmıştır. herkese mondialleriyle mutluluklar dilerim...
    belki motoru toplayan ustanın ferdi hatasıdır, hepsi mi su fışkırtıyormuş

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki motoru toplayan ustanın ferdi hatasıdır, hepsi mi su fışkırtıyormuş
    üstad nasıl bir soru bu yaaa kınıyorum seni nedemek hepsimi su fışkırtıyo? tabi ki çeşitlerini yapmıştır koskoca mondial markası bu borumu ben haberini yetkili arkadaştan aldım yağ ve benzin fışkırtanıda varmış onlarıda 2 ay sonra süreceklermiş piyasaya lastik fırlatan ve şasi kıran modellerinden hiç bahsetmiyorum bile bak

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    üstad nasıl bir soru bu yaaa kınıyorum seni nedemek hepsimi su fışkırtıyo? tabi ki çeşitlerini yapmıştır koskoca mondial markası bu borumu ben haberini yetkili arkadaştan aldım yağ ve benzin fışkırtanıda varmış onlarıda 2 ay sonra süreceklermiş piyasaya lastik fırlatan ve şasi kıran modellerinden hiç bahsetmiyorum bile bak
    bence fazlasıyla durumun üzerine gidiyorsunuz, ben bir markanın fanatiği değilim ama mondialcilerin hışmına birazdan uğrarsanız demedi demeyin

muratgorgulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 650
    Arkadaşım mondialde sen motor al diye ölüyodu zaten almazsan alma daha 2 gün oldu konuşuyosunuz bmw r1200 aldı arkadaş başına gelmeyen kalmadı o napsın 34000 tl verdi motora komik olmayın

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    kawasaki 500 lük kullananların hepsi bilir (en 500 kle 500 gpz 500) devir daim pompası yeterli gelmediği ve sıraı silindirler olduğu için motosiklet biraz sıkıştırınca direk radyatör tahliyesinden bütün antifirizi dışarı atar ki 80 veya 90 ı geçince
    bende en 500 vardı sordum soruşturdum motorun devir daim pompasının içinde 1 veya 2 cc hava kalınca (halk arasında hava yapmak diyolar) silindirleri soğutamadığından antifirizi kaynatıyormuş
    sonra ilk alınan motosilet (ki çin işi antifiriz doldurulmuştur kesin) kesinlikle yağını suyunu kendiniz koymalısınız ayrıca antifirizin bir genleşme katsayısı mevcuttur fazla doldurmuş olma ihtimali var
    onu bırakın 120 gibi süratte rüzgar bile soğutmaya yeter motoru motosikleti bi kontrol ettirin devir daim pompası çalışmıyor olabilir (kul yapısı kardeşim belki pervaneyi monte etmediler belkide içindeki hayavı almadılar)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tek bir kişide çıkmış bir problemden motoru ebediyen karalamak ne kolay değil mi pitoresk arkadaşım ?

Büyük ihtimalle soğutma suyu karışımı fazla koyulmuştur. Otopsici, sen bakabildin mi sende de var mı bu sorun ?

Motosikleti
    150 mc
    mondial radikal bir değişim geçirerek geçmişteki yapılanmasını bir kenara bırakıp yeni bir açılım gerçekleştirmiştir.bu geçiş sürecinde böyle cesaretli firmalara biz destek değilde köstek olursak,bu ne ticari ahlaka sığar nede sosyal ahlaka.karşı tarafı rencide edecek yada ticaretine sekte vurabilecek bir cümleyi heleki böyle umuma açık, milyonlarca insanın aynı anda görüp fikir sahibi olabileceği bir alanda(internet) sarf etmeden önce bir kez değil bir kaç kez gözden geçirmeliyiz.

otokontrolden yoksun insanlar, diğer fertlerede çamur bulaştırırlar.ama en sonunda kendi çamurlarında boğulurlar.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı muratgorgulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım mondialde sen motor al diye ölüyodu zaten almazsan alma daha 2 gün oldu konuşuyosunuz bmw r1200 aldı arkadaş başına gelmeyen kalmadı o napsın 34000 tl verdi motora komik olmayın
    yok arkadaş bizim millet bu kafa oldukça bizi daha coook otlatırlar ..
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler