Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Teşekkürler. Demekki fan var. Bence ne kadar fazla parça, o kadar çok sorun çıkaracak parça demek. Örneğin su boruları kaçırır, çatlar, radyatör su kaçırır, zamanla su kanallarında kireçlenme tıkanma olabilir. Pek güvenemedim bu motosiklete açıkçası. Özellikle su soğutmasına Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı AyhaN2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Demekki fan var. Bence ne kadar fazla parça, o kadar çok sorun çıkaracak parça demek. Örneğin su boruları kaçırır, çatlar, radyatör su kaçırır, zamanla su kanallarında kireçlenme tıkanma olabilir. Pek güvenemedim bu motosiklete açıkçası. Özellikle su soğutmasına Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
    Su soğutma motorun canına can katar, örnek yeni otomobillerde soğutma sıvısı değişimi bile gerekmiyor(8-10 yıla kadar),tam bakımsız-masrafsız-yakıt tüketimi daha düşük.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    arkadaşın söylemek istediği mondial in kalitesi sanırım
    ordan da bi arıza cıkartır demek istiyor
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    la bune bi allahın kulu almamış ama herkes motor hakkında iyi kötü şeyler yazmış mondialda neytkili biriside görüyodur topiği ağızları sulanıyodur bu kadar ilgiden
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaşlar sonunda motosikletimiz akşam geç saatlerde geldi montajını filan yaptık dükkan içinde sırf merakımızı gidermek adına çalıştırdık boyutu küçük yani kasası ağır değil kanuni windys ten biraz küçük çalışması muhteşem acayip sessiz çalışıyor verdiğimiz ara gazlara rağmen motor bağırmadı motorun alt kısmına baya iyi bir susturucu takmışlar (tam benim sevdiğim gibi) motosikletin oturma şekli daha çok turing gibi dik bir şekilde oturuyorsunuz güzel yolculuk sunar büyük ihtimal
    süspansiyonları baya yumuşaktı ayarlanıp ayarlanmadığına o heyecanla bakmadım
    burdaki aşırı yağmur yüzünden motoru çıkarıp sürme fırsatımız olmadı halen yağmur yağıyor eğer yağmur durursa biraz viraj birazda düz yol gazlaması yapıp size gereken bilgiyi verecem
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kardeş,özellikle de çok merak edilenlerden:
    1-radyatörün arkasında soğutma fanı varmı-yokmu ona,
    2-arka amartisörleri ayarlı mı,ona bakmanı rica ediyor,detaylı açıklamalarını bekliyoruz.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sonunda motosikletimiz akşam geç saatlerde geldi montajını filan yaptık dükkan içinde sırf merakımızı gidermek adına çalıştırdık boyutu küçük yani kasası ağır değil kanuni windys ten biraz küçük çalışması muhteşem acayip sessiz çalışıyor verdiğimiz ara gazlara rağmen motor bağırmadı motorun alt kısmına baya iyi bir susturucu takmışlar (tam benim sevdiğim gibi) motosikletin oturma şekli daha çok turing gibi dik bir şekilde oturuyorsunuz güzel yolculuk sunar büyük ihtimal
    burdaki aşırı yağmur yüzünden motoru çıkarıp sürme fırsatımız olmadı halen yağmur yağıyor eğer yağmur durursa biraz viraj birazda düz yol gazlaması yapıp size gereken bilgiyi verecem
    öncelikle hayırlı olsun tekerin düz bassın Allah kaza bela vermesin ve daha detaylı bilgiler bekliyoruz senden bir motoru alan olarak :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Merakla beklemekteyiz. hayırlı olsun
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merakla beklemekteyiz. hayırlı olsun
    arkadaslar size ilginc bir anettot;
    gecen motoru aldıgım servise gittim.ve su su seyden huylandım dedim.
    adam hemen fabrikaya telefon actı.(ben ac demedim).ve sorunlarımı fabrikaya iletti.
    meğer fabrika;eger müsterilerin bu modellerden bir sikayeti olursa hemen bize ilet dedi.ve sikayetci olan müsterinin telefon numarasını istedi.(benim)
    gerekli görüldüğü vakit arıyorlarmıs.işin ilgin yanı.benim motordan daha yeni bir motor gelmişti ve ne yalan söyleyeyim işcilik kalitesi benim motora göre daha kaliteliydi.ve bu motorlara gerekli iyileştirmeleri yapacaklarmıs.
    örne olarak plastik selenin demir seleye çevrilmesi yeni üretimlerde.

Değerlendirmelerinizi merakla bekliyoruz, bu arada hayırlı olsun, kazasız belasız binin.

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş,özellikle de çok merak edilenlerden:
    1-radyatörün arkasında soğutma fanı varmı-yokmu ona,
    2-arka amartisörleri ayarlı mı,ona bakmanı rica ediyor,detaylı açıklamalarını bekliyoruz.
    radyatörde fan mevcut özellikle fan açıyormu diye denedik mükemmel çalışıyor
    arka amartisörlere eğer yağmur müsade ederse gidip bakacam benim evim iş yerine yaklaşık 10 km motosikletle gittiğimden bi türlü yağmur dinmedi bakalım

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Hayırlısı olsun. Fotoğraf istiyoruz :D

Hayırlı olsun,tekerin düz bassın, merakla Mr250'nin otopsi sonucunu bekliyoruz.

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Hayırlı olsun iyi günlede kullanın ..

Günlerdir test için bekliyoruz yağmur bitince bu dileğimiz gerçekleşecek inşallah..

Teşekkürler.

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Yağmur dindi mii?

Motosikleti
    Alıntı AyhaN2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmur dindi mii?
    yok aga ne mümkün rezil bir gündü
    amartisörlerini baya bi inceledim bu gün çıkamadım işin içinden ama usta ayarlanır dedi
    en sevdiğim kısmı egzost susturucusu motorun alt kısmında yani görünen egzostlar neredeyse hiç ısınmaz

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Hadi ya o zaman güzel bi haber bu acemi artçılar için :D

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    @otopsici
    olayın başını kaçırdım ben mr 250 mi aldın kardeşim ?
    aldıysa biliyosun demi lütfen
    resim,müzik,video v.b
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Almış almış :D Bizde merakla ve sabırla bekliyoruz incelemeri.

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Otopsici hayırlı uğurlu olsun. boy kilo kaç acaba bir de siz üstündeyken foto yollarsanız fikir verir diye düşünüyorum
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler