Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey 250cc Chopper Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Selam arkadaşlar görüşmiyeli nasılsınız bakalım.Valla beni soracak olursanız soğukmuş,kışmış dinlemiyorum ÇİN li mi bu dedikleri motorumla süper geziyorum sosyal faaliyetlerde bulunuyorum.Bakınız birde bizim motorlara ÇİN li derler değilmi

Alın size çinli diyenlere özel mesajımdır

Herkez sosyal faaliyetlere katılsın derim.

işte benim mavi boncuğum.

Ramzey QM250 CHOPPER

Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    motorumu (qm 250)yi sattıktan sonra ender girmiştim sayfaya.bayağı bi gelişmiş ortam sanırsam bu sosyalleşme faliyetlerine borçlusunuz formunuzu

Motosikleti
    ramzey qm 250
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar görüşmiyeli nasılsınız bakalım.Valla beni soracak olursanız soğukmuş,kışmış dinlemiyorum ÇİN li mi bu dedikleri motorumla süper geziyorum sosyal faaliyetlerde bulunuyorum.Bakınız birde bizim motorlara ÇİN li derler değilmi

Alın size çinli diyenlere özel mesajımdır

Herkez sosyal faaliyetlere katılsın derim.

işte benim mavi boncuğum.

Ramzey QM250 CHOPPER

http://img84.imageshack.us/img84/107...4902749822.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/9...4902750822.jpg
    abi yanımda sibel var ( eşim) söyliyeceklerimi dükkana geldiğin zaman söylerim...hayırlı işler sana:D

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Selamlar arkadaşlar,,
    geçen sene motorumu yan komşum arkadaşıma sattığımdan beridir pek ugrayamaz oldum buralara, arada gelip paylaşımlara göz gezdirsemde, bir mesaj yazamadım.. Motoru sattığım arkadaşım motorcu olamadığı için, bu sevdadan vazgeçti, ve ilgilenemediği için benden motorunu satmamı rica etti,
    motor halen ilk günkü kondüsyonda, tertemiz, kazası belası olmayan, sıfır almış olduğum, yanlızca 2 ay önce km.teli kopmuştur, km.13.000 dedir, zaten geçen sene 12.000de satmıştım arkadaşım motorla caddeye çıkmaya korktuğu için 1.km. eve gidip geldi yanlızca ve aradada ben bindim yine... bu motoru düşünen arkadaşların motora bakmalarını kesinlikle tavsiye ediyorum, ben 2.600 tl.ye vermiştim arkadaşıma motorumu, yanlış hatırlamıyorsam 1 yıl gibi geriye gidersek sayfalarda, onuda bulabilirsiniz, hatta 2 yıl geri giderseniz ilk aldığım resimlerini ve diğer bilgilerinide bulabilirsiniz. bu motorun evveliyatı burada mevcuttur..
    şu an resimden tek farkı, Püsküller çıkartılmış, ve orjinal çantaları üzerine takılmıştır, ayrıca gece altta mavi ledleri vardır deponun altında. ve frene basınca arka çamurluk içinde kırmızı ledleri, çok hoş durmaktadır, muhakkak görmenizi tavsiye ederim, eminimki daha temizi yoktur.. satan arkadaşımın paraya pek ihtiyacı olmadığından, ben sizin adınıza pazarlığı yaptım ve son rakamı
    1.800 tl. olarak belirledim, ihtiyacı olan arkadaşlar benimle irtibat kurabilirler..

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    ramzey qm 250
    merhaba değerli arkadaşlar bende artık allahın izniyle aylardan sonra cok istediğim ramzeyime kavuştum:D yorumlarınızı okurken azda olsa bilgilendim .. motorumu kısmetse çarşamba günü alıorum hazır bir şekilde, sizden isteğim ilk aldığımda dikkat etmem gereken neler vardır onları öğrenmek ve satıcının neler yapıpta o motoru teslim etmesi gerekior bilgilendirrseniz cok sevinirim .. allaha emanet olun ;)

Motosikleti
    Alıntı emrah_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba değerli arkadaşlar bende artık allahın izniyle aylardan sonra cok istediğim ramzeyime kavuştum:D yorumlarınızı okurken azda olsa bilgilendim .. motorumu kısmetse çarşamba günü alıorum hazır bir şekilde, sizden isteğim ilk aldığımda dikkat etmem gereken neler vardır onları öğrenmek ve satıcının neler yapıpta o motoru teslim etmesi gerekior bilgilendirrseniz cok sevinirim .. allaha emanet olun ;)
    Değerli arkadaşım öncelikle hayırlı olsun.Yazınızdan anladığım kadarıyla motorunuzu sıfır almışsınız.Şimdi bu durumda motorunuzun mağazaadan adınıza düzenlenen faturasını,trafiğe çıkış kağıdını ve mağazanın ödemiş olduğu ÖTV nin makbuzunu alıyorsunuz.Bu motorlar 2005 ve 2006 model üretim olduklarından vizeye girecek.Vizede karşınıza 2 ceza çıkacak sizden bunu ödemenizi isteyecekler sonra vize ücretini yatıracaksınız bu işler biraz vakit aldığından ben motoru takipçiye verdim onlar 2 günde plaka dahil herşeyi hallettiler.En fazla 50 TL fazla ödemiş olursun ki vize işlemleri tamamlandıktan sonra trafiğe gidilecek ayrıca orada takip edilmesi gereken işler varki o işler o kadarda zor değil ama vize almak biraz zaman alıyor.Eğer kendin yaptırırsan bir hafta 10 gün kadar sürüyor.Çünki ruhsat postayla adınıza eve yada iş yerinize geliyor.

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

Beycivan nerelerdesin bakim? Seni forumda Mondial Mct bölümünde yakaladım Bebiş nasıl büyüyormu? Umarım sağlınız keyfiniz yerinizdedir? Allah nasip ederse bu yaz seni ziyarete geleceğim.Benim motor Maaşşallah canavar gibi bakımlarını hiç aksatmıyorum.Servisteki usta motoru kullanış biçimime çok bayıldı.Neden dersen motorun bakımı yapılırken bujileri değiştirme esnasında kontrol etti abi dedi motoru o kadar güzel devrinde kullanmışsınki hiç kararma kurum yok dedi Maaşşallah tertemiz dedi.) Tek sıkıntımız ön maşadan çok takırtı geliyor bu nedenle servis rapor tuttu fabrikadan sıfır hidroliği tam yeni maşa gelecek. Bu arada sende iyi biliyorsun motoru nisan 2011 de teslim almıştım.O günden bu güne toplam 6500 km yol yaptık birçok motosiklet festivallerine ve gezilere katıldık.Bol bol grup sürüşleri yaptık ki bunun dışında grupda profesyonellerden eğitimde alıyoruz.Geçen pazar ileri sürüş teknikleri arka,ön,hem arka hem ön fren çalışmaları,panik fren ani durma teknikleri,motoru ayakta sürerek viraj çalışmaları denge motora hakim olma teknikleri slolom ve bakış açıları konusunda pratik eğitim aldık.Süperdi.
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Ramzey ekibi herkeze GÜNAYDIN. Hayırlı sabahlar hayırlı ilşler. Allah kaza bela vermesin tekeriniz düz bassın.
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    ramzey qm 250
    Değerli arkadaşım öncelikle hayırlı olsun.Yazınızdan anladığım kadarıyla motorunuzu sıfır almışsınız.Şimdi bu durumda motorunuzun mağazaadan adınıza düzenlenen faturasını,trafiğe çıkış kağıdını ve mağazanın ödemiş olduğu ÖTV nin makbuzunu alıyorsunuz.Bu motorlar 2005 ve 2006 model üretim olduklarından vizeye girecek.Vizede karşınıza 2 ceza çıkacak sizden bunu ödemenizi isteyecekler sonra vize ücretini yatıracaksınız bu işler biraz vakit aldığından ben motoru takipçiye verdim onlar 2 günde plaka dahil herşeyi hallettiler.En fazla 50 TL fazla ödemiş olursun ki vize işlemleri tamamlandıktan sonra trafiğe gidilecek ayrıca orada takip edilmesi gereken işler varki o işler o kadarda zor değil ama vize almak biraz zaman alıyor.Eğer kendin yaptırırsan bir hafta 10 gün kadar sürüyor.Çünki ruhsat postayla adınıza eve yada iş yerinize geliyor..

abi cok tşekkür ederim allah razı olsun ..öncelikle ruhsat işleri tmmdır sadece bu ocak ayının n8inde vizeye giricem diğer işlemler tmm ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

ayrıca vize ücreti ne kadar abi? bilgilendirrsen sevinirim ..

Motosikleti
    sıfır araçlar ilk trafiye çıkışlarında 3 yıl vize olmayacağından dolayı bunu 2 ile çarpıyorlar yani bizim motorlar diyelim 2006 üretimse o tarihten bu güne sayıyorlar 3+3= 2 seferlik vize ücreti + yeni vize ücreti alıyorlar.Ben öncesi için 6 yıllık 155 TL+ 60TL de yeni vize için ödeme yapmıştım. Yani toplamda 215 TL almışlardı. Şimdi bazı şeyler değişti belki daha azda çıkabilir? Biraz daha fazla çıkabilir?
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    ramzey qm 250
    eyvallah abi cok sağolasın .. ben bi araştırayım ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

ayrıca birşey daha sormak istiyorum arka lastiğim patladı ve 30 tl ye değiştirdiler sizce bu fiyat normalmı sadece şambrel bu fiyata cok değilmi?

Motosikleti
    Ramzey Qm250
    Herkese seLamlar bişey sormak istiyorum havalı korna aldım ama takıcak yer bulamadım önceden eski kornaların oldugu yerde duruyodu ama çamurlugu kırdı o yuzden duzgun bıer arıyorum önerilerinizi bklıyorum

Motosikleti
    Selamün Aleyküm; Heyyyy gidi Ramzey gençliği yağmur yağdı böylemi olduk
    Uyanın uyumayın haydi, biraz hareket ,yollarda bereket
    Bizler Ramzeylerimizle yağmur çamur soğuk sıcak demeden yolları arşınlıyoruz tabiiii kış geldi diye herkez motorlarını rafamı kaldırdı yoksam
    Hadi kalın sağlıcakla.

Beycivan özeletiyorsun kendini arada foruma birkaç kelam yazıver yavvvvvv
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    150 zc
    selam arkadaslar ramzeyim yok ama insallah kismetse olacak araniza katilabilirmiyim.sevgiyle kalin.amca 35 nasilsin benitaniyabilecekmisin.
    alpay35--izmir:mrgreen:

Motosikleti
    150 zc
    selam arkadaslar. izmirde temiz butceme uygun bir ramzey qm 250 ariyorum yardim edebilecek varmi arkadaslar

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

selam arkadaslar. izmirde temiz butceme uygun bir ramzey qm 250 ariyorum yardim edebilecek varmi
    alpay35--izmir:mrgreen:

selam arkadaşlar benımde ilk motorum olan ramzeyımQM250 cumartesi gelecek bu forum ramzey almama çok yardımcı oldu teşekkürler

Motosikleti
    ramzey qm 250
    AMCA BEN YAĞMUR CAMUR DEMEDEN KULLANIORUM MOTORUMU CÜNKÜ BASKA ARACIM YOK:d:d:
    AYRICA BİR SORUM OLACAK 3 AY İÇİNDE 2 DEFA BUJİ DEĞİŞTİRDİM NEDEN ACABA?
    VE BENZİN TÜKETİMİM HALA COK YÜKSEK KM DE 25 KR YAKIORUM NERDEYSE:(
    AYRICA MOTORUMU 3000 LİRAYA SATABILIRIM CİDDİ ALICILAR OLURSA MOTORUM İLK ALDIĞIM GİBİ 800 KMDE TAM TAKIR Bİ SIKINTISI YOKTUR..

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Hepinize öncelikle kucak dolusu selamlar arkadaşlar. Uzun süredir foruma ne girebildim ne yazabildim aslında her gün aklımdan çıkmadı ama malum bilenler anlamıştır ama ben yinede herkese selam vermek istedim.Yeni dünyaya gelen kızımın şeker durumlarından zaman kalmadı işlerdeki yoğunlukta eklenince özel hayatımızda kendimize zaman ayıracak yer kalmadı. Naci abi İhsan, Ali, Ertuğrul abi sizleri de çok özlemiştim. Şimdilik hoş çakalın. Artık kısmetse yine burdayız.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar hayırlı günler,
    bu RAMZEY QM 250 yani sizin motorun deponun üzerindeki kromlu parçayı nereden alabılırım,
    veya elınde olupta satmayı düşünen varmı???

ist avrupa yakasında pek cok yer ıle ırtıbata gectım bulamadım,
    şimdi KADIKÖY TARAFINDAKİ TANIDIKLARIMLA GÖRÜŞMEDEYİM,
    inş bulmaya çalışıyorum,
    müşterinin birine 3 adet lazımmış ve elımde 2 adet var :(
    son 1'i arıyorum...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    serkan aslında o parçanın muhadilini ben sana yaparım ama orjinalinin parasını geçer.yani hiç bulunmama durumunda alternatif olsun diye yazdım aslınd ao krom değil döküm prinç bir malzeme.musluk kafalarının yapıldığı metalden. siz bu parçayı hangi motorda kullanmak istiyorsunuz. bana başka motora uyarlanmak isteniyor gibi geldi.yani o parça göstergeleriyle satılıyordu ama yedek aprça sıkıntısı bu ramzey binicilerini iyice benzirdi. mct ci arkadaşlara bir yeni çalışmadan bahsetmek istiyorum. basit bir rontgen filminden eksoza bir modifiye yaptım. sadece bir tabaka rontgen filmi gerekiyor biraz emek ve işçilik lazım.ses modifiyesi için eksozu delmeden bu işi yaparım diyen varsa burdan yazarız. herkese iyi akşamlar.

slm arkadaslar ben ramzey qm 250 almayı düşünüyorum işe gidip gelirken kullanmayı düşünüyorum. başakşehirde oturuyorum topkapı da çalışıyorum sizce bu motor işimi görürmü bayaa arastırdım bisan roadstar veya daha çok regal raptor tavsiye ediyorlar çin malı olarak bisanın üretimi durmuş sanırım sıfırı zaten yok ikinci elde sağlam bir makine bulmak çok zor. regal raptor da kafama yatmadı pek bu model hoşuma gitti birde bu modelin sıfırı hala üretiliyormu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler